Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2012 7:47 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Jardo stale premyslim jestli by bylo zajimave provadet maceraci treba jitrocelove byliny v urine a pak louhovany precedeny macerat pouzit na klystyr,nebo i oralne..Co myslite je to dobry napad?Dekuji vam Tolar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv říj 25, 2012 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Tolar píše:
Jardo stale premyslim jestli by bylo zajimave provadet maceraci treba jitrocelove byliny v urine a pak louhovany precedeny macerat pouzit na klystyr,nebo i oralne..Co myslite je to dobry napad?Dekuji vam Tolar

Tak proč ne, chuť neposoudím, ale na klystýry nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: ned pro 23, 2012 1:13 am 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Urina skladovaná niekoľko dní v uzavretej PET fľaši mení svoje parametre:
- z priehľadnej slabo-žltej tekutiny sa stane zakalená tmavo-žltá tekutina (pozorujem známky plávajúcich neznámich štruktúr ako v domácom bazovom sirupe po nejakom čase)
- z jemného zápachu sa stane silný a menej zdravý zápach

Sú tieto zmeny normálne? Je možné naďalej použiť túto urinu na klystýr?
Vďaka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte pro 25, 2012 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
bombay píše:
Urina skladovaná niekoľko dní v uzavretej PET fľaši mení svoje parametre:
- z priehľadnej slabo-žltej tekutiny sa stane zakalená tmavo-žltá tekutina (pozorujem známky plávajúcich neznámich štruktúr ako v domácom bazovom sirupe po nejakom čase)
- z jemného zápachu sa stane silný a menej zdravý zápach

Sú tieto zmeny normálne? Je možné naďalej použiť túto urinu na klystýr?
Vďaka.

Ano, vše co píšete je v pořádku, přičemž dost záleží zda může vznikající čpavek odcházet, nebo ne. Mnohem lepší je tedy skladovat ji otevřenou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 5:51 pm 
Offline

Registrován: stř bře 27, 2013 5:38 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal jestli rozumím dobře tomu, že tzv. hladová voda z RO odčerpává minerály z organismu a ty jsou pak vyloučeny močí? Znamená to, že pitím uriny je pak dostanu zase zpět? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 9:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
marag píše:
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal jestli rozumím dobře tomu, že tzv. hladová voda z RO odčerpává minerály z organismu a ty jsou pak vyloučeny močí? Znamená to, že pitím uriny je pak dostanu zase zpět? Děkuji za odpověď.

Ano, urina je plná živin a jejím používáním se dá mnoho významných živin dostat zpět do těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 12:27 pm 
Offline

Registrován: stř dub 13, 2011 10:11 pm
Příspěvky: 41
Jarda píše:
Urinu do očí používám mnoho let a při dlouhodobé práci s počítačem je to nejepeší prostředek, který znám a to ani nemluvím o ceně. Aplikuji ji tou vaničkou na výplach oka, co je k dostání u očních kapek. Ty vyhodíte, aby jste si neublížil, pak v koupelně do té vaničky namočíte a v čerstvé urině promrkáte postupně několikrát obě oči. Nijak to nepálí, ani nic jiného nepříjemného se neděje a funguje to excelentně. Zda tím odstraníte uvedený problém netuším, pokud jde o parazity, tak asi ne, to by chtělo spíše koloidní stříbro.

Je mozne urinovym preplachom oci zlepsit zrak, konkretne kratkozrakost? Viem, ze zaklad je cista pecen, ale zaujimalo by ma aj to.
A mozno preplachovat oci urinou bez obmedzenia denne dlhodobo? Moze to pomoct aj na svrbenie oci pri alergii?

Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 12:42 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Sagan píše:
Je mozne urinovym preplachom oci zlepsit zrak, konkretne kratkozrakost? Viem, ze zaklad je cista pecen, ale zaujimalo by ma aj to.
A mozno preplachovat oci urinou bez obmedzenia denne dlhodobo? Moze to pomoct aj na svrbenie oci pri alergii?

Dakujem

Zkoušel jsem to celý rok, 3xdenně, a výsledek nulový. Krátkozrakost je stejná a takové různé "pavučinky", co vidím v oku když mžourám do protisvětla, jsou také zcela bezezměn. Ale klidně to zkuste, určitě si tím neublížíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 12:46 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Krátkozrakost se léčí bohužel jen tím, že se stanete námořníkem a budete mžourat do dálky (tedy furt na palubě nebo ve strážním koši).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 2:50 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
martina72 píše:
Krátkozrakost se léčí bohužel jen tím, že se stanete námořníkem a budete mžourat do dálky (tedy furt na palubě nebo ve strážním koši).

\":lol:\"

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 6:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Sagan píše:
Je mozne urinovym preplachom oci zlepsit zrak, konkretne kratkozrakost? Viem, ze zaklad je cista pecen, ale zaujimalo by ma aj to.
A mozno preplachovat oci urinou bez obmedzenia denne dlhodobo? Moze to pomoct aj na svrbenie oci pri alergii?

Dakujem

Svrbění očí a alergie ano, ale tu krátkozrakost to nedovedu zodpovědět, to spíše vidím na cvičení očí a čištění jater. Jinak délka aplikace je neomezená klidně i mnohokrát denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte srp 06, 2013 2:10 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
to by mě zajímalo, jak se s tímhle faktem vypořádávají stoupenci urinoterapie

http://www.novinky.cz/domaci/308131-jed ... cechu.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv srp 08, 2013 5:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Noel píše:
to by mě zajímalo, jak se s tímhle faktem vypořádávají stoupenci urinoterapie

http://www.novinky.cz/domaci/308131-jed ... cechu.html

Tak ono je zamořeno dneska skoro všechno, čili ani zde nevidím větší problém, jak když do sebe místo uriny budete valit litry obarvené vody s kilogramy cukru a chemikálií. Navíc by logicky měla tato informace zesílit vylučování této škodliviny z těla a urina snad není vaše jediné pití.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát srp 09, 2013 11:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Noel píše:
to by mě zajímalo, jak se s tímhle faktem vypořádávají stoupenci urinoterapie
http://www.novinky.cz/domaci/308131-jed ... cechu.html

jasně, že to je nepříjemná zpráva, ale třeba já jsem praktikujícím zastáncem urinoterapie a názor ani po tomto článku neměním,

víc mi na tom všem vadí to, jak skrz naskrz promořenou přírodu budeme jednou předávat našim dětem, tož za to se tedy opravdu stydím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: ned srp 25, 2013 11:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
V pátek večer jsem ulehla s velmi nepříjemnou virózou. A protože potřebuje nejpozději v úterý fungovat v práci, zkusila jsem ze zoufalství včera v poledne poprvé aplikaci urinových injekcí. Mám za sebou 3 a přestože mi bylo včera na umření, dnes vidím velké zlepšení - cca o 75%! Mám radost, že to tak dobře funguje:). Půst jsem nedržela (dostala jsem po první injekci šílený hlad), jedla jsem tedy lehká jídla s převahou ovoce a zeleniny, na klystýr se teprve chystám (včera bych ho nebyla schopná). Takže urinové injekce chválím:)!!!

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz