Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Plivací test - dotaz
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2012 12:33 pm 
Offline

Registrován: pon čer 25, 2012 12:15 am
Příspěvky: 19
Dobrý den, pouze rychlý dotaz. Dneska jsem dělal plivací test. Po půlhodině to vypadá následovně: Většina sliny na hladině, tak nějak pospolu. Část sliny míří dolů v takovém širším vláknu...vypadá to trochu jako tornádo \":D\" . Brali by jste tento test jako pozitivní (mam candidu)? Děkuji (vlákno potom smažu, ať tu není zbytečně spamu) \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkonzultování plivacího testu
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2012 4:08 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
[quote="Ercihi":3nparfux]Dobrý den, pouze rychlý dotaz. Dneska jsem dělal plivací test. Po půlhodině to vypadá následovně: Většina sliny na hladině, tak nějak pospolu. Část sliny míří dolů v takovém širším vláknu...vypadá to trochu jako tornádo \":D\" . Brali by jste tento test jako pozitivní (mam candidu)? Děkuji (vlákno potom smažu, ať tu není zbytečně spamu) \":)\"[/quote:3nparfux]
-

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3nparfux


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkonzultování plivacího testu
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 8:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Ercihi píše:
Dobrý den, pouze rychlý dotaz. Dneska jsem dělal plivací test. Po půlhodině to vypadá následovně: Většina sliny na hladině, tak nějak pospolu. Část sliny míří dolů v takovém širším vláknu...vypadá to trochu jako tornádo \":D\" . Brali by jste tento test jako pozitivní (mam candidu)? Děkuji (vlákno potom smažu, ať tu není zbytečně spamu) \":)\"

Jak píše člen fox, jde o orientační test i když slušně průkazný a dělá se minimálně tři dny. Pokud již vám někdo odpoví, tak mazání příspěvku je hovadina protože je v odpovědi stejně zkopírovaný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2017 8:53 am 
Offline

Registrován: sob lis 05, 2016 12:12 pm
Příspěvky: 17
Mám zajímavé zjištění ohledně plivacího testu
1. stav plivacího testu se mění při použití různé vody. Kohoutková voda má jiné výsledky než voda přefiltrovaná z konvice
2. hodně záleží na tom , kdy si plivací test dělám. V dny kdy nemusím brzo stávat do práce jsou výsledky jiné než v době brzkého vstávání
3. v době kdy jsem nebral léky a přípravky na kvasinky, jsem měl test lepší, než v době kdy jsem používal Nystatin a jiné přípravky
4. velkou roli hraje psychické rozpoložení. Dny kdy jsem byl po ránu více nervozní, tak byl test vždy horší.
5. je plivací test důvěrihodný? nechal jsem si dělat vyšetření z krve , ze stolice, s prostatického sekretu, vše negativní. Dle plivacího testu to vypadá, že kvasinky přemnožené jsou.

Podělte se prosím o vaši zkušenost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 26, 2017 12:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Vadou píše:
Mám zajímavé zjištění ohledně plivacího testu
1. stav plivacího testu se mění při použití různé vody. Kohoutková voda má jiné výsledky než voda přefiltrovaná z konvice
2. hodně záleží na tom , kdy si plivací test dělám. V dny kdy nemusím brzo stávat do práce jsou výsledky jiné než v době brzkého vstávání
3. v době kdy jsem nebral léky a přípravky na kvasinky, jsem měl test lepší, než v době kdy jsem používal Nystatin a jiné přípravky
4. velkou roli hraje psychické rozpoložení. Dny kdy jsem byl po ránu více nervozní, tak byl test vždy horší.
5. je plivací test důvěrihodný? nechal jsem si dělat vyšetření z krve , ze stolice, s prostatického sekretu, vše negativní. Dle plivacího testu to vypadá, že kvasinky přemnožené jsou.

Podělte se prosím o vaši zkušenost.

Tak jde o test orientační a pochopitelně na jeho výsledky mohou mít vliv různé faktory jako ostatně na každý test. Jeho vypovídací hodnota je relativně slušná, což vám potvrzuje i uvedený bod 4, tedy hladina stresu, což má na veškeré šmejdy v těle zásadní vliv. Navíc si stav můžete vysledovat bez ohledu na testy jakéhokoliv druhu z příznaků to není zase tolik složité a na ověření stavu jde o další stavební kámen mozaiky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plivací test - dotaz
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 10:10 am 
Offline

Registrován: ned lis 04, 2018 9:27 am
Příspěvky: 4
Bojuji víc než tři roky. Netušila jsem dlouhou dobu, že všechny problémy, které mám, by mohly pocházet z tohoto důvodu. Moje obvodní mě posílala na všemožná vyšetření, která by mé problémy zdůvodnily. Nic. Ztráta času ...dva roky bez výsledku...a konečné resumé, jsem psycho, pravděpodobně se nechtěla vyjádřit tak natvrdo, hypochondr. Až jednou mi moje kamarádka, která byla na vojenských misích jako zdravotnice, které jsem ukázala šílený povlak na jazyku, řekla, že vše nasvědčuje na Candidu.
Od té doby jsem nepozřela ani špetku cukru, ani mouky, řídila se vším, co jsem na netu a zde našla, první dva týdny diety mne připravily o 8 kg váhy a vypadlo to, že tímto způsobem se dobrovolně odpravím. Ale bojovala jsem dál, dieta o něco méně agresivní, kyselina kaprylová, Nystatin, syfon dědy kořenáře, všemožné čaje, koření atd, atd.. poctivě, jsem bojovník povahou ve všem. Stálo mne to šílených peněz, úsilí, odříkání..zde na tomto fóru, jsem rovněž získávala info, ovšem situace stále stejná.Naopak, pociťuji zhoršení ohledně problémů s kůží a pamětí.
Slinový test dělám denně... je občas o maličko lepší, ale druhý den bez příčiny opět zoufale typicky, okamžitě se sliny táhnou až ke dnu. Okolí a rodina mne má za blázna, který si naordinoval nemoc. Každá má zmínka u kteréhokoliv lékaře, zda ba se nemohlo o candidu jednat,u všech prošla mlčením.
Neboť nastoupily nové kožní problémy, jsem se rozhodla pro radikální řešení. Požádala jsem svou obvodní o nějaké vyšetření, které by candidu potvrdilo a pokusila by se o nějaké odborné léčení.
Bohužel jsem se setkala s reakcí, která podle mne k lékaři nenáleží. Reakce nečekaná, agresivní, nebudu popisovat, zkrátka maximální pohoršení...nic mi není, všechny výsledky, které jsem dosud absolvovala, by dávno signalizovaly, že něco v pořádku není. Jsem zdravá, měla bych si léčit duši a moje diagnoza je nejspíš pro psychiatrii, kam mi napíše doporučení. Co dál? jsem už zoufalá a nevím co s tím. je to šílené pomyšlení, že tuhle diagnozu lékař ignoruje, vidím, že nejsem sama, koho poslal doktor do háje. Na psychice to skutečně nepřidá a mám už pocit, zda skutečně nejsem šílenec, který nakonec skončí na léčení. Cítím, že ztrácím už sílu s tím cokoliv dělat, tři roky mne s tímto bojem úplně vyčerpaly. Nakonec jsem skutečně kandidát na léčbu na psychiatrii, ovšem vědomí, že se mi někdo bude patlat v osobním životě, traumatech, vzpominkách atd. které mne ještě více mou již oslabenou psychiku podkope, je ještě více ubíjející. Nemám již sílu. Ani fyzicky. prosím, co dál? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plivací test - dotaz
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 11:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
[quote="RenataF":22mrhy66]Bojuji víc než tři roky. Netušila jsem dlouhou dobu, že všechny problémy, které mám, by mohly pocházet z tohoto důvodu. Moje obvodní mě posílala na všemožná vyšetření, která by mé problémy zdůvodnily. Nic. Ztráta času ...dva roky bez výsledku...a konečné resumé, jsem psycho, pravděpodobně se nechtěla vyjádřit tak natvrdo, hypochondr. Až jednou mi moje kamarádka, která byla na vojenských misích jako zdravotnice, které jsem ukázala šílený povlak na jazyku, řekla, že vše nasvědčuje na Candidu.
Od té doby jsem nepozřela ani špetku cukru, ani mouky, řídila se vším, co jsem na netu a zde našla, první dva týdny diety mne připravily o 8 kg váhy a vypadlo to, že tímto způsobem se dobrovolně odpravím. Ale bojovala jsem dál, dieta o něco méně agresivní, kyselina kaprylová, Nystatin, syfon dědy kořenáře, všemožné čaje, koření atd, atd.. poctivě, jsem bojovník povahou ve všem. Stálo mne to šílených peněz, úsilí, odříkání..zde na tomto fóru, jsem rovněž získávala info, ovšem situace stále stejná.Naopak, pociťuji zhoršení ohledně problémů s kůží a pamětí.
Slinový test dělám denně... je občas o maličko lepší, ale druhý den bez příčiny opět zoufale typicky, okamžitě se sliny táhnou až ke dnu. Okolí a rodina mne má za blázna, který si naordinoval nemoc. Každá má zmínka u kteréhokoliv lékaře, zda ba se nemohlo o candidu jednat,u všech prošla mlčením.
Neboť nastoupily nové kožní problémy, jsem se rozhodla pro radikální řešení. Požádala jsem svou obvodní o nějaké vyšetření, které by candidu potvrdilo a pokusila by se o nějaké odborné léčení.
Bohužel jsem se setkala s reakcí, která podle mne k lékaři nenáleží. Reakce nečekaná, agresivní, nebudu popisovat, zkrátka maximální pohoršení...nic mi není, všechny výsledky, které jsem dosud absolvovala, by dávno signalizovaly, že něco v pořádku není. Jsem zdravá, měla bych si léčit duši a moje diagnoza je nejspíš pro psychiatrii, kam mi napíše doporučení. Co dál? jsem už zoufalá a nevím co s tím. je to šílené pomyšlení, že tuhle diagnozu lékař ignoruje, vidím, že nejsem sama, koho poslal doktor do háje. Na psychice to skutečně nepřidá a mám už pocit, zda skutečně nejsem šílenec, který nakonec skončí na léčení. Cítím, že ztrácím už sílu s tím cokoliv dělat, tři roky mne s tímto bojem úplně vyčerpaly. Nakonec jsem skutečně kandidát na léčbu na psychiatrii, ovšem vědomí, že se mi někdo bude patlat v osobním životě, traumatech, vzpominkách atd. které mne ještě více mou již oslabenou psychiku podkope, je ještě více ubíjející. Nemám již sílu. Ani fyzicky. prosím, co dál? Děkuji[/quote:22mrhy66]
Na psychouše raději rychle zapomeňte pokud nechcete být ještě více v hajzlu než jste dosud. Netvrdím že 100%, ale naprosto majoritní část psychiatrických klientů nemá vůbec žádné psychické potíže. Většinou mají špatné trávení, kandidu, zhoršená

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plivací test - dotaz
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 11:57 am 
Offline

Registrován: ned lis 04, 2018 9:27 am
Příspěvky: 4
Děkuji moc,pane Zajíček... myslím si totiž totéž, vždy se doktorům vyhýbám jdu jen fakt v akutních případech, tehdy, kdy už není zbytí... takže paní doktorka chce nějaké relevantní důkazy, že mám obtíže, vztahující se k možnosti candidy. Přesne jste popsal... štítnou žlázu léčím roky, udržuje se v normě, odborník, ke kterému chodím jednou ročně na kontrolu, není pošahaný klient farmaceutického průmyslu, nenavrhuje radikální řešení, ale jsem skutečně jedinec, který je citlivý na všechny události, až příliš empativní a to vše se odráží na mé duši. Kožní problémy jsem řešila opět sama, přírodními cestami, takže u kožního nemám žádné extra návštěvy a když, tak bez vysledku, ale ona chce důkazy, že byly!!!Přesně jste popsal, co mi vadí..vím totiž, že výsledkem u psych. bude jediné, napíše mi driáky, které mne budou jen oblbovat, ale nic nevyřeší a tělo bude dál udržovat Candidu v rozvoji.
Co já se už nastudovala tohoto problému, jenže jak jsem psala předtím, jevím se jak blázen, co si usmyslel, že ji má. Ovšem znám roky své tělo a vím, jak se chová, a nyní volá o pomoc a žádná nepřichází. neočekávám, že by se měl stát zázrak,snažila jsem se pomoci sobě sama, proto jsem byla pokorná, udělala jsem isem dle vašich instrukcí již třikrát očistu jater, žlučníku, výborně se podařila vždycky, dvakrát očistu lymfy, rovněž výsledek vynikající, vždy se vše dostalo do rovnováhy. Ale nyní jsem už vyčerpaná a nemám sílu na nějakou delší hladovku, nebo podobnou akci, i když vím, že by byla jistě s výsledkem asi dobrým.
Určitě vám zavolám, jste mou poslední nadějí. I když nevím, jak budu řešit další konflikt s lékařem, že odmítám psychiatrické léčení. Bojím se již jakýchkoliv negací.
Nyní mám časově náročnou akci až do 20.11. takže se snažím tohle vše oddálit, ale určitě zavolám po 20tém a doufám, že zvládnu další řešení s vaší pomocí.
Máte pravdu, tato návštěva lékařky, mne hodila několik kilometrů do stavu, kdy se cítím naprostý magor a nedokáži již přijmout jiné vysvětlení, že jím asi jsem. Ale víte jak.. duše bolí... každý kopanec od silnějších, kteří z vás tohle dělají. Ale na stranu druhou, jsem silná osobnost, v životě se ničeho nebojím, tak snad se dám do kupy i tentokrát. Vím, že v tom nejsem sama, je zde tolik těch, kteří mají problém stejný. ještě jednou děkuji za laskavý přístup a budu se těšit po 20. na náš kontakt, jak jste mi vstřícně nabídl. děkuji, děkuji moc. Renata Moc jste mne podpořil, díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plivací test - dotaz
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 2:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
RenataF píše:
Děkuji moc,pane Zajíček... myslím si totiž totéž, vždy se doktorům vyhýbám jdu jen fakt v akutních případech, tehdy, kdy už není zbytí... takže paní doktorka chce nějaké relevantní důkazy, že mám obtíže, vztahující se k možnosti candidy. Přesne jste popsal... štítnou žlázu léčím roky, udržuje se v normě, odborník, ke kterému chodím jednou ročně na kontrolu, není pošahaný klient farmaceutického průmyslu, nenavrhuje radikální řešení, ale jsem skutečně jedinec, který je citlivý na všechny události, až příliš empativní a to vše se odráží na mé duši. Kožní problémy jsem řešila opět sama, přírodními cestami, takže u kožního nemám žádné extra návštěvy a když, tak bez vysledku, ale ona chce důkazy, že byly!!!Přesně jste popsal, co mi vadí..vím totiž, že výsledkem u psych. bude jediné, napíše mi driáky, které mne budou jen oblbovat, ale nic nevyřeší a tělo bude dál udržovat Candidu v rozvoji.
Co já se už nastudovala tohoto problému, jenže jak jsem psala předtím, jevím se jak blázen, co si usmyslel, že ji má. Ovšem znám roky své tělo a vím, jak se chová, a nyní volá o pomoc a žádná nepřichází. neočekávám, že by se měl stát zázrak,snažila jsem se pomoci sobě sama, proto jsem byla pokorná, udělala jsem isem dle vašich instrukcí již třikrát očistu jater, žlučníku, výborně se podařila vždycky, dvakrát očistu lymfy, rovněž výsledek vynikající, vždy se vše dostalo do rovnováhy. Ale nyní jsem už vyčerpaná a nemám sílu na nějakou delší hladovku, nebo podobnou akci, i když vím, že by byla jistě s výsledkem asi dobrým.
Určitě vám zavolám, jste mou poslední nadějí. I když nevím, jak budu řešit další konflikt s lékařem, že odmítám psychiatrické léčení. Bojím se již jakýchkoliv negací.
Nyní mám časově náročnou akci až do 20.11. takže se snažím tohle vše oddálit, ale určitě zavolám po 20tém a doufám, že zvládnu další řešení s vaší pomocí.
Máte pravdu, tato návštěva lékařky, mne hodila několik kilometrů do stavu, kdy se cítím naprostý magor a nedokáži již přijmout jiné vysvětlení, že jím asi jsem. Ale víte jak.. duše bolí... každý kopanec od silnějších, kteří z vás tohle dělají. Ale na stranu druhou, jsem silná osobnost, v životě se ničeho nebojím, tak snad se dám do kupy i tentokrát. Vím, že v tom nejsem sama, je zde tolik těch, kteří mají problém stejný. ještě jednou děkuji za laskavý přístup a budu se těšit po 20. na náš kontakt, jak jste mi vstřícně nabídl. děkuji, děkuji moc. Renata Moc jste mne podpořil, díky!

Tak on každý problém má vždy své řešení a nedá se tvrdit že jsou problémy které řešení nemají, jenom je potřeba ta řešení hledat a následně realizovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plivací test - dotaz
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 5:21 pm 
Offline

Registrován: ned lis 04, 2018 9:27 am
Příspěvky: 4
Ano, je to pravda, jen je k tomu řešení zapotřebí nějakých znalostí a zkušeností. My zoufalci \":-)\" hledáme pomoc a když se jedná o zdraví, ta je k nezaplacení. Díky moc za povzbuzení a jakmile se zbavím povinnosti, která mne nyní svazuje, zavolám Vám a věřím, že vy mi pomůžete. Realizuji vše, jen vědět, jak na to. Díííky moc. Zdraví Renata


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plivací test - dotaz
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 6:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
RenataF píše:
Ano, je to pravda, jen je k tomu řešení zapotřebí nějakých znalostí a zkušeností. My zoufalci \":-)\" hledáme pomoc a když se jedná o zdraví, ta je k nezaplacení. Díky moc za povzbuzení a jakmile se zbavím povinnosti, která mne nyní svazuje, zavolám Vám a věřím, že vy mi pomůžete. Realizuji vše, jen vědět, jak na to. Díííky moc. Zdraví Renata

Ok, klidně pak zavolejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plivací test - dotaz
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 6:45 pm 
Offline

Registrován: ned lis 04, 2018 9:27 am
Příspěvky: 4
Díky ,určitě, už jsem nastudovala krkací test, ten mohu dělat hned, sodu mám, občas užívám. Díky moc. R


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz