Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: úte dub 08, 2014 10:09 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co může způsobit mrtvý zub - jaká jsou rizika pokud si nechám zub umrtvit a né vytrhnout? Co tedy vlastně hrozí od takového zubu??? A je tedy lepší nechat zub vytrhnout a nahradit umělým? Děkuji. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř dub 23, 2014 9:48 am 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Dobrý den,mrtvý zub znamená přeléčený zub. Pokud vám zubař zub přeléčí správně a vyplní všechny kořenové kanálky tak, jak má, nehrozí vám nic. ( i když existují zubaři, co to odfláknou a může dojít k následné infekci - to je na delší psaní) Rozhodně není lepší si dát zub vytrhnout, protože potom budete muset řešit nějakou náhradu a to leze velmi do peněz. ( implantát se vám např. také nemusí ujmout, což se stává často, pokud pacient kouří, nebo i z jiných důvodů) Pokud se vytržený zub nenahradí, nemá protější zub antagonistu pro svou oporu, zuby se vám začnou posunovat, je potom chybný skus, ustupuje kost atd. Vlastní zub je vlastní zub, byť mrtvý. Takový zub později může dobře sloužit i jako pilíř pro případné další náhrady v budoucnosti - pro jejich uchycení. Chce to dobře promyslet...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř dub 23, 2014 9:50 am 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Jarda píše:
Na plísně to moc nevypadá, ale i tak můžete vyzkoušet vitamín E a to jak vnitřně, tak na potírání, ale asi vhodnější je gama E, tedy ne ta běžně dostupná forma éčka a pak větší dávky kolagenu a kyseliny hyaluronové, přeci jenom je nehet vlastně celý z kolgenu. Dobrou práci může udělat i zinek, ten si můžete nechat zjistit i laboratorně.

Děkuji pane Jardo, vyzkouším. Jen ten gama E nemůžu najít, kde ho koupit...na netu píšou, že Gama-tokoferol je přísada do potravin - E308, ale kde koupit? V lékárně?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 7:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co může způsobit mrtvý zub - jaká jsou rizika pokud si nechám zub umrtvit a né vytrhnout? Co tedy vlastně hrozí od takového zubu??? A je tedy lepší nechat zub vytrhnout a nahradit umělým? Děkuji. \":wink:\"

To je opravdu těžké rozhodování, ale členka pisnicka12 vám to vysvětluje dobře. Mrtvá tkáň v těle nikdy nic dobrého neznamená, prostě volíte pouze menší zlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 7:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="pisnicka12":590vp38m]Děkuji pane Jardo, vyzkouším. Jen ten gama E nemůžu najít, kde ho koupit...na netu píšou, že Gama-tokoferol je přísada do potravin - E308, ale kde koupit? V lékárně?[/quote:590vp38m]
No, tady nevím, ale v USA v tom není problém, třeba zde

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:09 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: úte čer 03, 2014 1:40 pm 
Offline

Registrován: úte čer 03, 2014 1:28 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den. Poslední dobou mě trápí bolest zubů, paradoxně těch, které mám zaplombované. Se zubařem mám neblahé zkušenosti, spousty výzkumů naznačují, že ty plomby nedělají organismu příliš užitku.. Ty zuby zatím určitě nejsou uplně zničené, ale náběh k tomu pomalu začínají mít. Existuje nějaká alternativní léčba, čili nejdříve ty zuby aspon trochu, či uplně spravit, a pak je udržovat? Co třeba tento článek, myslíte si, že je to použitelné?
http://orgo-net.blogspot.cz/2010/07/reg ... -zuby.html
Předem díky za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2014 5:18 pm 
Offline

Registrován: úte čer 03, 2014 1:28 pm
Příspěvky: 4
A ještě doplním jednu otázku - poradí si to i se zubním kamenem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2014 4:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
hujk píše:
Dobrý den. Poslední dobou mě trápí bolest zubů, paradoxně těch, které mám zaplombované. Se zubařem mám neblahé zkušenosti, spousty výzkumů naznačují, že ty plomby nedělají organismu příliš užitku.. Ty zuby zatím určitě nejsou uplně zničené, ale náběh k tomu pomalu začínají mít. Existuje nějaká alternativní léčba, čili nejdříve ty zuby aspon trochu, či uplně spravit, a pak je udržovat? Co třeba tento článek, myslíte si, že je to použitelné?
http://orgo-net.blogspot.cz/2010/07/reg ... -zuby.html
Předem díky za odpověd.

Tento postup jsem zde někdy dávno již popisoval a funguje, nicméně na zaplombované zuby nevím a kámen na zubech má většinou příčinu v nefunkčním tlustém střevě, tedy řešit ho nahoře je pomalu ztráta času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon črc 07, 2014 1:34 am 
Offline

Registrován: úte čer 03, 2014 1:28 pm
Příspěvky: 4
Hezký den, tím se nabízí mnoho otázek.
1) Nepomohlo by třeba na ty zkažené zuby kapat mms, nebo si tím čistit zuby? Dalo by se tam očekávat nějaký zlepšení?
2) O tlustém střevě tu píšete hodně, takže to prostuduji, nicméně spraví se ty zuby samy? Nebo to bude chtít taky nějak ten zubní kámen odstranit? A znovu - co třeba to mms?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon črc 07, 2014 9:30 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Na zubní kámen mě pomáhá naprosto spolehlivě mms v poměru 1 kapka mms : 5 kapek citronové šťávy + trochu vody.
Čistím si takto zuby jednou za 14 dnů a zubního kamene jsem se naprosto zbavila. Jinak na denní čištění zubů používán kokosový olej.
Zubní pasty jsem již dávno zrušila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pát črc 11, 2014 12:38 pm 
Offline

Registrován: úte čer 03, 2014 1:28 pm
Příspěvky: 4
esie píše:
Na zubní kámen mě pomáhá naprosto spolehlivě mms v poměru 1 kapka mms : 5 kapek citronové šťávy + trochu vody.
Čistím si takto zuby jednou za 14 dnů a zubního kamene jsem se naprosto zbavila. Jinak na denní čištění zubů používán kokosový olej.
Zubní pasty jsem již dávno zrušila.

Hezký den, díky moc za odpověd. Napomůže ten kokosový olej/MMS i k léčbě toho zubního kazu? Respektive odkud mám MMS objednat? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: ned črc 13, 2014 6:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
hujk píše:
Hezký den, tím se nabízí mnoho otázek.
1) Nepomohlo by třeba na ty zkažené zuby kapat mms, nebo si tím čistit zuby? Dalo by se tam očekávat nějaký zlepšení?
2) O tlustém střevě tu píšete hodně, takže to prostuduji, nicméně spraví se ty zuby samy? Nebo to bude chtít taky nějak ten zubní kámen odstranit? A znovu - co třeba to mms?

Dobře vám odpovídá členka esie, ale zkažené zuby to podle mě nezadělá, to by mohl udělat kostival o něm jsem zde již také psal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon črc 14, 2014 7:00 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pane Jardo je mozne ten kostival pouzivat v teto podobe? Pokud ano, tak jak prosim vas? Jedna se mi o poleceni dasna. Dekuji!



Naposledy upravil
Dracula dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon črc 14, 2014 7:12 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
A nebo tady v tech kapkach? Kdyby se to jen potiralo a nepolykalo? Slo by to? Dokaze to polecit dasne?



Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
18noqk92


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: sob srp 16, 2014 6:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="miram":1gvwypqt]Pane Jardo je mozne ten kostival pouzivat v teto podobe? Pokud ano, tak jak prosim vas? Jedna se mi o poleceni dasna. Dekuji!



Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz