Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 10:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
prokera: jeste jsem zapomnel - v ramci tvych vysledku se jednalo primarne o zastaveni/omezeni padani vlasu a jejich kvalitu/silu nebo ti zacaly znovu zarustat i 'ridsi' vypadana mista?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 11:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Firebird píše:
prokera: jeste jsem zapomnel - v ramci tvych vysledku se jednalo primarne o zastaveni/omezeni padani vlasu a jejich kvalitu/silu nebo ti zacaly znovu zarustat i 'ridsi' vypadana mista?

V mém případě se jednalo a posílení vlasů ve smyslu tloušťky + mírné zahuštění v oblastech, kde mi hrozně prosvítala kůže. Vypadávání bych řekla, že mám hodně a celý život:(, ale po té největší krizi (která nastala vysazením HA) jsem se po 2 letech konečně dostala na svou obvyklou hustotu z mladších let.\":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 11:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
OK, to zni dobre \":)\". A prosim pekne - vysazenim ceho?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 11:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Firebird píše:
OK, to zni dobre \":)\". A prosim pekne - vysazenim ceho?

\":)\"Hormonální antikoncepce, ale to nebude tvůj problém \":wink:\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 12:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
No to asi ne \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 10:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
tak to je zaujimave, z mojho pohladu zas nie az tak neuskutocnitelne.

Tak ono skoro nic není neuskutečnitelné a přesto to lidé běžně nedělají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 12:07 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
Dobry den Jardo,

na Vasu radu som si zohnala lichoresnici (50ml vytazok). uzivam kazdych 8 hodin 20kvapiek. chcem sa spytat, ako dlho sa moze toto prirodne antibiotikum uzivat, ci staci vybrat jedno toto 50ml balenie, alebo mam nasledne pokracovat. studovala som moju zdravotnu kartu a zistila som ze streptokoky a stafylokoky sa u mna pravidelne objavuju uz od utleho detstva. naposledy som mala take velke problemy s mandlami asi pred 4 rokmi a nedavno ma bolievali ladviny - zistili mi streptokoka v moci (na to som brala antibiotika - nie prirodne, ale take co mi dala doktorka).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2012 8:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
phoenix píše:
Dobry den Jardo,

na Vasu radu som si zohnala lichoresnici (50ml vytazok). uzivam kazdych 8 hodin 20kvapiek. chcem sa spytat, ako dlho sa moze toto prirodne antibiotikum uzivat, ci staci vybrat jedno toto 50ml balenie, alebo mam nasledne pokracovat. studovala som moju zdravotnu kartu a zistila som ze streptokoky a stafylokoky sa u mna pravidelne objavuju uz od utleho detstva. naposledy som mala take velke problemy s mandlami asi pred 4 rokmi a nedavno ma bolievali ladviny - zistili mi streptokoka v moci (na to som brala antibiotika - nie prirodne, ale take co mi dala doktorka).

Ideální je jí užívat dlouhodobě, nejlepší výsledky má po dvou měsících užívání a u infekcí močových cest se dá aplikovat souběžně s brusinkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 6:34 pm 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Dobrý den,
také mě trápí padání vlasů. Vždy od července do prosince, ledna. Zkoušela jsem pročistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte zář 25, 2012 1:27 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 6:38 am
Příspěvky: 29
Dobrý deň pán Jarda,

Chcem sa spýtať, je možné že vysadenie hormonálnej antikoncepcie zapríčiní vypadávanie vlasov (vo vačšej miere)?

Ohladne oplachovania vlasov s vodou s lugolom, kolko kvapiek lugolu do akého množstva vody odporúčate?
Alebo sú lepšie zábaly?

A ešte sa spýtam ohladne otužovania, nie je nebezpečné púšťať si studenú vodu priamo na hlavu? Na telo je to v pohode ale či si takto ochladzovať hlavu nevadí? Predpokladám že toto sa aplikuje tak na 5-10 sekúnd.

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 4:27 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
zdravim vas, beriem uz nejaku dobu MSM, uz dlho dlho mi padaju a riadne mi zredli, kedysi som ich mala nadherne leskle a huste. teraz mam na hlave par vlasov a su poslednu dobu bud mastne po 1 dni alebo zase nadmerne suche. predtym mi stacilo hlavu zmyt raz za 4-5 dni a bol pokoj. zaujimalo by ma, ci sa da MSM aplikovat aj priamo na pokozku hlavy, niekde som o tom citala, ale neviem ci to nie je nezmysel tak by ma zaujimali vase skusenosti \":)\"

dakujem \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 4:53 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
phoenix píše:
zdravim vas, beriem uz nejaku dobu MSM, uz dlho dlho mi padaju a riadne mi zredli, kedysi som ich mala nadherne leskle a huste. teraz mam na hlave par vlasov a su poslednu dobu bud mastne po 1 dni alebo zase nadmerne suche. predtym mi stacilo hlavu zmyt raz za 4-5 dni a bol pokoj. zaujimalo by ma, ci sa da MSM aplikovat aj priamo na pokozku hlavy, niekde som o tom citala, ale neviem ci to nie je nezmysel tak by ma zaujimali vase skusenosti \":)\"

dakujem \":)\"

To můžete, ale přijde mi nepravděpodobné, že by samotná síra zásadně změnila stav. Možné příčiny budou hormonální nerovnováha, nedostatek některých klíčových látek a celkově možné špatné trávení a vstřebávání látek, celkově nahromaděný bordel v těle a špatný psychický stav (ten nemusí být špatný na první pohled, člověk s vnitřním prostorem zahlceným stresem můžete působit jako pohodář a to i paradoxně sám pro sebe), který se je zpravidla spojen se vším zmíněným, tady bych tedy začal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 7:07 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
sakul píše:
To můžete, ale přijde mi nepravděpodobné, že by samotná síra zásadně změnila stav. Možné příčiny budou hormonální nerovnováha, nedostatek některých klíčových látek a celkově možné špatné trávení a vstřebávání látek, celkově nahromaděný bordel v těle a špatný psychický stav (ten nemusí být špatný na první pohled, člověk s vnitřním prostorem zahlceným stresem můžete působit jako pohodář a to i paradoxně sám pro sebe), který se je zpravidla spojen se vším zmíněným, tady bych tedy začal

psychika tam urcite je, no som clovek ktory je hrozne komplikovany (vo svojom vnutri). vela veci skryvam, som typicky skorpion - na prvy pohlad hahaha hihihi ale vnutri ma vela veci doziera. dalsia vec - pracujem s umenim a studujem ho...umelci=chora mysel \":D\" no tiez sa zaoberam TCM, meditaciami, konstelaciami a podobne, snazim sa vsetky tie negativne myslienky a psych. bordel dostat von, no myslim ze u mna to nikdy nebude koser tak ako by som chcela. jednoducho som clovek ktory si asi rad komplikuje zivot (na zaklade coho pracujem s umenim)

co sa tyka fyzickych zalezitosti, tak tieto problemy my zacali subezne s problemami s mandlami. mala som caste anginy, behom pol roka som vystriedala 12 antibiotik a roznych dalsich chemickych sraciek ktore mi naordinovali (samozrejme z toho som sa poucila a odvtedy som sa zacala venovat strave). vtedy som mala okolo 17-18 rokov, teraz mam 21. vsimla som si ze vlasy mi niekedy padaju tyzden celkom dost a potom mam par dni pokoj.potvrdila sa mi kvasinka, snazim sa vyradovat postupne potraviny no v tomto som dost slaba, hlavne teraz v obdobi skoly ked mam blby rozvrh. mineraly doplnam formou nahrin Basico tabliet, beriem lichoresnici, MSM vnutorne, rano na lacno prip pocas dna ostropestrecove semienka ktore ked pozujem zmiesam v ustach s ostropestr. olejom. co sa tyka stravy som vegetarian, takmer uplne som obmedzila kvoli peceni (zac. steatoza) mliecne vyrobky, vajcia naozaj prilezitostne. no co mi robi najvacsie problemy su potraviny narychlo, cize bud si kupim daky kolac ked som v skole a som hladna, alebo podobne. snazim sa toho zbavit, no ide to hrozne tazko. dnes som robila krkaci test na hcl, negrgla som si vobec. sa nam to pekne nakopilo a potom sa nemozem divit, ze mam problemy ake mam, no vlasy mi zacali padat naozaj ked mi este bolo fajn, nebola som vecne unavena, ziadne nafuknute brucho - iba anginy. odvtedy sa to zacalo kopit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 9:26 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
to phoenix: možná přičina by byla i v nedostatku železa což mnoho žen podceňuje a díky svému směru vegetariána nebo fruktariána mají tyto potíže. Projděte zahraniční diskuze a případy jak po třech měsících mnoho žen uvedlo problém s padáním vlasů v souvislosti s náhlými změnami jídelníčku. Nechci Vás od Vašeho stravovacího návyku odrazovat ale zaměřte se i na potraviny které železo skutečně obsahují většinou živočišného původu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 9:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="panka":2xwya0hl]Dobrý den,
také mě trápí padání vlasů. Vždy od července do prosince, ledna. Zkoušela jsem pročistit

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz