Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2012 1:49 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Jarda píše:
PABA je konkrétní vitamín skupiny B a pokud jde o algamin, tak tam je sice béček docela dost, ale i tak tam rozhodně nejsou léčebné dávky. Rozhodně se ho dá brát více, ale i tak to problém patrně neřeší.

tak jsem koupil od Unios Pharma a když čtu složení,tak je tam fosforečnan vápenatý E341 - velmi nebezpečné éčko a šelak E904 - nebezpečné éčko,to tam musí dávat do všeho tady to svinstvo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2012 4:40 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
LTP80 píše:
tak jsem koupil od Unios Pharma a když čtu složení,tak je tam fosforečnan vápenatý E341 - velmi nebezpečné éčko a šelak E904 - nebezpečné éčko,to tam musí dávat do všeho tady to svinstvo?

Na tuto otázku mi v lékárně řekli, že to přece musej něčím docpat, na argument, že v zahraničí mimo EU nemusejí docpávat nic a funguje to a za nižší prachy už odpověd neměli \":twisted:\"

Jinak já beru B-vit caps od fy. Vitalmax
http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=659


Složení:
maltodextrin, kyselina pantothenová, niacin, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, kyselina listová, biotin, vitamin B12, želatinová kapsle

Průměrné výživové hodnoty v jedné kapsli:
Kyselina pantothenová 20 mg
Niacin 9 mg
Vitamin B1 5 mg
Vitamin B2 5 mg
Vitamin B6 5 mg
Biotin 250 ug
Kyselina listová 500 ug
Vitamin B12 25 ug


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte led 24, 2012 1:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
tak jsem koupil od Unios Pharma a když čtu složení,tak je tam fosforečnan vápenatý E341 - velmi nebezpečné éčko a šelak E904 - nebezpečné éčko,to tam musí dávat do všeho tady to svinstvo?

To víte, zase nesmíte být tak moc zdravý, kdo by je živil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 1:07 am 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Dobrý den, požádala mě známá, jestli bych jí na tomto webu nezjistila,jak předcházet,nebo léčit šedý zákal. Co jsem zde načetla, tak snad jenom koloidní stříbro a urina. Jsou ještě i jiné možnosti? Děkuji...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2012 10:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pisnicka12 píše:
Dobrý den, požádala mě známá, jestli bych jí na tomto webu nezjistila,jak předcházet,nebo léčit šedý zákal. Co jsem zde načetla, tak snad jenom koloidní stříbro a urina. Jsou ještě i jiné možnosti? Děkuji...

To určitě ano, hlavně je třeba upravit pH těla, zákal vzniká také z překyselení a srovnat játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 9:53 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Byl jsem na Ct ,pobolívá mě slinivka proto 4 den piju 60g čerstvé uriny ,a 40g odpařené uriny na 1/4 objemu na zlepšení trávení tuků, a připadá mi to jako balzám . Dočetl jsem se také o Šankhaprakšálaně na slinivku, na3 l slané vody doporučuje autor 500 ml odpařené uriny, jen neudává hodnotu odpaření. 1. bylo by do té Šankhaprakšálany odpaření na 1/4 vyhovující, nebo je to moc silné odpaření 2. Jaký je na to prosím Váš názor, je opravdu odpařená 1/4 urina lékem léků, jak uvádějí staří jogové? Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2012 11:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Byl jsem na Ct ,pobolívá mě slinivka proto 4 den piju 60g čerstvé uriny ,a 40g odpařené uriny na 1/4 objemu na zlepšení trávení tuků, a připadá mi to jako balzám . Dočetl jsem se také o Šankhaprakšálaně na slinivku, na3 l slané vody doporučuje autor 500 ml odpařené uriny, jen neudává hodnotu odpaření. 1. bylo by do té Šankhaprakšálany odpaření na 1/4 vyhovující, nebo je to moc silné odpaření 2. Jaký je na to prosím Váš názor, je opravdu odpařená 1/4 urina lékem léků, jak uvádějí staří jogové? Díky Pavel

Tak odpařená urina je opravdu zázrak, ovšem na ty další dotazy nedovedu odpovědět, tak daleko jsem se při svých pokusech nedostal a vyzkoušené to nemám, ovšem pokud někdo něco takového již vyzkoušel a fungovalo to dobře, tak proč by stejný postup neměl fungovat zrovna vám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2012 9:26 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Dobrý večer. Aká je odparená urina na 1/4 objemu? Myslí sa tým - variť urinu až sa odparí na 1/4 objemu? Mám v tom zmetok. Ďakujem za odpoveď. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2012 9:56 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Dušek hostil Vilmu Partykovou v Duši K. Pokud se chcete dozvědět něco více o urinoterapii tak můžete zde:

http://www.youtube.com/watch?v=vJoBY_LNMOc

Bohužel co bylo paní doktorce dáno v oblasti vědeckého myšlení jí bylo ubráno na schopnosti zajímavě promlouvat k lidem, takže je nutné překousnout dosti nezáživně podaný zbytečně podrobný úvodní výklad


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 6:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Dobrý večer. Aká je odparená urina na 1/4 objemu? Myslí sa tým - variť urinu až sa odparí na 1/4 objemu? Mám v tom zmetok. Ďakujem za odpoveď. Silvia

Ano, 3/4 musíte vyvařit, je to docela pracné a dost smradlavé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 8:05 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
sakul píše:
Dušek hostil Vilmu Partykovou v Duši K. Pokud se chcete dozvědět něco více o urinoterapii tak můžete zde:

http://www.youtube.com/watch?v=vJoBY_LNMOc

Bohužel co bylo paní doktorce dáno v oblasti vědeckého myšlení jí bylo ubráno na schopnosti zajímavě promlouvat k lidem, takže je nutné překousnout dosti nezáživně podaný zbytečně podrobný úvodní výklad

Díky za inspiraci, od soboty zkouším urinovou kataplazmu s jílem,a odpařennou urinou,dle dop. videa. začalo mi to hodně trávit, tak bych již dnes mohl jíst pořád.odpařuju to venku na zahradě, tam to ničemu nevadí. Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 2:22 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Tak po dvou měsících urinoterapie se dostavila první velká detoxikace. Nejdřív to vypadalo jako nějaká viróza, ale valilo ze mne neuvěřitelné množství hlenů. Už to trvá 10dnů. Po prvních pár dnech, kdy to jelo nonstop, mi teď dá tělo oddych na spaní \":D\" Okolo sedmé ráno začne velmi intenzívní odhleňování nosem a utlumí se to zase večer. V začátku jsem dával klystýr 2x denně, teď už jen obden. Taky jsem prvních pár dnů cítil

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="OndraN":1hy802if]Tak po dvou měsících urinoterapie se dostavila první velká detoxikace. Nejdřív to vypadalo jako nějaká viróza, ale valilo ze mne neuvěřitelné množství hlenů. Už to trvá 10dnů. Po prvních pár dnech, kdy to jelo nonstop, mi teď dá tělo oddych na spaní \":D\" Okolo sedmé ráno začne velmi intenzívní odhleňování nosem a utlumí se to zase večer. V začátku jsem dával klystýr 2x denně, teď už jen obden. Taky jsem prvních pár dnů cítil

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 11:25 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Nechápem to! Viem, že urinou sa vyľučuje množstvo nezpracovaných látok ako. minerálov, vitamínov, odumretých buniek, hormónov, enzýmov, toxínov, chemických látok...

Ako môže byť urina prospešná pre naše telo? Absorbovať znova už raz vylúčené toxíny?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob čer 16, 2012 12:05 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
bombay píše:
Nechápem to! Viem, že urinou sa vyľučuje množstvo nezpracovaných látok ako. minerálov, vitamínov, odumretých buniek, hormónov, enzýmov, toxínov, chemických látok...

Ako môže byť urina prospešná pre naše telo? Absorbovať znova už raz vylúčené toxíny?

Urina je špičkový produkt vášho vlastného organizmu,ktorý nič nestojí,ale je na nezaplatenie vo vzťahu ku organizmu.

Ak ste zatiaľ nenabrali odvahu na vnútorné použitie skúste najprv vonkajšiu aplikáciu.
Mimochodom spálili ste sa niekedy na slnku?
Ak nie tak sa skúste zámerne trochu "pripiect" a potom aplikujte na to miesto urinu.
Predpokladám,že budete velmi prekvapený a krém po opalovaní skončí v kontajneri:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz