Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 21, 2018 10:13 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Zvladate spatne prijem jakychkoliv tuku? Lnene seminko, ruzne orisky, skvarky, kokosovy tuk? V malych davkach, a postupne? Mne je treba po hrsti orisku zle, ale kvalitni skvarky muzu po troskach zvykat v pohode cely den a nedela mi to vubec nic. Zkousel jsem je zvykat samotne, bez chleba. Jako chutovku. Samotny kokosovy tuk je taky v pohode, pokud nesnim vetsi kus naraz. Pomalych davkach a prubezne a je to u me ok..

Tak jistě co by na kvalitním tuku mohlo být špatného, je to čistá energie a šmejdy nekrmí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 22, 2018 10:50 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
[quote="Jarda":175djl4c]
Tak jistě co by na kvalitním tuku mohlo být špatného, je to čistá energie a šmejdy nekrmí.[/quote:175djl4c]
Tak pokud vám fungují

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 23, 2018 9:48 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Leone a jak se vlastně u Vás projevuje to, že ,,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 24, 2018 10:55 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
[quote="kov":3keyskqi]Leone a jak se vlastně u Vás projevuje to, že ,,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 25, 2018 1:21 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Já osobně salviím, plasmovým generátorům a podobným přístrojům moc nedůvěřuji. Půst můžete začít jen krátkodobě. První jen od oběda do dalšího rána, pak jeden den, pak tři dny, atd. Po krůčcích. Já se zatím k delšímu taky nedokopal, ale na jaře do toho zase půjdu. Je to fajn. Lidi píšou na FB skupině o půstu, že se zbavili astma a mnohých dalších chronických problémů. Fakt tomu věřím. Další co mě zaujalo je Wim Hofova metoda. Dává mi to smysl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 30, 2018 7:49 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
tak uz mi chyba iba citricidal a mozem zacat s liecbou candidy... ale zial uz tretikrat za posledne dva mesiace sa mi vratil kasel, vykaslavanie hlienov a zo zaciatku vzdy nadcha... mozem to pripisovat candide ? zahlienenie a celkovo slabsia imunita ? taketo dlhotrvajuce problemy som nemal asi nikdy...pritom mesiac dozadu som bral antibiotika, ktore zabrali ale choroba sa vratila...druhy doktor mi vzdy predpisal clarinase tablety. ktore su viac menej urcene na boj s alergiami...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 30, 2018 10:47 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Chystám se na restart střevní mikroflóry a měl bych k němu několik otázek:
1) Pane Jardo, je nějaký zvláštní důvod, proč k této proceduře použít zrovna Lactocare? Obsahuje jen Bacillus coagulans.
2) Hledal jsem náhražku za GS Boularin. U tohoto produktu https://www.foractiv.cz/travel-biotic-30-kapsli/d-71759/je uvedeno množství 10 bilionů Saccharomyces Boulardii v jedné kapsli. To je nějaké divné, ne? To je deset tisíc miliard. GS Boularin a současné produkty mají kolem 5 miliard v jedné kapsli.
3) Mám na vyšších dávkách Endiaronu očekávat nějakou Herx reakci při dost rozjeté candidě a dysbakterióze? Játra mi toho vydrží málo, proto se ptám.
4) Snažím se zkoumat trh a nalézt nejvýhodnější variantu ceny za miliardu hodných breber. Osvědčil se někomu v tomto směru výrazně nějaký probiotický produkt?
Díky za případné odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 31, 2018 10:34 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Leon píše:
Chystám se na restart střevní mikroflóry a měl bych k němu několik otázek:
1) Pane Jardo, je nějaký zvláštní důvod, proč k této proceduře použít zrovna Lactocare? Obsahuje jen Bacillus coagulans.
2) Hledal jsem náhražku za GS Boularin. U tohoto produktu https://www.foractiv.cz/travel-biotic-30-kapsli/d-71759/je uvedeno množství 10 bilionů Saccharomyces Boulardii v jedné kapsli. To je nějaké divné, ne? To je deset tisíc miliard. GS Boularin a současné produkty mají kolem 5 miliard v jedné kapsli.
3) Mám na vyšších dávkách Endiaronu očekávat nějakou Herx reakci při dost rozjeté candidě a dysbakterióze? Játra mi toho vydrží málo, proto se ptám.
4) Snažím se zkoumat trh a nalézt nejvýhodnější variantu ceny za miliardu hodných breber. Osvědčil se někomu v tomto směru výrazně nějaký probiotický produkt?
Díky za případné odpovědi.

ad 4 perfektne mi funguje bio kult + psylium. k tomu obcas procistit klystyrem, prubezne se mi tluste znecistovalo/znecistuje a musim ve vetsim procistit a zase nastartovat bio kultem a psyliem. rovnal jsem streva po chemoterapii asi rok a pul a je to pro me idealni reseni za par korun. samozrejme k tomu je otazka jidla, jsem vicemene na scd strave...
jeste candida - ja jsem ji ze strev dostal kokosovym mlekem, pul roku ho piju ve vetsim mnozstvi, az pul litru denne, rano do mixovane snidane a pred den do jidla, vetsinou indickeho typu se spoustou koreni, kurkumy... (je to znacka aroy-d, beru ho z chefshopu po krabicich)

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 31, 2018 12:31 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Billion znamena miliarda. \":-)\"
Candidu by dost pravdepodobne mohla zozraz "mudra huba" par krat aplikovana klystirom. Pit pol litra kokosoveho mlieka denne pol roka...to ide dost do penazi...a nie kazdemu to chuti. Za mudru hubu by si zaplatil spolu 15Eur...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 31, 2018 12:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
JednorazovyNICK píše:
Billion znamena miliarda. \":-)\"
Candidu by dost pravdepodobne mohla zozraz "mudra huba" par krat aplikovana klystirom. Pit pol litra kokosoveho mlieka denne pol roka...to ide dost do penazi...a nie kazdemu to chuti. Za mudru hubu by si zaplatil spolu 15Eur...

tak kazda legrace neco stoji.. je to pro me podstatna cast stravy.
chemoterapie kterou jsem mel stala milion, co to je v porovnani s tim mlekem. nebo i s penezi o ktere jsem prisel na nemocenske... \":-)\"
navic ted maji v kauflandu vyborne kokosy asi za dvacku kus, doporucuji.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 31, 2018 10:20 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
JednorazovyNICK píše:
Billion znamena miliarda. \":-)\"

To jako že tam mají nesmysl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 31, 2018 10:32 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
ash píše:
ad 4 perfektne mi funguje bio kult + psylium. k tomu obcas procistit klystyrem, prubezne se mi tluste znecistovalo/znecistuje a musim ve vetsim procistit a zase nastartovat bio kultem a psyliem. rovnal jsem streva po chemoterapii asi rok a pul a je to pro me idealni reseni za par korun. samozrejme k tomu je otazka jidla, jsem vicemene na scd strave...
jeste candida - ja jsem ji ze strev dostal kokosovym mlekem, pul roku ho piju ve vetsim mnozstvi, az pul litru denne, rano do mixovane snidane a pred den do jidla, vetsinou indickeho typu se spoustou koreni, kurkumy... (je to znacka aroy-d, beru ho z chefshopu po krabicich)

Díky za tipy. Jen mi nejde na rozum, proč se vám znečišťuje tlusté střevo, pokud jste candidu dostal ze střev a máte i pořešenou stravu. Mimochodem jsem rád, že Bio-Kult funguje, ale na českém trhu mi zrovna ohledně ceny za jednu miliardu vychází nejdražší, a to znatelně, neboť obsahuje jen 2 miliardy v jedné kapsli (i když zase 14 různých kmenů, to není zlé).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 31, 2018 11:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Leon píše:
JednorazovyNICK píše:
Billion znamena miliarda. \":-)\"

To jako že tam mají nesmysl?

maji to spravne. v anglictine se to tak pouziva. viz treba tady: https://cs.wikipedia.org/wiki/Miliarda

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 31, 2018 11:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Leon píše:
Díky za tipy. Jen mi nejde na rozum, proč se vám znečišťuje tlusté střevo, pokud jste candidu dostal ze střev a máte i pořešenou stravu. Mimochodem jsem rád, že Bio-Kult funguje, ale na českém trhu mi zrovna ohledně ceny za jednu miliardu vychází nejdražší, a to znatelně, neboť obsahuje jen 2 miliardy v jedné kapsli (i když zase 14 různých kmenů, to není zlé).

protoze jsem se do 35 let ladoval sajrajtem, stresoval a pred dvema lety prodelal vydatnou chemoterapii... ale pomalu se to cisti, jen clovek nesmi moc spechat, je to pomalejsi nez by se mohlo zdat nebo nez by si clovek pral. houbu jsem objevil vicemene nahodou pri sankapraksalane a klystyrech loni v lete, i kdyz se tam dala vzhledem k memu stavu ocekavat. \":-)\"
bio kult - to je na vas, ja jen muzu rict ze mi funguje dokonale a nic jineho nemam duvod zkouset. jde o zdravi.
drzim palce s likvidaci houby, ucite bych resil na prvnim miste pohodu a jidlo a pak ji to pro rychlejsi reseni zneprijemnil necim primo proti ni.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 01, 2018 9:47 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ash píše:
navic ted maji v kauflandu vyborne kokosy asi za dvacku kus, doporucuji.

Ake dlhe okno na jedlo mas ? Ja 2 hodinove. Uz natrvalo. Kokos ako taky sa mi tam nezmesti, musi stacit 30g kokosoveho tuku denne.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz