Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kandidoza nekolik let ...
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2009 6:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
brouk píše:
Chci vás poprosit o radu v nemoci candidoza. Manžel pravděpodobně má tuto nemoc, nepotvrzenou lékařem. Asi 5 let má plíseň na nehtech nohou i rukou. Po těle se mu tvoří vředy s hnisem, trpí bolestmi zad – prokazatelně vyhřezlá ploténka (Magnet. resonance). Dříve měl střevní problémy, podezření na Crohnovu chorobu ale také nepotvrzenou. Vždy jsme viry na nějakou dobu uklidnili, ale je to stále těžší. Pomohli mu historicky grepové kapky, na rány s vředy nyní dubovky, na léčbu používáme spíše bylinky apod. Od lékařů předepsaná antibiotika a další antimikotika udělaly víc škody než užitku, klasickou léčbu chemickými přípravky manžel nesnáší a ani nepomáhá - ba naopak. Zaujal nás váš článek v Receptáři prima nápadů o vašich nápojích a šťávách. Můžete prosím doporučit nějakou kůru na tyto zdravotní probémy? Snad by pomohly přírodní enzymy lisované z čerstvé zeleniny, bylinek a ovoce?

To, co uvádím v časopise, je pouze jedna z mnoha možností jak bojovat s touto chorobou. Musím Vás opravit, že zde nejde o viry, ale potýkáte se z nepřítelem podstatně dokonalejším a odolnějším. Jde o kvasinku a také další projevy, které popisujete, naznačují, že organizmus manžela je těžce překyselený, což vytváří naprosto ideální podmínky pro růst hub, plísní a kvasinek. Tady nejde postavit léčbu na přidávání čehokoliv, jediná cesta je ubrat a to velice razantně. Je třeba nasadit velice dobře vyváženou životosprávu, která v první řadě srovná acidobazickou rovnováhu a teprve potom má význam se zabývat likvidací hub, plísní kvasinek a dalšího domácího zvířectva, které já familiárně nazývám breberky. Odstranit se to vše nepochybně dá, ale to bych Vám musel napsat celou knihu. Je to téma na mnohahodinový hovor, takto se ty informace přenést nedají a pokud si pacienta nemám možnost vyšetřit, tak radím pouze na základě letitých zkušeností, ale neomylný určitě nejsem. Navození ztracené rovnováhy imunitního systému, znamená pochopení a dodržování více souvislostí, nezbytně nutných k udržení stabilního zdraví. V tomto Vám samozřejmě mohu být nápomocen a formou osobní konzultace Vás mohu seznámit se vším, co je třeba dodržovat, pro zachování stálého zdraví. V případě zájmu o schůzku, mi zavolejte na telefon uvedený na stránkách vpravo, pod mojí fotografií a domluvíme se na termínu schůzky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 12:57 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tak ma napadlo, ci nahodou laktoza, teda mliecny cukor, nezivi kandidu v hrubom creve, napriklad, ked sa nemoze rozlozit v dosledku intolerancie, urcite sa dostane do hrubeho creva. Ak aj kandida nemoze na nom zit priamo, nenachadzaju sa tam bakterie, ktore ho menia na jednoduchy cukor (a ten by uz zivil kandidu urcite)?
(samozrejme mam na mysli parazitalne bakteriokultury kandidy, teda tie vlakna, nie ked je pod kontrolou a su tam len samostatne bunky).

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 7:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak ma napadlo, ci nahodou laktoza, teda mliecny cukor, nezivi kandidu v hrubom creve, napriklad, ked sa nemoze rozlozit v dosledku intolerancie, urcite sa dostane do hrubeho creva. Ak aj kandida nemoze na nom zit priamo, nenachadzaju sa tam bakterie, ktore ho menia na jednoduchy cukor (a ten by uz zivil kandidu urcite)?
(samozrejme mam na mysli parazitalne bakteriokultury kandidy, teda tie vlakna, nie ked je pod kontrolou a su tam len samostatne bunky).

Tak toto nastudované nemám, ale čistě teoreticky to možné je i když by se muselo splnit opravdu hodně podmínek. Kandida využívá jednoduché cukry a těm určitě dává přednost před jinými možnostmi. Pokud tedy sníte například sladké ovoce, určitě ho před mlékem upřednostní. Já se u této kvasinky domnívám, že nejvhodnější postup, který vede nejrychleji k výsledkům je MMS a patrně ještě vhodnější bude MMS2, které působí velice rychle. Můj názor zatím je, že na toto si opravdu žádný patogen netroufne a raději to zabalí. Je to pro ně opravdu silná káva a rychlost ústupu symptomů onemocnění je celkem neuvěřitelná. Další důležitý bod je perfektně vyvážené pH, aby se problém časem nevrátil, přeci jen jde o naprosto běžnou kvasinku, která je prakticky všudypřítomná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 1:58 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tak tento clanok zmenil moj pohlad na liecenie kandidy.

http://barefootersholistichealth.ning.c ... battle-won

Nikdy sa mi nezdalo zakazovat ovocie ci med v protikvasinkovej diete. Nieco mi tam vzdy smrdelo. A je jasne co. Opat ide o neuplnu informaciu, takzvanu neuplnu pravdu, ktora dnes ovlada tento svet a sposobuje naprosty informacny chaos. Ak v tele pri nizkom stave glukozy naozaj prebieha ten proces, ktori je tam spomenuty, necudo, ze si ludia na tych protikvasinkovych dietach liecia kandidu celu vacsost, a mnohym sa to ani po rokoch nepodari.
Takze ovocie na ranajky, dobre prezuvane a na cisty traviaci trakt kandidu nezivi, naopak, pomaha ju z tela dostat von. Pretoze:
a) odkyseluje - tym mizne vhodna poda pre kandidozu
b) posiluje imunitny system na najvyssiu uroven - a imunitny system je tu na to, aby kandidozu dostal pod kontrolu
c) pomaha telu udrzat glukozu v krvi pod kontrolov, takisto ako glykogen v peceni, a s cukrom z ovocia si poradi mimoriadne efektivne, cim sa kvasinky v krvi stihnu prizivit minimalne
d) je mimoriadne lahke na travenie, neexistuje lahsie stravitelnejsia potrava - telu ostane ovela viac energie na ine veci... napriklad na boj s kandidou
e) nesposobuje leukocytozu - telo neplytva imunitou na svoj vlastny zdroj energie - potravu

Podla mna, ovocie sa zakazuje proste preto, lebo ludia ho:
a) miesaju s varenou potravou, cim cukry zacinaju kvasit - to ale nieje chyba ovocia
b) zle pozuvaju - cim zacne kvasit - to ale nieje chyba ovocia
c) jedia spolu s nekvalitnymi (tepelne spracovanymi zivocisnymi tukmi) tukmi, ktore sa nachadzaju dlhe hodiny v krvi a narusaju efektivne spracovanie glukozy a fruktozi v krvi - cim zivi kandidu - to ale nieje chyba ovocia

Naucme sa nastroj pouzivat, a bude nam sluzit. Nezvalujme vinu na nastroj, ked ho nevieme pouzivat. Ovocie - z darov prirody. Ovsem, experimentalne to zatial nemam potvrdene, Jarda, co si o tom myslite? \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 8:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak tento clanok zmenil moj pohlad na liecenie kandidy.

http://barefootersholistichealth.ning.c ... battle-won

Nikdy sa mi nezdalo zakazovat ovocie ci med v protikvasinkovej diete. Nieco mi tam vzdy smrdelo. A je jasne co. Opat ide o neuplnu informaciu, takzvanu neuplnu pravdu, ktora dnes ovlada tento svet a sposobuje naprosty informacny chaos. Ak v tele pri nizkom stave glukozy naozaj prebieha ten proces, ktori je tam spomenuty, necudo, ze si ludia na tych protikvasinkovych dietach liecia kandidu celu vacsost, a mnohym sa to ani po rokoch nepodari.
Takze ovocie na ranajky, dobre prezuvane a na cisty traviaci trakt kandidu nezivi, naopak, pomaha ju z tela dostat von. Pretoze:
a) odkyseluje - tym mizne vhodna poda pre kandidozu
b) posiluje imunitny system na najvyssiu uroven - a imunitny system je tu na to, aby kandidozu dostal pod kontrolu
c) pomaha telu udrzat glukozu v krvi pod kontrolov, takisto ako glykogen v peceni, a s cukrom z ovocia si poradi mimoriadne efektivne, cim sa kvasinky v krvi stihnu prizivit minimalne
d) je mimoriadne lahke na travenie, neexistuje lahsie stravitelnejsia potrava - telu ostane ovela viac energie na ine veci... napriklad na boj s kandidou
e) nesposobuje leukocytozu - telo neplytva imunitou na svoj vlastny zdroj energie - potravu

Podla mna, ovocie sa zakazuje proste preto, lebo ludia ho:
a) miesaju s varenou potravou, cim cukry zacinaju kvasit - to ale nieje chyba ovocia
b) zle pozuvaju - cim zacne kvasit - to ale nieje chyba ovocia
c) jedia spolu s nekvalitnymi (tepelne spracovanymi zivocisnymi tukmi) tukmi, ktore sa nachadzaju dlhe hodiny v krvi a narusaju efektivne spracovanie glukozy a fruktozi v krvi - cim zivi kandidu - to ale nieje chyba ovocia

Naucme sa nastroj pouzivat, a bude nam sluzit. Nezvalujme vinu na nastroj, ked ho nevieme pouzivat. Ovocie - z darov prirody. Ovsem, experimentalne to zatial nemam potvrdene, Jarda, co si o tom myslite? \":-)\"

No co já na to, pokud se týká toho anglického článku, tak tam jsem vedle, anglicky neumím, takže k tomu se vyjádřit nijak nemůžu. To ostatní, pokud je to správně přeloženo, je v podstatě v pořádku a skutečně takovýmto způsobem ovoce v organismu funguje. Není důvod, proč by vám ovoce normálně strávené, to znamená bez kvasných procesů, mělo způsobovat jakékoliv potíže, například vyvolávat kvasinky kandida.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 5:05 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jak jste mi říkal tak kandida nemá ráda kokosový olej a kokos a taky je pravda že nemá ráda Lněný olej? Tudíž sirná patlanice je na boj proti ní taky? A do toho MMS....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 6:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Jak jste mi říkal tak kandida nemá ráda kokosový olej a kokos a taky je pravda že nemá ráda Lněný olej? Tudíž sirná patlanice je na boj proti ní taky? A do toho MMS....

Uvažujete celkem logicky a skutečně to lze takto aplikovat. Má to ovšem jednu drobnou vadu, tluče se to s tím pokusem stravy bez tuků. Pokud to již chcete takto vyzkoušet, tak dopřejte slinivce odlehčení a dodejte jí denně cca 5 dkg cibule, nebo šťávy z tohoto objemu cibule. Další možnost představuje lékořice, ovšem ta se dost blbě shání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 7:55 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jakým způsobem funguje cibule se slinivkou (jak ji pomáhá) a je to nutné pouze v případě příjmu tuků do těla nebo i jinak je cibule vhodná? A to množství 5dkg, vyšší nevadí? 5 dkg odpovídá cca 1 střední cibule... Tedy čím víc tuků do těla, tím víc syrové cibule?
Je bílá a červená cibule srovnatelná, s tím, že červená má lepší účinky?
Ono taky když kandidu likvidovat kokosovým olejem nebo lněným je na tuky jedno, ne? A pak jedině bez tuku se mi tu nabízí MMS, ale to teď uvidíme... \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Jakým způsobem funguje cibule se slinivkou (jak ji pomáhá) a je to nutné pouze v případě příjmu tuků do těla nebo i jinak je cibule vhodná? A to množství 5dkg, vyšší nevadí? 5 dkg odpovídá cca 1 střední cibule... Tedy čím víc tuků do těla, tím víc syrové cibule?
Je bílá a červená cibule srovnatelná, s tím, že červená má lepší účinky?
Ono taky když kandidu likvidovat kokosovým olejem nebo lněným je na tuky jedno, ne? A pak jedině bez tuku se mi tu nabízí MMS, ale to teď uvidíme... \":-)\"

Látek, které účinně působí na funkci slinivky, je v cibuli celá řada. Nemá význam zde jednotlivé látky rozebírat, to je velice dlouhý výčet, ale vyzkoušejte to a uvidíte. Jinak se dá říct, že cibule je obecně zdravá téměř na všechno, na co si vzpomenete a naši předci ji jedli ve velkém množství. Mimochodem taky zachraňovala životy námořníků na lodích, což dnes není zrovna tak nejvíce známá záležitost. Můžete ji jíst, jak to doporučené pětidekové množství, tak se dají sníst i vyšší dávky, ale chce si na ní postupně zvykat. Skutečně platí, čím více tuku, tím více cibule a co se týká účinnosti, tak nejlepší je červená, za ní následuje žlutá a teprve na samém konci je bílá. Pokud se týká olejů, tak jedno to určitě není, prakticky se liší téměř ve všech otázkách obsahu jednotlivých mastných kyselin a mají velice různé vlastnosti. To, že zrovna na kandidu zabírají oba dva je pouze náhoda, jinak MMS na ni zabírá určitě velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:12 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Já jsem totiž četl na stránkách od Jeffa v diskuzi, že to zas tak slavné není ohledně účinků MMS na kandidózu. Ale zeptám se raději Vás, pač mám ve Vás vetší důvěru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:13 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Ještě je taky zajímavé, že po koupeli s MMS se člověk necítí vyřízený jako vždycky když vyleze z teplé vany \":-)\" to je fakt pozitivní a nezvyklé \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Já jsem totiž četl na stránkách od Jeffa v diskuzi, že to zas tak slavné není ohledně účinků MMS na kandidózu. Ale zeptám se raději Vás, pač mám ve Vás vetší důvěru.

Tohle není o důvěře, ale o chemii, pokud kandidě nadělíte zásadité prostředí, kyselinu kaprylovou, kyselinu listovou a velké množství laktobacilů, tak prostě mnoho šancí nemá. Použití samotného MMS, při běžné špatné stravě, jak to hodnotí Jeff, sice nepředstavuje zázrak, ale určitě dost pomůže, to se dočtete od jiných přispěvatelů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Ještě je taky zajímavé, že po koupeli s MMS se člověk necítí vyřízený jako vždycky když vyleze z teplé vany \":-)\" to je fakt pozitivní a nezvyklé \":-)\"

Otevře póry a odstraní hromadu škodlivin, což uleví celému tělu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:51 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jarda píše:
Tohle není o důvěře, ale o chemii, pokud kandidě nadělíte zásadité prostředí, kyselinu kaprylovou, kyselinu listovou a velké množství laktobacilů, tak prostě mnoho šancí nemá. Použití samotného MMS, při běžné špatné stravě, jak to hodnotí Jeff, sice nepředstavuje zázrak, ale určitě dost pomůže, to se dočtete od jiných přispěvatelů.

Co dostanu z kysaného zelí? Udělal jsem si domácí kysané zelí, takže by tam mělo být dost prospěšných bakterií.... Lactobacily? Je v tom i kys.kaprylová či listová?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 11:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Co dostanu z kysaného zelí? Udělal jsem si domácí kysané zelí, takže by tam mělo být dost prospěšných bakterií.... Lactobacily? Je v tom i kys.kaprylová či listová?

Kyselé zelí dodá vlákninu, laktobacily a možná i kyselinu listovou, podle způsobu výroby, kyselinu kaprylovou určitě ne. Kyselina listová je třeba v červené řípě a kyselina kaprylová v kokosovém tuku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz