Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2016 6:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
marchisio píše:
Môžem pri anti-candida diéte jesť ryby v plechovke napr. takého tuniaka? Alebo radšej mrazené ryby? Olatí sa investovať a zapojiť morské riasy počas anti-c diéty ? Lebo neviem kde by som ich mohol zohnať, našiel som ich iba na internete.

Maso kandidu nekrmí a je z tohoto pohledu celkem jedno zda jde o konzervovaný produkt, nebo čerstvou rybu. Mořské řasy jak které a dost záleží na množství, některých se jí opravdu malé množství, to by jste si musel dost nastudovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 31, 2016 1:22 pm 
Offline

Registrován: ned říj 16, 2016 8:37 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Maso kandidu nekrmí a je z tohoto pohledu celkem jedno zda jde o konzervovaný produkt, nebo čerstvou rybu. Mořské řasy jak které a dost záleží na množství, některých se jí opravdu malé množství, to by jste si musel dost nastudovat.

-pytal som sa preto, lebo v excelovskom subore PROTIKVASINKOVA DIETA, stiahnuty z tejto stranky pri rybach sa pise, "vyhnout se konzervám, rybám ze zamořených vod či krmených hormony (pangasius)"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 31, 2016 2:44 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
marchisio píše:
-pytal som sa preto, lebo v excelovskom subore PROTIKVASINKOVA DIETA, stiahnuty z tejto stranky pri rybach sa pise, "vyhnout se konzervám, rybám ze zamořených vod či krmených hormony (pangasius)"

Plastový vnitřní potah konzerv obsahuje toxickou sloučeninu BPA, což je asi hlavní důvod zákazu konzerv na různých dietách. BPA se ale nachází v mnoha plastech, které se používají na jídlo. Pokud se této sloučenině chcete vyhnout, je nutné přestat používat plasty v přímém kontaktu s jídlem. Tohle většina lidí není moc ochotná provést, a pokud neplánujete vyloučit plasty ze své kuchyně, nemá asi moc smysl vynechávat veškeré konzervy.

Prodávají se i konzervované ryby ve skle a v zahraničí už existují i kovové konzervy bez BPA.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 01, 2016 9:54 am 
Offline

Registrován: ned říj 16, 2016 8:37 pm
Příspěvky: 8
- tak ja konzumujem vela tuniaka, ale zial je len v plechovke.
- este sa chcem opytat pri tejto diete, clovek vela schudne, ako docielit to aby clovek neschudol az prilis vela ? chodievam aj behavat a ked tam pridat tuto dietu obavam sa ze stratim az prilis na vahe...
- dakujem za rady a vase poznatky, snad vydrzim tuto dietu v dlzke ako sa odporuca...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2016 2:08 pm 
Offline

Registrován: sob lis 05, 2016 12:12 pm
Příspěvky: 17
Dobrý den. Mám dotaz ohledně candidy. Mám podezření že ji mám. Příznaky zažívací problémy plynatost ridci stolice ale pravidelná jednou denně. Dále někdy paleni v ocich. Někdy taktéž pocit nevolnost a slabostí bez zvracení. Nechal jsem si dělat testy ze stolice z spermatu z prostatickeho sekretu z krku vše negativní. Plivaci test pozitivní. Tak nevím kde je příčina. Dietu jsem držel měsíc. Teď jim běžnou potravu a žádná změna. Dva měsíce nazpe t jsem bral atb. Klacid. Beru laktobacily a trávicí enzymů pankreat forte. Jak se těchto potíží zbavit porad na to myslím a psychicky me to zatěžuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2016 11:37 am 
Offline

Registrován: ned říj 16, 2016 8:37 pm
Příspěvky: 8
este by som sa vas chcel opytat Jarda:
- drzim dietu podla excel jedalnicka: s tym ze ranajky pozostavaju najma, z ryb (tuniak v plechovke) a vajec (prazenica alebo varene vajce)+ nejaka zelenina ako rukola, redkev avokado, kapusta.
-obed najma kuracie maso pripravene na pare, popr. vyprazane na kokos. oleji, tak isto ryby a ktomu zelenina.
-moja otazka moja ale smeruje k tomu ze zjedol som kuraci vyvar, samozrejme som si nabral iba cisty vyvar bez varenej zelininy, bez rezancov ale vyvar obsahuje sol, koreniny, sol je ale zakazana pri tejto diete, je vhodne konzumovat vyvar ?

- este na zaver, nemoze mat candida tak trocha podobne priznaky ako potravinova intolerancia ? lebo rozmyslam ze si dam urobit test na intoleranciu potravin...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 20, 2016 12:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
marchisio píše:
-pytal som sa preto, lebo v excelovskom subore PROTIKVASINKOVA DIETA, stiahnuty z tejto stranky pri rybach sa pise, "vyhnout se konzervám, rybám ze zamořených vod či krmených hormony (pangasius)"

To ale už není dotaz na maso, to jste se měl ptát spíše na chemikálie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 20, 2016 12:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
marchisio píše:
- tak ja konzumujem vela tuniaka, ale zial je len v plechovke.
- este sa chcem opytat pri tejto diete, clovek vela schudne, ako docielit to aby clovek neschudol az prilis vela ? chodievam aj behavat a ked tam pridat tuto dietu obavam sa ze stratim az prilis na vahe...
- dakujem za rady a vase poznatky, snad vydrzim tuto dietu v dlzke ako sa odporuca...

Pokud budete jíst kaloricky dostatečně nemělo by to být tak hrozné, spíše se váha srovná do normálu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 20, 2016 12:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vadou píše:
Dobrý den. Mám dotaz ohledně candidy. Mám podezření že ji mám. Příznaky zažívací problémy plynatost ridci stolice ale pravidelná jednou denně. Dále někdy paleni v ocich. Někdy taktéž pocit nevolnost a slabostí bez zvracení. Nechal jsem si dělat testy ze stolice z spermatu z prostatickeho sekretu z krku vše negativní. Plivaci test pozitivní. Tak nevím kde je příčina. Dietu jsem držel měsíc. Teď jim běžnou potravu a žádná změna. Dva měsíce nazpe t jsem bral atb. Klacid. Beru laktobacily a trávicí enzymů pankreat forte. Jak se těchto potíží zbavit porad na to myslím a psychicky me to zatěžuje.

První co bych v takovém případě udělal je krkací test a pokud nebude v žaludku dost HCl, musíte ji doplňovat. Navíc pokud je stálý psychický tlak je tělo stále ve stresu a produkuje zvýšené hladiny kortizolu a adrenalinu, tedy je HCl jednoznačně vypnutá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 20, 2016 1:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
marchisio píše:
este by som sa vas chcel opytat Jarda:
- drzim dietu podla excel jedalnicka: s tym ze ranajky pozostavaju najma, z ryb (tuniak v plechovke) a vajec (prazenica alebo varene vajce)+ nejaka zelenina ako rukola, redkev avokado, kapusta.
-obed najma kuracie maso pripravene na pare, popr. vyprazane na kokos. oleji, tak isto ryby a ktomu zelenina.
-moja otazka moja ale smeruje k tomu ze zjedol som kuraci vyvar, samozrejme som si nabral iba cisty vyvar bez varenej zelininy, bez rezancov ale vyvar obsahuje sol, koreniny, sol je ale zakazana pri tejto diete, je vhodne konzumovat vyvar ?

- este na zaver, nemoze mat candida tak trocha podobne priznaky ako potravinova intolerancia ? lebo rozmyslam ze si dam urobit test na intoleranciu potravin...

Vývary podle mě nevadí, naopak regenerují střeva a pokud té soli není moc nevadí také. Pokud jde o intolerance to je odpověď organizmu na zpravidla zdravé potraviny, které v těle likvidují nějaké šmejdy a pak se ten bordel vyvalí v podobě té negativní reakce. Jak na ten jídelníček koukám, nikde tam není tuk a bez toho to fungovat nemůže, ten je nutný pro správné vylučování žluče a pankreatických sekretů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 27, 2016 8:52 pm 
Offline

Registrován: ned říj 16, 2016 8:37 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Vývary podle mě nevadí, naopak regenerují střeva a pokud té soli není moc nevadí také. Pokud jde o intolerance to je odpověď organizmu na zpravidla zdravé potraviny, které v těle likvidují nějaké šmejdy a pak se ten bordel vyvalí v podobě té negativní reakce. Jak na ten jídelníček koukám, nikde tam není tuk a bez toho to fungovat nemůže, ten je nutný pro správné vylučování žluče a pankreatických sekretů.

jmozem sa opytat tuky v akej forme ? kupil som si betain HCL lebo po oregano oil som mal po troch dnoch od uzvania hnacky...
ohladom testov intolerancie mi vysli negativne,,,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida a posilování
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2016 1:11 pm 
Offline

Registrován: pát pro 02, 2016 1:03 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
skoro 2 měsíce již držím dietu na candidu. Chodím pravidelně cvičit a posilovat, zhubla jsem 4 kila a nevím, kde mám brát energii na posilování a cvičení, když jsem teprve v začátku léčení, tj. hlavně zelenina, maso, ryby, vejce....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a posilování
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2016 6:44 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Lenoa píše:
Dobrý den,
skoro 2 měsíce již držím dietu na candidu. Chodím pravidelně cvičit a posilovat, zhubla jsem 4 kila a nevím, kde mám brát energii na posilování a cvičení, když jsem teprve v začátku léčení, tj. hlavně zelenina, maso, ryby, vejce....

Je dost dobře možné, že máte i únavu nadledvinek a v takovém případě se cvičit vůbec nesmí po dobu, než se to vyřeší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a posilování
PříspěvekNapsal: ned pro 04, 2016 10:36 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Pokud jsou nějak hodně odvařeny nadledvinky, tak bych posilku omezil jen na 3x týdně. Velky přestávky mezi sériema a tak do hodiny času. Energii budeš mít i na čistě ketogenní dietě. Já například nezeslábl skoro vůbec. Do hodiny normální energie. Dvou hodinovy tréninky už, ale budou moc a stejně tak aerobka bude kontraproduktivní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kvasinky v ústech
PříspěvekNapsal: úte led 24, 2017 5:51 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2017 5:47 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,¨

již delší dobu trpím kvasinkami v ústech. Prosím o radu, jak s nimi bojovat.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz