Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kvasinky v ústech
PříspěvekNapsal: úte led 24, 2017 7:22 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2016 7:03 pm
Příspěvky: 30
Pomoci by měla bezlepková a bezmléčná dieta s naprostým vyloučením cukru. Také transplantace střevní mikroflóry je proti všem formám kandidózy účinná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kvasinky a antibiotika
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2017 6:09 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2017 5:55 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
bojuji s přemnoženými kvasinkami, držím antikvasinkovou dietu asi měsíc, používala jsem bylinný roztok pro hubení kvasinek, teď se můj zdravotní stav opravdu zhoršil. Trvalo to týden, přikládala jsem to právě vymírání kvasinek, ale když bolest v krku neustupovala, zašla jsem raději k lékaři. Ten mi řekl, že se jedná o angínu, mám zduřelé, bolestvé uzliny, bez horeček a předepsal mi Penicilin. Je mi jasné, že antibiotiky pohřbím veškerou snahu a kvasinky budou pak asi ještě horší. Vzala jsem si první tabletu Penicilinu a najednou zmizely všechny příznaky, jen se opět projevily kvasinky gynekologicky. Myslíte si, že to doopravdy je angína nebo se jedná o vymírání kvasinek? Lékaři kvasinky vůbec neřeší a nechtějí o tom ani slyšet. Nevím si rady, antibiotika bych nejraději nebrala. Ale v případě angíny bych tento stav opravdu nerada zanedbala. Proto se ptám, jestli při vymírání kvasinek mohou být příznaky velmi podobné angíně. CRP bylo nízké a výtěr z krku mi nedělali.

Předemm moc děkuji za odpověď.

Radka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2017 2:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
marchisio píše:
jmozem sa opytat tuky v akej forme ? kupil som si betain HCL lebo po oregano oil som mal po troch dnoch od uzvania hnacky...
ohladom testov intolerancie mi vysli negativne,,,

Nejlépe z tohoto pohledu fungují nasycené tuky živočišného původu, tedy jakékoliv sádlo, nebo kvalitní máslo, případně olivový olej, ale to už nic moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a posilování
PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2017 2:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Lenoa píše:
Dobrý den,
skoro 2 měsíce již držím dietu na candidu. Chodím pravidelně cvičit a posilovat, zhubla jsem 4 kila a nevím, kde mám brát energii na posilování a cvičení, když jsem teprve v začátku léčení, tj. hlavně zelenina, maso, ryby, vejce....

Odpovědi jste dostala správné a osobně se domnívám že je při jakémkoliv zdravotním problému vyšší zátěž vyložená hovadina a je silně kontraproduktivní. Ideální je relaxovat delší chůzí, to tělo perfektně zklidní a prokrví, tedy pak jakýkoliv šmejd má složitější fungování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2017 4:01 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Otázka na experimentátory a nebojíte se ztráty svalové hmoty a hypoglykemie, není náhodou zapotřebí hlídat si denní příjem sacharidů alespoň na 50 gramech a u těch kterým to nevyhovuje kolem 100 gramů? Bez zátěže 1g cukrů na kg váhy a 1 g bílkovin, v době tréninku samozřejmě více. On každý nemá doma proteinové izoláty, aby tyhle sacharidy nahradil, standardní porce masa a vajec stačí ledva na běžnou regeneraci tkáně. A japa pak zhubne tlouštík, kterému necháte sežrat svaly? Mám na mysli hazardování s ketogenní dietou bez zkušeností a odborného dohledu.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kvasinky a antibiotika
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2017 7:40 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
radusqa119 píše:
Dobrý den,
bojuji s přemnoženými kvasinkami, držím antikvasinkovou dietu asi měsíc, používala jsem bylinný roztok pro hubení kvasinek, teď se můj zdravotní stav opravdu zhoršil. Trvalo to týden, přikládala jsem to právě vymírání kvasinek, ale když bolest v krku neustupovala, zašla jsem raději k lékaři. Ten mi řekl, že se jedná o angínu, mám zduřelé, bolestvé uzliny, bez horeček a předepsal mi Penicilin. Je mi jasné, že antibiotiky pohřbím veškerou snahu a kvasinky budou pak asi ještě horší. Vzala jsem si první tabletu Penicilinu a najednou zmizely všechny příznaky, jen se opět projevily kvasinky gynekologicky. Myslíte si, že to doopravdy je angína nebo se jedná o vymírání kvasinek? Lékaři kvasinky vůbec neřeší a nechtějí o tom ani slyšet. Nevím si rady, antibiotika bych nejraději nebrala. Ale v případě angíny bych tento stav opravdu nerada zanedbala. Proto se ptám, jestli při vymírání kvasinek mohou být příznaky velmi podobné angíně. CRP bylo nízké a výtěr z krku mi nedělali.

Předemm moc děkuji za odpověď.

Radka

Honíte se za přízrakem, houby, klostridie a jiné bakterie jsou v rámci střevní parazitózy jen sekundárním osídlením. Pro strašáka candidy nevidíte skutečného nepřítele, který Vám požírá střevní mikroflóru a narušuje propustnost střev. Doporučuji Vám vyměnit neschopného gynekologa a praktického lékaře, kterému stačí ke štěstí paušál za 3.000 registrovaných pacientů nebo se léčit sama, jinak se s jejich požehnáním budete trápit do konce života. Mimochodem, trichomonády patří také mezi prvoky a ti jak známo cestují po těle, po odeznění akutní fáze a přechodu do chronické fáze nákazy dokonce už nemusí být k nalezení na močopohlavním traktu ani ve střevech, jen v krvi a na nervech.

Cituji: "Očista střev je považována přinejmenším pro všechny přírodní ozdravné procesy za téma č. 1. Bez důsledné antiparazitální terapie je však z mého pohledu jakákoliv očista střev nedostačující, a sotva zde můžeme očekávat úspěch. Zvláště u infekce protozoí (lambliáza) se mohou vyskytnout poruchy látkové výměny jako intolerance na laktózu, lepková intolerance, malabsorbce (špatný příjem potravy), až k celiakii. Dr. med. Ingrid Fonk, Střevní parazitózy v humánní medicíně navazující na knihu Střevní parazitóza – centrální porucha imunity – zapomenutý obraz nemoci.

Cituji: "Potravinová nesnášenlivost, nebo alergie vede přímo k dermatologii. K tomu patří onemocnění jako akne, chronické ekzémy (také) sluchovodů a pokožky hlavy, částečně s vypadáváním vlasů (alopecie); záchvaty neurodermatitidy, částečně s nesnesitelným svěděním, přechodnou tvorbou vřídků, flekovitou vyrážkou či rozpraskanými koutky úst. Svědivost perianální oblasti, perianální ekzem částečně s fissurami (trhlinkami), abcesy, nebo kondylomaty (bradavice), to je nález, který mohu pozorovat zvláště při napadení amébami. Obvykle bývají tyto perianální problémy léčeny bez úspěchu jako mykozy, protože mykózy představují na bázi biofyzikální diagnostiky jen sekundární problém." Dr. med. Ingrid Fonk, Střevní parazitózy v humánní medicíně

"V praxi se ukazuje, že imunitní systém ,,nadřazuje“ v pořadí důležitosti parazity . Pokud začneme odstraňovat nejprve je, tělo se mnohem ochotněji vypořádává s virovou a bakteriální zátěží. Obrátíme-li postup, jde to ztuha a trvá to dlouho. Je to dáno i tím, že parazité jsou sami promořeni našimi viry a bakteriemi, a pokud si necháme v těle ,,živý rezervoár“, je detoxikace drobnějších zátěží sisyfovská." Paraziti 1 – s ing. Hanou Bláhovou

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 22, 2017 9:30 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Zdravím, je tu toho veľa, neviem sa v tom orientovať a cele vlákno sa mi čítať nechce, v skratke poznám dietu, atď.. ale ked čítam všetky tie veci na candidu atd.. tolko snahy.. atď... dostal sa z toho niekto?? Chcel by som skúsiť Klystire z jablkovým octom, piť 1x denne sodu, trochu nahodil dietu a probiotika.. nejaku malú kuru.. ma to zmysel?? Mam totiž podozrenie na candidu.

Čo Vám pomohlo na candidu, ak vám vôbec niečo pomohlo? Ako dlho ste sa "liečili" ? Prosím nejaké rady.. všimol som si že veľa ludí tu má aj sprievodný príznak psychiku.. ja niesom výnimka, napadlo ma, videl som tu už aj názor že by trebalo riešit psychiku... pišete tu aj že snažim sa z psychikou alebo tak.. ale ako sa snažite?? jak to vyriešit.. neni hlavny problem toho že mame candidu psychika? Proste dat do poriadku psychiku (nemyslím tak že momenatlne sa mam fajn.. alebo mam sa fajn týžden ale za mesiac zase.. v smutku,depresiach, proste tie "naše stavy" .. myslím celkovo sa toho zbavit a netrapiť sa.. da sa to vobec?? Ak áno rád by som od vás chcel nejake rady... už som bol u psychologa.. skušam rôzne veci.. meditovať.. cvičim jogu občas chodim na bike prechadzky.. a aj tak nič.. \":)\" proste len sa na chvilku citim Ok.. (napriklad na hodinu alebo týžden..) čo ak by kompletne vyliečenie psychiky (bez priznakov dlhodobo) Znamenalo vyliečenie candidy? Lebo mne to už nejde do hlavy milion postupov veci ktore tu čítam a zatial som (nečital som ani zdaleka všetko) ale nevidel že by niekto sa z toho uplne dostal.. tak teda ako to je.. prosím odpovedzte mi niekto ak viete.. \":)\" Ďakujem a pekný deň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte bře 07, 2017 8:21 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Dobrý den Jardo,
čtu si o candidě a nejsem z toho moudrá. \":-(\" Je nutné dodržovat protikvasinkovou dietu podle skupin? Nebo stačí změna životního stylu (spočítat si vše na cronometru, dělená strava, hlídat si ph, omezit škroby a sacharidy podle Vašeho doporučení, vynechat 5 bílých jedů, atd. dle Vašich stránek) a tím pádem se množství candidy ve střevech po čase samo správně upraví?
Moc děkuji za odpovědi, ale s tou candidou opravdu nevím, co dělat. Psal jste tu, že si svoje bakterie ve střevech musíme vycvičit. \":-D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 11, 2017 10:11 am 
Offline

Registrován: pát bře 10, 2017 9:42 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den,
tyden drzim dietu, moje strava vypada napr. takto:
rano na lacno peroxid horciku a pul litru vody, k snidani zelenina+pickles+nekdy trochu sirne patlaniny, oreganove pesto s cesnekem, pak hodinu na to voda s bilym jilem
k obedu zelenina +pickles, se seminky, krenem a jablecnym octem a kokosovym olejem, odpoledne mate, vodu s citronem.. a rostlinne uhli
K veceri zelenina + kvasena zelenina + kokosovy olej a par orechu, nebo nekdy neodolam a dam si orechy rozmixovane s kokosovym olejem, skorici, stevii a raw kakaem, pak piju vodu a rooibos.

Acidobazicky pist mi funguje, vecer mam kolem 6 i mene a pres noc take, ale rano vstavam kolem 6, a kolem 7 a zbytek dne mam ph 7 a vyse, jsou tyto hodnoty vporadku? nemela bych je dopoledne trochu snizit? A jaktoze vlastne nemam kysele ph moci, myslela jsem, ze to lidi s kvasinkou mivaji. Urcite je to take ovlivneno tim, ze se vubec nestresuju, ale co ty toxiny, co kvasinka produkuje, ty prece kysele jsou. Moc dekuju za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2017 3:33 pm 
Offline

Registrován: sob lis 05, 2016 12:12 pm
Příspěvky: 17
Menma21 píše:
Zdravím, je tu toho veľa, neviem sa v tom orientovať a cele vlákno sa mi čítať nechce, v skratke poznám dietu, atď.. ale ked čítam všetky tie veci na candidu atd.. tolko snahy.. atď... dostal sa z toho niekto?? Chcel by som skúsiť Klystire z jablkovým octom, piť 1x denne sodu, trochu nahodil dietu a probiotika.. nejaku malú kuru.. ma to zmysel?? Mam totiž podozrenie na candidu.

Čo Vám pomohlo na candidu, ak vám vôbec niečo pomohlo? Ako dlho ste sa "liečili" ? Prosím nejaké rady.. všimol som si že veľa ludí tu má aj sprievodný príznak psychiku.. ja niesom výnimka, napadlo ma, videl som tu už aj názor že by trebalo riešit psychiku... pišete tu aj že snažim sa z psychikou alebo tak.. ale ako sa snažite?? jak to vyriešit.. neni hlavny problem toho že mame candidu psychika? Proste dat do poriadku psychiku (nemyslím tak že momenatlne sa mam fajn.. alebo mam sa fajn týžden ale za mesiac zase.. v smutku,depresiach, proste tie "naše stavy" .. myslím celkovo sa toho zbavit a netrapiť sa.. da sa to vobec?? Ak áno rád by som od vás chcel nejake rady... už som bol u psychologa.. skušam rôzne veci.. meditovať.. cvičim jogu občas chodim na bike prechadzky.. a aj tak nič.. \":)\" proste len sa na chvilku citim Ok.. (napriklad na hodinu alebo týžden..) čo ak by kompletne vyliečenie psychiky (bez priznakov dlhodobo) Znamenalo vyliečenie candidy? Lebo mne to už nejde do hlavy milion postupov veci ktore tu čítam a zatial som (nečital som ani zdaleka všetko) ale nevidel že by niekto sa z toho uplne dostal.. tak teda ako to je.. prosím odpovedzte mi niekto ak viete.. \":)\" Ďakujem a pekný deň.

Dobrý den
Popíšu Vám svůj příběh, který jsem zažil cca před 10 lety a který byl důsledkem dlouhodobého stresujícího období. V té době jsem dokončoval VŠ v dálkovém studiu při zaměstnání, rozváděl se, prodával dům, našel jsem si novou známost. Příznaky jsem měl svědění po celém těle, střevní a žaludeční problémy, malátnost, točení hlavy, poruchy v sexuální oblasti, dlouhodobá bolest v krku i po dobrání několika ATB. V té době jsem neměl přístup k internetu, tak že jsem nevěděl, že by se mohlo jednat o Candidu. Veškerá vyšetření v pořádku. Trvalo to snad 2 roky, než se mé tělo dalo postupně dohromady. Co mi pomohlo nejvíce, bylo to, že jsem to považoval za přechodný problém a věřil tomu, že se to časem upraví. Nedržel jsem žádnou speciální dietu a nic podobného, protože jsem v té době ani nevěděl, že něco takového by mohlo můj problém vyléčit. Nechal jsem tělo, aby jsi s tím poradilo. Začal jsem sportovat a uvažovat o sobě, jako by mi nic nebylo. Hlavně jsem o tom přestal mluvit. Stejně si musíš pomoci sám, je to tvá cesta.
Odpor – čím větší kladu odpor – rozuměj, čím víc se snažím uzdravit, tím víc mi to nejde. Je tedy nutné se zastavit, zklidnit se, přijmout svoji nemoc s pokorou a pomalu pracovat na uzdravení svojí duše. Pak se pomalu začne lepšit i tělesný stav. Neustálé napětí vyvolané nemocí totiž nic dobrého nepřinese ani neřeší, to je třeba si uvědomit co nejdříve. Zdůrazňuji zde onu pokoru a přijetí stavu.
Detailní psychosomatický rozbor jednotlivých problémů můžete najít v knize Nemoc jako cesta od Dahlke Ruedigera, nebo Co nám tělo říká aneb Po stopách nemocí od Miroslava Hrabici. Další možností je třeba kniha od Louis L. Hay Uzdrav své tělo.
Mám vypozorováno, že vše souvisí se zvýšeným stresem. Nevěřím tomu, že pokud má někdo zdravotní problém s Candidou, že je v životě vyrovnaný, sebevědomí a pokorný člověk. Problém se střevy řeším i dnes, kdy se mi opět vrátil po delším stresovém období, kdy jsem se do toho trochu zamotal a snažil jsem se na internetu zjistit co mi je. Teď už vím, že mám tělo nechat v klidu, pomoci mu dobrou vyváženou stravou a hlavně duševním klidem, který je dle mého názoru nejdůležitější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2017 9:27 pm 
Offline

Registrován: stř zář 14, 2016 2:47 pm
Příspěvky: 23
Vadou, mluvite mi z duse.
Taky mam ten pocit, ze telo si hodne pomuze samo - ovsem v pripade, ze ma klid. Moji psychice ani moc nepomaha prilisne vrtani se v uzdravovacim procesu. Aktualne jsem si ted overila, ze pokud nejsem v klidu, muzu jist sebevzorneji - a telo je kysele. Takze psychika je ten vsemu nadrazeny ridici prvek.
Co mi pomaha - nastavit vhodne stravu (to chvili da), ocisty, rozumny pohyb - a hlavne klid. Prestat sledovat, co kde boli ci nefunguje nebo lepe receno vubec si toho nevsimat, psychosomaticky receno pustit to z hlavy - a jsme zase zpet u psychiky.
Presne jak rikate - nemit odpor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kvasinky v ústech
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 10:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
fogna17 píše:
Dobrý den,¨

již delší dobu trpím kvasinkami v ústech. Prosím o radu, jak s nimi bojovat.

Děkuji

To není o problému v ústech, musíte vyřešit střeva, od nich se ten problém odvíjí a pokud budou střeva plně funkční mělo by to odeznít samo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 10:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Menma21 píše:
Zdravím, je tu toho veľa, neviem sa v tom orientovať a cele vlákno sa mi čítať nechce, v skratke poznám dietu, atď.. ale ked čítam všetky tie veci na candidu atd.. tolko snahy.. atď... dostal sa z toho niekto?? Chcel by som skúsiť Klystire z jablkovým octom, piť 1x denne sodu, trochu nahodil dietu a probiotika.. nejaku malú kuru.. ma to zmysel?? Mam totiž podozrenie na candidu.

Čo Vám pomohlo na candidu, ak vám vôbec niečo pomohlo? Ako dlho ste sa "liečili" ? Prosím nejaké rady.. všimol som si že veľa ludí tu má aj sprievodný príznak psychiku.. ja niesom výnimka, napadlo ma, videl som tu už aj názor že by trebalo riešit psychiku... pišete tu aj že snažim sa z psychikou alebo tak.. ale ako sa snažite?? jak to vyriešit.. neni hlavny problem toho že mame candidu psychika? Proste dat do poriadku psychiku (nemyslím tak že momenatlne sa mam fajn.. alebo mam sa fajn týžden ale za mesiac zase.. v smutku,depresiach, proste tie "naše stavy" .. myslím celkovo sa toho zbavit a netrapiť sa.. da sa to vobec?? Ak áno rád by som od vás chcel nejake rady... už som bol u psychologa.. skušam rôzne veci.. meditovať.. cvičim jogu občas chodim na bike prechadzky.. a aj tak nič.. \":)\" proste len sa na chvilku citim Ok.. (napriklad na hodinu alebo týžden..) čo ak by kompletne vyliečenie psychiky (bez priznakov dlhodobo) Znamenalo vyliečenie candidy? Lebo mne to už nejde do hlavy milion postupov veci ktore tu čítam a zatial som (nečital som ani zdaleka všetko) ale nevidel že by niekto sa z toho uplne dostal.. tak teda ako to je.. prosím odpovedzte mi niekto ak viete.. \":)\" Ďakujem a pekný deň.

Asi vám nezbude než číst, protože to celé chápete blbě a bez vzdělávání se vzdělaným asi nestanete. Psychika je doprovodný jev intoxikace těla a kvasinky jsou doprovodný jev intoxikace těla, tedy hledáte zda je prvotní jeden, nebo druhý doprovodný projev intoxikace, ale pro své zaslepení nechápete že prvotní je ta intoxikace. Po jejím odstranění zmizí jak první tak druhý doprovodný jev skoro naráz. Množství doplňků a přípravků zde zmíněných zase většinou řeší pouze doprovodné jevy, základem je vyřešit tu intoxikaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 10:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Dobrý den Jardo,
čtu si o candidě a nejsem z toho moudrá. \":-(\" Je nutné dodržovat protikvasinkovou dietu podle skupin? Nebo stačí změna životního stylu (spočítat si vše na cronometru, dělená strava, hlídat si ph, omezit škroby a sacharidy podle Vašeho doporučení, vynechat 5 bílých jedů, atd. dle Vašich stránek) a tím pádem se množství candidy ve střevech po čase samo správně upraví?
Moc děkuji za odpovědi, ale s tou candidou opravdu nevím, co dělat. Psal jste tu, že si svoje bakterie ve střevech musíme vycvičit. \":-D\"

Ano, to je správně řečeno, prostě si vypěstujete a vytrénujete ty správné bakterie správnou stravou. Je to stejné jako když zákonem nařídíte muslimům, kteří chtějí žít v křesťanském světě, povinnou konzumaci alkoholu a vepřového, prostě budou jíst to co ostatní populace, nebo se odstěhují a oni se raději odstěhují, protože jim to nejede a stejné je to s kvasinkou. Naopak místní populaci vepřové, pivo a slivovice chutná a těm se tu tedy bude žít dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 10:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Dracek píše:
Dobrý den,
tyden drzim dietu, moje strava vypada napr. takto:
rano na lacno peroxid horciku a pul litru vody, k snidani zelenina+pickles+nekdy trochu sirne patlaniny, oreganove pesto s cesnekem, pak hodinu na to voda s bilym jilem
k obedu zelenina +pickles, se seminky, krenem a jablecnym octem a kokosovym olejem, odpoledne mate, vodu s citronem.. a rostlinne uhli
K veceri zelenina + kvasena zelenina + kokosovy olej a par orechu, nebo nekdy neodolam a dam si orechy rozmixovane s kokosovym olejem, skorici, stevii a raw kakaem, pak piju vodu a rooibos.

Acidobazicky pist mi funguje, vecer mam kolem 6 i mene a pres noc take, ale rano vstavam kolem 6, a kolem 7 a zbytek dne mam ph 7 a vyse, jsou tyto hodnoty vporadku? nemela bych je dopoledne trochu snizit? A jaktoze vlastne nemam kysele ph moci, myslela jsem, ze to lidi s kvasinkou mivaji. Urcite je to take ovlivneno tim, ze se vubec nestresuju, ale co ty toxiny, co kvasinka produkuje, ty prece kysele jsou. Moc dekuju za odpoved.

Vzhledem k vysoké konzumaci zeleniny to nemusí být problém, ta je vysoce zásadotvorná a patrně vám to vysoké pH udrží.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz