Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 8:28 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="Vševěd":1jfpykdq]Já jsem narážel na něco jiného, ne na Vás...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 8:37 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 3:38 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Bechyně
[quote="Vševěd":1asiynnb]Já jsem narážel na něco jiného, ne na Vás...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 8:51 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Hermina píše:
Já to pochopila a děkuji za uvedení do obrazu.

Neosobne ďakuješ človeku, ktorý nevie byť osobný, resp. ani milý, a ak áno, tak len k okruhu svojich blízkych. Ale je to Tvoja vec. Maj sa krásne, a ži dlho \":)\" ... A skús tantru, neboj sa, existuje tisíce rokov =) ... Stránku som Ti napísal. A - už som ticho. Už sa pracem z tejto témy \":wink:\" .
Ešte si ale dovolím jednu moju myšlienky : Za posledné roky som prišiel na to, že či už "hľadajúca/hľadajúci ten správny stravovací štýl a detoxikácie organizmu", alebo "hľadajúca/hľadajúci ten správny duchovný smer" VEĽMI ČASTO zabúdajú na SEXUALITU... Tú nijak nemenia... Alebo menia, ale VEĽMI ZLE.... - Ten, kto ju celý život utlmoval, si zrazu povie, že bude sexovať o sto šesť, a orgazmovať "o sto desať". Ten, kto často sexoval (alebo skôr bol v tom neúspešný - počet stykov, či nejaká "nemotornosť"), ten si povie, že sex je PRECEŇOVANÝ, a že sa ho radšej vzdá - a sem-tam sa "urobí"...
ANI NA TEJTO STRÁNKE SA NERIEŠI TANTRA, a ani napr. na stránke orgo-net.blogspot.sk (stránka venovaná všetkému medzi "nebom a zemou" - duchovno, trochu zabŕda aj do stravovania sem-tam, a venuje sa aj téme "chemtrails", Haarp, vede...)
Proste na UMENIE EROTIKY zvysoka s*riete, a viete sa oháňať len slovami "láska" a "orgazmus", pričom o Láske ste (sme) len počuli, lebo zažiť ju dokáže len osvietený človek....
Úplne kašlete na TANTRU (indickú, staročínsku, NIE NEOTANTRU), ktorá vytvára medzi dvoma svetmi (veda - výživa, "Boh" - duchovno) krásny OSTROVČEK, ktorý keď niekto opomína, MôŽE ZABUDNÚŤ NA OSVIETENIE, lebo cez komunikačnú erotiku sa dejú VEĽKÉ VECI, ktoré sa nebudú V ŽIVOTE diať ani za stolom a sporákom, a ani pri meditácii, či "hltaní" tony kníh s duchovnou tématikou... Môžete sa stravovať "dokonale", môžete rozumieť duchovnu, ale keď budete sami seba klamať že nepotrebujete erotiku, alebo ju budete praktizovať s orgazmami, tak....... sa do nejakého extra významného bodu nikdy nedostanete.
\":idea:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 1:03 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
NOWOCAYN_2 píše:
Vševěd, ty teda máš "diagnózu".... ešte ideš dohľadať moje staré príspevky, pričom len z jediného dôvodu, aby si sa snažil ma pošpiniť... \":D\" \":D\" \":D\" .... Mimochodm, dotyčná žena mala 47, nie 55. A bola taká kočka, že až. Mal som vtedy proste potrebu zrelej ženy pri sebe, preto som s ňou mal "tajný vzťah" 6 mesiacov. Zistil som, že tamadiaľ cesta nevedie. Akonáhle som po nej spoznal jednu 20-tku, okamžite som zabudol na zrelé ženy (nič proti nim, budem ich vedieť oceniť viac vtedy, keď sám budem zrelý). Tak sa to zmenilo u mňa, že už ma prestal priťahovať zrelý ženský hlas, a namiesto neho ma začal priťahovať hlas mladých žien (mladších ako som ja), ktorý ma predtým priťahoval menej. Ale podľa teba, Vševěd zakomplexovaný, sú to všetko čo píšem uchylárny, tak si ži ten svoj jednoduchý sexuálny život s orgazmami, stykom a orálom, a.... tým to ukonči. To je tvoja vec. Ale myslím že už stačilo, do tohto vlákna viac neprispejem, téma je o niečom inom, tak sa kroť aj ty, lebo si tu zaručene viac na smiech ako ja. Ak neveríš, urob anketu (ak je to možné), ale - nepodvádzaj... \":wink:\"

Ano, velmi správně jsi pochopil, že můj pohlavní život je moje věc, pohlavní život Hermíny je její věc a tvůj pohlavní život je tvoje věc. V tomhle topicu to vůbec nikoho nezajímá a nemá to s ním
nic společného. Nechápu, proč tady pindáš o tom, jak si má kdo zastřihovat chlupy okolo genitálu. Asi proto, že jsi úchyl a vzrušuje tě o tom psát. Otevři si na to svůj vlastní topic a tam si to můžeš
řešit.
Žádná anketa mně nezajímá, jestli tebe jo, založ si anketu ty.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 12:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Hermina píše:
Dobrý den,
mám opačný problém, než většinou řešená candida - přemnožené laktobacily v pochvě. Lékař dal ATB a globule, po měsíci se problémy vrátily. Přiznávám, že jsem se vnitřně rozhodila v prosinci stresem. Již dlouho denně (kromě víkendů) piji kefír z tibetské houby. Myslíte, že by přemnožení mohlo vzniknout "předávkováním" laktobacily? Jak upravit svoji vnitřní rovnováhu v tomto případě?

Jak vidno tak mimo nezajímavou trapnou debatu jste se nedostala skoro nikam, což je škoda, ale ono je to všechno o rovnováze. Nutno počítat s tím, že pokud vymlátíte jeden druh bakteriální mikroflóry kdekoliv v těle jeho místo zaujme druh jiný, což nikdy není správně. Nedovedu sice posoudit jak velké dobro budou znamenat ATB, k tomu jsem dosti skeptický, ale téměř jistý jsem si tím, že pitím kefíru nelze přemnožit laktíky v uvedených místech.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz