Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2018 7:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Monka":v66981cj]Asi máte trošku pravdu, ale riešim viaceré zdravotné problémy naraz, mám aj žlčníkové kamene, HIT...čítam veľa vecí naraz, ďakujem za tip, chcem sa ešte opýtať, vlasy mi vypadávajú od okamihu, keď mi zistili HIT, mne to príde, že mám v čreve nejakú pleseň alebo kvasinky, myslím, že tích prevítov mám na čreve, lebo inak by histamínová intolerancia v zdravom čreve nevznikla, skúsite mi poradiť, ako vyriešiť HIT a padanie vlasov zvnútra? to znamená kvasinky, pleseň v čreve? protiplesňovú diétu som už skúšala, nepomohlo - nejaký čaj? urinu, alebo? Myslím, že HIT a padanie vlasov nejako súvisia, snahu mám, začala som sa zdravo stravovať...budem sa držať vašich rád, lebo už tých chorôb mám pokrk \":lol:\" Dopredu ďakujem za váš čas, ricínový olej mám doma, budem si ho dávať...[/quote:v66981cj]
Tak ono to začíná u nízké HCl v žaludku tedy udělat krkací test a pokud se deficit potvrdí tak dodávat HCl. Tím se nabudí vylučování žluče a zároveň čistí bordel z těla. Také se dají aplikovat miniklystýry s HCl což vyloženě gruntuje

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pát lis 02, 2018 12:04 pm 
Offline

Registrován: stř říj 31, 2018 7:58 am
Příspěvky: 3
ďakujem , dáva to logiku, idem robiť krkací test, ďakujem za radu..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2018 9:14 pm 
Offline

Registrován: ned lis 18, 2018 8:39 pm
Příspěvky: 12
Mojí kamarádce z práce padaly vlasy. Nejdřív jsem jí říkala, že se moc pozoruje, ale časem jsem to začala taky vidět. Ona samozřejmě pátrala po tom, jak to zastavit a vyzkoušela všechno možné. Narazila i na dárcovskou urinoterapii a když jí nic nezabralo odhodlala se i k této metodě. Protože neberu antikoncepci ani žádné jiné léky, ani nemám žádné zdravotní problémy a co víc moje vlasy jsou opravdu husté, požádala mě o dárcovství. Aplikovala si klystýrem moji fermentovanou urinu v množství 1l 1x týdně po dobu 3. měsíců. Po této době měla viditelné podrůstky a vlasy jí začaly houstnout. Zkouším to teď i u svého plešatícího přítele a výsledky už jdou taky vidět. Přijde mi to jako zázrak. Moc nechápu lidi, kteří mají problém s padáním vlasů a zkouší kde co, přitom je tady tak jednoduchá účinná metoda. Jen jsem se chtěla podělit o zkušenost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2018 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Fefra píše:
Mojí kamarádce z práce padaly vlasy. Nejdřív jsem jí říkala, že se moc pozoruje, ale časem jsem to začala taky vidět. Ona samozřejmě pátrala po tom, jak to zastavit a vyzkoušela všechno možné. Narazila i na dárcovskou urinoterapii a když jí nic nezabralo odhodlala se i k této metodě. Protože neberu antikoncepci ani žádné jiné léky, ani nemám žádné zdravotní problémy a co víc moje vlasy jsou opravdu husté, požádala mě o dárcovství. Aplikovala si klystýrem moji fermentovanou urinu v množství 1l 1x týdně po dobu 3. měsíců. Po této době měla viditelné podrůstky a vlasy jí začaly houstnout. Zkouším to teď i u svého plešatícího přítele a výsledky už jdou taky vidět. Přijde mi to jako zázrak. Moc nechápu lidi, kteří mají problém s padáním vlasů a zkouší kde co, přitom je tady tak jednoduchá účinná metoda. Jen jsem se chtěla podělit o zkušenost.

Inspirativní zkušenost, která krásně potvrzuje že metoda funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon lis 19, 2018 11:09 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
[quote="Jarda":8tg57xt2]...Také se dají aplikovat miniklystýry s HCl což vyloženě gruntuje

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 9:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vero píše:
Jak dlouho lze aplikovat ty klystýry? P se dostávám na dávku 36 kapek 3,5% HCl.
Zpočátku se mi dost zlepšila pleť, ale teď je zase všechno při starém.
Mám zvětšené mízní uzliny v tříslech, ale u těch žádnou změnu nepozoruji.

Při deficitu HCl i dlouhodobě, ale jednou za 14 dní je potřeba si udělat krevní obraz který upozorní na to pokud by se něco chovalo blbě. Jde o vyloženě levnou záležitost, tedy není třeba se bát nějakých velkých částek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte říj 05, 2021 8:50 am 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 67
Omlouvám se, že jsem celé vlákno nepročetl a tak nemám představu, jaké rady jsou zde proti padání vlasů aplikovány, ale rád bych se podělil se svou zkušeností, která by mohla třeba někomu pomoci. Cca před 6 lety, jako čerstvý čtyřicátník, jsem začal řešit zvýšený výpad vlasů. Na vršku hlavy mi na mnoha místech prosvítala kůže. Nebudu zdlouhavě popisovat, co všechno jsem vyzkoušel, ale nic nepomáhalo, situace byla stále horší. Až jednoho krásného dne jsem se někde dočetl, že jeden z nejlepších přírodních prostředků na vlasy je obyčejná brambora, resp. čerstvá vymačkaná štáva. Už s malou vírou na úspěch jsem jí jednoho večera aplikoval na pokožku a hned na poprvé mě zaujalo, že když jsem se druhý den ráno česal, v hřebenu nebyl jediný vlas. Na to jsem koukal jak na zjevení, myslel jsem, že se mi to zdá. Cca půl hodiny po aplikaci se na pokožce dostaví svěží pocit a jako by za vlasy někdo mírně tahal. Od té doby dávám šťávu z brambor ob 14 dní a asi po 2 letech jsem si všiml, že hlava zarostla novými vlasy a kůži hlavy nikde nevidím. Brambora je ( v mém případě) na vlasy zázrak. Je možné, že jsem zrovna já potřeboval přesně to co brambora umí doplnit a že to třeba nepomůže všem.

Vím jaký strašlivý stres způsobí padání vlasů, třeba to někomu pomůže \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte říj 05, 2021 7:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Pontiac07 píše:
Omlouvám se, že jsem celé vlákno nepročetl a tak nemám představu, jaké rady jsou zde proti padání vlasů aplikovány, ale rád bych se podělil se svou zkušeností, která by mohla třeba někomu pomoci. Cca před 6 lety, jako čerstvý čtyřicátník, jsem začal řešit zvýšený výpad vlasů. Na vršku hlavy mi na mnoha místech prosvítala kůže. Nebudu zdlouhavě popisovat, co všechno jsem vyzkoušel, ale nic nepomáhalo, situace byla stále horší. Až jednoho krásného dne jsem se někde dočetl, že jeden z nejlepších přírodních prostředků na vlasy je obyčejná brambora, resp. čerstvá vymačkaná štáva. Už s malou vírou na úspěch jsem jí jednoho večera aplikoval na pokožku a hned na poprvé mě zaujalo, že když jsem se druhý den ráno česal, v hřebenu nebyl jediný vlas. Na to jsem koukal jak na zjevení, myslel jsem, že se mi to zdá. Cca půl hodiny po aplikaci se na pokožce dostaví svěží pocit a jako by za vlasy někdo mírně tahal. Od té doby dávám šťávu z brambor ob 14 dní a asi po 2 letech jsem si všiml, že hlava zarostla novými vlasy a kůži hlavy nikde nevidím. Brambora je ( v mém případě) na vlasy zázrak. Je možné, že jsem zrovna já potřeboval přesně to co brambora umí doplnit a že to třeba nepomůže všem.

Vím jaký strašlivý stres způsobí padání vlasů, třeba to někomu pomůže \":-)\"

No mě tedy vypadávání vlasů nikdy žádný stres nezpůsobovalo to bych viděl spíše naopak že vypadávání způsobil stres z jiné činnosti. Ta brambora je dobrá rada je tam spousta látek které mohou zafungovat a syrovou bramborou se dá opravit docela dost zdravotních problémů tak proč ne zrovna vlasy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2021 8:41 am 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 67
Jarda píše:
No mě tedy vypadávání vlasů nikdy žádný stres nezpůsobovalo to bych viděl spíše naopak že vypadávání způsobil stres z jiné činnosti. Ta brambora je dobrá rada je tam spousta látek které mohou zafungovat a syrovou bramborou se dá opravit docela dost zdravotních problémů tak proč ne zrovna vlasy.

No jen jestli jste už včera večer nedával obklad z bramborové štávy!!!

Omlouvám se, nějak jsem si nemoh odpustit tento trapný vtípek \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2021 10:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Pontiac07 píše:
No jen jestli jste už včera večer nedával obklad z bramborové štávy!!!

Omlouvám se, nějak jsem si nemoh odpustit tento trapný vtípek \":lol:\"

No já mám vtípky rád, ale u mě by nepomohla ani podstatně tvrdší rada která se také občas objeví od škodolibých jedinců. Ti doporučují na růst vlasů slepičí hovna s medem protože hovno tlačí a med táhne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz