Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 01, 2018 11:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
JednorazovyNICK píše:
Ake dlhe okno na jedlo mas ? Ja 2 hodinove. Uz natrvalo. Kokos ako taky sa mi tam nezmesti, musi stacit 30g kokosoveho tuku denne.

ja jim trikrat denne, rano, poledne vecer. s tim abych sel spat vytraveny. takze tak 14 hod jidlo, 10 hod spanek. zhruba.
myslim ze zrovna na candidu bude ten samotny tuk ok a fungovat i na dalsi potvory. takze myslim ze je to dobre reseni. v tom kokosu je navic moc dobra voda ktera podle me bude taky uplne super zdrava. idealne primo na plazi, u nas alespon markety. kokos musi byt hodne tezky a hodne plny vody - zblunkat.
jinak celkove jedu vicemene scd ale s minimem orechu.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 01, 2018 12:40 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ash : urcite by ti prospelo IF aspon o protokole 16/8... (8 hodinove jedlo na okno). Nie sme plodozravce ktore potrebuju zrat od rana do vecera. Jeden z dokazov ze sme na hony vzdialeni od opic je ten, ze existuje v dnesnej dobe uz mnozstvo ludi ktori jedia napr. v 1-3 hodinovom okne denne, dlhodobo, a funguju na tom super. Opice by na tom pokapali podla vsetkeho... Ja na tom fungujem uz takmer 3 roky. A ver tomu, ze mam viac svaloviny nez ty, aj ked denne pravidelne mam 22 hodinovu lacnovku. A to som Váta, ektomorf s rychlym spalovanim... A aj napriek tomu mi to super funguje na IF 22/2.... Urcite vies naco je dobre take velke okno na lacnenie... Na samoodstranovanie balastu z tela = prirodzena katabolizacia prebytkov. Tebe by sa to hodilo o to viac (mal si rakovinu, ozarovania...)... Len sa ti treba naucit inak jest.... Jest ako selma, nie ako opica (nemyslim to v zlom \</div

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 01, 2018 10:21 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
ahojte vedeli by ste mi poradit, zacal som s anti candida dietou, uzivam citricidal, oregan. olej-tobolky, kokos. olej+probiotika..ale zial mam hnacky najskor z oreg. oleja, nakolko mi dosli betaine hcl enzymy musel som si narychlo zaobstarat nahradu a v lekarni mi odporucili kreon 10000, beriem 1 tobolku ale akosi to nepomaha...skusit uzit viac toboliek 2-3 po kazdom jedle ? dakujem za rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 04, 2018 2:32 am 
Offline

Registrován: pon čer 04, 2012 12:54 am
Příspěvky: 25
Zdravím,

vracím se sem asi po 5ti letech. Před těma 5ti lety jsem se divil proč lidé kteří se ze svého problému dostali za přispění tohoto fóra přestali zde odpovídat na dotazy a úplně se ztratili. Já jsem udělal to samé. Ale už dobrý půl rok mě svrbí ruka. Když jsem se totiž vyhrabal ze svých zdravotních (i životních) průšvihů, začal jsem vidět lidi okolo sebe kteří trpěli a aktivně jsem se jim snažil pomoci. Po čase jsem přišel na to, že jim spíše ubližuji, protože na to co si měli pro uzdravení přijít svou vlastní iniciativou, jsem jim řekl já a defakto jsem je tím odsoudil k dalšímu neúspěchu a prohloubení jejich problémů. Od té doby vidím kolem sebe stále trpící lidi, ale už jim nepomáhám, nevím jak to udělat. Lidé asi opravdu potřebují trpět, je to jejich vzorec chování který mají rádi. Když řeknu, že jsem se z candidy dostal bez jediného klistýru a moji nejextrémnějšími spojenci byla lichořeřišnice, ostropestřec, lněný semínko a kefír a že jsem nikdy nepodstoupil jakoukoliv očistu těla, kromě občasných jednodenních půstů, tak si tady připadám jak exot. Z naprosto zakomplexovaného člověka s kožními problémy ve všech zákoutích mého těla a na obličeji se sklovinou na zubech tak měkkou, že se při skusu zuby lepily na sebe jsem dnes zdráv, zůstaly mi na obličeji jen trochu roztažené póry. Dokonce mi začaly růst vlasy tam, kde už roky nerostly. Dnes mám vše po čem jsem toužil. Bojím, bojím se předat své zkušenosti dál ostatním lidem. Těší mě, že všechny potřebné informace zde už dávno jsou. Chtěl bych jen říci to co je tady psáno hodněkrát, že z něčeho se vyléčit není jen o tom co přijímáte svým žaludkem, ale také to co přijímáte svýma očima a ušima. Je to stejně důležité. Jakékoliv specializované diety a účinné látky jsou jen pro urychlení, nejsou zásadní. Lidé mají rádi boj - s čímkoliv, bojují s candidou, ale zapomínají, že bojují proti sobě. Bojují s candidou, ale té vytvořili ideální podmínky - oni jsou ideální podmínky - bojují proti sobě, místo aby si uvědomili, že v nich je něco špatně a změnili se. Oni to ani neví. Neměli šanci se to nikde dozvědět. Člověk musí trpět, pak nalezne vůli něco udělat a hlavně sebeúctu. Ale jak pomoci lidem kteří ještě dost netrpí ? Jak jim pomoci ? Někdy je ta hranice tak daleko, že ji člověk nepřežije. Berte prosím svou léčbu vážně, lituji ztraceného času než jsem dotrpěl do toho stavu, který mě konečně naštval natolik abych udělal co jsem měl udělat daleko dříve. Zkuste se někdy zastavit a kouknout se na sebe z horního rohu místnosti, koukněte na sebe takto když je vám špatně. Možná si uvědomíte, že tu hru už hrát nechcete, že byste se radši viděli třeba jen trochu někde jinde. Změňte to. Nakonec můžete přijít na to jako já, že ta změna je věc, na kterou budete rádi vzpomínat a budete ji brát jako odrazový můstek druhého života. Druhý život jsem pojmenoval takový stav, kdy si uvědomíte co skutečně chcete vy a co do vás vložili rodiče a spol. , kdy odhodíte tuny nepotřebných životních pouček jiných a přestanete se jimi řídit. Kdy přestanete hrát hru jiných lidí. Začnete hrát svou hru na život.

Nevím, jestli je toto jen můj výlev ze svrbění rukou anebo zde budu přispívat více. Jestli nic, tak aspoň víte, že vyléčit se je možné i bez speciálních přípravků a diet. Samozřejmě, že tyto mohou a urychlují léčbu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 04, 2018 3:55 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Aneb jak to zde kdysi napsal Jarda ,,veseli, spokojeni a stastni lide nebyvaji vubec nemocni"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 04, 2018 4:09 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
JednorazovyNICK napsal: ,,Hlavne, ked stale nemam uplne v poriadku psychiku" Jo, na tomto se tu asi vsichni shodnem. \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 04, 2018 12:43 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
sorry za spam ludia, ale uz si neviem ako pomoct, uvital by som pomoc, nakolko par dni po zacati anti-candida diety (rovnako ma trapi aj suchy kasel) mam taketo problemy na tvari...vid prilozene fotky, sorry za kvalitu fotiek...
http://oi68.tinypic.com/fuas5t.jpg
http://oi65.tinypic.com/8wmbyx.jpg
http://oi68.tinypic.com/1zz16gx.jpg
http://oi63.tinypic.com/2lxt7oi.jpg
-je to dosledok odumierajucej candidy alebo alergia na citricidal kvapky, orgen. olej, kokosovy olej: ktore teraz uzviam popr. nieco ine ? \":?\" \":(\"
-citim ze pokozka je uplne vysusena, ak odstranim vodou tieto "lupiny" jemne zacervenenu suchu kozu, tak za par minut sa objavia lupiny spat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 04, 2018 1:35 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ingvius píše:
sorry za spam ludia, ale uz si neviem ako pomoct, uvital by som pomoc, nakolko par dni po zacati anti-candida diety (rovnako ma trapi aj suchy kasel) mam taketo problemy na tvari...vid prilozene fotky, sorry za kvalitu fotiek...
http://oi68.tinypic.com/fuas5t.jpg
http://oi65.tinypic.com/8wmbyx.jpg
http://oi68.tinypic.com/1zz16gx.jpg
http://oi63.tinypic.com/2lxt7oi.jpg
-je to dosledok odumierajucej candidy alebo alergia na citricidal kvapky, orgen. olej, kokosovy olej: ktore teraz uzviam popr. nieco ine ? \":?\" \":(\"
-citim ze pokozka je uplne vysusena, ak odstranim vodou tieto "lupiny" jemne zacervenenu suchu kozu, tak za par minut sa objavia lupiny spat...

Robievas si klystíry, mlgáš slnečnicovým/kokosovým olejom ? Robíš si derivačný kúpeľ ? Ak nie, začni robiť všetky tieto tri veci. Podľa všetkého vylučuješ špecifický bordel cez kožu.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 04, 2018 4:28 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
JednorazovyNICK píše:
Robievas si klystíry, mlgáš slnečnicovým/kokosovým olejom ? Robíš si derivačný kúpeľ ? Ak nie, začni robiť všetky tieto tri veci. Podľa všetkého vylučuješ špecifický bordel cez kožu.

ahoj, tak nic z toho co si vymenoval nerobievam, akurat si kloktam hrdlo bud roztokom so solou alebo grepovymi kvapkami....
nie je ten klystir nebezpecny robit si ho sam doma ?
-asi tuto kuru na teraz skoncim, musim si nastudovat par veci lebo s takouto tvarou chodit do prace a vonku nejde...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 04, 2018 7:30 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ingvius píše:
nie je ten klystir nebezpecny robit si ho sam doma ?

\":roll:\" \":roll:\" \":roll:\"

Všetko toto môžeš robiť sám doma.... bez strachu o život...

http://zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_00.php

http://zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php

http://zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_00.php

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: vyhral nekdo boj s candidou?
PříspěvekNapsal: pát úno 16, 2018 1:43 pm 
Offline

Registrován: pát úno 16, 2018 1:35 pm
Příspěvky: 23
Dobry den,
trpím plynatostí což je zvláštní jen večer a jen když sedím v aute jinak ne. Slinovy test mám pozitivní jinak další příznaky nemam(začal jsem jíst tedy chlorelu a ječmen + objednal jsem si floracol což by měli být probiotika přímo proti candidě), z nedávných kompletních krevních testů jsem měl mimo toleranci jen billirubin 40 jednotek. Zřejmě se tedy jedna o candidu skrze slinovy test. A prochazím internetem už nějaký čas a nikde jsem nenašel odpověď na mou otázku. Dá se tedy kompletně zbavit a vylečit candida a navratit se na normalní způsob stravování? (nemyslím tím sladké, smažené atd, ale abych mohl normalně jíst třeba maso s bramborem či rýži potažmo ovesné vločky) čeká mne fyzicky velice náročné zaměstnání a opravdu bych jej nezvládl kdybych do konce zivota zil jen na zelenine... Chci se ještě zeptat z jaké potraviny v candida diete čerpat sacharidy ? Předem děkuji všem za odpovědi potažmo rady jak candidu porazili. Protože vetšina lidí psala, že se candida opakovaně vrací a tak chci vědět jestli můj boj bude marný a mohu očekávat opětovný návrat, nebo se mohu zcela uzdravit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vyhral nekdo boj s candidou?
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 11:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fingerol píše:
Dobry den,
trpím plynatostí což je zvláštní jen večer a jen když sedím v aute jinak ne. Slinovy test mám pozitivní jinak další příznaky nemam(začal jsem jíst tedy chlorelu a ječmen + objednal jsem si floracol což by měli být probiotika přímo proti candidě), z nedávných kompletních krevních testů jsem měl mimo toleranci jen billirubin 40 jednotek. Zřejmě se tedy jedna o candidu skrze slinovy test. A prochazím internetem už nějaký čas a nikde jsem nenašel odpověď na mou otázku. Dá se tedy kompletně zbavit a vylečit candida a navratit se na normalní způsob stravování? (nemyslím tím sladké, smažené atd, ale abych mohl normalně jíst třeba maso s bramborem či rýži potažmo ovesné vločky) čeká mne fyzicky velice náročné zaměstnání a opravdu bych jej nezvládl kdybych do konce zivota zil jen na zelenine... Chci se ještě zeptat z jaké potraviny v candida diete čerpat sacharidy ? Předem děkuji všem za odpovědi potažmo rady jak candidu porazili. Protože vetšina lidí psala, že se candida opakovaně vrací a tak chci vědět jestli můj boj bude marný a mohu očekávat opětovný návrat, nebo se mohu zcela uzdravit?

Kandida není infekce jako třeba kapavka, nebo angína a nedá se léčit konkrétním postupem. Jde o přirozenou součást mikroflóry každého jedince a je na každém jak si drží ve formě imunitní systém a oponentní složky střevní mikroflóry aby mohl jak vy říkáte jíst "normální" myšleno ovšem zcela nenormální jídlo. Normálně se jedlo v místních podmínkách tak před 100-150ti lety, tedy si sežeňte kuchařku z té doby a dostanete se do obrazu co je to vlastně normální jídlo, protože je vidět že v tom jste hodně mimo. Nejde tedy o nemoc ale stav organizmu, který nezávisí pouze na stravě, ale na zátěž fyzické, psychické a psychologické a kvalitní strava je pouze jedna ze složek a řekl bych že ne ta naprosto podstatná. Kdo to pochopí zbaví se problémů rychle a kdo to nepochopí nemusí se jich zbavit nikdy. Ještě upozorním na to že si lze kandidu vycvičit až tak že dokáže žít i z tuků tedy není pravdou že bezsacharidová strava vás tohoto problému s jistotou zbaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 3:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Leon":3iqkvq1v]Tak pokud vám fungují

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 3:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ingvius píše:
tak uz mi chyba iba citricidal a mozem zacat s liecbou candidy... ale zial uz tretikrat za posledne dva mesiace sa mi vratil kasel, vykaslavanie hlienov a zo zaciatku vzdy nadcha... mozem to pripisovat candide ? zahlienenie a celkovo slabsia imunita ? taketo dlhotrvajuce problemy som nemal asi nikdy...pritom mesiac dozadu som bral antibiotika, ktore zabrali ale choroba sa vratila...druhy doktor mi vzdy predpisal clarinase tablety. ktore su viac menej urcene na boj s alergiami...

Tak určitě zamoření kandidou zásadně zhoršuje imunitu protože jí přetěžuje a ta pak nemůže řešit to co má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 3:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Leon":1kjxy4km]Chystám se na restart střevní mikroflóry a měl bych k němu několik otázek:
1) Pane Jardo, je nějaký zvláštní důvod, proč k této proceduře použít zrovna Lactocare? Obsahuje jen Bacillus coagulans.
2) Hledal jsem náhražku za GS Boularin. U tohoto produktu [url:1kjxy4km]https://www.foractiv.cz/travel-biotic-30-kapsli/d-71759/[/url:1kjxy4km]je uvedeno množství 10 bilionů Saccharomyces Boulardii v jedné kapsli. To je nějaké divné, ne? To je deset tisíc miliard. GS Boularin a současné produkty mají kolem 5 miliard v jedné kapsli.
3) Mám na vyšších dávkách Endiaronu očekávat nějakou Herx reakci při dost rozjeté candidě a dysbakterióze? Játra mi toho vydrží málo, proto se ptám.
4) Snažím se zkoumat trh a nalézt nejvýhodnější variantu ceny za miliardu hodných breber. Osvědčil se někomu v tomto směru výrazně nějaký probiotický produkt?
Díky za případné odpovědi.[/quote:1kjxy4km]
Ono záleží co máte za problém pokud to bude přemnožení bakterií v tenkém střevě tak si tímto postupem můžete stav ještě zhoršit. Dnes jsou již na trhu jiné produkty než v době kdy jsem tu sestavu tvořil a je třeba si dohledat jiné zboží s obdobnou skladbou. Endiaron

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz