Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2018 5:31 pm 
Offline

Registrován: sob črc 08, 2017 2:23 pm
Příspěvky: 11
Jarda píše:
Vy děláte věci nějak obráceně a ne vždy více znamená lépe. Zázvor stačí v relativně malé dávce, ale pravidelně a totéž platí o česneku, ale vemte v potaz poměrně známé úsloví o česneku, "Ráno lék, večer jed". Jinak pokud vám to nic nedělá a v zásadě vyhovuje nic proti gustu každý je nastaven jinak.

no hehe, tak trochu asi ano. slo mi o to, ze cesnaku kolko pojem, stale mi ho travi bez problemov. tak isto aj ten zazvorovo-kajensky drink - dokonca mi chuti ako som pisal uz. Kazdopadne drink nebudem pit pre istotu naraz celu davku, ale polovicu vecer ihned po priprave nakolko po 17stej uz po novom nejedavam, a druhu polovicu rano. trochu som sa zlakol toho vasho "solidní nálož" \":)\"
viete co som si po zacati pitia drinku vecer po praci vsimol??? ze sa mi zacalo snivat, co sa zvycajne pokial sa neprezeriem vobec nekona. dakujem, snad ma ten drink trochu precisti, bolo zazvor citit aj v stolici \":lol:\"

este jedna otazocka tuto vo fore ak smiem: poculi ste na precistenie pomocou kajen peperu+javoroveho syrupu spolu s citronom?
1,) nemusim sa bat cukru v tom syrupe?
2,) ma vyznam pit takuto dobrotu v ramci prevencie? existuje totiz dieta zalozena na tomto koktejly, pocas ktorej sa neprijima ziadna tuha potrava, iba sa pije tento zazrak

este raz dakujem, prajem vela uspechov!!! \":twisted:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2018 7:17 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Cordyceps píše:
no hehe, tak trochu asi ano. slo mi o to, ze cesnaku kolko pojem, stale mi ho travi bez problemov. tak isto aj ten zazvorovo-kajensky drink - dokonca mi chuti ako som pisal uz. Kazdopadne drink nebudem pit pre istotu naraz celu davku, ale polovicu vecer ihned po priprave nakolko po 17stej uz po novom nejedavam, a druhu polovicu rano. trochu som sa zlakol toho vasho "solidní nálož" \":)\"
viete co som si po zacati pitia drinku vecer po praci vsimol??? ze sa mi zacalo snivat, co sa zvycajne pokial sa neprezeriem vobec nekona. dakujem, snad ma ten drink trochu precisti, bolo zazvor citit aj v stolici \":lol:\"

este jedna otazocka tuto vo fore ak smiem: poculi ste na precistenie pomocou kajen peperu+javoroveho syrupu spolu s citronom?
1,) nemusim sa bat cukru v tom syrupe?
2,) ma vyznam pit takuto dobrotu v ramci prevencie? existuje totiz dieta zalozena na tomto koktejly, pocas ktorej sa neprijima ziadna tuha potrava, iba sa pije tento zazrak

este raz dakujem, prajem vela uspechov!!! \":twisted:\"

Zase půjde o dosti individuální snášenlivost, ale toho cukru bych se zase tolik nebál, spíše jak na velké dávky kajenu zareaguje žaludek a střeva u někoho může dojít k solidnímu podráždění sliznic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 4:34 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jen taková úvaha...Byl jsem v noci u lesa venčit psa, na hlavě čelovku se silným světlem. Jak ten silný kužel světla řezal tmu, viděl jsem v něm kolik létá vzduchem různých částic prachu a všelijakých různých kousků. Přes den či za šera to není vůbec vidět. Každý ten kousek sebou nese různé spory plísní a hub,jak se rozpadá na stromech listí a dole zase tráva. Houby a plísně jen přirozeně napadají-uklízejí nemocné a nepotřebné. Samozřejmě to nejsou jen ty houby, ale i viry a bakterie. Tak si říkám, tolik toho asi tak vdechnu do plic za tu procházku...? Co to musíme mít v plicích ZA FILTR, který tohle všechno zlikviduje...? Zadýchaný člověk nedýchá nosem, ale jde to rovnou do plic. Bez filtrace. Často se řeší co do sebe dostaneme přes žaludek, přitom do plic jdou mraky sajrajtu taky. Je z toho krásně vidět, že nemá veliký smysl proti všemu do nekonečna bojovat různými přípravky. Tohle nemůže jít z těla vyhubit, když člověk nonstop vdechuje s prachem další miliony spor, virů a bakterií. Bylo těch částic vidět opravdu spousta, a to nebylo blízko města.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 6:04 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Jen taková úvaha...Byl jsem v noci u lesa venčit psa, na hlavě čelovku se silným světlem. Jak ten silný kužel světla řezal tmu, viděl jsem v něm kolik létá vzduchem různých částic prachu a všelijakých různých kousků. Přes den či za šera to není vůbec vidět. Každý ten kousek sebou nese různé spory plísní a hub,jak se rozpadá na stromech listí a dole zase tráva. Houby a plísně jen přirozeně napadají-uklízejí nemocné a nepotřebné. Samozřejmě to nejsou jen ty houby, ale i viry a bakterie. Tak si říkám, tolik toho asi tak vdechnu do plic za tu procházku...? Co to musíme mít v plicích ZA FILTR, který tohle všechno zlikviduje...? Zadýchaný člověk nedýchá nosem, ale jde to rovnou do plic. Bez filtrace. Často se řeší co do sebe dostaneme přes žaludek, přitom do plic jdou mraky sajrajtu taky. Je z toho krásně vidět, že nemá veliký smysl proti všemu do nekonečna bojovat různými přípravky. Tohle nemůže jít z těla vyhubit, když člověk nonstop vdechuje s prachem další miliony spor, virů a bakterií. Bylo těch částic vidět opravdu spousta, a to nebylo blízko města.

Tak ono za normálních okolností není potřeba nic složitě hubit, tělo je na to vybaveno a v pohodě přírodní zátěže dává, ovšem pokud stresem utlumíte imunitní systém je to již trochu jinak a pak asi je potřeba tělu dost pomáhat. Navíc se nedomnívejte že doma vám nic nelétá možná to bude i horší než venku to nakonec můžete stejným způsobem večer doma otestovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 7:54 am 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Patrik1989 píše:
Jardo a co stříknout klystýrem tibetskou houbu to mohlo mít učinek na střevní mikrofloru ?

Klystýr tibetskou houbou by dost brutálně rozhodil střevní mikroflóru a candida by se ještě zhoršila. Při léčbě candidy se s úšpěchem používá klystýr s chytrou houbou (Pythium oligandrum).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 9:43 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Goldman píše:
Klystýr tibetskou houbou by dost brutálně rozhodil střevní mikroflóru a candida by se ještě zhoršila. Při léčbě candidy se s úšpěchem používá klystýr s chytrou houbou (Pythium oligandrum).

To máte sice pravdu, ale pouze v případech kdy jde opravu o kandidu a zde platí že ověřenou pozitivním laboratorním testováním. Mnoho lidí se totiž pouze domnívá že mají kandidu, ovšem mají nějaké jiné problémy a podle příznaků stav pouze odhadují což je špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: kvasinky v ústech
PříspěvekNapsal: stř lis 28, 2018 9:32 pm 
Offline

Registrován: stř lis 28, 2018 9:09 pm
Příspěvky: 2
dobrý večer,
mám v ústech přemnožené kvasinky, mám pachuť v puse, pálení a dělaj se mi často afty.Prosím o radu,čím vyléčím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kvasinky v ústech
PříspěvekNapsal: čtv lis 29, 2018 8:13 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
nemoc píše:
dobrý večer,
mám v ústech přemnožené kvasinky, mám pachuť v puse, pálení a dělaj se mi často afty.Prosím o radu,čím vyléčím.

Na přímé problémy v ústní dutině může zafungovat dračí krev, jilm plavý, koloidní stříbro, propolisová tinktura, terpentýn a asi i mnoho dalších věcí. Každopádně se tím neřeší problém který je spíše komplexní a pramení od špatné defekace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kvasinky v ústech
PříspěvekNapsal: čtv lis 29, 2018 7:42 pm 
Offline

Registrován: stř lis 28, 2018 9:09 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Na přímé problémy v ústní dutině může zafungovat dračí krev, jilm plavý, koloidní stříbro, propolisová tinktura, terpentýn a asi i mnoho dalších věcí. Každopádně se tím neřeší problém který je spíše komplexní a pramení od špatné defekace.

"Komplexní problém"- mám problém neurologický - brnění nohou, které přechází v bolest- špatná chůze, špatná stabilita, brnění rukou - od prstů po loket. Absolvovala jsem spoustu vyšetření a vždy byl výsledek negativní , takže mi na neurologii nic nezjistili, nevědí .
V srpnu 2018 jsem měla problémy se žaludkem, byla jsem a vyšetření - gastroskopii , zjistili mi kýlu , vzali vzorek a ukázalo se, že mám přemnožené bakterie - užívala jsem dvoje silná antibiotika a od té doby mám problémy s přemnoženými kvasinkami v puse.
Ještě se zeptám, píšete ,že vše prameni od špatné defekace - prosím vysvětlit. Děkuji za odpověď.
Jinak zkusím co,doporučujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kvasinky v ústech
PříspěvekNapsal: čtv lis 29, 2018 8:08 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
nemoc píše:
"Komplexní problém"- mám problém neurologický - brnění nohou, které přechází v bolest- špatná chůze, špatná stabilita, brnění rukou - od prstů po loket. Absolvovala jsem spoustu vyšetření a vždy byl výsledek negativní , takže mi na neurologii nic nezjistili, nevědí .
V srpnu 2018 jsem měla problémy se žaludkem, byla jsem a vyšetření - gastroskopii , zjistili mi kýlu , vzali vzorek a ukázalo se, že mám přemnožené bakterie - užívala jsem dvoje silná antibiotika a od té doby mám problémy s přemnoženými kvasinkami v puse.
Ještě se zeptám, píšete ,že vše prameni od špatné defekace - prosím vysvětlit. Děkuji za odpověď.
Jinak zkusím co,doporučujete.

Špatná defekace je každá jiná která nevypadá tak že je 1 - 3 x denně formovaná kaštanově hnědá šiška, která prakticky nepáchne, nelepí se k záchodu a potopí se ve vodě. Pochopitelně to celé souvisí s deficitem HCl v žaludku a nízkou tvorbou žluče to jsem zde již psal mnohokrát. Za daných okolností můžete vyzkoušet i pankreatické nebo digestivní enzymy, tím se nic pokazit nedá a může vám to hodně pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 29, 2018 10:36 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Tohle vypadá, že jí bakteriostatickými antibiotiky vymlátili ve střevech gramnegativní fakultativně anaerobní bakterie Proteus vulgaris a mirabilis, které zabraňují přerůstání kandidy do houbových provazců (hyf) a výsledkem je manifestace kvasinky v ústech. Mainstreamoví lékaři si z pohodlnosti, lenosti a hlouposti nechtějí nebo neumí zjistit, co nemocným chybí (důležité živiny) a zároveň přebývá (naši největší trapiči) a s klapkami na očích, coby užiteční idioté farmakologických firem, obchází příčinu většiny chorob.

Proteus vulgaris and Proteus mirabilis Decrease Candida albicans Biofilm Formation by Suppressing Morphological Transition to Its Hyphal Form.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29047237

Kandidóza
https://www.mojezdravi.cz/nemoci/kandidoza-2030.html

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 03, 2018 6:06 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Ahojte. Existuje nejaky laboratorny test na CANDIDU ? ... Proste kde je 100% istota vo vysledku, a clovek naisto vie ci ju premnozenu ma alebo nema...
Dakujem za odpoved, potesi aj ked napisete kolko to stoji...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 03, 2018 7:37 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jednorazovy_Nick píše:
Ahojte. Existuje nejaky laboratorny test na CANDIDU ? ... Proste kde je 100% istota vo vysledku, a clovek naisto vie ci ju premnozenu ma alebo nema...
Dakujem za odpoved, potesi aj ked napisete kolko to stoji...

V ČR ani SR kvalitní testy na candidu nedělají, ale v cizině prý dělají některé laboratoře testy na candidu, které se opírají o množství kyseliny vinné v moči. Tyhle testy jsou prý nejspolehlivější a nejpřesněšjí, protože candida kyselinu vinnou vylučuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2018 2:42 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Goldman : Diky za info... Takze....prakticky teda taky laboratorny test na candidu nepodstupim (nechodim ani na dovolenky mimo SR)... Lebo CR a SR su "ZA OPICAMI"... ...Neskutocne...
Zaujimal by ma DOVOD, preco sa u nas taky test nerobi....

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2018 8:39 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Goldman : Diky za info... Takze....prakticky teda taky laboratorny test na candidu nepodstupim (nechodim ani na dovolenky mimo SR)... Lebo CR a SR su "ZA OPICAMI"... ...Neskutocne...
Zaujimal by ma DOVOD, preco sa u nas taky test nerobi....

Medicína s tím nepracuje a kvůli pár klientům ročně to žádná laborka dělat nebude, tento problém se týká poměrně širokého spektra vyšetření ne jen tohoto.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz