Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 8:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 03, 2013 12:46 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
kamarád dovezl z Ameriky probiotika od Dr. Mercoly, které mají 70 miliard a 10 různých kmenů .. ale cenu ještě neznám ..kdyby měl někdo zájem, tak mi napište sz a zjistím ... jinak slušně vycházejí ty, které nabízí Jarda zde viewtopic.php?p=52914#p52914


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 9:16 am 
Offline

Registrován: úte čer 04, 2013 8:15 am
Příspěvky: 6
Probiotika od Dr.Mercoly jsou předražená průměrná probiotika ( http://www.iherb.com/Dr-Mercola-Complet ... ules/40386 ) těch 70 miliard je ve dvou kapslích ... osobně bych se spíše zaměřil na klinicky oveřené kmeny lidského původy , které mají vysoké adherenční vlasnosti / jsou schopné kolonizovat / dá se dohledat jejich pozitivní vliv na zdraví hostitele např . Acidophilus DDS-1/NAS/La-5/La-14 , Rhamnosus GG / GR-1 , Plantarum 299v , Bifidum malyoth , Longum BB536 atd.. . Jinak probiotika jsou často vyhozené peníze , protože nemají šanci se uchytit v nehostinném prostředí vytvořeném Candidou Albicans a dalšími patogeny. Kromě toho potlačení Laktobacilové , kteří sami o sobě mají mizerné antifungální schopnosti až na pár vyjímek jsou rádi za to , že žijou ve zbývajících koloniích jestli tam vůbec nějáké jsou. Laktobacilové nejsou pro rozjetou candidu soupeř ....laktíci jsou spíše sedláci než válečníci \":lol:\" .

Prokázané probiotické organismy , které mají antifungální vlastnosti a dokážou redukovat počet kolonií candidy jsou .. Bacillus Subtilis ( některé země ho používají jako fungicid na rostliny) , Saccharomyces Boulardii , Bacillus Laterosporus , Enterococcus Faecium , Enterococcus Faecalis ..bohužel enterokokové jsou často patogeny .

Nejlepší řešení by bylo nasadit nekopromisní dietu a tvrdá antimykotika např. Flukonazol a doufat , že si candida nevytvoří za týden rezistenci .
Zkušenosti s Flukonazolem

Naposledy upravil maggot dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 4764
1370330677


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 9:21 am 
Offline

Registrován: úte čer 04, 2013 8:15 am
Příspěvky: 6
Givener píše:
Jaká probiotika dostupná v Čr vyjdou nejlépe v poměru kvality ku ceně ?

Žádná ....slabé a většinou drahé . Když už tak z nouze ctnost "Ultra Laktobacily 40 milliard" ,ale nečekat zázraky .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 9:45 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="maggot":19v9tzag]Probiotika od Dr.Mercoly jsou předražená průměrná probiotika ( http://www.iherb.com/Dr-Mercola-Complet ... ules/40386 ) těch 70 miliard je ve dvou kapslích ... osobně bych se spíše zaměřil na klinicky oveřené kmeny lidského původy , které mají vysoké adherenční vlasnosti / jsou schopné kolonizovat / dá se dohledat jejich pozitivní vliv na zdraví hostitele např . Acidophilus DDS-1/NAS/La-5/La-14 , Rhamnosus GG / GR-1 , Plantarum 299v , Bifidum malyoth , Longum BB536 atd.. . Jinak probiotika jsou často vyhozené peníze , protože nemají šanci se uchytit v nehostinném prostředí vytvořeném Candidou Albicans a dalšími patogeny. Kromě toho potlačení Laktobacilové , kteří sami o sobě mají mizerné antifungální schopnosti až na pár vyjímek jsou rádi za to , že žijou ve zbývajících koloniích jestli tam vůbec nějáké jsou. Laktobacilové nejsou pro rozjetou candidu soupeř ....laktíci jsou spíše sedláci než válečníci \":lol:\" .

Prokázané probiotické organismy , které mají antifungální vlastnosti a dokážou redukovat počet kolonií candidy jsou .. Bacillus Subtilis ( některé země ho používají jako fungicid na rostliny) , Saccharomyces Boulardii , Bacillus Laterosporus , Enterococcus Faecium , Enterococcus Faecalis ..bohužel enterokokové jsou často patogeny .

Nejlepší řešení by bylo nasadit nekopromisní dietu a tvrdá antimykotika např. Flukonazol a doufat , že si candida nevytvoří za týden rezistenci .
Zkušenosti s Flukonazolem

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 9:54 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
P.S. protože podle toho co píšeš, je skutečně fekální transplantace asi tím nejelegantnějším řešením.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 2:19 pm 
Offline

Registrován: úte čer 04, 2013 8:15 am
Příspěvky: 6
Znám pár lidí , kteří to zkoušeli a nestalo se vůbec nic nebo dokonce se jim zhoršilo trávení je to silně individuální, lidé s Crohnem,UC,Clostridium difficile to často podstupují někoho to vrátí do normálního života , ale jako všelék bych to neviděl.

Jinak vzhledem ktomu , že mi pár lidí píše ohledně Flukonazolu do SZ ... bych rád upozornil , že to není bonbón je to silné antimykotikum s velkou zátěží na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 6:13 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Pokud fekální transplantace dokáže dát do pořádku mikroflóru lidí, kteří mají nějaké tropické ultraprůjmy, na které nezabírá vůbec nic, a to dokonce
se stoprocentní účinností, myslím, že by tudy mohla vést cesta. Protože jestli to umí vyléčit Crohna nebo UC, potom je to značně potentní záležitost.

Na jiném fóru byli dva lidé, co to zkoušeli a oba tvrdili, že jim to zabralo a okamžitě. Ti tvoji "probanti" si to nechali dělat v oficiálním zařízení, nebo
to zkouleli doma?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 8:04 pm 
Offline

Registrován: úte čer 04, 2013 8:15 am
Příspěvky: 6
Jeden doma a čtyři přes "tlačenku" v nemocnici ...

Zde to zkoušeli také výsledky různé ...
http://www.thecandidadiet.com/forum/yaf ... posts.aspx

Takže Vševěd nezbývá nic jiného než najít špičkového dárce, personál, kvalitní prostředí a prubnout to potom poreferovat \":)\" Opravdu držím palce ať se zadaří. \":wink:\"

Jinak vzdělán v oboru nejsem , ale děda byl ... spíš to mám jako okrajového koníčka ono je "úžasné" sledovat jak dokážou mikroorganismy manipulovat s hostitelem přes enterický nervový systém . Přece jenom talentovaný "hacker" Candida Albicans je enterický patogen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 10:04 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Vzhledem k tomu, jaká nálož laktobacilů se v h...ě nachází je to evidentně nejlacinější a nejkomplexnější zdroj laktobacilů.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 11:03 am 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 7:48 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den, candida mi byla zjištena při vyštření kvuli opakovaným zánětum močového měchýře měřením u homeopata přístrojem eav. Kvuli silné podváze mi byla doporučena dieta pouze s vysazením cukrů a přípravek candid z výroby J. Jonáše. Při akutním zánětu moč. cest mi nahradili antibitika homeopatickými léky, ale dívala jsem se na skožení a obsahují sacharózu a monohydrát laktózy. Balení obsahuje 4g, tabletek je tam kolem 100, bere se 9 kuliček denne. Může i takto malé množství vadit. A je vubec šance, že bez přísnější diety budou výsledky? Děkuji za zkušenosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 3:37 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Radši bych se obrátil na urologa než na léčitele. Triprim vyléčí poměrně spolehlivě všechny záněty a přitom není ATB, ale chemoterapeutikum, takže mikroflóru neničí,
při candidě se může.
Možná bych navštívil i ženskou doktorku, ať vám potvrdí nebo vyvrátí tu mykózu.
A třeba předepíše i antimykotika.
Podle toho se pak bude řešit dieta, zda je potřeba a jaká.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2013 10:34 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="maggot":2s0zpydw]Probiotika od Dr.Mercoly jsou předražená průměrná probiotika ( http://www.iherb.com/Dr-Mercola-Complet ... ules/40386 ) těch 70 miliard je ve dvou kapslích ... osobně bych se spíše zaměřil na klinicky oveřené kmeny lidského původy , které mají vysoké adherenční vlasnosti / jsou schopné kolonizovat / dá se dohledat jejich pozitivní vliv na zdraví hostitele např . Acidophilus DDS-1/NAS/La-5/La-14 , Rhamnosus GG / GR-1 , Plantarum 299v , Bifidum malyoth , Longum BB536 atd.. . Jinak probiotika jsou často vyhozené peníze , protože nemají šanci se uchytit v nehostinném prostředí vytvořeném Candidou Albicans a dalšími patogeny. Kromě toho potlačení Laktobacilové , kteří sami o sobě mají mizerné antifungální schopnosti až na pár vyjímek jsou rádi za to , že žijou ve zbývajících koloniích jestli tam vůbec nějáké jsou. Laktobacilové nejsou pro rozjetou candidu soupeř ....laktíci jsou spíše sedláci než válečníci \":lol:\" .

Prokázané probiotické organismy , které mají antifungální vlastnosti a dokážou redukovat počet kolonií candidy jsou .. Bacillus Subtilis ( některé země ho používají jako fungicid na rostliny) , Saccharomyces Boulardii , Bacillus Laterosporus , Enterococcus Faecium , Enterococcus Faecalis ..bohužel enterokokové jsou často patogeny .

Nejlepší řešení by bylo nasadit nekopromisní dietu a tvrdá antimykotika např. Flukonazol a doufat , že si candida nevytvoří za týden rezistenci .
Zkušenosti s Flukonazolem

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2013 10:43 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jinak doufám, že se zapojíš častěji. Je tu nutně potřeba více lidí se zájmem o problematiku a hlubším vhledem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2013 11:45 am 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Taky více věřím "domácím" produktům, než těm z lékárny, proto jsem dopovala tělo domácím kefírem. Ale bohužel musím říct, že na mě tedy působil spíše negativně a spíše jsem si pohoršila. To samé sirná patlanina-ačkoliv se o ní říká, že to již není mléčný produkt.
Výrazné zlepšení jsem naopak registrovala až po jeho vysazení. Možná jsem jen "senzitivní jedinec" což se mi ale moc nezdá, protože mléko jsem kdysi pila spoustu let navíc kravské. Ke kombuše ve spojení s kvasinkou mám taky svoje výhrady. Co se týče zelí a fermentované zeleniny- u těch jsem pro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2013 11:55 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Janka píše:
Taky více věřím "domácím" produktům, než těm z lékárny, proto jsem dopovala tělo domácím kefírem. Ale bohužel musím říct, že na mě tedy působil spíše negativně a spíše jsem si pohoršila. To samé sirná patlanina-ačkoliv se o ní říká, že to již není mléčný produkt.
Výrazné zlepšení jsem naopak registrovala až po jeho vysazení. Možná jsem jen "senzitivní jedinec" což se mi ale moc nezdá, protože mléko jsem kdysi pila spoustu let navíc kravské. Ke kombuše ve spojení s kvasinkou mám taky svoje výhrady. Co se týče zelí a fermentované zeleniny- u těch jsem pro.

To je běžná reakce. Ne všichni máme candidu albicans, která nereaguje na laktózu. Proto je tahle strategie /hodně zakysaných mléčných výrobků/ vhodná jen pro ty,
kteří mají prokázaný tenhle kmen a žádný jiný.
Navíc je blbost dávat do sebe nějaké mléčné výrobky, když se dají aplikovat probiotika v mnohonásobně větší síle. Jogurt může obsahovat jeden nebo dva kmeny,
probiotický výrobek klidně deset.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz