Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 16, 2024 1:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Zvykla jsem si žvýkat hřebíček pro " čistší dech " , někdo používá třeba tic tac - brrr, předávkovat se hřebíčkem se asi hned tak při žvýkání nedá, když se jím dělá protiparazitická kůra a to se jede "nějaké"!!! množství hřebíčku ( mám za sebou ). Nemálo lidí se mě už ptalo, cože používám za pastu, že můj dech je zvláštní a přitom tak příjemně známé vůně ( hi hi hi )
K regeneraci zubů by prakticky měly stačit dvě věci a to skořápky vajíček a kostival.
Z jednoho vejce skořápku denně - 5 minut povařit, usušit ( topení, trouba, slunce...), pak pomlet na el. kávomlýnku a třeba smíchat tento najemno mletý prášek s banánem ( tzv. smootihe ) Skořápky obsahují 27 minerálů, vápník a to vše zhruba odpovídá složení nejen zubů,ale i kostí. Osobně jsem používala denně jednu mocca lžičku zarovnanou prášku a smíchala s banánem.
Moje snídaně sestávala z čerstvého kozího mléka s banánem, tedy nebyl problém kousek banánu smíchat se škorápkami.

Kořen kostivalu se užívá proto, že urychluje růst kostí, zubů a tkání.
Kořen může být čerstvý nebo sušený, pokud je sušený, mírně ho po 10 minut povařte, aby se rehydratoval. Pak rozmixujte asi palec kořene s pár lžícemi vody, aby vznikla tekutina. Tu převalujte v ústech a srkejte mezi zuby asi po 20 minut. Pak vyplivněte. ( praktikovat 1x denně ).
Během pár týdnů uvidíte výsledky. Mnohé kazy se tímto způsobem mohou úplně uzdravit za 1 – 2 měsíce pravidelného denního ošetřování.
Kořen kostivalu může klást vyšší nároky na játra, takže kdo má problémy s játry, měl by se mu vyhnout. Až se vaše zuby zregenerují, měli byste kostival přestat užívat.
( Škořápky mám vyzkoušené osobně, moudro o kořenu kostivalu je od jednoho moudrého člena z FuP - ten jsem nezkoušela ).
Bělosti zubů se docílí žužláním 1 lžíce ( prostě množství oleje, které vám půjde cedit mezi zuby, po chvíli lehce nabude množstvím slin ) slunečnicového oleje 20 minut denně ( může i vícekrát za den, je to super detoxikace organismu ) vyplyvne se jako bílá hustší tekutina, ústa se důkladně vypláchnou vodou. A v neposlední řadě což zabírá ihned a já to ráda používám, čistění zubů neaktivovaným mms - půl kapičky, krátce přečistit a vypláchnout ústa vodou, poté vyčistit zuby nimbovou ( neemovou ) pastou na zuby. Také se mi osvědčilo používání mezizubních kartáčků, kartáček při čištění mezizubních prostor namáčím v koloidním stříbru.

Velice dobře shrnuto a jako návod opravdu dobré.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 1:02 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
mohlo mi neriedene mms neaktivovane par kvapiek na kefku rozbit dasna? mam ich na viacerych miestach krvave a strasne citlive ze si neviem cistit zuby ted \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
mohlo mi neriedene mms neaktivovane par kvapiek na kefku rozbit dasna? mam ich na viacerych miestach krvave a strasne citlive ze si neviem cistit zuby ted \":)\"

Je to sice dost nepravděpodobné, ale při hodně neopatrném používání to asi možné je. Přeci jen se jedná o poměrně silnou žíravinu a teoreticky tkáně poleptat může. Já bych viděl rozumné, na základě nových poznatků, proplachovat ústa pomocí CDS, to ba mělo fungovat excelentně a bude to naprosto bezpečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vypadávání plomb u stoliček
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2012 1:23 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 1:12 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den, prosím o radu. Manželovi opakovaně vypadávají plomby u zubů. Vždy nechá zub delší dobu bez plomby, pak mu ho zubařka opět zaplombuje. Co může být příčinou? Má změnit zubaře? Jiné problémy se zuby nemá. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vypadávání plomb u stoliček
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2012 3:49 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
tichja píše:
Dobrý den, prosím o radu. Manželovi opakovaně vypadávají plomby u zubů. Vždy nechá zub delší dobu bez plomby, pak mu ho zubařka opět zaplombuje. Co může být příčinou? Má změnit zubaře? Jiné problémy se zuby nemá. Děkuji.

Tak zrovna čtu knihu od Cayceho (což nebyl žádný šarlatán mimochodem, ale jasnovidec, co prokazatelně pomohl tisícům lidí), kde se píše:
"přibližně jednou za měsíc přidejte do sklenice vody jednu kapku chlóru a vypláchněte jím ústa. Pak si vyčistěte zuby." Vysvětlení: "To je uchrání, dokonce pomůže zaplnit díry v zubech."

Tak to prosímvás manželovi namíchejte, jestli mu v zubu zaroste díra, to budeme čubrnět. \":shock:\"

Jinak černá plomba (amalgám) se se zubem nespojí, musí se do zubu vyvrtat díra potřebného tvaru, aby plomba nevypadla. Dneska už jsou k dispozici keramické plomby, které jsou svou životností srovnatelné s amalgámy, ty se lepí a laik nepozná, že v zubu plomba je. Tvz. bílé plomby (fotokompozity) jsou něco jiného, do stoliček se raději nedávají kvůli malé mechanické odolnosti. Nejlépe je si najít nějakého šikovného zubaře s tzv. CEREC technologií, která keramickou zubní plombu přesně vyfrézuje napočkání. Mě takhle můj na zubař na počkání udělal celokeramickou korunku, jinak by to trvalo týden, než by to poslali do/z laboratoře, cena cca 5000,-, okresní město, plomba by měla stát méně.

O škodlivosti amalgámu se vedou spory, kvůli možnému uvolňování rtuti. V některých severských zemích je zakázán. Cayce mimochodem žádné kovy v ústech nedoporučuje, ani zlato.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vypadávání plomb u stoliček
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 10:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
tichja píše:
Dobrý den, prosím o radu. Manželovi opakovaně vypadávají plomby u zubů. Vždy nechá zub delší dobu bez plomby, pak mu ho zubařka opět zaplombuje. Co může být příčinou? Má změnit zubaře? Jiné problémy se zuby nemá. Děkuji.

Dost dobrých informací vám podal člen Zdenek20 a já k tomu dodám to nejpodstatnější. Zuby se kazí pouze pokud je v ústech špatné pH, což není problém si změřit a pak zajistit pH správné, Další důležitý postup je zajistit remineralizaci, tedy srovnat v těle hořčík, vápník a hlavně molybden, který udrží zuby zdravé. V jiném vlákně jsem popisoval i léčbu kostivalem, tak si to dohledejte a vyzkoušejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 8:43 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dobrý den. Po 12ti letech mi vypadla malinká plombička na předním zubu. Byl tam kdysi malinký kaz. Dá se ještě tento zub zachránit a zacelí se sám, nebo jak je to jednou vrtané, tak už to nejde? Nevím, zda se mám objednat k zubaři, nebo vyzkoušet tady zmíňované metody. Zuby si čistím ráno i večer peroxidem vodíku, začala jsem třetí den 1x denně žvýkat 30minut kořen kostivalu (tady u něj nevím, zda si po té vyčistit třeba solí zuby nebo to nechat, protože mám všude mezi zubama kostival a nevypadá to hezky, ale nevím, zda bych neporušila účinky kostivalu, ten kostival se totiž nacpe i do té dirky (kazu)) Dá se ještě něco zařadit na tuhle léčbu? Nebo už mi zbývá jen jít k zubaři? Díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 1:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Dobrý den. Po 12ti letech mi vypadla malinká plombička na předním zubu. Byl tam kdysi malinký kaz. Dá se ještě tento zub zachránit a zacelí se sám, nebo jak je to jednou vrtané, tak už to nejde? Nevím, zda se mám objednat k zubaři, nebo vyzkoušet tady zmíňované metody. Zuby si čistím ráno i večer peroxidem vodíku, začala jsem třetí den 1x denně žvýkat 30minut kořen kostivalu (tady u něj nevím, zda si po té vyčistit třeba solí zuby nebo to nechat, protože mám všude mezi zubama kostival a nevypadá to hezky, ale nevím, zda bych neporušila účinky kostivalu, ten kostival se totiž nacpe i do té dirky (kazu)) Dá se ještě něco zařadit na tuhle léčbu? Nebo už mi zbývá jen jít k zubaři? Díky za odpověď

Tak na to odpovědět nedovedu o tom jsem nikdy ani neslyšel, kostival sice umí celkem zázraky, ovšem u vrtaného zubu si tím jistý nejsem, nicméně malou dírku by zacelit asi mohl, ale bude to trvat dost dlouho. To čištění solí nemůže ničemu vadit, kostival proniká opravdu hluboko do tkáně, čili jeho působení jen tak snadno nezrušíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 1:37 pm 
Offline

Registrován: sob dub 03, 2010 7:09 am
Příspěvky: 29
Dobrý den,
dal by se váček na dásni vyléčit dlouhým půstem? Nebo si nezahrávat a radši zajít k zubaři? Tak nějak k zubařům nemám důvěru.
díky
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 10:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Curious píše:
Dobrý den,
dal by se váček na dásni vyléčit dlouhým půstem? Nebo si nezahrávat a radši zajít k zubaři? Tak nějak k zubařům nemám důvěru.
díky
Katka

Tak dal, ale bez rizika to není, jde o zapouzdřený útvar a to trvá dost dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: úte kvě 29, 2012 11:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 01, 2011 9:12 pm
Příspěvky: 13
Píše se zde často o čištění zubů pomocí MMS. Dají se tedy čistit i pomocí MMS2? Tj. rozpustit granulky ve vodě a pak v tom namočit kartáček a vyčistit?
Neničí sklovinu?

Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 7:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
dorka píše:
Píše se zde často o čištění zubů pomocí MMS. Dají se tedy čistit i pomocí MMS2? Tj. rozpustit granulky ve vodě a pak v tom namočit kartáček a vyčistit?
Neničí sklovinu?

Děkuji za odpověď.

Pokus o pití MMS2 v roztoku jsem absolvoval jenom jednou a myslím, že tím si nikdo zuby čistit nedokáže, je opravdu hnusné. Jinak by to patrně ničemu vadit nemělo a jako desinfekce je výborné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 3:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 01, 2011 9:12 pm
Příspěvky: 13
Jarda píše:
Pokus o pití MMS2 v roztoku jsem absolvoval jenom jednou a myslím, že tím si nikdo zuby čistit nedokáže, je opravdu hnusné. Jinak by to patrně ničemu vadit nemělo a jako desinfekce je výborné.

Tak jsem to zkusila a čistí to naprosto výborně. Zuby jsou tak hladké, až se k nim při čištění lepí dásně \":)\" .
Časem uvidím, zda dojde i k nějakému vybělení. Trpím i odhalenými krčky, tak dám po nějaké době vědět, zda to pomohlo - je to jediný problém, se kterým jsem dosud nehnula ani po ročním čištění celého těla.
Chuť chloru mi zase tak nevadí - asi to potřebuji \":D\" , osobně mám větší odpor k pití epsomky ráno v 6 a 8h při očistě jater...

Všem hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
dorka píše:
Tak jsem to zkusila a čistí to naprosto výborně. Zuby jsou tak hladké, až se k nim při čištění lepí dásně \":)\" .
Časem uvidím, zda dojde i k nějakému vybělení. Trpím i odhalenými krčky, tak dám po nějaké době vědět, zda to pomohlo - je to jediný problém, se kterým jsem dosud nehnula ani po ročním čištění celého těla.
Chuť chloru mi zase tak nevadí - asi to potřebuji \":D\" , osobně mám větší odpor k pití epsomky ráno v 6 a 8h při očistě jater...

Všem hezký den.

A kolik toho dáváte a do jakého množství vody, já jsem tehdy zkoušel pít rozpuštěnou plnou tobolku velikosti 0 v 2,5 dcl vody a krk to leptalo docela slušně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: sob čer 02, 2012 10:32 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 01, 2011 9:12 pm
Příspěvky: 13
Jarda píše:
A kolik toho dáváte a do jakého množství vody, já jsem tehdy zkoušel pít rozpuštěnou plnou tobolku velikosti 0 v 2,5 dcl vody a krk to leptalo docela slušně.

Vyzkoušela jsem, že nejlepší je dát do 5ml vody asi 6 granulek Laguny modrého šípu. Méně granulek je málo a více už je moc a začíná to mírně leptat. Spíš záleží na každém, jak si to nastaví. Těch 5ml vypotřebuji na jedno čištění zubů včetně jazyka. Zhruba jsem vypočítala, že na celou tobolku velikosti 0 by to bylo asi 8dcl vody, ale ani tak bych to nepila. 2,5 dcl - to musí leptat jako blázen... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz