Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 26, 2024 1:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2020 1:01 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Jarda píše:
Ono tyto informace nelze brát jako tvrdé dogma a i když se domnívám že většině lidí s kvasinkou vadit bude určitě se najdou i jedinci který vadit nebude tedy asi to musíte prubnout co se bude dít. Káva poměrně efektivně blokuje vstřebávání mnoha živin hlavně železa, což by u kvasinek mohla být i výhoda tedy uvidíte.

děkuji....jen ještě k tomu, jak píšete prubnout....mám tomu rozumět tak, že pokud jím nevhodné potraviny tak lidově řečeno prdím ?? \":-)\". Či jsou ještě jiní ukazatelé nevhodných potravin??
Předem moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2020 6:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Janka píše:
děkuji....jen ještě k tomu, jak píšete prubnout....mám tomu rozumět tak, že pokud jím nevhodné potraviny tak lidově řečeno prdím ?? \":-)\". Či jsou ještě jiní ukazatelé nevhodných potravin??
Předem moc děkuji

Tak určitě, musíte to chápat tak že pokud blbě krmíte svoje střevní bakterie pěstujete si hlavně šmejdy kteří vám nic dobrého nepřináší. Nicméně prdíky můžete mít i z dobrých bakterií které produkují vodík tedy ještě je dobré rozlišovat prdíky bez zápachu a zapáchající. Ty zapáchající ukazují na nějaké malé zmetky celkem s jistotou. Jiné ukazatele jsou v široké škále projevů, od všelijakých vyrážek, po vnitřní záněty, špatný spánek a mnoho dalších projevů reakcí na nevhodné jídlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2020 7:12 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1963
Podle Informačního centra Dr. Huldy Clark se alfatoxin tvoří v játrech na odumřelých breberkách.
https://www.drclark.net/en-us/disease-a-protocols/liver/aflato

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 02, 2020 7:13 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
- mam otazku na skusenejsich: pomaha celkovo pri detoxe tela - horuci kupel ? ak si napustim vanu a lezim tam tak 20-30minut ?
- dneska som to skusil a z hlavy mi tiekol pot...takze nieco to musi robit.
- mate niekto tiez skusenost s horucim kupelom+ himalajska sol ? mozem v takejto vode so solou pobudnut tych 20-30minut ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 03, 2020 8:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ingvius píše:
- mam otazku na skusenejsich: pomaha celkovo pri detoxe tela - horuci kupel ? ak si napustim vanu a lezim tam tak 20-30minut ?
- dneska som to skusil a z hlavy mi tiekol pot...takze nieco to musi robit.
- mate niekto tiez skusenost s horucim kupelom+ himalajska sol ? mozem v takejto vode so solou pobudnut tych 20-30minut ?

Tak koupele pochopitelně fungují velice dobře, nakonec na tom stojí lázeňská péče tedy jde o metodu dlouhodobě odzkoušenou a plně funkční. Doba koupelí a teplota vody se nastavuje dle možností organizmu, ne vždy je více také lépe, spíše bych vsadil na pravidelnost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 04, 2020 9:22 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 04, 2020 9:13 pm
Příspěvky: 5
Zdravím,
už asi měsíc a půl jedu dietu s nízkými sacharidy + pár doplňků (kyselina kaprylová, oregánový olej, lapačo, ořešák), na pomoc detoxu (silymarin,molybdenum), tušil jsem přemnožení Candidy vlivem užívání ATB, kortikosteroidů, NSAIDs, tak jsem si v průběhu zašel na testy na protilátky jako samoplátce. A níže je výsledek.

Iga 1,41
Igg 2,25
Igm 0,41

Jak moc je toto vypovídající? Jsou to vysoké hodnoty? Lze říct, že až se toho zbavím nebo to utlumím, tak zůstanou vyšší jenom Igg a Iga půjde dolů? Co dalšího přidat do suplementace?

Zároveň tuším i histaminovou intoleranci, jelikož reaguju divně na probiotika a NAC co jsem si všiml..

Díky za reakci


Přílohy:
can.jpg
can.jpg [ 117.92 KiB | Zobrazeno 10838 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2020 7:36 am 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
petrkral1 píše:
Zdravím,
už asi měsíc a půl jedu dietu s nízkými sacharidy + pár doplňků (kyselina kaprylová, oregánový olej, lapačo, ořešák), na pomoc detoxu (silymarin,molybdenum), tušil jsem přemnožení Candidy vlivem užívání ATB, kortikosteroidů, NSAIDs, tak jsem si v průběhu zašel na testy na protilátky jako samoplátce. A níže je výsledek.

Iga 1,41
Igg 2,25
Igm 0,41

Jak moc je toto vypovídající? Jsou to vysoké hodnoty? Lze říct, že až se toho zbavím nebo to utlumím, tak zůstanou vyšší jenom Igg a Iga půjde dolů? Co dalšího přidat do suplementace?

Zároveň tuším i histaminovou intoleranci, jelikož reaguju divně na probiotika a NAC co jsem si všiml..

Díky za reakci

cau, prosim ta kde si si daval robit tento test ? + kolko ta stal ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2020 4:10 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 04, 2020 9:13 pm
Příspěvky: 5
ingvius píše:
cau, prosim ta kde si si daval robit tento test ? + kolko ta stal ?

Jakákoliv laboratoř, která dělá vyšetření i pro samoplátce to udělá, případně pošlou vzorky na jinou svoji pobočku, kde to dělají. Stačí googlit, nebo tam zavolat. Cena za ty 3. asi 35 Euro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2020 6:11 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
petrkral1 píše:
Jakákoliv laboratoř, která dělá vyšetření i pro samoplátce to udělá, případně pošlou vzorky na jinou svoji pobočku, kde to dělají. Stačí googlit, nebo tam zavolat. Cena za ty 3. asi 35 Euro.

ok dik za rychlu odpoved,
- mam este otazku, nepotrebujes na taketo specificke vysetrenie doporucenie od svojho obvod. lekara ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2020 8:06 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 04, 2020 9:13 pm
Příspěvky: 5
ingvius píše:
ok dik za rychlu odpoved,
- mam este otazku, nepotrebujes na taketo specificke vysetrenie doporucenie od svojho obvod. lekara ?

ne, jako samoplátce si můžeš nechat vyšetřit skoro cokoliv, ani to nějak neřeší. minimálně já jsem se s tím nikdy nesetkal. ale laboratoří a společností je hodně..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
petrkral1 píše:
Zdravím,
už asi měsíc a půl jedu dietu s nízkými sacharidy + pár doplňků (kyselina kaprylová, oregánový olej, lapačo, ořešák), na pomoc detoxu (silymarin,molybdenum), tušil jsem přemnožení Candidy vlivem užívání ATB, kortikosteroidů, NSAIDs, tak jsem si v průběhu zašel na testy na protilátky jako samoplátce. A níže je výsledek.

Iga 1,41
Igg 2,25
Igm 0,41

Jak moc je toto vypovídající? Jsou to vysoké hodnoty? Lze říct, že až se toho zbavím nebo to utlumím, tak zůstanou vyšší jenom Igg a Iga půjde dolů? Co dalšího přidat do suplementace?

Zároveň tuším i histaminovou intoleranci, jelikož reaguju divně na probiotika a NAC co jsem si všiml..

Díky za reakci

Tak ono je s otazníkem spíše proč jsou ty hodnoty takové. IgA je běžící infekt a IgG by mělo říkat hodnotu přechozené infekce tedy já bych to interpretoval jako protilátky bez vlastního infekčního stavu, což je docela v rozporu. Ve své podstatě by to mělo být tak jak píšete že klesne IgA a zůstane IgG. Každopádně kandida je důsledek ne příčina tedy je potřeba hledat příčinu a tu odstranit nikoliv řešit a likvidovat kandidu to moc nefunguje a pokud vůbec uspějete tak ne nadlouho a zase se vrátí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 8:53 am 
Offline

Registrován: pon kvě 04, 2020 9:13 pm
Příspěvky: 5
Jarda píše:
Tak ono je s otazníkem spíše proč jsou ty hodnoty takové. IgA je běžící infekt a IgG by mělo říkat hodnotu přechozené infekce tedy já bych to interpretoval jako protilátky bez vlastního infekčního stavu, což je docela v rozporu. Ve své podstatě by to mělo být tak jak píšete že klesne IgA a zůstane IgG. Každopádně kandida je důsledek ne příčina tedy je potřeba hledat příčinu a tu odstranit nikoliv řešit a likvidovat kandidu to moc nefunguje a pokud vůbec uspějete tak ne nadlouho a zase se vrátí.

Příčina bude nejspíše v těch lécích, které mi rozhodily mikrobiom, možná zvýšily i propustnost střeva. Léky už neberu od února, sacharidy mám snížené (řeším i co živí candidu) + ty doplňky stravy. Zkoušel jsem i doplnit probiotika a další věci na podporu bakterií a obnovu střeva, ale některé věci jako vývary apod mohou naopak kandidu živit, takže jsem teď trošku v pasti jak dál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 3:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
petrkral1 píše:
Příčina bude nejspíše v těch lécích, které mi rozhodily mikrobiom, možná zvýšily i propustnost střeva. Léky už neberu od února, sacharidy mám snížené (řeším i co živí candidu) + ty doplňky stravy. Zkoušel jsem i doplnit probiotika a další věci na podporu bakterií a obnovu střeva, ale některé věci jako vývary apod mohou naopak kandidu živit, takže jsem teď trošku v pasti jak dál.

Nastudujte si vlákno o HCl a udělejte krkací test, podle všeho potřebujete především zvednout kyselinu v žaludku a celkově se zklidnit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 11:55 am 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
dobry den,
tak po 3x neuspesny pokus o candida dietu... \":(\"
- uzival som od doplnkov na travenie, psyllium a az po vsetky osvedcene pripravky ako Citricidal, oreg. olej, candex, olive leaf extrakt ci kysel. caprylova, NAC, vitamin C... ale vzdy nastane rovnaky problem, a to ze po cca 10dnoch sa mi strasne vyhadze tvar, a tiez sa mi zmeni stolica, z kvalitnej-ukazkovej na riedku... takze predpokladam ze ak sa za pol roka nic nezmenilo vo mne, tak problem bude asi inde ako len candida... trocha som googlil a narazil som na pojem "leaky gut"... citujem: "Tento fenomén představuje Syndrom zvýšené propustnosti střev (jinak také zvýšená střevní permeabilita, z angl. Leaky gut syndrome). Látky, které by při správné funkci střevní sliznice do systému neprostoupily, aktivují imunitní systém, spouští zánětlivou odpověď a mohou vést k autoimunitním reakcím."
- takze mam podozrenie ze moze byt problem aj tu, lebo candidou to asi iba nebude... pol rok dozadu som si robil aj klystiry ci sanku... ale je vidiet ze problem spociva inde, u mna to vyzera ze vzdycky pri dieta sa po case zablokuju cesty kadial by sa malo telo detoxovat/ cistit....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 5:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ingvius píše:
dobry den,
tak po 3x neuspesny pokus o candida dietu... \":(\"
- uzival som od doplnkov na travenie, psyllium a az po vsetky osvedcene pripravky ako Citricidal, oreg. olej, candex, olive leaf extrakt ci kysel. caprylova, NAC, vitamin C... ale vzdy nastane rovnaky problem, a to ze po cca 10dnoch sa mi strasne vyhadze tvar, a tiez sa mi zmeni stolica, z kvalitnej-ukazkovej na riedku... takze predpokladam ze ak sa za pol roka nic nezmenilo vo mne, tak problem bude asi inde ako len candida... trocha som googlil a narazil som na pojem "leaky gut"... citujem: "Tento fenomén představuje Syndrom zvýšené propustnosti střev (jinak také zvýšená střevní permeabilita, z angl. Leaky gut syndrome). Látky, které by při správné funkci střevní sliznice do systému neprostoupily, aktivují imunitní systém, spouští zánětlivou odpověď a mohou vést k autoimunitním reakcím."
- takze mam podozrenie ze moze byt problem aj tu, lebo candidou to asi iba nebude... pol rok dozadu som si robil aj klystiry ci sanku... ale je vidiet ze problem spociva inde, u mna to vyzera ze vzdycky pri dieta sa po case zablokuju cesty kadial by sa malo telo detoxovat/ cistit....

Tak ono může jít i o kombinaci uvedených možností tedy vyzkoušejte renovovat střevní stěnu pomocí kvalitních probiotik a výživy jako kolagen, glutamin a další látky které střevo renovují.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: tine a 73 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz