Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte čer 30, 2009 8:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ked ich ale spotrebujem za týžden tak stačí aj ten povodný obal v ktorom sú zabalené nie?
Ja ich plánujem hned aj spotrebovat po zakúpení. Mám aj sklenenú dózu do ktorej ich zvyknem presypat, no nie všetky sa tam zmestia. Dám tam len jeden druh.
Takže ten tekvicový olej netreba dávat hned do chladu ako lanový?
Možem ho preneist v tmavom obale aj v takomto teple?
Neublíži mu to?
Ďakujem

Na jeden týden bych se tím nezabýval, to je myšleno na výrazně delší dobu.
Dýňový olej se skutečně chladit nemusí a při pokojové teplotě vydrží celkem dlouho. Netuším, co myslíte zda jde přenést v takovémto teple, ale pokud teplotu vzduchu za současných venkovních podmínek, tak ta je do 25 stupňů a to rozhodně nijak nevadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 06, 2009 3:46 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Na ranajky si dím cca 80g semin, ktoré úplne rozmixujem na kšu resp máslo. To zapijem 0.5l štavou pomarančovou neriedenou
Na obed namočím 100g pohanky+šalát cca 250-300g. Na večeru si dám cca 60g namočenej pohanky+ šalát cca250g.
Pijem štavy vodu z RO a trochu nízkomineral vody. Dávam si kelpp, vit C atd. A zasa som schudol.
Už mám iba 60kg kurva. Toto už začína byt vážne na hovno. Kvoli tej candide prisp. jedálniček. Ešte som nevyskúšal ani tú celozrrnú ryžu, ale už ju mám kúpenú, tú jasmínovú nelúpanú bio. Toto ma už fakt prestáva bavit.
Poraddte mi prosím čo mám jest, ked ani toto nestačí. Može toto moje chudnutie spos. iba samotná candida?
Najhoršiš je , že mne to jedlo chutí a vobec necítim po nom hlad. Proste ma to zasýti, no napriek tomu schudnem.
Minule som sa tešil,že aspon nejde ta váha dole a teraz toto. Čo mám teda jest(okrem pohanky a jáhel) aby som pribral, ale nepodporil candidu. Má si dat vica tých semien? Alebo čo? Už neviem ako dalej.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 06, 2009 6:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Na ranajky si dím cca 80g semin, ktoré úplne rozmixujem na kšu resp máslo. To zapijem 0.5l štavou pomarančovou neriedenou
Na obed namočím 100g pohanky+šalát cca 250-300g. Na večeru si dám cca 60g namočenej pohanky+ šalát cca250g.
Pijem štavy vodu z RO a trochu nízkomineral vody. Dávam si kelpp, vit C atd. A zasa som schudol.
Už mám iba 60kg kurva. Toto už začína byt vážne na hovno. Kvoli tej candide prisp. jedálniček. Ešte som nevyskúšal ani tú celozrrnú ryžu, ale už ju mám kúpenú, tú jasmínovú nelúpanú bio. Toto ma už fakt prestáva bavit.
Poraddte mi prosím čo mám jest, ked ani toto nestačí. Može toto moje chudnutie spos. iba samotná candida?
Najhoršiš je , že mne to jedlo chutí a vobec necítim po nom hlad. Proste ma to zasýti, no napriek tomu schudnem.
Minule som sa tešil,že aspon nejde ta váha dole a teraz toto. Čo mám teda jest(okrem pohanky a jáhel) aby som pribral, ale nepodporil candidu. Má si dat vica tých semien? Alebo čo? Už neviem ako dalej.
Ďakujem

Pokuste se pochopit, že kandida je velice tvrdý soupeř a nic Vám zadarmo nedá. Z toho, co jste popsal Vy nevyžijete a kandida ano, pokuste se na to jít logicky. Kandida vyloženě nesnáší kvašené potraviny, jako kysané sudové zelí a rychlokvašené potraviny pickles, dále jí dělá zle kokos v jakékoliv podobě, také laktobacily a fungicidní potraviny. Já osobně bych se zaměřil vyloženě tímto směrem a sestavil si jídelníček na základě těchto informací.
Na pomeranče bych se nyní vykašlal a přešel na melouny, ty odšťavňujte celé i se slupkou a před ovocnou snídaní je tato šťáva velmi dobrá. Také se dá bez problémů pít před zeleninou.
Snídaně nejlépe ovocná, například grapefruit, jablko, avokádo, kiwi, borůvky, švestky, ostružiny, maliny, jahody, kokosová moučka, nebo nakrájený čerstvý kokos, pár mandlí, lžíce lněného, nebo dýňového oleje, trochu skořice. Po jídle dodat laktobacily, nejlépe lžička Lepicolu.
Oběd jako příklad, základ tvoří sudové kysané zelí a vyberte si z těchto zelenin, fenykl, celer, pórek, česnek, brokolice, tuřín (brukvovité druhy zeleniny), kapusta, zelí, artyčoky, avokádo, brambory, cibule, cuketa, čekankové puky, černý kořen, červená řepa, fazole, chřest, karotka, kedlubna, křen, lilek, listový salát, mangold, mrkev, okurky, olivy, paprika, pažitka, polníček, rajčata, ředkev, ředkvičky, řeřicha, špenát. Velice dobrá je majonéza z naprosto čerstvého syrového vejce. Na jedno vejce, nedoporučuji dělat více vajec naráz, dáme cca 1 dcl oleje, trochu česneku, případně cibulku, malinko soli a jablečného octa. Celé vejce rozklepneme do mixéru, přidáme jablečný ocet a sůl, pustíme mixér na nejvyšší otáčky a malým pramínkem přiléváme pomalu olej až do zhoustnutí, potom ještě přidáme rozmačkaný česnek a pokrájenou cibulku a krátce promixujeme. Olej se dá použít jakýkoliv, ale každý také jinak chutná, mám to vyzkoušené z naprosto veškerých panenských olejů, ale jako u jiných potravin lépe vždy chutnají ty více škodlivé a tak zde je chuťově nejvhodnější panenský olej slunečnicový. Na zeleninový salát je tato majonéza opravdu super.
Večeři bych dal nejlépe opět zeleninovou, hlavně s kysaným zelím, avokádem a fungicidními rostlinami s tím, že majonézu bych nahradil kokosovou moučkou, jako koření dal majoránku, kurkumu, trochu pálivé papriky a lžíci lněného, nebo řepkového oleje.
Po většinu dne pijte melounovou šťávu, případně šťávy zeleninové a po večeři si opět vezmete Lepicol.
Pochybuji, že po této stravě lze zhubnout, ale kandida na ní žít neumí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 06, 2009 9:04 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
To ja ale iba zelenina. Čo s tou pohankou? Chutí mi a zasýti ma. Okrem toho to obilovina nie je.
Čo tie semená ved tie sú kalorické a na candidu vplyv nemajú.
Ked po tejto strave iba o zelenine opat schudnem tak čo potom?
Cesnaku cibule jem dost aj teraz. Laktobacily takisto.
Na pomaranče sa mám vyašlat a jest svestky, kiwi atd. Ved to jej robí dobre nie . Ked možem jest svestky atd tak to možem aj pomaranče logicky to vychádza na rovnako.
Tie semená nechápem, ved z nich sa buduje svalová hmota tak prečo to nefunguje?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 06, 2009 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
To ja ale iba zelenina. Čo s tou pohankou? Chutí mi a zasýti ma. Okrem toho to obilovina nie je.
Čo tie semená ved tie sú kalorické a na candidu vplyv nemajú.
Ked po tejto strave iba o zelenine opat schudnem tak čo potom?
Cesnaku cibule jem dost aj teraz. Laktobacily takisto.
Na pomaranče sa mám vyašlat a jest svestky, kiwi atd. Ved to jej robí dobre nie . Ked možem jest svestky atd tak to možem aj pomaranče logicky to vychádza na rovnako.
Tie semená nechápem, ved z nich sa buduje svalová hmota tak prečo to nefunguje?
Ďakujem

Tak ji jezte, to co jsem Vám napsal je můj názor a do něj obiloviny nepatří, to již snad víte.
Kokos není kalorický? Jinak semena opravdu z pohledu kandidy nevadí, ale jsou dost kyselinotvorná.
To není jen o zelenině, je tam kvantum kalorií a docela mě překvapuje, že je nevidíte. Jak píšu strava obsahuje vejce, olej, mandle, kokos, avokádo a v snědeném množství Vás nijak neomezuji.
Já Vám dávám možnosti, pokud Vám nesedí zrovna švestky, tak je nejezte. Zatím jíte pomeranče a je Vám blbě, není na čase zkusit něco jiného?
Na svalovou hmotu tam máte glutamin, který je bohatě obsažen ve vejcích. Na tom staví i kulturisté, tak co chcete ještě lepšího. Semena Vám nezakazuji, ale pouvažujte o radikální změně pokud to, co dosud děláte, prostě z nějakého důvodu nefunguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 06, 2009 10:36 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
PMN surova pohanka > akakolvek varena obilovina, tam by som problem nevidel. A co ked nasadis povodnu stravu, na ktorej si fungoval, zacnes priberat? Ak na nej priberes, a nasadis protikvasinkovu, na ktorej chudnes, potom je problem v strave, ale inak nie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 4:31 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Mne nie je blbo po pomarančoch, práve naopak, preto ich jem. Ani po pohanke. Jediné z čoho je mi "blbo" je moja váha.
Zhánat "úplne čerstvé vajcia", to je dost problematické. Avokádo začnem jest vo vačšom množstve.
Najnovšie ma trápi bolest vlavo od pupka asi 10cm. Mám dojem že ma to bloí z pitia uhorkovej štavy, ale nie som si istý.
Može to byt? Tej štavy pijem v poslednej dobe dost cca 1-1.5l. Alebo to je z tých semien na prázdny žalúdok na ranajky?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 7:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Mne nie je blbo po pomarančoch, práve naopak, preto ich jem. Ani po pohanke. Jediné z čoho je mi "blbo" je moja váha.
Zhánat "úplne čerstvé vajcia", to je dost problematické. Avokádo začnem jest vo vačšom množstve.
Najnovšie ma trápi bolest vlavo od pupka asi 10cm. Mám dojem že ma to bloí z pitia uhorkovej štavy, ale nie som si istý.
Može to byt? Tej štavy pijem v poslednej dobe dost cca 1-1.5l. Alebo to je z tých semien na prázdny žalúdok na ranajky?
Ďakujem

Víte, Vám je těžké něco poradit, to nejste schopen pochopit, za tu neuvěřitelnou dobu, co si dopisujeme, že největší problém s kterým člověk celý život bojuje, je to, aby se jeho trávicí trakt nestal fermentační jímkou. Vy se v tomto nezáviděníhodném stavu, pravděpodobně celou dobu nacházíte a kvůli své pohodlnosti změnu nevidíte nutnou. Já se naopak domnívám, že si docela svojí pohodlností škodíte a celkem cíleně si udržujete svoje potíže. Pokud organizmus špatně tráví, tělo logicky hubne a to je podle mě Váš případ. Rozhodně to není o obilovinách, kaloriích, celkovém objemu jídla a dalších nesmyslech ve kterých vidíte řešení.
Okurka nikomu nic způsobovat nemůže, to spíše ty olejnatá semena, u nich jsem Vás již mnohokrát varoval před jejich nadměrnou konzumací, jako maximální denní dávku doporučuji cca 100 g a to ještě u zdravého člověka, tak se nad tím zamyslete.
Naprosto nechápu, co Vám brání vyzkoušet, po dobu cca 14 dní, navržený jídelníček.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 9:03 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
čo mi bráni? Už som vyskúšal jest iba zeleninu a ovocie a chudoil som ešte výraznejšie. Preto som skeptický.
Vyskúšat to ale vyskúšam. U tých semien 100G neprekročím ani náhodou. Je to menej.
Je možné niečo pripravit z hrubej celozrnnej kukuričnej múky?
Z kukurice sa vraj priberá, tak ma to zaujíma. Nejaký nevarený pokrm.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
čo mi bráni? Už som vyskúšal jest iba zeleninu a ovocie a chudoil som ešte výraznejšie. Preto som skeptický.
Vyskúšat to ale vyskúšam. U tých semien 100G neprekročím ani náhodou. Je to menej.
Je možné niečo pripravit z hrubej celozrnnej kukuričnej múky?
Z kukurice sa vraj priberá, tak ma to zaujíma. Nejaký nevarený pokrm.
Ďakujem

Kukuřici v této podobě, jsem snad nikdy v životě nejedl a její úpravy neovládám, dle mého názoru se za syrova jíst nedá. Kukuřici jím pouze čerstvou, v době sklizně, přímo z klasu.
Jsem docela zvědavý, kdy konečně pochopíte nesmyslnost konzumace obilovin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 1:45 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dnes mi povedali výsledky na candidu a boli negatívne.
Zrejme mi odporúčite opat ovov-zel stravu.
Verím, že sa to už pohne správnym smerom.
Obiloviny nejem, iba pohanku, a skúsim tú celozennú ryžu, ktorú ste mi doporučili.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 6:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dnes mi povedali výsledky na candidu a boli negatívne.
Zrejme mi odporúčite opat ovov-zel stravu.
Verím, že sa to už pohne správnym smerom.
Obiloviny nejem, iba pohanku, a skúsim tú celozennú ryžu, ktorú ste mi doporučili.
Ďakujem

Candida je velice tvrdý soupeř a po zdánlivě vyhrané bitvě se snadno vrátí, musíte vyhrát válku a to stojí většinou více úsilí, než jste do boje dosud vložil. Doporučuji Vám, vyzkoušet si tu stravu, tak jak jsem Vám ji před pár dny doporučil, akorát večeře si můžete dávat ovocné místo zeleniny, nebo to střídat a pak uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 10:18 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Je normálne, že po odkedy jem tie semená mám strašne mazlavú stolicu?
Takú poloriedku. Jem ich na ranajky ako som už spomínal.
Mimochodom tú ryžu stačí iba uvarit? Nemusím ju dúfam pražit na tuku?
Jest prepálený tuk nemienim.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 10:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Je normálne, že po odkedy jem tie semená mám strašne mazlavú stolicu?
Takú poloriedku. Jem ich na ranajky ako som už spomínal.
Mimochodom tú ryžu stačí iba uvarit? Nemusím ju dúfam pražit na tuku?
Jest prepálený tuk nemienim.
Ďakujem

Stolice v žádném případě není normální, pokud je mazlavá a lepí, již mnohokrát jsem Vám vysvětloval, že to není o objemu a kalorické hodnotě jídla, ale o dokonalém trávení a to Vám evidentně stále nefunguje. Tělo je pak zplodinami vlastního špatného metabolizmu, v tomto případě přebytku bílkovin a tuků, přiotráveno a samozřejmě hubne. Již poněkolikáté zopakuji, vyzkoušejte tu stravu, tak jak jsem Vám ji doporučil a nevymýšlejte vlastní postupy, bez potřebných znalostí si akorát stále škodíte. Stolice musí být velice hrubá, zcela bez zápachu a nelepivá.
Celozrnná rýže se pouze vaří, ale počítejte s tím, že doba vaření je mnohem delší, než u běžné rýže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 1:55 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Takže má tých semien jest menej?
Jem ich cca 70g-100g na ranajky azapijem to štavou.
Keby som si ich nedal na ranajky tak kedy potom?
Sú v nich obsiahnuté vitamíny v prírodnej forme, tak by som nechcel mal ich deficit.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alopat a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz