Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 10:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: úte led 19, 2010 8:57 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Tiež ma napadlo. Bola v poriadku, preto som ju použil.
Vačšine ludí sa hnusí moč, lebo je to odpad(podla nich).
Odpad,ktorý do seba každý deň hádžu sa im zdá priatelný.


Pripomenuli ste mi jednu úsmevnú situáciu, ked som nedávno nakupoval a predo mnou stála žena s deckom(dcéra) a doslova žobrala o sladkost, bola tak neznesitelná, že ma to iritovalo, no zostal som pasívny(čo ma po tom). Jej matka odolávala no samozrejme po chvíli sa poddala a kúpila jej to a aby toho nebolo dost tak ešte celý kartón(ved je to v akcii, tak nech to aj črevo roztrhne). Chudera... Njahoršie je, že na takýchto pi....čiach sú odchované milóny detí. A potom sa čudujú....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: stř led 20, 2010 11:16 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Mat":3gns3j2y]Pripomenuli ste mi jednu úsmevnú situáciu, ked som nedávno nakupoval a predo mnou stála žena s deckom(dcéra) a doslova žobrala o sladkost, bola tak neznesitelná, že ma to iritovalo, no zostal som pasívny(čo ma po tom). Jej matka odolávala no samozrejme po chvíli sa poddala a kúpila jej to a aby toho nebolo dost tak ešte celý kartón(ved je to v akcii, tak nech to aj črevo roztrhne). Chudera... Njahoršie je, že na takýchto pi....čiach sú odchované milóny detí. A potom sa čudujú....[/quote:3gns3j2y]
Kazdy na to musi dojst v ten spravny cas, no niektorych ludi to neodrovnava velmi rychlo, vydrzia aj do 50tky bez problemov na katastrofalnej strave, oni si chcu hlavne uzit mladost, a to sa im moze podarit aj na sladkostiach, tak ich nechaj zahrat v loterii, ked to chcu. \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 3:31 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Dobrý den, mám dotaz za manžela. Chce si také nějakým způsobem zlepšit svůj zdrav. stav, má asi 8 kilo nadváhu ( to vždy přes zimu, kdy je méně aktivní), pije bylinkový čaj na hubnutí ( dvakrát denně před a po jídle), ráno patlanici, večer kefír, v práci čaj Lapacho a nyní začal pít mou urinu ( zaujala ho hlavně možnost omezení padání vlasů). Chtěl by jí pít větší množství ( vše, co mu dám) neví ale, zda by to v kombinaci s ostatními věcmi nebylo moc a také by ho zajímalo, zda je lepší pít urinu na lačno nebo zda nevadí po jídle a zda se může pít i starší ( třeba 4 hodiny stará) urina.
Klystýr a další způsoby očisty ani zásadní změnu jídelníčku zatím nechce.
A mě by ještě zajímalo, kdy je urina " nejkvalitnější" zda ráno a nebo přes den, kdy je tvz. naředěná třeba pitím většího množství čaje nebo vody, popřípadě jestli v případě konzumace nějaké nevhodné potraviny - třeba masa, je lépe urinu neužívat.
Děkuji Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 4:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Dobrý den, mám dotaz za manžela. Chce si také nějakým způsobem zlepšit svůj zdrav. stav, má asi 8 kilo nadváhu ( to vždy přes zimu, kdy je méně aktivní), pije bylinkový čaj na hubnutí ( dvakrát denně před a po jídle), ráno patlanici, večer kefír, v práci čaj Lapacho a nyní začal pít mou urinu ( zaujala ho hlavně možnost omezení padání vlasů). Chtěl by jí pít větší množství ( vše, co mu dám) neví ale, zda by to v kombinaci s ostatními věcmi nebylo moc a také by ho zajímalo, zda je lepší pít urinu na lačno nebo zda nevadí po jídle a zda se může pít i starší ( třeba 4 hodiny stará) urina.
Klystýr a další způsoby očisty ani zásadní změnu jídelníčku zatím nechce.
A mě by ještě zajímalo, kdy je urina " nejkvalitnější" zda ráno a nebo přes den, kdy je tvz. naředěná třeba pitím většího množství čaje nebo vody, popřípadě jestli v případě konzumace nějaké nevhodné potraviny - třeba masa, je lépe urinu neužívat.
Děkuji Michala

Co se týká objemu vypité uriny, tak tam žádná omezení nejsou, já mám dokonce vyzkoušený 100 % reverz a nezaznamenal jsem žádný problém. Nejlepší je ranní, ale jinak nevadí kdykoliv v průběhu dne, starší také nijak nevadí, ale třeba mě to již moc nejede, mám raději ideální teplotu. Uvedené potraviny chuť silně mění, čili tady nejde ani tak o negativní účinky, ty tam nebudou, ale o mizernou chuť, která pak může vyvolávat odpor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 8:08 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Díky za odpověď
Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 12:41 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Dobrý den,
mou urinu užívá manžel. Mě by zajímalo, zda má na ženskou urinu, co se týče hormonů, vliv těhotenství, kojení nebo antikoncepce a zhruba do jakého věku ženy lze její urinu považovat pro muže za přínosnou ( píšete moč mladé ženy) a také jestli bude mít nějaký vliv na množství hormonů v moči třeba zvýšená konzumace právě rostlin obsahující fytoestrogen ? ( manžel doufá v zastavení padání vlasů)
Díky Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Dobrý den,
mou urinu užívá manžel. Mě by zajímalo, zda má na ženskou urinu, co se týče hormonů, vliv těhotenství, kojení nebo antikoncepce a zhruba do jakého věku ženy lze její urinu považovat pro muže za přínosnou ( píšete moč mladé ženy) a také jestli bude mít nějaký vliv na množství hormonů v moči třeba zvýšená konzumace právě rostlin obsahující fytoestrogen ? ( manžel doufá v zastavení padání vlasů)
Díky Michala

To je otázka, mladá žena je mladá podle občanského průkazu a to naprosto nekoresponduje s reálným mládím, které jednoznačně souvisí pouze se zdravím ženy. Docela dobré rozlišovací měřítko je pravidelná přirozená menstruace, což může fungovat i u žen vysoko nad 50 let. Každopádně se v průběhu těhotenství a kojení hormonální složení uriny velice liší, ale to naznamená, že by se nedala používat. Fytoestrogeny to mohou také vylepšit, ale zase ne tak moc. Je potřeba rozlišit, zda je to u manžela vlivem testosteronu a pak to fungovat bude, nebo jde o demineralizaci těla, kdy by pak byl výsledek dosti sporadický a lépe by zabralo tělo intenzivně remineralizovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 8:14 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Děkuji za odpověď, manžel má problémy s úbytkem vlasů již zhruba od 20 let. Nevím, jak poznat, zda to může být nedostatkem minerálů, žádné jiné problémy, kromě nyní nadváhy, nemá. Může se to poznat i podle sexuálního apetitu ? Toho má manžel opravdu dost. Tak bych to tipla na ten estrogen, ale nevím.
Já nyní užívám antikoncepci imitující těhotenství ( není při ní menstruace), vím, že antikoncepce nedoporučujete, já ale hodně plavu a takhle je to velmi pohodlné. Možná časem skončím, nechci si zanášet tělo, ale zatím se chci zeptat, zda má tedy antikoncepce vliv i na ty hormony v urině, třeba budu mít o důvod víc, proč skončit. \":lol:\"
Díky Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Děkuji za odpověď, manžel má problémy s úbytkem vlasů již zhruba od 20 let. Nevím, jak poznat, zda to může být nedostatkem minerálů, žádné jiné problémy, kromě nyní nadváhy, nemá. Může se to poznat i podle sexuálního apetitu ? Toho má manžel opravdu dost. Tak bych to tipla na ten estrogen, ale nevím.
Já nyní užívám antikoncepci imitující těhotenství ( není při ní menstruace), vím, že antikoncepce nedoporučujete, já ale hodně plavu a takhle je to velmi pohodlné. Možná časem skončím, nechci si zanášet tělo, ale zatím se chci zeptat, zda má tedy antikoncepce vliv i na ty hormony v urině, třeba budu mít o důvod víc, proč skončit. \":lol:\"
Díky Michala

To nekonáte zrovna moudře a na celkový zdravotní stav ženy to má velice negativní vliv. Žena má díky menstruaci k dispozici jakýsi další odpadní kanál na toxiny, které se zde nastřádají a v průběhu menstruace odejdou, čímž jsou ženy celkem dobře chráněny proti spoustě nemocí. Této neuvěřitelné výhody, kterou jim dala příroda, se bláhově vzdávají a vytvářejí ideální podmínky pro vznik vážných nemocí, což je opravdu na pováženou. Jinak hormony to samozřejmě mění, ale pro aplikaci uriny to zásadní vliv nemá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 7:15 am 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Vycházela jsem ze situace, že kdysi ženy také vlivem častých těhotenství a dlouhodobého kojení menstrulovaly výrazně méně. Já osobně jsem vlivem dvou dětí a kojení vždy zhruba tři roky bez menstruace. A tak mi to určila příroda. Ikdyž, to, co píšete určitě je logické a já zřejmě s antikoncepcí skončím.
Díky Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 8:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Vycházela jsem ze situace, že kdysi ženy také vlivem častých těhotenství a dlouhodobého kojení menstrulovaly výrazně méně. Já osobně jsem vlivem dvou dětí a kojení vždy zhruba tři roky bez menstruace. A tak mi to určila příroda. Ikdyž, to, co píšete určitě je logické a já zřejmě s antikoncepcí skončím.
Díky Michala

Příroda to určila správně a pokud by bylo potřeba vaše tělo vyčistit, tak by se to nahodilo mnohem rychleji. V tomto jsou instinkty našeho těla velice chytré a dělají to vždy správně bez ohledu na náš rozum, který by to třeba nechtěl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 7:07 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Dobrý den,
napadlo mě, zda bych urinu, kterou používám večer na pokožku obličeje, mohla vylepšit smícháním se škrobem ( když strouhám brambory, mám vždy velmi jemné ruce, a škrob je snad zásaditý ?).
Moje večerní moč většinou již tak optimálně zásaditá není a ikdyž mi, myslím, velmi prospívá, občas se i přes klystýry urinou a snad kvalitní stravu opět nějaký aknózní pupínek objeví, napadlo mě, zda to nemůže být způsobeno právě tou večerní kyselejší močí nebo možná jen musím dál vytrvat a čistit.
Díky Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 9:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Dobrý den,
napadlo mě, zda bych urinu, kterou používám večer na pokožku obličeje, mohla vylepšit smícháním se škrobem ( když strouhám brambory, mám vždy velmi jemné ruce, a škrob je snad zásaditý ?).
Moje večerní moč většinou již tak optimálně zásaditá není a ikdyž mi, myslím, velmi prospívá, občas se i přes klystýry urinou a snad kvalitní stravu opět nějaký aknózní pupínek objeví, napadlo mě, zda to nemůže být způsobeno právě tou večerní kyselejší močí nebo možná jen musím dál vytrvat a čistit.
Díky Michala

To je reálné a můžete to klidně tak používat. Večer moč již zásaditá být nemá, to se má pH pohybovat kolem hodnoty 6 pH. Ty pupínky jdou spíše na vrub čistícím schopnostem uriny, která táhne z těla bordel a může se tedy na kůži něco vyskytnout. Vyzkoušejte spíše odkyselení střeva a do urinového klystýru si přimíchejte rovnou kávovou lžičku jedlé sody, což má na pokožku dobrý vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon kvě 03, 2010 6:39 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Díky, vyzkouším. Kolik dní po sobě bych to měla optimálně dělat ?
Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urina
PříspěvekNapsal: pon kvě 03, 2010 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Díky, vyzkouším. Kolik dní po sobě bych to měla optimálně dělat ?
Michala

Prubněte týden a uvidíte, ono se to blbě odhaduje, každý jsme holt jiný.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 186 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz