Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon kvě 13, 2024 8:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 7:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Již nějaký rok bojuji s alergií,dušností a zahlěněním organizmu změnou stravy,klystýry a chtěl bych zkusit i urinu.Zatím ji požívám do klystýru a k výplachu nosních dutin.
J.Cingroš ve své knize urinoterapie uvádí:

Pacient tři měsíce pil 1,5 až 2 litry moči denně a dvakrát krátce hladověl po dvou dnech pouze o moči a vodě.Zdraví se mu zlepšilo do té míry,že přestal používat inhalátor.Urina díky své horké povaze vysouší tělo,čistí je a udravuje.I krátké půsty(36-40hodin)při nichž se pije pouze moč a voda,dokáží organizmus očistit od hlenů.Hladovění s pitím uriny je nutno provádět společně s masážemi.Kůže pohlcující moč napomáhá látkové výměně.Pokud se něco vynechá,nedochází k očekávanému efektu.Vtírání moči do kůže,spojené s půstem a pitím moči je spolehlivý prostředek okyselení organizmu a přerušení patologického procesu.K vyléčení je nutný návrat ke kyselému prostředí,vyloučení patogenních zásaditých vlivů vnitřního prostředí a hlenu.

Má někdo osobní zkušenosti...

Tak je to velice dobré a mimořádně účinné, sám jsem kdysi opakovaně zkoušel delší hladovky s plným reverzem uriny a dělalo to opravdu divy. Já jsem to konal v letních měsících, kdy je člověk prohřátý a může se venku i urinou natírat, což proces zásadně podporuje, nicméně nyní už se mě to moc nezdá, to vám bude zima, nebo by člověk musel být doma v teple a pak nevidím problém to vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 7:18 pm 
Offline

Registrován: stř říj 27, 2010 4:30 pm
Příspěvky: 20
Mě je jen divné, že v přírodě se užívání vlastní uriny nevyskytuje.
Člověk je přeci stále jen zvíře.. Takže jak se to dá přirozeně vysvětlit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 8:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Arko píše:
Mě je jen divné, že v přírodě se užívání vlastní uriny nevyskytuje.
Člověk je přeci stále jen zvíře.. Takže jak se to dá přirozeně vysvětlit?

Čtením, nebo pozorováním, při obojím zjistíte, že urinoterapii používá naprostá většina zvířat a jako příklad může sloužit třeba pes, který po sobě velice často vlastní moč líže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 10:00 pm 
Offline

Registrován: sob říj 01, 2011 9:56 pm
Příspěvky: 4
prirodzena urinoterapia
http://www.metacafe.com/watch/1045217/thirsty_monkey/ \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Sona píše:

No a pak že si to vymyslel člověk jako úchylnou praktiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 9:22 am 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Dobrý den,myslíte si,že kapání vlastní uriny do očí může odstranit tzv.pavučinky a lítající tmavé tečky v očích?A jestli ano,jak si mám urinu do očí aplikovat?Bude to štípat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 9:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Dobrý den,myslíte si,že kapání vlastní uriny do očí může odstranit tzv.pavučinky a lítající tmavé tečky v očích?A jestli ano,jak si mám urinu do očí aplikovat?Bude to štípat?

Urinu do očí používám mnoho let a při dlouhodobé práci s počítačem je to nejepeší prostředek, který znám a to ani nemluvím o ceně. Aplikuji ji tou vaničkou na výplach oka, co je k dostání u očních kapek. Ty vyhodíte, aby jste si neublížil, pak v koupelně do té vaničky namočíte a v čerstvé urině promrkáte postupně několikrát obě oči. Nijak to nepálí, ani nic jiného nepříjemného se neděje a funguje to excelentně. Zda tím odstraníte uvedený problém netuším, pokud jde o parazity, tak asi ne, to by chtělo spíše koloidní stříbro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 12:43 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Nevím,jestli jsme si rozumněli,když se dívám proti zdi a oči zvedám nahoru nebo dolů nebo do stran,tak mi létají tzv. pavučiny a někdy při čtení mi vyjede i černá skvrna a musím se podívat jinam nebo zamrkat,abych se jí zbavil.Tak jestli tohle by mohla urina vyléčit.Byl jsem na vyšetření očí a je to vše prý v normě....Děkuji za rady.

Ještě by mě zajímalo,jestli je vhodná první ranní moč nebo je to jedno a jestli raději střední proud,čerstvá nebo odležená několik dní?A taky,jestli mohu použít vypláchlou skleničku od kapek do očí a kapat si moč z ní.Děkuji,hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 9:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Nevím,jestli jsme si rozumněli,když se dívám proti zdi a oči zvedám nahoru nebo dolů nebo do stran,tak mi létají tzv. pavučiny a někdy při čtení mi vyjede i černá skvrna a musím se podívat jinam nebo zamrkat,abych se jí zbavil.Tak jestli tohle by mohla urina vyléčit.Byl jsem na vyšetření očí a je to vše prý v normě....Děkuji za rady.

Ještě by mě zajímalo,jestli je vhodná první ranní moč nebo je to jedno a jestli raději střední proud,čerstvá nebo odležená několik dní?A taky,jestli mohu použít vypláchlou skleničku od kapek do očí a kapat si moč z ní.Děkuji,hezký den.

Tak těžko takto na dálku posuzovat co vlastně je příčinou vašich problémů, ale urinou nic nepokazíte a určitě bych ji tedy vyzkoušel. Zda se to odstraní, to zaručit nemohu, ale nic se předpokládám nezhorší, tedy nemáte co ztratit. Použít se dá jakákoliv čerstvá moč, kdykoliv během dne. Kapátko moc vhodné není, to vám poteče po obličeji, vanička je mnohem vhodnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 9:33 am 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Děkuji,ještě dotaz,našel jsem urinu ve skleničce,ale bude tak měsíc,dva,možná víc stará,mám ji vylít nebo se dá použít?Třeba na vlasy?Myslíte,že urina pomůže i proti šedivění vlasů,pokud se bude vmasirovavat do položky na hlavě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Děkuji,ještě dotaz,našel jsem urinu ve skleničce,ale bude tak měsíc,dva,možná víc stará,mám ji vylít nebo se dá použít?Třeba na vlasy?Myslíte,že urina pomůže i proti šedivění vlasů,pokud se bude vmasirovavat do položky na hlavě?

Tak použít se asi dá, v tom problém nebude, ale bude dost páchnout. Proti šedivění vlasů to nevím, ale spíše ne, tam to chce některá béčka, především PABA a srovnané hormony.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 2:59 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Ještě se zeptám,Paba výrobce těch vitamínů b?Já beru algamin dvakrát denně po třech tabletách,algamin doporučeje pan Cingroš ve své knize Sám sobě doktorem.Také píše,že se vitamínem B nedá předávkovat,myslíte,že by bylo na škodu brát více neže šest těch tablet algamin?Děkuji za rady a pěkný den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 9:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Ještě se zeptám,Paba výrobce těch vitamínů b?Já beru algamin dvakrát denně po třech tabletách,algamin doporučeje pan Cingroš ve své knize Sám sobě doktorem.Také píše,že se vitamínem B nedá předávkovat,myslíte,že by bylo na škodu brát více neže šest těch tablet algamin?Děkuji za rady a pěkný den.

PABA je konkrétní vitamín skupiny B a pokud jde o algamin, tak tam je sice béček docela dost, ale i tak tam rozhodně nejsou léčebné dávky. Rozhodně se ho dá brát více, ale i tak to problém patrně neřeší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 6:06 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Děkuji za odpověď.Hledal jsem na netu,je to ono? http://www.zbozi.cz/vyrobek/trophic-pab ... ejlevnejsi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob pro 03, 2011 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Děkuji za odpověď.Hledal jsem na netu,je to ono? http://www.zbozi.cz/vyrobek/trophic-pab ... ejlevnejsi

Třeba ta, ale najdete asi i levnější zdroje, nicméně je to ono.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz