Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 5:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2013 2:01 pm 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 12:34 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den,pročetla jsem většinu diskuzí o kandidě,o těhotenství jsem nic nenašla, snad se nebudu opakovat:(
Jak je nebezpečná kandida pro těhotenství? Snažíme se o 2.mimi, na první otěhotnění jsme čekali dlouho, tak se nechráníme i když tuším že bych nejprve potřebovala zvítězit nad kvasinkou. Byl by problém pokud bych teď otěhotněla?
Skoro měsíc držím lehkou dietu - žádný cukr, sušenky,... , bílá mouka, alkohol. Vše jen celozrné - vločky, jáhly, rýži,... Ovoce nejím, vyjímečně grep. Vím ,že je popisováná radikálnější bezsacharidová dieta, ale mám podváhu, tak se jí bojím...
k té dietě jím 3x denně bylinné kapky Fungilen, živé jogurty, chci teď ještě zkusit přidat ostropestřec na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2013 5:34 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
[quote="ale.haskova":29mzg49y]Dobrý den,pročetla jsem většinu diskuzí o kandidě,o těhotenství jsem nic nenašla, snad se nebudu opakovat:(
Jak je nebezpečná kandida pro těhotenství? Snažíme se o 2.mimi, na první otěhotnění jsme čekali dlouho, tak se nechráníme i když tuším že bych nejprve potřebovala zvítězit nad kvasinkou. Byl by problém pokud bych teď otěhotněla?
Skoro měsíc držím lehkou dietu - žádný cukr, sušenky,... , bílá mouka, alkohol. Vše jen celozrné - vločky, jáhly, rýži,... Ovoce nejím, vyjímečně grep. Vím ,že je popisováná radikálnější bezsacharidová dieta, ale mám podváhu, tak se jí bojím...
k té dietě jím 3x denně bylinné kapky Fungilen, živé jogurty, chci teď ještě zkusit přidat ostropestřec na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2013 6:03 pm 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 12:34 pm
Příspěvky: 9
ok, ale po jak dlouhé době je tedy možné otěhotnět - kdy už je to bezpečné?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2013 9:25 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
ale.haskova píše:
ok, ale po jak dlouhé době je tedy možné otěhotnět - kdy už je to bezpečné?

To bude u každého jiné. Důležité je kvasinku umravnit aby nebyla přemnožená. Jak dlouho to bude trvat vám nikdo neřekne. Já mám dceru, které je dnes již 23 let ale když se narodila, tak jsem na ni přenesla kvasinku (v té době jsem nevěděla nic o zdravé stravě ani o kvasince,jen když jsem byla u gynekologa se zánětem) a ona měla stálé bolesti bříška špatně jedla, špatně spala a časem měla exémy a alergie dodnes má mnoho problémů. Kdybych mohla vrátit čas, tak bych udělala vše aby se narodila zdravá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 8:27 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 12:34 pm
Příspěvky: 9
A můžu se Vás paní Dagmar zeptat jak s kvasinkou bojujete a jestli úspěšně? Nějak se ty rady na různých www liší - jiné diety, jiné léky,bylinky. Nevím jestli může zabrat postup, který jsem popsala v úvodu... \":?\" Jím ten fungilena dnes by mi měla přijít kys. kaprylová....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 11:53 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
ale.haskova píše:
A můžu se Vás paní Dagmar zeptat jak s kvasinkou bojujete a jestli úspěšně? Nějak se ty rady na různých www liší - jiné diety, jiné léky,bylinky. Nevím jestli může zabrat postup, který jsem popsala v úvodu... \":?\" Jím ten fungilena dnes by mi měla přijít kys. kaprylová....

Řeknu Vám to asi takto, bez nízkosacharidové diety se s kvasinkou vypořádat nedá.Vše je tu popsáno a funguje to. Rýži a vločky má kvasinka ráda. Jedla jsem syrovou zeleninu a saláty, oříšky, semínka, oleje za studena lisované, omega3,dělala zeleninové šťávy, večer pila kefír z tibetské houby, srovnala Ph,doplňovala vitamíny B a D, chlorid hořečnatý, z fungicidů jsem používala lichořeřišnici, oregáno, lapacho,vilcacoru a kokosový olej, dále jsem si dělala každý den urinové klystýry, jednou měsíčně šanku(snad jsem na nic nezapoměla) a podařilo se mi kvasinku umravnit.Potom jsem byla s mladší dcerou, která je těžce postižená, v nemocnici v kritickém stavu a stres a nemocniční strava mě vrátila zase zpět.Já zrovna dobrý příklad nejsem, neboť jsem selhala a přestala se držet rad zde na fóru. Celý život se už člověk musí vyhýbat bílým jedům jinak se kvasinka zase přemnoží. Já jsem kvasinku pravděpodobně získala od matky, neboť jsem jako malé dítě trpěla nevysvětlitelnými bolestmi bříška se kterými si doktoři nevěděli rady a měla jsem zvýšené chutě na sladké. V dospívání a v dospělosti jsem trpěla na časté gynekologické záněty. To že se mi druhá dcera narodila postižená (někde jsem to tady již psala, že se asi 3 týdny před porodem přestala hýbat, následoval císařský řez a oživování, až po několika hodinách přišli na to že nemá krev, v důsledku toho ji odumřela velká část mozku a nikdy se nepřišlo na to proč se to stalo) přisuzuji také kvasince, parazitům a zamoření těla toxiny. Mohla bych tu sloužit jako odstrašující příklad toho co dokáže špatná strava.Vy máte tu možnost, že můžete dát svému dítěti do vínku to nejdůležitější a to zdraví, proto neváhejte, neohlížejte se na nic a jednejte ať nelitujete jako já. Nikomu bych nepřála to čím teď s dcerou procházím.Kdybych měla tyto znalosti tenkrát, mohla být dcera v pořádku. Teď mohu jen zpříjemňovat dceři život jak to jde a to díky panu Zajíčkovi a jeho stránkám. Podle lékařů měla být už mrtvá ale změnou stravy a doplňováním toho co ji chybí je stále tady a je pro nás usměvavým sluníčkem. Tímto opět děkuji panu Zajíčkovi. Zachránil jste nám naše sluníčko. Vím, že tu s námi stejně nebude dlouho, neboť těch mozkových buněk moc nezůstalo ale děkuji za každý den, kdy tu je a relativně spokojená.Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala ale nějak to ze mě muselo ven.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 1:10 pm 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 12:34 pm
Příspěvky: 9
Paní Dagmaro, držím pěsti !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: pát úno 22, 2013 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
[quote="ale.haskova":22q8hp5r]Dobrý den,pročetla jsem většinu diskuzí o kandidě,o těhotenství jsem nic nenašla, snad se nebudu opakovat:(
Jak je nebezpečná kandida pro těhotenství? Snažíme se o 2.mimi, na první otěhotnění jsme čekali dlouho, tak se nechráníme i když tuším že bych nejprve potřebovala zvítězit nad kvasinkou. Byl by problém pokud bych teď otěhotněla?
Skoro měsíc držím lehkou dietu - žádný cukr, sušenky,... , bílá mouka, alkohol. Vše jen celozrné - vločky, jáhly, rýži,... Ovoce nejím, vyjímečně grep. Vím ,že je popisováná radikálnější bezsacharidová dieta, ale mám podváhu, tak se jí bojím...
k té dietě jím 3x denně bylinné kapky Fungilen, živé jogurty, chci teď ještě zkusit přidat ostropestřec na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2013 11:31 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 12:34 pm
Příspěvky: 9
Snažím se bojovat, nyní je můj jídelníček asi takovýto: ráno troška jáhelné kaše, mletý mák-dost (nevadí?), dýň. semínka a lněná sem. , oběd luštěniny+ zelenina, občas ryba, večer kousek domácího kvásk.chleba, zelenina, semtam trochu cel.rýže, kefír z houby,
během dne ještě semínka, mandle , lískové oříšky, občas vlašský o. nebo kešu, občas bílý jogurt.
Lapacho, ostropestřec, vit. C, laktobacily, kys. kaprylová, pitná rašelina od Jukla. Myslíte,že to může časem zabrat? Pořád se mi to bez sacharidů nedaří \":(\" Přiznávám, že ke stravě, kterou propagujete vy je to daleko, ale je to o 200% lepší než moje strava před tím, než jsem se o tohle začla zajímat..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a těhotenství
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 11:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
ale.haskova píše:
Snažím se bojovat, nyní je můj jídelníček asi takovýto: ráno troška jáhelné kaše, mletý mák-dost (nevadí?), dýň. semínka a lněná sem. , oběd luštěniny+ zelenina, občas ryba, večer kousek domácího kvásk.chleba, zelenina, semtam trochu cel.rýže, kefír z houby,
během dne ještě semínka, mandle , lískové oříšky, občas vlašský o. nebo kešu, občas bílý jogurt.
Lapacho, ostropestřec, vit. C, laktobacily, kys. kaprylová, pitná rašelina od Jukla. Myslíte,že to může časem zabrat? Pořád se mi to bez sacharidů nedaří \":(\" Přiznávám, že ke stravě, kterou propagujete vy je to daleko, ale je to o 200% lepší než moje strava před tím, než jsem se o tohle začla zajímat..

No, pokud je o 200% lepší i váš stav, tak proč ne, ale pokud se stav moc nezměnil, je to špatně a pak asi nemáte mnoho možností, než to pochopit a realizovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz