Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
zaznamenal jsem vetsi ubytek vlasu pokavad jsem cvicil tri dny v kuse, myslel jsem si ze kotvicnik a masaz prostaty by to normalizovaly ale asi ne... ale je pravdou take ze se mi stresem v tom obdobi hodne rozjela candida lepiva stolice, plynatost. Co si myslite, že má větší vliv a hlavne jestli kotvicnik a masaz prostaty pripadne derivacni koupel zabrani vysokemu dht a neanulujeto to cviceni.... Jinak candidu jsem predtim nemel nijak projevujici, zaclo to az velkymi depresemi, coz se hrozne rozjelo aniz bych nijak vyrazne menil jídelníček \":(\"

Řekl bych, že zde to je jasné a člen sakul vám to píše správně, prostě primární je kvasinka, která pomocí svých výměšků likviduje játra a to pak likviduje psychiku, čili začít u kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 2:09 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Tak jsem si rekl ze i kdyz delam casto remineralizacni koupele proc bych si tuto smes nemohl denně dávat na pokožku hlavy aby vlásky pěkně rostly. Takže si udělám směs epsomské soli, , himalajske soli, jedle sody, kaolinu a zinek (ted nevim v jake forme? rozpustit tabletu?) rozpuštěné ve vodě ale v jakem pomeru... dejme tomu na 100 ml kolik by to tak mohlo byt ceho...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2012 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Tak jsem si rekl ze i kdyz delam casto remineralizacni koupele proc bych si tuto smes nemohl denně dávat na pokožku hlavy aby vlásky pěkně rostly. Takže si udělám směs epsomské soli, , himalajske soli, jedle sody, kaolinu a zinek (ted nevim v jake forme? rozpustit tabletu?) rozpuštěné ve vodě ale v jakem pomeru... dejme tomu na 100 ml kolik by to tak mohlo byt ceho...

Na vnější použití je to docela jedno, tím nemáte co pokazit, jenom ta směs nesmí pálit na pokožce. Asi nejvíce bych dal toho jílu a ostatní tak nějak odhadnout celkové množství, nicméně dodržet poměr. Zinek je ideální v chloridu zinečnatém, nebo tu tabletu rozpustit a nalít do jílu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 8:43 pm 
Offline

Registrován: stř úno 29, 2012 8:37 pm
Příspěvky: 3
Od 10 let (možná i dříve) mám na čele kouty + velké čelo. Podle mého názoru je to tím, že jsem si jako malý za ty vlasy hodně tahal - a to fest, co mi síly stačily. Od té doby mě to celkem žere, protože jinak mi ty vlasy nikde nepadají (a doufám že ani nebudou). Nevíte jestli se dají vlasy v koutech nějak obnovit?

Já osobně razím myšlenku, že je lepší ztrátě vlasů předejít. Na internetu jsem našel perfektní článek... mám ho v podpisu.

_________________
Co takle zabránit padání vlasů ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 9:02 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Prok píše:
Od 10 let (možná i dříve) mám na čele kouty + velké čelo. Podle mého názoru je to tím, že jsem si jako malý za ty vlasy hodně tahal - a to fest, co mi síly stačily. Od té doby mě to celkem žere, protože jinak mi ty vlasy nikde nepadají (a doufám že ani nebudou). Nevíte jestli se dají vlasy v koutech nějak obnovit?

Já osobně razím myšlenku, že je lepší ztrátě vlasů předejít. Na internetu jsem našel perfektní článek... mám ho v podpisu.

To co je v článku je pouhá obecné tlachání, které najdete v každém bulváru a hlavně nic neříká a nepomůže. Dokud se člověk nedostane pořádně do studia vitamínů a mienrálů, lepku a kvasinek a neposílí to prací na psychice v mnoha ohledech tak se o zlepšení stavu ani neotřel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 9:10 pm 
Offline

Registrován: stř úno 29, 2012 8:37 pm
Příspěvky: 3
Kvasinky pomáhají? o tom jsem nikdy neslyšel.

_________________
Co takle zabránit padání vlasů ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 10:41 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Prok píše:
Kvasinky pomáhají? o tom jsem nikdy neslyšel.

Ano, pomáhají zcela zaručeně. Pěstovat si je ve větším množství v těle je ta nejlepší cesta jak ušetřit za holiče a vlasové přípravky a dostat se k doživotní slušivé pleši


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Prok píše:
Od 10 let (možná i dříve) mám na čele kouty + velké čelo. Podle mého názoru je to tím, že jsem si jako malý za ty vlasy hodně tahal - a to fest, co mi síly stačily. Od té doby mě to celkem žere, protože jinak mi ty vlasy nikde nepadají (a doufám že ani nebudou). Nevíte jestli se dají vlasy v koutech nějak obnovit?

Já osobně razím myšlenku, že je lepší ztrátě vlasů předejít. Na internetu jsem našel perfektní článek... mám ho v podpisu.

Člen sakul vám odpověděl sice trochu ironicky, ovšem zcela správně, pokud řešíte vlasy, vždy řešte kvasinky a parazity, minerály a vitamíny, jinak je to k ničemu, dost je toho zde popsáno, stačí číst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 10:14 am 
Offline

Registrován: stř úno 29, 2012 8:37 pm
Příspěvky: 3
Ok děkuji mockrát, pročtu to tu pořádně.

_________________
Co takle zabránit padání vlasů ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 8:03 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Tak se hlásím jak jsem na tom zase s vlasama... Tak vlásky vyrostly tam kde nebyly vyrostly vsude ale jsou slabounky a bez pigmentu, teď momentálně zkouším vědomé zatínání pokozky na hlave a tim si vlastne prokrvuju korinky (scalp exercise). Zajímalo by me když už mi ty vlasy vyrostly jsou silnejsi uz to neni chmýří, jak to nejrychleji provést aby zesilnili jeste víc a hlavně začaly pigmentovat. Vim že nowocayn tady jednou psal že mu po derivační koupeli ztmavly vlasy tak asi začnu zase derivovat \":D\" přes zimu to nešlo...jinak beru b komplex plus navic biotin kotvičnik... no a 10 března jdu na biostimulační laser tak snad taky tomu trochu přídá na tom zesílení vlasů. co k té pigmentaci doplnit methionin?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 8:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Tak se hlásím jak jsem na tom zase s vlasama... Tak vlásky vyrostly tam kde nebyly vyrostly vsude ale jsou slabounky a bez pigmentu, teď momentálně zkouším vědomé zatínání pokozky na hlave a tim si vlastne prokrvuju korinky (scalp exercise). Zajímalo by me když už mi ty vlasy vyrostly jsou silnejsi uz to neni chmýří, jak to nejrychleji provést aby zesilnili jeste víc a hlavně začaly pigmentovat. Vim že nowocayn tady jednou psal že mu po derivační koupeli ztmavly vlasy tak asi začnu zase derivovat \":D\" přes zimu to nešlo...jinak beru b komplex plus navic biotin kotvičnik... no a 10 března jdu na biostimulační laser tak snad taky tomu trochu přídá na tom zesílení vlasů. co k té pigmentaci doplnit methionin?

Na pigmentaci se podílí většina doplňků uvedených v tomto článku http://www.zdravi-az.cz/doc/R07_66-67_O ... trolou.pdf a u muže dokonalé zdraví prostaty, čili ideální jsou masáže prostaty, derivační koupele a celkově ji podpořit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 10:07 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Mikard píše:
Tak se hlásím jak jsem na tom zase s vlasama... Tak vlásky vyrostly tam kde nebyly vyrostly vsude ale jsou slabounky a bez pigmentu, teď momentálně zkouším vědomé zatínání pokozky na hlave a tim si vlastne prokrvuju korinky (scalp exercise). Zajímalo by me když už mi ty vlasy vyrostly jsou silnejsi uz to neni chmýří, jak to nejrychleji provést aby zesilnili jeste víc a hlavně začaly pigmentovat. Vim že nowocayn tady jednou psal že mu po derivační koupeli ztmavly vlasy tak asi začnu zase derivovat \":D\" přes zimu to nešlo...jinak beru b komplex plus navic biotin kotvičnik... no a 10 března jdu na biostimulační laser tak snad taky tomu trochu přídá na tom zesílení vlasů. co k té pigmentaci doplnit methionin?

Pro růst vlasů:
Ke šťávě z karotky a lucerky se může přidat šťáva z hlávkového salátu, čímž se tato směs obohatí o účinné látky, které jsou nutné
především pro kořínky vlasů. Denní pití této směsi (půl litru denně) může pozoruhodně podpořit růst vlasů.

Na barvu vlasů - potlačení šedin se používá kořen foti - čínská bylina.
Horko těžko jsem dohledala odkaz, pod pojmem FOTI nic nevyjede, takže RDESNO MNOHOKVĚTÉ

http://www.vegetalismus.cz/rdesno-mnoho ... -1-21.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 11:04 am 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Zaujalo mě to rdesno mnohokvěté (od členky jani) ale teď to dávkování se všude různí takže nevim jak to užívat a hlavně kolik.
Navíc jsem našel prodávat rdesno mnohokvěté kořen a pak kořen vařený který prý má jiné učinky než nevařené a spíš by to mělo být na ty vlasy. teď babo raď jsem z toho zmatenej co koupit jedno je: http://www.prodejbylin.cz/rdesno_mnohok ... index.html a to druhé : http://www.prodejbylin.cz/rdesno_mnohok ... index.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 3:47 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Mikard píše:
Zaujalo mě to rdesno mnohokvěté (od členky jani) ale teď to dávkování se všude různí takže nevim jak to užívat a hlavně kolik.
Navíc jsem našel prodávat rdesno mnohokvěté kořen a pak kořen vařený který prý má jiné učinky než nevařené a spíš by to mělo být na ty vlasy. teď babo raď jsem z toho zmatenej co koupit jedno je: http://www.prodejbylin.cz/rdesno_mnohok ... index.html a to druhé : http://www.prodejbylin.cz/rdesno_mnohok ... index.html

Pokud chvilku vydržíš, pokusím se sehnat věrohodné informace od lidiček, které ho skutečně používaly, psal mi známý, že ho před dvěma lety používal s úžasnými výsledky.

Jinak docela zajímavý článeček o foti - mám to prohnané google chrom
http://www.scumdoctor.com/Czech/beauty/ ... -Hair.html
Byliny Pro odstranění Gray Hair
Existují rostliny, které jsou popularizoval v tradiční čínské medicíny, které jsou považovány za vynikající vlastnosti se proti stárnutí. Mnoho tradičních způsobů použití bylin na odstranění šedé vlasy a populární čínská bylina používá se zbavit šedé vlasy Foti.

Foti je obecný název pro Polygonum multiforum. Jedná se o lezení révy s červenými stonky a bílé nebo růžové květy. Je pěstovaná v centrální a jižní Číny. Je známo, že rostou do délky 30 metrů. Je znám jako On Shou Wu pojmenována po folklorní hrdina. On byl v jeho 60s a byl bez dítěte. Našel tento bylina rostoucí v blízkosti svého domu. Byl konzultován moudrého o užitečné pro bylina. Bylo mu doporučeno použít bylinkové získat výborné výsledky. Když začal používat bylinkovém během několika dny zjistil, že mu jeho šedé vlasy se ukázala černé a následně se stal otcem 4 dětí. Žil do věku 132.

Ta se stala běžnou a populární tónice pro střední věku a starších lidí v Číně. V tradiční čínské medicíny je to u onemocnění jater a ledvin a vyživuje krev. To může vést ke snížení hladiny cholesterolu, zabránit předčasnému šedé vlasy a podporovat červených krvinek a dlouhověkost na buněčné úrovni.

Stopových minerálů v Foti hrát roli v prevenci šedé vlasy. Foti je bohatá na minerální látky, stopové jako vápníku, manganu a železa, které jsou potřebné k udržení růstu normální vlasy s barva přírodní. Foti má majetek, který má za následek nižší hladiny cholesterolu v krvi. V stilbenů složek Foti se ví, že spojovat s cholesterolem, aby mu zabránil v získání vstřebává do střev. V současné době v lecithin Foti také zabraňuje ukládání cholesterolu v játrech.
Má vynikající vlastnosti na podporu fungování několika systémů v těle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 5:06 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
to Jani: diky moc ono se o te byline moc nepíše a už vubec ne o účincích na vlasech těch lidí co to zkusilo na internetu je jako šafránu. Ale to mě utvrzuje v tom, že to nejspíš bude ono co potřebuji protože jak si někdo něco vyléčil něco něčim tak zapomene na svuj problem a už to ani do sveta neroztrubuje což je škoda. Máme zkušenosti například s čínskou bylinou kudzu která pomohla otci se zbavit závislosti na alkoholu což je neuvěřitelný. K těm čínským bylinkám jsem si vypěstoval důvěru takže věřim, že to pomůže. Ještě jednou děkuji za ochotu \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz