Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 9:04 am 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 9:42 am
Příspěvky: 10
Dobrý den, před časem jsem narazila na Vaše stránky a dozvěděla jsem se mnoho věcí.Děkuji za ně, vše je tu pěkně vysvětleno.
Měla bych hned jeden dotaz, který se týká urinoterapie.Můj manžel trpí už delší dobu průjmy, mohla by mu pomoci nějakým způsobem právě urinoterapie?Děkuji předem za odpověď.
Jinak kdo by měl zájem o stažení knihy, našla jsem na netu Obrázek, stahujte zde
a Obrázek (právě čtu), stahujte zde
Nemám pročtené celé fórum, tak nevím, jestli zde je téma o knihách, tak to dávám do tohoto tématu \":roll:\"
Renča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 9:12 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Rybička píše:
Dobrý den, před časem jsem narazila na Vaše stránky a dozvěděla jsem se mnoho věcí.Děkuji za ně, vše je tu pěkně vysvětleno.
Měla bych hned jeden dotaz, který se týká urinoterapie.Můj manžel trpí už delší dobu průjmy, mohla by mu pomoci nějakým způsobem právě urinoterapie?Děkuji předem za odpověď.
Jinak kdo by měl zájem o stažení knihy, našla jsem na netu Obrázek, stahujte zde
a Obrázek (právě čtu), stahujte zde
Nemám pročtené celé fórum, tak nevím, jestli zde je téma o knihách, tak to dávám do tohoto tématu \":roll:\"
Renča


Koukám do té knížky od Cingroše a s úžasem zjišťuji, že tam má celé opsané pasáže od Malachova (kniha Biorytmologie a urinoterapie) ... pravda je ale že v Jemenu na něj autorská práva asi nedosáhnou.

Ale k tématu ... klystýry s urinou rovnají střevní mikroflóru, jejíž rozhození může mít v důsledku na svědomí průjmy. Tedy vyzkoušel bych urinové klystýry a vynechal orální aplikaci, která může mít zpočátku projímavé účinky.

Na průjem bude mít dobrý vliv také úprava stravy ... především déle uležený kefír (nechte jej třeba den pracovat, poté kefírky vyndejte a nechte další den "dojít", rýže, mírně vařená zelenina, hlavně mrkev.

Také bych přidal větší množství laktobacilů v tabletách nebo raději ze začátku formou přípravku hylak a pak tablety ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Rybička píše:
Dobrý den, před časem jsem narazila na Vaše stránky a dozvěděla jsem se mnoho věcí.Děkuji za ně, vše je tu pěkně vysvětleno.
Měla bych hned jeden dotaz, který se týká urinoterapie.Můj manžel trpí už delší dobu průjmy, mohla by mu pomoci nějakým způsobem právě urinoterapie?Děkuji předem za odpověď.
Jinak kdo by měl zájem o stažení knihy, našla jsem na netu Obrázek, stahujte zde
a Obrázek (právě čtu), stahujte zde
Nemám pročtené celé fórum, tak nevím, jestli zde je téma o knihách, tak to dávám do tohoto tématu \":roll:\"
Renča

Pokud má průjem, tak má rozházené střevní bakterie, nebo přemnožené kvasinky a oboje může aplikace urinoterapie srovnat. Vhodné je začít aplikovat urinu pomocí klystýrů a pak dle odvahy zahájit orální aplikaci. Pokud už je člověk trochu sžitý s aplikací vlastní uriny a nemá k ní zbytečný odpor, postavený na bludech moderní medicíny, která urinu považuje za odpad, tak je to mnohem jednodušší. Jinak ty knihy jsou opravdu dobré a obě již dlouho vlastním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát pro 10, 2010 9:49 am 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 9:42 am
Příspěvky: 10
Jarda píše:
Pokud má průjem, tak má rozházené střevní bakterie, nebo přemnožené kvasinky a oboje může aplikace urinoterapie srovnat. Vhodné je začít aplikovat urinu pomocí klystýrů a pak dle odvahy zahájit orální aplikaci.

Děkuji za odpověď, teď už jen přesvědčit manžela, aby začal, jak popisujete, což si myslím, že bude nemožné, má ke všemu odpor a asi by mi řekl, že jsem se zbláznila \":?\"Přesto bych mu ráda pomohla a tak se chci ještě zeptat, jestli by mohl rovnou urinu pít bez těch klystýrů.Použila bych urinu od nejmladšího syna, převařila a ochutila mu to medem nebo javorovým sirupem, aby nepoznal, co konzumuje.Co mu dám, vypije, tak pokud mu to ochutím a nic nepozná, tak to bude v pohodě \":)\"Šel by tento postup?Pokud ano, tak v jakém množství a kolikrát denně.
Já sama jsem začátečnice, teprve čistím střeva klystýrem a radši se zeptám, abych mu tím nepřitížila.
Ještě jsem se zapomněla zeptat na moje užívání uriny.S urinou jsem zatím začala kloktáním, dělám výplachy nosu a stříkám si ji do nosu průběžně přes den, s pitím chci začít až po očistě střev a jater.Jak často mohu stříkat do nosu, je to nějak omezené, abych to nepřehnala nebo čím více, tím lépe?Nemám rýmu, ale ráno mám trochu ucpaný nos a dnes jsem vysmrkala trochu krve a pak to zase bylo normální, tak jestli to je nějaký čistící efekt, v knize popisují jak se některým lidem projevuje očista po urině...
Děkuji Renča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát pro 10, 2010 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Rybička píše:
Děkuji za odpověď, teď už jen přesvědčit manžela, aby začal, jak popisujete, což si myslím, že bude nemožné, má ke všemu odpor a asi by mi řekl, že jsem se zbláznila \":?\"Přesto bych mu ráda pomohla a tak se chci ještě zeptat, jestli by mohl rovnou urinu pít bez těch klystýrů.Použila bych urinu od nejmladšího syna, převařila a ochutila mu to medem nebo javorovým sirupem, aby nepoznal, co konzumuje.Co mu dám, vypije, tak pokud mu to ochutím a nic nepozná, tak to bude v pohodě \":)\"Šel by tento postup?Pokud ano, tak v jakém množství a kolikrát denně.
Já sama jsem začátečnice, teprve čistím střeva klystýrem a radši se zeptám, abych mu tím nepřitížila.
Ještě jsem se zapomněla zeptat na moje užívání uriny.S urinou jsem zatím začala kloktáním, dělám výplachy nosu a stříkám si ji do nosu průběžně přes den, s pitím chci začít až po očistě střev a jater.Jak často mohu stříkat do nosu, je to nějak omezené, abych to nepřehnala nebo čím více, tím lépe?Nemám rýmu, ale ráno mám trochu ucpaný nos a dnes jsem vysmrkala trochu krve a pak to zase bylo normální, tak jestli to je nějaký čistící efekt, v knize popisují jak se některým lidem projevuje očista po urině...
Děkuji Renča

Ta to asi nevymyslíte, protože bez klystýrů z něj začne urina valit kvanta sajrajtu právě do střev a ta budou reagovat patrně ještě horším průjmem. Navíc, že by nepoznal převařenou urinu o tom celkem pochybuji a pokud to zjistí, tak vás asi vystřelí z kecek a pochybuji, že by vám to za to stálo. Jinak čistit ho to určitě bude a minimální množství je jedno deci, ovšem ideální množství je mnohem vyšší, klidně půl litru i mnohem více. U toho nosu žádná omezení nejsou, tedy zcela dle potřeby. To vám při smrkání praskla nějaká drobná cévka, což je celkem normální a nic zásadního to neznamená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát pro 10, 2010 9:36 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jarda píše:
Ta to asi nevymyslíte, protože bez klystýrů z něj začne urina valit kvanta sajrajtu právě do střev a ta budou reagovat patrně ještě horším průjmem. Navíc, že by nepoznal převařenou urinu o tom celkem pochybuji a pokud to zjistí, tak vás asi vystřelí z kecek a pochybuji, že by vám to za to stálo. Jinak čistit ho to určitě bude a minimální množství je jedno deci, ovšem ideální množství je mnohem vyšší, klidně půl litru i mnohem více. U toho nosu žádná omezení nejsou, tedy zcela dle potřeby. To vám při smrkání praskla nějaká drobná cévka, což je celkem normální a nic zásadního to neznamená.

Zde si dovolím nesouhlasit ohledně množství uriny. Samozřejmě dvě deci jsou ideální ale svůj efekt má i v podstatě homeopatické množství, tedy klidně jen pár kapek. Tyto nakapány pod jazyk nebo přidány do nápoje mohou dobře posloužit jako začátek překonání odporu.

Rozhodně bych ale nikomu urinu nepodstrkoval násilím, jsou věci pro které musí člověk prostě dozrát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát pro 10, 2010 9:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Zde si dovolím nesouhlasit ohledně množství uriny. Samozřejmě dvě deci jsou ideální ale svůj efekt má i v podstatě homeopatické množství, tedy klidně jen pár kapek. Tyto nakapány pod jazyk nebo přidány do nápoje mohou dobře posloužit jako začátek překonání odporu.

Rozhodně bych ale nikomu urinu nepodstrkoval násilím, jsou věci pro které musí člověk prostě dozrát.

Diskuze je o nesouhlasech, jinak nejde o diskuzi, ale o informování. Já považuji jedno deci za nějaké rozumné startovní množství a pokud to není z nějakého důvodu možné, tak asi určitě může nastoupit homeopatie se svým systémem potencování roztoku. Je ovšem potřeba si načíst, co píše paní a pochybuji, že její manžel přistoupí i na těch několik kapek, které já bych viděl stejně méně účinné, než správně připravený homeopatický roztok. Také ji určitě nedoporučuji ho o urinoterapii neinformovat, pokud to z mého textu není dostatečně zřejmé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 10:17 am 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 9:42 am
Příspěvky: 10
Tak manžel zatím přistoupil na jednodenní půsty, držíme je společně v pondělí.
V sobotu měl tak trochu nucený, nebylo mu dobře po pátečním posezení s kamarády.Tak jsem mu vařila jen čaje a nosila vodu a zjistil, že se krásně vyspal bez běhání na WC a nebylo pak tedy těžké ho přemluvit k pravidelným jednodenním půstům.Už jsem také začala vypravovat o klystýrech a snad se také nechá přesvědčit.O urinoterepii jsem zatím nezačínala, musím postupně \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Rybička píše:
Tak manžel zatím přistoupil na jednodenní půsty, držíme je společně v pondělí.
V sobotu měl tak trochu nucený, nebylo mu dobře po pátečním posezení s kamarády.Tak jsem mu vařila jen čaje a nosila vodu a zjistil, že se krásně vyspal bez běhání na WC a nebylo pak tedy těžké ho přemluvit k pravidelným jednodenním půstům.Už jsem také začala vypravovat o klystýrech a snad se také nechá přesvědčit.O urinoterepii jsem zatím nezačínala, musím postupně \":D\"

Jak se tlačí na pilu, tak se většinou adept šprajcne, čili velice pomalu a pak nebývá problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2011 9:35 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Mat píše:
V mojom prípade snád zrejme áno,kedže sa takto bežne nestravujem. To by som sa zrejme zabil. Na druhej strane, to PH som síce nemeral, no odteraz budem merat aj iné veci. Pre istotu. Tá bolest ladvín absentovala, no som v rozpakoch. Tá stolica bola zrejme po tom ovocí kašovitá. Napr. sa mi stalo, že som mal defekáciu napr. o osmej hodine večer, práve po zjedení jablk, no a v tom momente bola hrubá a úplne bez zápachu(nemusel som požit ani WC papier, no samozrejme som použil aj ten+bidet).
Ráno bola tá stolica taká kašovitá a značne vláknitá, zrejeme od toho ovocia. Ale toto už neriešim, kedže som s tým "sekol"
Čo sa týka tej krvi, tak toto mi povedala lekárka. Hned sa mi to zdalo zvláštne, kedže som vypil tolko tekutiny a navyše to bola čistá štava.
Tiež sa mi nechce verit, že by to bolo tou kapustou. Jej pozitívne účinky vidím každý den, okrem toho ju mám rád.
Zistil som taktiež, že ked jej dám príliš tak je tá stolica taká hustá kaša, ale nelepí, ale páchne dost práve po kapuste.
Preto som ubral a pridal tie pseudoobilniny.
Najviac ma prekvapilo to, že po takom prežieraní som čakal to najhoršie a nič sa nestalo.
Už som skutočne rád, že sa to skončilo.
Ďakujem pekne

Ja si tiež dávam každý deň kyslú kapustu a niekedy nieje stolica pevná ale tiež ako vy opisujte taká hustá kaša, ktorá páchne po stolici. Ja som si to všimol na moči má neznesiteľnú chuť, proste hnus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 8:55 am 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Keď si vyplachujem nos a robím klystír urinou treba odchytávať ten stredný prúd alebo to je jedno?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
davoo píše:
Keď si vyplachujem nos a robím klystír urinou treba odchytávať ten stredný prúd alebo to je jedno?

Není to nutné, u těchto procedur je to víceméně jedno i když pokud budete chtít být akurátní, tak klidně můžete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 9:51 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Osobně bych doporučil střední proud, ty krajní obsahují různý sajrajt


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Osobně bych doporučil střední proud, ty krajní obsahují různý sajrajt

To je jasné, ale pro účely klystýru a venkovních aplikací si myslím celkem ne tak podstatné, jednoznačně to je ovšem nutné dodržovat pro vnitřní aplikace, třeba orální užívání a zde je potřeba dodržovat i interferenci, tedy je nutný i lichý počet doušků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 9:50 am 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Inak možno to bude hlúpa otázka, ale kedy presne začína a končí ten stredný prúd?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz