Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob srp 16, 2014 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
beati_paoli píše:
Chci se zeptat na názor....

po kousnutí klíštětem se mi objevil flek...jelikož jsem měl to samé i loni a podstoupil jsem atb,ačkoli mám celkem "flexibilní" doktorku tak mi předepsala pouze slabé atb...nicméně jsme kůru absolvoval....ale tentokrát jsem se rozhodl, že nasadím mms protokol 1000 plus koupele po 3 týdny.
Myslíte, že je to rozumné? mms beru již čtvrtý den, flek začíná blednout. Má smysl brát společně laktobacily (tablety, nebo nechat do rána prášek z tablet ve vodě a vypít)...jinak každý večer pravidelně piji domácí kefír.
Poté co se týká protokolu 1000, předpřipravuji si do láhve, ale uvažuji i o tobolkách kvůli pohodlnějšímu užívání. Máte někdo osobní zkušenost?

Zde bych raději neexperimentoval, toho by jste mohl litovat, jak vám správně píše člen Vševěd. Jde o uměle vytvořené svinstvo a jedna z mála možností jak problém vyřešit je dát si co nejrychleji antibiotika.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 17, 2015 4:05 pm 
Offline

Registrován: stř čer 24, 2015 2:36 pm
Příspěvky: 6
DObrý den, Jardo,
Chcem sa spýtať, či je na začiatok liečby boreliózy prirodzeným spôsobom/bez západnej medicíny/, vhodné prečistiť organizmus podľa tradičných postupov /hrubé črevo, pečeň, ledviny, atd../ alebo je úplne na začiatku vhodné niečo iné?..prípadne telefonická konzultácia?
Jedná sa o dlhodobo neliečenú boreliózu..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2016 1:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
M i c h a l píše:
DObrý den, Jardo,
Chcem sa spýtať, či je na začiatok liečby boreliózy prirodzeným spôsobom/bez západnej medicíny/, vhodné prečistiť organizmus podľa tradičných postupov /hrubé črevo, pečeň, ledviny, atd../ alebo je úplne na začiatku vhodné niečo iné?..prípadne telefonická konzultácia?
Jedná sa o dlhodobo neliečenú boreliózu..

Tak očisty nic pokazit nemohou, ale léčba v tomto případě je hlavně o podpoře imunity a ta jak je obecně známo sídlí ve střevě, tedy hlavně řešit střeva.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz