Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 11:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: sob črc 01, 2017 10:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
EliskaMetlova píše:
Dobrý den, prosím o radu. Co vám pomohlo na vypadávání vlasů? Které potraviny nebo doplňky stravy máte ozkoušeny a můžete je doporučit?

Strava je pouze část řešení, základ vidím spíše v eliminaci stresu a srovnání hormonů což má na stav vlasů mnohem větší vliv. Tím netvrdím že vitamíny a správná strava nejsou potřebné, nicméně při vysoké stresové zátěži je to jako plnit síto vodou, skoro nic v něm neudržíte a totéž je v těle ve stavu stresu. Jak vám již bylo doporučeno urinoterapie hormony rovná a stres se dá prostě rozchodit, stačí denně cca 1-2 hodiny chodit někde kolem řeky, nebo lesem a budou se dít divy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2018 6:28 pm 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Arne píše:
Když se vrátím k té urinoterapii, ač to zní neuvěřitelně, k redukci padání u mě došlo už po první aplikaci. Teď to zní jako reklama, ale nebojte, je to zdarma a můžete se spolehnout čistě na vlastní zdroj. \":lol:\" .

Tohle je velmi nebezpečná dezinformace, ale při padání vlasů se vlastní moč užívat nesmí !!!!!!!!! Vlastí moč ten hormonální probém neustále zesiluje !!!!! Při padání vlasů, ale i při ostatních hormonálních problémech, musí být moč darovaná od zdravého člověka. Jedině dárcovská urinoterapie může v případě hormonálních problémů pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 18, 2018 4:32 pm 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Můj známý mi říkal, že proti padání vlasů mu hodně pomohla jednoduchá mastička zíkaná z čerstvé zázvorové šťávy smíchané s ricinovým olejem. Maže si to jednou denně na hlavu a má s tím prý super úspěchy. O zázvoru je známo, že prokrvuje a ricinový olej by měl být údajně lokální blokátor DHT, takže fungovat by to mohlo. Každopádně je to léčba skoro zadarmo, tak to sem dávám pro inspiraci. Určitě lepší, než drahý progesteronový krém, který má úžasnou reklamu, ale účinnost nulová.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: sob srp 18, 2018 6:14 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Lukopren píše:
Tohle je velmi nebezpečná dezinformace, ale při padání vlasů se vlastní moč užívat nesmí !!!!!!!!! Vlastí moč ten hormonální probém neustále zesiluje !!!!! Při padání vlasů, ale i při ostatních hormonálních problémech, musí být moč darovaná od zdravého člověka. Jedině dárcovská urinoterapie může v případě hormonálních problémů pomoci.

Urobil som si asi 50 vlasových zábalov zo svojej starej uriny (dozadu 2 a viac rokov). Nepomohlo to ani prd, možno to všetko len urýchlilo...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 18, 2018 6:16 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Lukopren píše:
Můj známý mi říkal, že proti padání vlasů mu hodně pomohla jednoduchá mastička zíkaná z čerstvé zázvorové šťávy smíchané s ricinovým olejem. Maže si to jednou denně na hlavu a má s tím prý super úspěchy. O zázvoru je známo, že prokrvuje a ricinový olej by měl být údajně lokální blokátor DHT, takže fungovat by to mohlo. Každopádně je to léčba skoro zadarmo, tak to sem dávám pro inspiraci. Určitě lepší, než drahý progesteronový krém, který má úžasnou reklamu, ale účinnost nulová.

Progesteron nulová účinnosť... ? Možno tak na vlasy...
Ale asi skúsim zázvorovú šťavu s ricínovým olejom... Len škoda, že si nenapísal v akom pomere...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 6:57 am 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
JednorazovyNICK píše:
Ale asi skúsim zázvorovú šťavu s ricínovým olejom... Len škoda, že si nenapísal v akom pomere...

Ano, progesteronový krém má na vlasy nulovou účinnost, všechno kolem něj jen reklama. Jinak k tomu poměru, dává se 1 díl zázvorové šťávy na 3 díly ricinového oleje. Na potření celé vlasové části je potřeba maximálně jedna malá čajová lžička, takže to lze míchat po kapkách, napířklad 5 kapek zázvorové šťávy a 15 kapek ricinového oleje. Před každou aplikací je nutno vždy namíchat čerstvou emulzi, nemá se to dělat do zásoby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 5:38 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
Nulovou účinnost, i když se progesteronový krém maže přímo do koutů a působí ve vlasové pokožce na blokaci tvorby DHT, to jakože dehydrotestosteron přicestoval do vlasových folikulů odjinud anebo se tam bez penetrace /DMSO/ nedostane? Pokud by dehydrotestosteron čistě hypoteticky putoval krví, tak by vypadávaly chlupy po celém těle, což nevypadávají, ale on se ve skutečnosti tvoří na periferiích a v tomto případě ještě špatně prokrvovaných.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2018 1:07 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Lukopren píše:
Ano, progesteronový krém má na vlasy nulovou účinnost, všechno kolem něj jen reklama. Jinak k tomu poměru, dává se 1 díl zázvorové šťávy na 3 díly ricinového oleje. Na potření celé vlasové části je potřeba maximálně jedna malá čajová lžička, takže to lze míchat po kapkách, napířklad 5 kapek zázvorové šťávy a 15 kapek ricinového oleje. Před každou aplikací je nutno vždy namíchat čerstvou emulzi, nemá se to dělat do zásoby.

Prave som skusil 5ml zazvorovej stavy a 15ml ricinoveho oleja... Ten ricinovy olej jenkonzistenciou nieco medzi slnecnicovym olejom a zivicou... Hrozne sa to nanasa na hlavu... Mnozstvo ktore spominam je minimalne, mensie si neviem predstavit. Keby som bol vystrihany na jezka, dalo by sa aj mensie, ale vlasy mam okolo 20mm....
Inak, tiez to nebude zalezitost uplne zadarmo... 15ml ricinoveho oleja stoji 27 centov... Plus stava zo zazvoru (minimalne 3 centy)... To mame 30 centov na den = 9Eur na mesiac... Tak nech to funguje, inak ma urve... Viem, 9Eur nie je vela, ale zas nie su to ani 3Eura...
K tomu si to kazdy den pripravit a mat to na hlave pod sackom (dalsie asi 3 centy), na to staru ciapku (nech je na hlavu teplo)... Rovnych 10Eur na mesiac....120Eur na rok. Potom to zmyvat (cim ???? Ja si umyvam hlavu raz tyzdenne kavovou tinkturou, nechcem samponom...).... No popravde, nadseny z toho nie som... Ani elan do toho nemam... Keby som mal realnu 50% sancu ze to bude ucinkovat, tak super... Ale popravde, niekde vnutorne tomu davam sancu PÄT percent... Najviac ma s*rie to nanasanie, cas potrebny mat to na hlave, a ZMYVANIE... Tak to som zvedavy ako to pojde dole...
A ten pomer 1:3 (stava:olej).... NEMA TO BYT NAOPAK ???
Akoby som si na hlavu patlal klovatinu...

Ako dlho tvoj kamos mava na hlave tuto zmes ? Hodinu ? Viac ?

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vitamín K2 proti padání vlasů
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2018 7:26 am 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
JednorazovyNICK píše:
Ako dlho tvoj kamos mava na hlave tuto zmes ? Hodinu ? Viac ?

Zeptal jsem se kamaráda na podrobnosti a říkal, že hlavu si neumýval, pouze přebytečnou vrstvu emulze z ricinového oleje a zázvorové šťávy po půl hodině důkladně utřel papírovými kapesníčky. Nutno však podotknout, že má vlasy na 4 milimentry délky, takže utřít si pokožku hlavy není u něho prolbém. Ovšem upozornil mě, že současně bere denně vitamín K2 který odstraňuje kalcifikaci vlasových váčků, bez toho to prý nefunguje. Kalcifikace vlasových folikul je podle některých studií základní příčinou padání vlasů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2018 7:54 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Lukopren : tak vidis, co studia, to iny nazor na dovody padania vlasov... \":D\"
Ja mam denne 125g suroveho masla od kravy pasucej sa na luke, vitaminu K2 mam dost... Take maslo jem uz 3 roky... A prd pomohlo na vlasy \":D\" Dufam, ze s ricinovym olejom, zazvorovou stavou a progesteronom (aplikovanym nie na vlasovu pokozku, lebo z toho potom pachne hlava... Akoby to reagovalo s vlasmi...) urobia co maju...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2018 5:15 pm 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
JednorazovyNICK píše:
Lukopren : tak vidis, co studia, to iny nazor na dovody padania vlasov... \":D\".

Léčba padání vlasů je totiž vždy bez záruky a po pravdě řečeno, většina chlapů může dělat co chce, ale vypadávání vlasů nezastaví ničím. U někoho jsou geny taky silné, že je ta holá hlava prostě nevyhnutelná a nic na světě to nedokáže změnit. Taky bude trochu problém, že na každého působí jiný lék, na někoho dárcovská urinoterapie, na jiného nízkosachardová strava, na jiného virtamín K2, na jiného zase omega 3. Ale jsou určitě případy, že nepomůže nic, snad jen paruka. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2018 5:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Lukopren píše:
Léčba padání vlasů je totiž vždy bez záruky a po pravdě řečeno, většina chlapů může dělat co chce, ale vypadávání vlasů nezastaví ničím. U někoho jsou geny taky silné, že je ta holá hlava prostě nevyhnutelná a nic na světě to nedokáže změnit. Taky bude trochu problém, že na každého působí jiný lék, na někoho dárcovská urinoterapie, na jiného nízkosachardová strava, na jiného virtamín K2, na jiného zase omega 3. Ale jsou určitě případy, že nepomůže nic, snad jen paruka. \":D\"

Nejlepší je kašlat na to a neřešit co řešit nejde. Nakonec přitažlivost chlapa tvoří jiné hodnoty než vlasy, to je ukazatel který většinu žen vůbec netrápí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2018 7:33 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Jarda píše:
Nejlepší je kašlat na to a neřešit co řešit nejde. Nakonec přitažlivost chlapa tvoří jiné hodnoty než vlasy, to je ukazatel který většinu žen vůbec netrápí.

Pan Jarda, Vy urcite vyzerate lepsie s pleskou, ako s tymi dlhymi vlasmi z minulosti, takze Vam sa "hovori"... \":D\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2018 8:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Pan Jarda, Vy urcite vyzerate lepsie s pleskou, ako s tymi dlhymi vlasmi z minulosti, takze Vam sa "hovori"... \":D\"

Já myslím že vzhled je naprosto nepodstatný, dnes na vzhled kašlu opravdu z vysoka a dříve to nebylo o mnoho lepší. Za celý život jsem se holil necelé dva roky pouze z povinnosti na vojně a to v druháku již jsem měl od lékaře napsáno že se holit nemohu kvůli citlivé pokožce v ksichtě. Jako mladý cca do 30 let jsem nosil plnovous až na hrudník jako nějaký zálesák, vlasy rozcuchané, většinou mastné a od šmíru ze závodních aut zahnojený obličej, ruce i pracovní hadry, většinou vojenské a na nohách vojenské kožené půllitry, prostě krasavec. Zhruba tak vypadají dnes ti horší bezdomovci. Pokud by mě někdo potkal v noci tak se ani neptá, praští přede mnou plnou peněženkou, omluví se mě za to že mě potkal a zdrhne. Ze všeho jsem ale byl schopen se vykroutit tím že ať jsem vlezl kam jsem chtěl, tak během pár minut jsem byl středem pozornosti, produkoval u ostatních salvy smíchu a nikdo můj vzhled nevnímal a neřešil. Právě v takových situacích jsem si většinou vyhlédl nějakou adeptku a následně ji s humorem ukecal do bezvědomí a už mě měla ráda i tak jak jsem vypadal. Pokud se některá pokusila můj volný přístup nějak změnit měla smůlu, ihned dostala kopačky a já měl zase svůj klid a pohodu. Dokonce i dnes kdy je mě skoro 60 let funguji stejně a šířím prostě něco co se blbě vysvětluje, ale seznámit se mohu kdykoliv a v jakékoliv situaci. Zajímavé na tom je že určitě krasavec nejsem a ani se jím nezkouším být, prostě se musíte nějak výrazně lišit od většiny ostatních a já se liším opravdu hodně to potvrdí každý kdo mě zná. Dělejte to stejně a mělo by to i stejně fungovat a vlasy neřešte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 06, 2018 1:14 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
List of DHT inhibitors
http://www.beardology.org/2017/01/07/138/
Je mi záhadou, proč na Jednorazovynick nepůsobí Stigmasterol z tuny snědeného nepasterizovaného másla.

"Nová testovací kompozice použitá v této studii je kombinace rostlinných fytosterolů (beta sitosterolu a stigmasterolu) pro jejich 5AR a androgenní inhibiční účinek a kyseliny alfa-lipoové (kyselina thiotická) v kombinaci s acetyl-L-karnitinem pro jeho protizánětlivý účinek.
     
Tato specifická kombinace překonala účinnost finasteridu (Propecia) v jeho schopnosti regulovat nebo blokovat androgenní markery v dermální papilie spojené s oběma AGA (vypadávání vlasů u mužů nebo žen) a BPH (zvetšení prostaty).

Máte také několik dalších alternativních způsobů, jak efektivně zamířit na zánět v kožní papille (a dalších oblastech těla). Jedním z nejúčinnějších je použití orální kombinace Resveratrol + Super BioCurcumin. Perorální kombinace Resveratrolu a Curcuminu je patentovaná léčba růstu vlasů v Evropě a stimuluje růst vlasů pomocí protizánětlivého mechanismu."


http://www.hairloss-research.org/UpdateDHTInflammationMarcovici-1April2016.html
https://www.honeycolony.com/article/the-wonderful-world-of-phytosterols/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz