Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 4:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tomec_M píše:
Dobrý den, zdravím Vás,
chtěl bych se zeptat na možné příčiny mého zhoršujícího se zdravotního stavu.
Můj lékař mi v tomto nedokázal nijak pomoci.
Popis:
Poslední dobou (vlastně to pozoruji už téměř rok) se cítím dost unaveně i když spím 8-9 hod. Mám velký problém se k něčemu odhodlat nebo se do něčeho pustit (v práci i doma). Nějak na to nemám energii.
Už to není co to bývalo. Mám problémy s koncentrací. Dělá mi problém si v hlavě srovnat myšlenky. Paměť (i když ji trénuju) není tak obrazová jako dřív. (nevybavím si některá jména . . . to pro mě nebyl nikdy problém). Vše v mozku jde nějak ztuha.
Doprovází to fyzické potíže:
dost se potím (hlavně ruce nohy a ty bývají věčně studené)
pálí nebo slzí a svědí mě oči (někdy jsou úplně červené)
mírné bolesti hlavy - tlak u spánků nebo těsně za okem (nebo spíše takové jakoby brnění na hlavě)
nemohu se dodechnout (to je dost nepříjemné a vysilující)
píská mně v uších; někdy i bolí - bodavá bolest (trvá to týden pak to na měsíc odezní a pak zase znova)
do schodů se zadýchávám (v mém věku je to divné)
tvoří se mi afty v ústech
denně mi krvácejí dásně při čištění zubů (nemohu se toho nijak zbavit; někdy se krvácení spustí i samovolně)
svědí / pálí mě u konečníku (krev jsem nezaznamenal to vím určitě)
občas mám průjem nebo naopak zácpu
tvoří se mi svědivé vyrážky na kůži (hlavně na zádech a na pažích (nebo ramenou))
na svou výšku jsem dost hubený - a ne a ne přibrat (věčný boj)
.... atd.
Potřeboval bych s tím něco udělat. Dá se s tím sice "nějak" žít (jsou horší potíže) ale kvalita života nic moc.
Pro začátek jsem přestal s kouřením (kouřil jsem tak prům. 3 cig. denně) a pitím alkoholu. Denně cvičím jógu a protahuju svaly - stretching. Snažím se i lépe dýchat - efektivněji (mám v plánu koupit ionizátor vzduchu).

Zřejmě zde příčinu neodhalíme hned napoprvé ale třeba mě nasměrujete. Prosím Vás o Váš názor na mé potíže, které jsem tady vypsal. Jste moje naděje.

Přeju pěkný den
Martin - 26 let

Já myslím, že to odhalíme celkem hned a podle těch popsaných potíží bych si klidně vsadil na kvasinky, nebo plísně jak v trávicím traktu, tak patrně i v krvi. Začněte si pravidelně denně čistit střeva, stravu upravte tak, aby obsahovala množství fungicidních potravin a dejte si udělat vyšetření krve na mikroskopu s temným polem. Celkem samozřejmostí jsou vysoké dávky vitamínu C a dalších doplňků, ať se tělo rychleji srovná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 7:46 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tu candidu bych viděl taky. Svědění análu se projevuje prakticky výlučně u candidy.
jen to vyšetření temným polem bych vynechal, je to tahání peněz za nic... Osobně jsem ho absolvoval - a paní doktorka Vám potom doporučí vitamíny a další látky, ze kterých má provizi...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Tu candidu bych viděl taky. Svědění análu se projevuje prakticky výlučně u candidy.
jen to vyšetření temným polem bych vynechal, je to tahání peněz za nic... Osobně jsem ho absolvoval - a paní doktorka Vám potom doporučí vitamíny a další látky, ze kterých má provizi...

Já mu neříkám, že si tam má cokoliv kupovat, ale nechat si zjistit jak má zaplísněnou krev, nebo to poznáte na dálku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 9:07 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Za 1500 českých se dozví, že má v krvi plísně. Když neví co s penězi, budiž. Osobně bych je utratil za protiplísňové přípravky/léky. Možná bych mohl říct, že když jsem měl poprvé problémy s candidou,
opatřil jsem si fluconazol - 10 kapslí, deset dnů jsem je užíval - a měl jsem na tři roky od candidy pokoj. Dokud jsem se nevrátil ke svému nezřízenému životnímu stylu a i potom to ještě dost dlouho trvalo. Proto nesdílím Váš názor, že všechno co je z lékárny a od doktorů je špatné...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Za 1500 českých se dozví, že má v krvi plísně. Když neví co s penězi, budiž. Osobně bych je utratil za protiplísňové přípravky/léky. Možná bych mohl říct, že když jsem měl poprvé problémy s candidou,
opatřil jsem si fluconazol - 10 kapslí, deset dnů jsem je užíval - a měl jsem na tři roky od candidy pokoj. Dokud jsem se nevrátil ke svému nezřízenému životnímu stylu a i potom to ještě dost dlouho trvalo. Proto nesdílím Váš názor, že všechno co je z lékárny a od doktorů je špatné...

Dozví se to za 400,-Kč, pokud u toho bude přemýšlet a bude vědět s čím bojuje, což je docela dobré vědět. Nejde pouze o plísně, ale i těžké kovy, nedostatek kyslíku v krvi a další cenné informace. Nikde netvrdím, že vše z lékárny, nebo od doktorů je špatné, to tu určitě není napsáno, ale není toho zase tak moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 7:37 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
absolvoval jsem toto:
http://www.darkfield.cz/
a bylo to k ho... třeba u Vás máte lepší odborníky. Jsem zvědav, co z toho změní léčbu a jak /jestli mu budete radit ať se cpe hruškama a datlema tak nijak/.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 10:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
absolvoval jsem toto:
http://www.darkfield.cz/
a bylo to k ho... třeba u Vás máte lepší odborníky. Jsem zvědav, co z toho změní léčbu a jak /jestli mu budete radit ať se cpe hruškama a datlema tak nijak/.

Toto je stejné, ale tak nekradou http://www.bodydetox.cz/index.php?clanek=18 čili cena je celkem lidová, alespoň pokud zatím vím. Co mu budu případně radit, by jste snad mohl ponechat na mě, nebo to uděláte vy a já se můžu koukat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: čtv dub 10, 2014 12:24 pm 
Offline

Registrován: sob úno 22, 2014 11:14 am
Příspěvky: 7
Dobrý den přeji,
jsem na syrové veganské stravě sedmý týden a dnes po ránu se mi udělalo dost špatně. Motala se mi hlava a cítila jsem celkovou slabost. Celkově mi není dobře.TK jsem měla oproti normálu vyšší 120/80 a tep vysoký 118.
Nrmálně mívám tak 100/70 a tep mi kolikrát nenaměří. Měřila jsem si pH a ráno jsme měla 8 a ráno by mělo být pH kyselé, že?
Asi je těžké odhadnout zda je detoxikací, nebo dělám něco špatně. Jsem také dost unavená.
Můj jídelníček je: ráno ovoce
dopoledne zele. salát se semínky, odpol. to ujíždím na rozinkách a před nimi si dávám šťávu z mrkve tak 1/2 l a večer zel. salát.
Občas naklíčím alalfu nebo pohanku.
Mám od r. 2001 Crohna, ale v současné době žádné léky neberu. Zhruba v listopadu mě začala bolet kolena z vnitřní strany. Na gastu mi byl nabídnut Sulfasalazin, ale odmítla jsem.
Jaké jsou vaše zkušenosti s detoxikací?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 7:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Panta-rei píše:
Dobrý den přeji,
jsem na syrové veganské stravě sedmý týden a dnes po ránu se mi udělalo dost špatně. Motala se mi hlava a cítila jsem celkovou slabost. Celkově mi není dobře.TK jsem měla oproti normálu vyšší 120/80 a tep vysoký 118.
Nrmálně mívám tak 100/70 a tep mi kolikrát nenaměří. Měřila jsem si pH a ráno jsme měla 8 a ráno by mělo být pH kyselé, že?
Asi je těžké odhadnout zda je detoxikací, nebo dělám něco špatně. Jsem také dost unavená.
Můj jídelníček je: ráno ovoce
dopoledne zele. salát se semínky, odpol. to ujíždím na rozinkách a před nimi si dávám šťávu z mrkve tak 1/2 l a večer zel. salát.
Občas naklíčím alalfu nebo pohanku.
Mám od r. 2001 Crohna, ale v současné době žádné léky neberu. Zhruba v listopadu mě začala bolet kolena z vnitřní strany. Na gastu mi byl nabídnut Sulfasalazin, ale odmítla jsem.
Jaké jsou vaše zkušenosti s detoxikací?

To dáváte poměrně málo informací, ale dám příklad, pokud vám ráno vyskočí adrenalin, a nedodáte nějaký cukr, tak je člověku solidně zle, bouchá srdce, stahy na hrudi, vyšší tlak a tep a spousty dalších příznaků, čili pokud jste trochu nervák a hladovíte, tak toto je reálný scénář. Otestujte si svoji dóšu a pokud jste Váta, asi pro vás syrová strava nebude nic moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: pát čer 06, 2014 5:35 pm 
Offline

Registrován: stř srp 14, 2013 7:44 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Na skalce 542, český krumlov, 38101
Vážený pane Jardo,

je to již nějaká doba co jsme spolu telefonicky probírali rozdíl mezi tím kolik je třeba vydělat a nebo neutratit \":D\" .... Pavel Franta, 27 let, České Budějovice.

Dnes to může být již 9tý týden co jsem na striktní kvasinkové dietě... Co pamatuju, tak jediný prohřešek co jsem způsobil je snad možná několik vařených brambor které jsem si skutečně mohl odpustit.

Suplementuji bohatě Vaší chlorellu, spirulinu, HCL, ječmen, colagen, lugol roztok mám doma ale nepoužívám ho protože nevím s jakým selenem by bylo ideální ho párovat. Od společnosti LR beru nejakých 20 tablet tohohle: http://www.lr-czech.com/probalance/d-80102001-c-3118/ ...

mraky okurek... zázvor... klystýry, občas šanka (protože držim kvasinkovou dietu, tak nestartuju rýží)... piju denně kefír z houby a k tomu žvýkám lněné semeno. Slunečnicové.... měřím pH moči ale ne a ne ho udržet na nějaké rozumné míře... To už opravdu musí být abych se doplazil přes hektolitr štávy z okurky na pH nad 7.

.... a začíná mě dobíhat něco co nevím jestli je projev detoxu a nebo ne. (dlužno dodat že na naturopatickém vyšetření mi naměřili soustu candidy, Proteus vulgaris, ascaris lumbricoides, salmonella paratyphi, trichophyton terrestra/mentagrophytes, entamoeba gingivalis, borrelia, branmahella, enterobius, actinomyces, schistosoma, leishmania, strogyloides, lamblia, trichinella a mnohé jiné... Z chemie mraky olova, rtuti, dusičnanů, aflatoxinu, DDT a dále různé herbicidy, insekticidy, mykotoxiny. Na dark field microskopu byla krev slepená, mraky chlamidií. Někde jsem zaslechl že i cukr mírně zvýšený, ale prý né cukrovkou ale parazitama ve slinivce. (pán co mě měřil je v soukromém životě nádražákem a asistuje manželce, snad věděl co povídá )

A teď k problémům \":)\" Cítím při chůzi jakoby závratě ale pocitově fajn. Těžko to vysvětlit. Nemáte podezření na tlaky, srdce... ale prostě cítíte jak se na půl vteřinky zamotáte. Okolí to nemusí ani postřehnout ale vy jste to jasně cítili, že jste na chvíli neměli pevný kramfleky. Občas divné vidění, neostré.

Naposledy dnes se mi stalo že jsem sedel v kavárně na svojí vodě s citronem a už od rána se necítím dobře. Pálí mě kůže, brní ruce, xicht. Pocit v těle takový... třas divný. Není to poprvé tak už nepanikaříte. Občas cítíte že ztrácíte kontrolu tak se jdete projít a nebo aspon sebou nějak zaškubete. Prokřupete si záda, které mimochodem také začala pěkně bolet. Co mě ovšem obtěžueje jsou třeba schody. Nepovažuju se za žádného kardiaka, ale ted mi pumpa pěkně lítá snad i bez zátěže. Bušení jak prase, až z respektu radši zastavíte.

A celkově se cítim na hovno. Pobolívá mě v levém podžebří. Hlava se motá, jen co se zvednu tak se do toho srdce párkrát opře pěkne pod tlakem. Nemůžu říct že bych si detox nějak užíval. Sice spotřeba jídla klesla razantně a ustoupily chutě na všechno možné, ale jinak opravdu bída... je to horší a horší mám ten pocit \":)\" Vůbec si nedovedu představit že bych se teď sebral a šel se jen tak projít. I přes nízký věk bych klopýtal po venku a na první lavičce bych dělal jakože si jdu hrát s mobilem a přitom bych se podezříval jestli nemám tlak 250/200 a infarkt za dveřma.

Fakt divný \":)\"

PS: Plivací test mi snad nikdy na světě nemůže vyjít negativně. Ráno co ráno mám plnou hubu zelenýho slizu, kterej když plivnu do sklenice tak okamžitě pustí šlahouny až na dno \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: sob čer 07, 2014 1:40 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Se normálně najezte ne? po těch kotrmelcích, co s tělem provádíte, se vůbec nedivím, že je vám zle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: sob čer 07, 2014 10:41 pm 
Offline

Registrován: stř srp 14, 2013 7:44 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Na skalce 542, český krumlov, 38101
Což o to... rada logická... výchozí stav mě ovšem moc nenaplňoval a tak se do něj odmítám vrátit bez boje \":D\" ... veřím že na spoustu čerstvé zeleniny, nula mouky a rafinovaného cukru ještě nikdo neumřel...

dost možná že ty moje závratě asi půjdou od krku.... nic to nemění na tom že mi dokáže bejt pěkně blbě i navzdory tomu že fyzicky nepracuju a teoreticky všechno dělám v souladu se zdravím životním stylem. Možná že

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace ?
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2014 5:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavel_Franta píše:
Vážený pane Jardo,

je to již nějaká doba co jsme spolu telefonicky probírali rozdíl mezi tím kolik je třeba vydělat a nebo neutratit \":D\" .... Pavel Franta, 27 let, České Budějovice.

Dnes to může být již 9tý týden co jsem na striktní kvasinkové dietě... Co pamatuju, tak jediný prohřešek co jsem způsobil je snad možná několik vařených brambor které jsem si skutečně mohl odpustit.

Suplementuji bohatě Vaší chlorellu, spirulinu, HCL, ječmen, colagen, lugol roztok mám doma ale nepoužívám ho protože nevím s jakým selenem by bylo ideální ho párovat. Od společnosti LR beru nejakých 20 tablet tohohle: http://www.lr-czech.com/probalance/d-80102001-c-3118/ ...

mraky okurek... zázvor... klystýry, občas šanka (protože držim kvasinkovou dietu, tak nestartuju rýží)... piju denně kefír z houby a k tomu žvýkám lněné semeno. Slunečnicové.... měřím pH moči ale ne a ne ho udržet na nějaké rozumné míře... To už opravdu musí být abych se doplazil přes hektolitr štávy z okurky na pH nad 7.

.... a začíná mě dobíhat něco co nevím jestli je projev detoxu a nebo ne. (dlužno dodat že na naturopatickém vyšetření mi naměřili soustu candidy, Proteus vulgaris, ascaris lumbricoides, salmonella paratyphi, trichophyton terrestra/mentagrophytes, entamoeba gingivalis, borrelia, branmahella, enterobius, actinomyces, schistosoma, leishmania, strogyloides, lamblia, trichinella a mnohé jiné... Z chemie mraky olova, rtuti, dusičnanů, aflatoxinu, DDT a dále různé herbicidy, insekticidy, mykotoxiny. Na dark field microskopu byla krev slepená, mraky chlamidií. Někde jsem zaslechl že i cukr mírně zvýšený, ale prý né cukrovkou ale parazitama ve slinivce. (pán co mě měřil je v soukromém životě nádražákem a asistuje manželce, snad věděl co povídá )

A teď k problémům \":)\" Cítím při chůzi jakoby závratě ale pocitově fajn. Těžko to vysvětlit. Nemáte podezření na tlaky, srdce... ale prostě cítíte jak se na půl vteřinky zamotáte. Okolí to nemusí ani postřehnout ale vy jste to jasně cítili, že jste na chvíli neměli pevný kramfleky. Občas divné vidění, neostré.

Naposledy dnes se mi stalo že jsem sedel v kavárně na svojí vodě s citronem a už od rána se necítím dobře. Pálí mě kůže, brní ruce, xicht. Pocit v těle takový... třas divný. Není to poprvé tak už nepanikaříte. Občas cítíte že ztrácíte kontrolu tak se jdete projít a nebo aspon sebou nějak zaškubete. Prokřupete si záda, které mimochodem také začala pěkně bolet. Co mě ovšem obtěžueje jsou třeba schody. Nepovažuju se za žádného kardiaka, ale ted mi pumpa pěkně lítá snad i bez zátěže. Bušení jak prase, až z respektu radši zastavíte.

A celkově se cítim na hovno. Pobolívá mě v levém podžebří. Hlava se motá, jen co se zvednu tak se do toho srdce párkrát opře pěkne pod tlakem. Nemůžu říct že bych si detox nějak užíval. Sice spotřeba jídla klesla razantně a ustoupily chutě na všechno možné, ale jinak opravdu bída... je to horší a horší mám ten pocit \":)\" Vůbec si nedovedu představit že bych se teď sebral a šel se jen tak projít. I přes nízký věk bych klopýtal po venku a na první lavičce bych dělal jakože si jdu hrát s mobilem a přitom bych se podezříval jestli nemám tlak 250/200 a infarkt za dveřma.

Fakt divný \":)\"

PS: Plivací test mi snad nikdy na světě nemůže vyjít negativně. Ráno co ráno mám plnou hubu zelenýho slizu, kterej když plivnu do sklenice tak okamžitě pustí šlahouny až na dno \":)\"

Tak projev detoxu, proč ne i to je možné i když mě z toho všeho vychází, že vám asi vlivem stravy spadl krevní tlak, což není problém změřit přístrojem za pár korun a dostat se do obrazu co se vlastně děje. Radikální snížení kalorického příjmu může dost zacukat i s hormony a třeba snížení krevního cukru způsobené adrenalinem zajistí bušení srdce, svírání na hrudi a pocity jako při infarktu, nicméně ty okamžitě odezní, pokud si dáte třeba lžíci medu, nebo glukopuru, to můžete vyzkoušet a uvidíte. Pokud to tak bude, zvyšte kalorický příjem a vyzkoušet můžete i B3 niacinamid, který adrenalin velice dobře vypíná. Uvedené soubory parazitů mohou žít pouze v těle s nízkou vibrací a zda je mohl nádražák naměřit objektivně, na to odpovědět neumím, každopádně by člověk měl mít nějaké reference, do jaké míry může výstupům od daného člověka důvěřovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz