Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: stř lis 20, 2019 2:02 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
dobrý den. věnuji se sportu,, silově cvičím v posilovně. již delší dobu mě bolí uvnitř ramene. tato bolest není vůbec znát v něžném životě, ale bolí mě při cvicích, u kterých využívám tlakovou sílu: benčpres, kliky na bradlech, tlak nad hlavu s činkou. pravděpodobně se jedná o nějaké přetížení ramene v přední části, navíc po dlouho dobu. shyby a přítahy cvičit můžu, zde mě nebolí nic. to, že ramenu budu muset dopřát klid, je mi jasné. otázka zní: jakou suplementací mohu zánětlivý proces zvrátit? bude postačovat alavis pro koně, jak to činí sportovci? a co dál? kurkuma, glycin? glukosamin? případně nelegální avšak účinné anabolické steroidy, které jsou silně protizánětlivé? děkuju za všechny odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: stř lis 20, 2019 9:59 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
bodhisutfa píše:
dobrý den. věnuji se sportu,, silově cvičím v posilovně. již delší dobu mě bolí uvnitř ramene. tato bolest není vůbec znát v něžném životě, ale bolí mě při cvicích, u kterých využívám tlakovou sílu: benčpres, kliky na bradlech, tlak nad hlavu s činkou. pravděpodobně se jedná o nějaké přetížení ramene v přední části, navíc po dlouho dobu. shyby a přítahy cvičit můžu, zde mě nebolí nic. to, že ramenu budu muset dopřát klid, je mi jasné. otázka zní: jakou suplementací mohu zánětlivý proces zvrátit? bude postačovat alavis pro koně, jak to činí sportovci? a co dál? kurkuma, glycin? glukosamin? případně nelegální avšak účinné anabolické steroidy, které jsou silně protizánětlivé? děkuju za všechny odpovědi.

Může to být namožený,ale znám dva případy,kdy bolest v rameni souvisela se střevy.V jednom případě se jednalo o nádor v tlustém střevu a v druhém o celilakii.Nemusí se jednat o tak vážné případy,ale opatrnost je na místě,ještě jsem si vzpomněla na jednu paní,nesportovkyni velkými bolestmi v rameni a za čas jí našli polyp ve střevu.Dle čínské medicíny je zde vztah mezi střeva a ramenem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: čtv lis 21, 2019 1:21 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
ok, a co s tím? lepek jím dost málo. a nikdy sem nevysledoval, že by mi nějak vadil, na rozdíl třeba od laktózy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: čtv lis 21, 2019 2:57 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
dobrý den. věnuji se sportu,, silově cvičím v posilovně. již delší dobu mě bolí uvnitř ramene. tato bolest není vůbec znát v něžném životě, ale bolí mě při cvicích, u kterých využívám tlakovou sílu: benčpres, kliky na bradlech, tlak nad hlavu s činkou. pravděpodobně se jedná o nějaké přetížení ramene v přední části, navíc po dlouho dobu. shyby a přítahy cvičit můžu, zde mě nebolí nic. to, že ramenu budu muset dopřát klid, je mi jasné. otázka zní: jakou suplementací mohu zánětlivý proces zvrátit? bude postačovat alavis pro koně, jak to činí sportovci? a co dál? kurkuma, glycin? glukosamin? případně nelegální avšak účinné anabolické steroidy, které jsou silně protizánětlivé? děkuju za všechny odpovědi.

Asi už zbytečně zopakuji aby jste se na to nesmyslné zatěžování vykašlal dokud je čas, ale to je jako když mluvím do dubu. Za předpokladu že nemáte raka, kterého by tak šlo teoreticky zhoršit, můžete vyzkoušet peptid BPC 157, ten je primárně určen k regeneraci tkání a hlavně i střevní trakce a jako jediný se nemusí píchat, dá se brát orálně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2019 9:53 am 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
tak já se na cvičení úplně vykašlat nechci, spíš to omezuji na třeba 2x týdně, aby mělo tělo čas regenerovat, a zdravě jím. taky vynechávám cviky co mi nesedí. nicméně děkuju, v peptidových vazbách se vůbec nevyznám. je jich spousta, sportovci je berou hodně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2019 10:04 am 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
a jen tak mimochodem, kde ho nejlépe koupit? máte nějakou ověřenou firmu co ho prodává, neo ho prostě objednat na netu na fitnes stránkách? díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2019 10:17 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
a jen tak mimochodem, kde ho nejlépe koupit? máte nějakou ověřenou firmu co ho prodává, neo ho prostě objednat na netu na fitnes stránkách? díky.

To je pokud vím slušná firma https://particlepeptides.com/sk/16-kupit-peptidy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2019 11:57 am 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
ok děkuji. a tyhle peptidy se dají používat na regeneraci a na různé zdravotní problémy bez vedlejších účinků? na rozdíl třeba od látek na bázi testosteronu, jako jsou anabolika? je to jistě zajímavá věc a pokud ano, tak by jistě dokázaly zvýšit kvalitu života u hodně lidí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2019 8:37 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
ok děkuji. a tyhle peptidy se dají používat na regeneraci a na různé zdravotní problémy bez vedlejších účinků? na rozdíl třeba od látek na bázi testosteronu, jako jsou anabolika? je to jistě zajímavá věc a pokud ano, tak by jistě dokázaly zvýšit kvalitu života u hodně lidí.

No bez vedlejších účinků není nic zvláště pokud se to užívá nesmyslně. Každopádně případné vedlejší účinky jsou podstatně menší než u jiných látek. Logické ovšem je že se tím opravuje sedřená straší osoba, ale aby cokoliv bral mladý nabušený bejk to vidím jako hovadinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: sob lis 23, 2019 8:50 am 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
tak když to někdo bere jen kvůli vzhledu, tak to asi hovadina je. ale pokud by to pomohlo regeneraci třeba někomu, kdo 5x týdně 10 hodin manuálně maká, tak by to jistě opodstatnění mělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: sob lis 23, 2019 9:27 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
tak když to někdo bere jen kvůli vzhledu, tak to asi hovadina je. ale pokud by to pomohlo regeneraci třeba někomu, kdo 5x týdně 10 hodin manuálně maká, tak by to jistě opodstatnění mělo.

Tak jistě, ale i tam bych volil raději odstranit tu zátěž než si tělo dlouhodobě ničit a následně opravovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: sob lis 23, 2019 5:12 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
tak o tom žádná. dobře peptid beru na vědomí, díky za tip. a co doplňky výživy? má cenu třeba tolik využívaný alavis? nebo něco jako glycin?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: sob lis 23, 2019 6:50 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
tak o tom žádná. dobře peptid beru na vědomí, díky za tip. a co doplňky výživy? má cenu třeba tolik využívaný alavis? nebo něco jako glycin?

Tak pochopitelně má, za našich předků to řešil sulc, tlačenka, ovar, kližkový guláš a aspik prostě kližkovité potraviny. Dnes je to prášek z pytlíku, ale ve své podstatě je to totéž.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: pon lis 25, 2019 1:11 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
Objednám ten peptid. Nestojí moc peněz, asi stojí za vyzkoušení. Jen vůbec netuším jak to brát. Myslím źe není v tabletách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba bolestivého ramene.
PříspěvekNapsal: úte lis 26, 2019 2:04 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
Objednám ten peptid. Nestojí moc peněz, asi stojí za vyzkoušení. Jen vůbec netuším jak to brát. Myslím źe není v tabletách.

Ne to určitě není, jde o malou lékovku s lyofilizovaným práškem který se zředí fyziologickým roztokem který také prodávají a pak se píchá pod kůži inzulínkou, nebo si ho dáte do lžičky s vodou podržíte v ústech cca 1-2 minuty a spolknete. Důležité je vždy aplikovat nalačno tedy hned ráno po probuzení a večer minimálně tři hodiny po jídle a pít nebo jíst se dá 30 minut po aplikaci. Rozhodně si o tom něco načtěte jinak to nemusí vůbec fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz