Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Očista
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2009 8:44 am 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2009 8:04 am
Příspěvky: 46
Bydliště: Valašské Meziříčí - Hrachovec
Dobrý den, tak musím potvrdit, že očistné procesy pokračují. Je to asi měsíc, co jsem z dělené stravy přešla na syrovou a zhubla 5kg. V pondělí jsem prošla očistou ohněm.... poprvé při stravování syrovým a šťávami přišla menstruace. Obvykle byly menstruační bolesti takové, že mne první den "zachránil" ibalgin 400 a skoro o ničem jsem nevěděla. Pojídání této pilulky 1x měsíčně, 12x ročně mě dost vadilo, a proto jsem to nyní chtěla vydržet bez prášku. Jenže nastoupily takové bolesti... z bolesti omdlévání, vyprazdňování vrchem i spodem (zlatá Shankaprakshalana), celý den slabota a vyčerpání. Doufám, že se tělo pořádně vyčistilo, možná to zažiji ještě tak 1-2x a pak už o menstruaci nebudu ani vědět. A to i bez brufenu. Nyní uvažuji, jestli jsem si sama nezavařila, protože jsem den před začátkem vypila cca 0,5l čisté grepové šťávy, která to čištění mohla ještě umocnit.
Dále bych Vás chtěla požádat o radu. Tento problém se asi syrovou stravou nedá řešit, ale možná budete mít v záloze něco jiného. Manžel má již z mládí namoženou a viditelně větší pravou stranu zad. Hlavně zvedač zádový (svíčková) a pokračuje to pod lopatku. Před lety mu stačilo záda přes zimu cviky protáhnout a v pracovní sezóně neměl problém. Nyní v jeho 33 letech, po svépomocí postaveném domku a jiných těžších pracovních aktivitách už protahovací cviky nestačí. Nestačí masti, ani masáže. Lékař předepsal prášky na uvolnění svalstva, ale ty nepomáhají. Při jakékoliv práci sval ztuhne a bolí. I když se snaží více zapojovat levou stranu, veškeré pracovní nástroje od brusky na dřevo po motorovou pilu jsou orientovány napravo. Nyní mi říká, že je pro něj větší problém ztuhlost poloviny zad, než si zvykat na syrovou stravu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2009 10:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Andrea 81 píše:
Dobrý den, tak musím potvrdit, že očistné procesy pokračují. Je to asi měsíc, co jsem z dělené stravy přešla na syrovou a zhubla 5kg. V pondělí jsem prošla očistou ohněm.... poprvé při stravování syrovým a šťávami přišla menstruace. Obvykle byly menstruační bolesti takové, že mne první den "zachránil" ibalgin 400 a skoro o ničem jsem nevěděla. Pojídání této pilulky 1x měsíčně, 12x ročně mě dost vadilo, a proto jsem to nyní chtěla vydržet bez prášku. Jenže nastoupily takové bolesti... z bolesti omdlévání, vyprazdňování vrchem i spodem (zlatá Shankaprakshalana), celý den slabota a vyčerpání. Doufám, že se tělo pořádně vyčistilo, možná to zažiji ještě tak 1-2x a pak už o menstruaci nebudu ani vědět. A to i bez brufenu. Nyní uvažuji, jestli jsem si sama nezavařila, protože jsem den před začátkem vypila cca 0,5l čisté grepové šťávy, která to čištění mohla ještě umocnit.
Dále bych Vás chtěla požádat o radu. Tento problém se asi syrovou stravou nedá řešit, ale možná budete mít v záloze něco jiného. Manžel má již z mládí namoženou a viditelně větší pravou stranu zad. Hlavně zvedač zádový (svíčková) a pokračuje to pod lopatku. Před lety mu stačilo záda přes zimu cviky protáhnout a v pracovní sezóně neměl problém. Nyní v jeho 33 letech, po svépomocí postaveném domku a jiných těžších pracovních aktivitách už protahovací cviky nestačí. Nestačí masti, ani masáže. Lékař předepsal prášky na uvolnění svalstva, ale ty nepomáhají. Při jakékoliv práci sval ztuhne a bolí. I když se snaží více zapojovat levou stranu, veškeré pracovní nástroje od brusky na dřevo po motorovou pilu jsou orientovány napravo. Nyní mi říká, že je pro něj větší problém ztuhlost poloviny zad, než si zvykat na syrovou stravu

Šťávy a zvláště grepové mají velice silné čistící účinky, ale po nějaké době by se to mělo stabilizovat. Většina žen mě zase informuje o skutečnosti, že je jejich menstruace na syrové stravě podstatně kratší a to považují za velikou výhodu. Tak vydržte a myslím, že budete spokojená.
U manžela to chce spíše odborníka fyzioterapeuta, ale sám jsem měl velice vážný a opakovaný úraz krční páteře z adrenalinových sportů a bolestivost se s přibývajícími léty stále zvyšovala. Naučil jsem se od fyzioterapeuta několik užitečných cviků, které denně cvičím, také jsem upravil polohu při spaní a sezení u počítače, problém je odstraněn a hybnost páteře je dobrá. U mě šlo o úraz, ale v případě manžela bych, kromě pravidelného denního cvičení, viděl rozumné zabývat se odstraněním anorganického vápníku a doplněním vápníku organického. Z tohoto stavu a z nedostatku hořčíku, většinou vychází bolesti ve svalech a svalová únava. Na uvolnění bolestí, pokud nejde o zánět je vhodné nahřívání, pomocí plátěného pytlíku, do kterého zašijete cca 2 - 3 kg mořské soli. Ten dáte do trouby, nastavené na teplotě cca 40 stupňů nahřát a až se naakumuluje, tak přiložíte na problematickou oblast a necháte působit. Teplo vychází neuvěřitelně dlouhou dobu a zároveň se ze soli uvolňují látky, které prochází kůží a uvolňují sval. Také můžete zkusit obklad z kostivalu lékařského, kdy se omytý kořen rozemele, dá mezi dvě gázy, přiloží na problematické místo a nechá přikrytý igelitem působit. Úplně nejjednodušší a vždy dostupné je, pokud nemá manžel předsudky a má již po zásadité stravě srovnané pH moči, použít na obklad stejným způsobem místo kostivalu vlastní urinu. Sám jsem nedávno řešil tímto způsobem, k naprosté spokojenosti, svůj vyvrtnutý kotník a šlo to až překvapivě dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2009 11:58 am 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2009 8:04 am
Příspěvky: 46
Bydliště: Valašské Meziříčí - Hrachovec
Děkuji za užitečné rady, určitě vyzkoušíme. S pozdravem Andrea Kubjátová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2009 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Andrea 81 píše:
Děkuji za užitečné rady, určitě vyzkoušíme. S pozdravem Andrea Kubjátová

Doufám, že se zadaří, pozdravujte manžela a ať se snaží, já jsem také chlap (snad) a jsem celkem líný cvičit, tak ho i chápu, ale tady to bez cvičení holt nepůjde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2009 7:24 am 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2009 8:04 am
Příspěvky: 46
Bydliště: Valašské Meziříčí - Hrachovec
Dobrý den, opět bych potřebovala poradit. Od začátku nového roku jsem zhubla ze 71kg na 62kg a váha stále klesá. Od poloviny února se snažím velmi přísně řídit Vaším jídleníčkem. Pouze někdy v neděli ochutnám tepelně upravenou rybu. Přes týden nic takového. Dodržuji pitný režim šťávami z grepů a pomerančů, nebo mrkev s jablkem, odpoledne mrkev s jinou zeleninou, jak doporučujete. Dopoledne jím ovoce a avokádo s namočenými ořechy, vypranými rozinkami, doplněno kokosem, případně mletým mákem nebo sezamem. Oběd a večeře zelenina, tj.hlavně mrkev, ledový salát, červené zelí, čínské zelí, ředkvičky, rajče, posypáno ořechy nebo mákem se sezamem. Oleje do salátů používám po kapkách.
1) po této době mám stále pH kolem 6.
2) myslíte si, že je vhodné do tohoto očitného procesu otěhotnět?
S pozdravem A.K.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2009 8:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Andrea 81 píše:
Dobrý den, opět bych potřebovala poradit. Od začátku nového roku jsem zhubla ze 71kg na 62kg a váha stále klesá. Od poloviny února se snažím velmi přísně řídit Vaším jídleníčkem. Pouze někdy v neděli ochutnám tepelně upravenou rybu. Přes týden nic takového. Dodržuji pitný režim šťávami z grepů a pomerančů, nebo mrkev s jablkem, odpoledne mrkev s jinou zeleninou, jak doporučujete. Dopoledne jím ovoce a avokádo s namočenými ořechy, vypranými rozinkami, doplněno kokosem, případně mletým mákem nebo sezamem. Oběd a večeře zelenina, tj.hlavně mrkev, ledový salát, červené zelí, čínské zelí, ředkvičky, rajče, posypáno ořechy nebo mákem se sezamem. Oleje do salátů používám po kapkách.
1) po této době mám stále pH kolem 6.
2) myslíte si, že je vhodné do tohoto očitného procesu otěhotnět?
S pozdravem A.K.

Tělo se musí dostat na ideální váhu, většinou je to váha člověka těsně po dokončení vývoje, cca v 18 letech. Nevím, zda jste již na této váze a pokud ne, tak budete dále hubnout, do jejího dosažení. V průběhu hubnutí tělo uvolňuje a vylučuje množství kyselých odpadů, nashromážděných v tukové tkáni a není se tedy čemu divit, že pH se nezvyšuje. Jak se váha stabilizuje, tak se poměrně rychle stabilizuje pH a potom i pokud sníte někdy nevhodné kyselinotvorné jídlo, tak se to na pH moči nikterak moc neprojeví, to by se musel člověk nesmyslně ládovat kyselinotvornými potravinami několik dní po sobě a ještě dost usilovně.
Co se týká těhotenství, tak na tomto režimu naši předci žili celý život a to, že jste na tomto světě snad dokazuje, že není větší potíž otěhotnět a donosit dítě. Naopak většinou jsou děti, takto živených matek, daleko zdravější. Je ovšem třeba zařadit do stravy také čerstvá syrová vajíčka, rozmixovaná třeba do mrkvové šťávy, tak 5 - 6 ks týdně a mnohem vydatnější stravu, co se týká proteinů a minerálů, hlavně vápník a hořčík. Toto se dá zajistit pomocí syrových obilných kaší a obilného, nebo ořechového mléka. Větší množství použitelných postupů, je již na tomto fóru popsáno, tak to prostudujte.
Osobně se domnívám, že vhodnější by bylo se sejít, já bych Vás vyšetřil a pak Vám vše důkladně vysvětlil, ať neděláte zbytečné chyby a neškodíte sobě i dítěti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2009 11:08 am 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2009 8:04 am
Příspěvky: 46
Bydliště: Valašské Meziříčí - Hrachovec
Děkuji za odpověď, samozřejmě, že na syrovém zůstanu i v těhotenství. Myslela jsem spíš, jestli nebude vadit stav teprve čištění, vyplavování různých škodlivin z mého těla a do toho vyživování plodu. Za tak krátkou dobu zcela jistě vyčištěná nejsem a do mé váhy v 18 letech mi chybí zhubnout ještě (nevím to přesně) 8-10kg. Určitě bych se s Vámi nejraději sešla, tady by nemělo smysl riskovat, nemám tolik zkušeností. Děkuji a zdravím Vás. A.K.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2009 3:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Andrea 81 píše:
Děkuji za odpověď, samozřejmě, že na syrovém zůstanu i v těhotenství. Myslela jsem spíš, jestli nebude vadit stav teprve čištění, vyplavování různých škodlivin z mého těla a do toho vyživování plodu. Za tak krátkou dobu zcela jistě vyčištěná nejsem a do mé váhy v 18 letech mi chybí zhubnout ještě (nevím to přesně) 8-10kg. Určitě bych se s Vámi nejraději sešla, tady by nemělo smysl riskovat, nemám tolik zkušeností. Děkuji a zdravím Vás. A.K.

Menší riziko bude určitě, jak pro Vás i pro dítě, po úplném srovnání organizmu, ale nevidím v tom zase takový problém, naprostá většina mladých žen, má organizmus otřesně zanesený a pokud příroda vůbec početí dovolí, tak s tím víceméně počítá. Tělo ženy, vztažmo k plodu, má vřazenou relativně velice účinnou filtraci a plod je poškozován minimálně, příroda vždy upřednostňuje nově vznikající život i za cenu zničení těla matky. Důkazem je naprosté vyčerpání rezerv vápníku u většiny současných matek a vznik různých zdravotních potíží, které s nedostatkem vápníku souvisí v krátké době po porodu. Dítě, které se narodí správně vyživované matce, také jinak reaguje, je zpravidla klidné a takové spokojené, málokdy chytne nějakou chorobu a dobře jí i spí. Toto mohu potvrdit z vlastní zkušenosti s mojí dcerou, kterou jsme si s manželkou pořídili, po důkladné stravovací přípravě, ve věku 41 let. V případě zájmu o schůzku, mi zavolejte na telefon uvedený na stránkách vpravo, pod mojí fotografií a domluvíme se na termínu schůzky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2009 10:19 am 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2009 8:04 am
Příspěvky: 46
Bydliště: Valašské Meziříčí - Hrachovec
Zdravím Vás \":D\" ,
chtěla bych tento víkend zařadit 3 denní (suchý) půst.
Mohl by proces čistění ještě urychlit? nebo to nedoporučujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2009 12:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Andrea 81 píše:
Zdravím Vás \":D\" ,
chtěla bych tento víkend zařadit 3 denní (suchý) půst.

Nevím, zda správně chápu výraz (suchý) půst, ale pokud hodláte zkoušet vydržet 3 dny bez příjmu tekutin, tak to je opravdu velice náročné a může se dostavit spousta komplikací. Sám mám k tomuto postupu značné výhrady a znám několik lidí, co to zkoušeli a moc si to nechválili, nicméně přežít se to dá, ale že by to bylo nějak významně zdravé, tak to si nemyslím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2010 11:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 13, 2010 6:37 pm
Příspěvky: 20
Dobrý den, měla bych takový dotaz. Přestala jsem po cca. pěti letech brát antikoncepci, a teď bych si ráda nějak vyčistila tělo od jejích účinku (pokud to nějak jde...). Je mi jasné že půjde o komplexnější očistu, ale zajímalo by mne např. jak dlouho trvá než se všech škodlivin napáchanýma hormony tělo zbaví. Co se očisty těla týče provádím teď nějaký čas pravidelně Šankprakšalánu, maso ani mléčné výrobky nejím už od malička, cukr a sůl jsem před několika měsíci přestala používat a jím hlavně čerstvou zeleninu a ovoce doplněné o potraviny typu jáhly, hrách, čočka, kuskus, rýže. Poradil byste mi prosím jak dál?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: úte led 19, 2010 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ettelea píše:
Dobrý den, měla bych takový dotaz. Přestala jsem po cca. pěti letech brát antikoncepci, a teď bych si ráda nějak vyčistila tělo od jejích účinku (pokud to nějak jde...). Je mi jasné že půjde o komplexnější očistu, ale zajímalo by mne např. jak dlouho trvá než se všech škodlivin napáchanýma hormony tělo zbaví. Co se očisty těla týče provádím teď nějaký čas pravidelně Šankprakšalánu, maso ani mléčné výrobky nejím už od malička, cukr a sůl jsem před několika měsíci přestala používat a jím hlavně čerstvou zeleninu a ovoce doplněné o potraviny typu jáhly, hrách, čočka, kuskus, rýže. Poradil byste mi prosím jak dál?

Obecně se při neintenzivních dietických postupech tělo čistí zhruba tak dlouho, jak se zanášelo. Mnohem vhodnější je pravidelné hladovění, například každý pátek, což člověka nijak nezatěžuje a tělo si cca za dva měsíce zvykne, že v párek se uklízí. Máte to vlastně hladovku přesahující za rok 50 dní a to je opravdu dost na slušné vygruntování. Pokud to občas proložíte očistou jater, tak to vypucujete během jednoho, maximálně dvou let.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 11:45 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, odkedy užívam pangamín ( 3x4 tabletky ) a odkedy som zvýšil príjem vit. C na asi 3-6 gramov denne, tak mám často vetry.... a také dosť "nevábne"... nebolí ma žalúdok, všetko je o.k.... Až na to, že keď som napr. za PC, a "chytí ma to", tak musím v priebehu hodiny aj 5 krát odísť z miestnosti niekde, kde si môžem "uľaviť"... už užívam tieto dva doplnky asi 8 dní, a stále je to tak... Doteraz som nemal také "problémy", začali až od užívania pangamínu a vyšších dávok vit. C. Pravdepodobne v tom má "prsty" pangamín, B6-tka, možno vit. C. Čo sa vo mne vlastne deje, že to takto reaguje ?
Príklad môjho denného jedálnička :
1. raňajky : 7:30... 50-60g 8 hodín namočeného suš. ovocia ( hlavne hrozienka ) + 5 hrušiek ( alebo jabĺk )
2. druhé jedlo : 9:30...pohánka ( varená ) s repkovým olejom, posolená himalájskou soľou, a s vareným zelerom
3. tretie jedlo : 14:00....pšeno ( jáhly, varené ) asi 80g. predom namočených semien/orieškov, surový kaleráb k tomu, pšeno je posypané morskými riasami
4. štvrté jedlo : 18:30 ... špaldovo-ražný kváskový celozrný chlieb, olivový olej na "jemné" namáčanie chleba, cibuľa, nejaká varená zelenina
......
Ako dopomôcť tomu, aby tá plynatosť už nemala dôvod sa "znovuobjavovať" ? Ďakujem za odpoveď.
PS : v chlebe to nebude... nemal som ho 4 dni a stále "vetrím"...
Asi mi poradíte, že si mám urobiť klystíry...tak nerád si ich robím - lebo ten "sáčok s hadičkou a "kohútikom" na regulovanie prúdu" u mňa nefungoval ( často sa zasekol prívod a moč ostala v hadičke, neprúdil tam, kde má... ), skúsil som to aj so striekačkou ( 150ml objem ), ale je to otrasné, zavádzať si ju do otvoru 6-10 krát a krkolomne tlačiť na piest .... mám z toho hrôzu... Inak klystír sám o sebe mi nerobí problém, len jeho aplikácia... Mám si kúpiť "Balónik" ?

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 6:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, odkedy užívam pangamín ( 3x4 tabletky ) a odkedy som zvýšil príjem vit. C na asi 3-6 gramov denne, tak mám často vetry.... a také dosť "nevábne"... nebolí ma žalúdok, všetko je o.k.... Až na to, že keď som napr. za PC, a "chytí ma to", tak musím v priebehu hodiny aj 5 krát odísť z miestnosti niekde, kde si môžem "uľaviť"... už užívam tieto dva doplnky asi 8 dní, a stále je to tak... Doteraz som nemal také "problémy", začali až od užívania pangamínu a vyšších dávok vit. C. Pravdepodobne v tom má "prsty" pangamín, B6-tka, možno vit. C. Čo sa vo mne vlastne deje, že to takto reaguje ?
Príklad môjho denného jedálnička :
1. raňajky : 7:30... 50-60g 8 hodín namočeného suš. ovocia ( hlavne hrozienka ) + 5 hrušiek ( alebo jabĺk )
2. druhé jedlo : 9:30...pohánka ( varená ) s repkovým olejom, posolená himalájskou soľou, a s vareným zelerom
3. tretie jedlo : 14:00....pšeno ( jáhly, varené ) asi 80g. predom namočených semien/orieškov, surový kaleráb k tomu, pšeno je posypané morskými riasami
4. štvrté jedlo : 18:30 ... špaldovo-ražný kváskový celozrný chlieb, olivový olej na "jemné" namáčanie chleba, cibuľa, nejaká varená zelenina
......
Ako dopomôcť tomu, aby tá plynatosť už nemala dôvod sa "znovuobjavovať" ? Ďakujem za odpoveď.
PS : v chlebe to nebude... nemal som ho 4 dni a stále "vetrím"...
Asi mi poradíte, že si mám urobiť klystíry...tak nerád si ich robím - lebo ten "sáčok s hadičkou a "kohútikom" na regulovanie prúdu" u mňa nefungoval ( často sa zasekol prívod a moč ostala v hadičke, neprúdil tam, kde má... ), skúsil som to aj so striekačkou ( 150ml objem ), ale je to otrasné, zavádzať si ju do otvoru 6-10 krát a krkolomne tlačiť na piest .... mám z toho hrôzu... Inak klystír sám o sebe mi nerobí problém, len jeho aplikácia... Mám si kúpiť "Balónik" ?

No podle mého názoru to není tím pangaminem i když vitamíny skupiny B dosti smrdí, spíše máte ve střevě napěstované kvasinky a ty při popisované stravě mohou docela škodit. Zařaďte klystýry a do stravy domácí kefír, nebo větší množství probiotických bakterií. Také by to chtělo si techniku provádění klystýrů pořádně nastudovat a dělat je správně, pak to nemůže být žádný problém, ale radost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 8:30 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : A v čom je tá strava zlá, keď proti "pseudoobilninám" nič nemáte ? Navyše tam je ten chlieb ( 500-750 g týždenne, dva - 3 dni odstatný, najmenej škodlivý aký sa dá kúpiť v KE ) a to, že zelenina je varená ( no nie vždy )... To predsa nemôže spôsobovať problém, ktorý moja mama a sestra ( mama mala na večeru obyčajný chlieb s maslom a klobásou, sestra buchty na pare...PFUJ, je mi z nich zle... ) nepoznajú... Ja som z toho úplne paf \":lol:\" ...
Mám ešte otázku, pán Jarda ( a ktokoľvek, kto chce odpovedať ) : Mám vyrážky na lícnych kostiach, no povrchové, bez hnisu, bez bolesti.... nemal som ich pred 3-ma mesiacmi, no zároveň sa mi začali objavovať vtedy, keď mi začal miznúť ekzém ( suchý, nebolestivý, nesvrbivý ) z okolia úst ( po bokoch pier smerom dole )... "niečo" nahradilo "niečo" ?
Totiž nejaký ezoterik mi povie, že je to duchovná príčina, a tomu pripisujem tiež aspoň 50 % možnosť... povedzme si narovinu - koľko ľudí sa stravuje zdravo ? Ja sa stravujem asi tak, ako 1 z 500 alebo 1000. Prečo tak potom nevyzerá moja pokožka ? Uff... chcel som, aby na mne bolo vidno ako zdravo žijem - nie len na hebkej pokožke tela, ale aj na tvári - tam ale pokožka nie je o.k...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz