Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 6:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: ned zář 29, 2013 7:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Khaot píše:
Ahoj,
zaujaly mě příspěvky ohledně astmatu. Mám střední formu spojenou s alergiemi a rád bych se toho zbavil. Dlouhodobě se připravuji na hladovku, přečetl jsem Partykovou, Malachova i Nikolajeva, mám za sebou mnoho 1 denních půstů, několik 3-denních, nyní ukončuji 10 denní na vodě. Kolem 8 dne jsem úspěšně prošel acidotickou krizí, nicméně mám dojem že dušnost pokračuje. Občas je to lepší, někdy horší. Dnes mi začíná návratovka. Mohl by mi prosím někdo, kdo prošel léčebným hladověním napsat, jak poznal, respektive po jaké době po ukončení hladovky, že je astma pryč? Nějaký test? Pohybem? Odešlo to naráz nebo postupně?

Díky moc.

Na toto nedovedu odpovědět, ale myslím, že to nebude u každého stejné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dychaci problemy (těžka astma)
PříspěvekNapsal: ned led 12, 2014 4:22 pm 
Offline

Registrován: ned led 12, 2014 3:22 pm
Příspěvky: 3
Prosim o pomoc.
Jsem těžka astmatička synusit, laringit, strata čichu a hlasu, stalý zanět, spousta hlenu z nosu a plic. Dusim se v nich, záchvaty, leky mi nepomahaji. Použivam je 26 let - hormony na rozšiřeni plic. Musim brat tabletky kortizony. Z toho se mi přidavaji každy rok dalši nove nemoce - artroza atd... Posledni dva roky mi jde o život. Nemužu chodit a žiju v strachu, jestly přežiju. Prosim poradte mi jak si mohu pomoci. Velmy obtižně se mi žije. Před dvěma roky jsem vyzkoušela pěti tydenni hledovku (očistná kůra) a posledni tydny jsem vysadila leky. Citila jsem se zdravě. Začala jsem jist a vše se vratilo zpět. Teď studuji vaše temata. Vyzkoušela jsem sankhapraksalana. Byla jsem dva dny vyčerpana ale bez vysledku. Stav se mi postupně zhoršuje.

DĚKUJI ZA ODPOVĚDI.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dychaci problemy (těžka astma)
PříspěvekNapsal: ned led 12, 2014 7:39 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
stani-bg píše:
Prosim o pomoc.
Jsem těžka astmatička synusit, laringit, strata čichu a hlasu, stalý zanět, spousta hlenu z nosu a plic. Dusim se v nich, záchvaty, leky mi nepomahaji. Použivam je 26 let - hormony na rozšiřeni plic. Musim brat tabletky kortizony. Z toho se mi přidavaji každy rok dalši nove nemoce - artroza atd... Posledni dva roky mi jde o život. Nemužu chodit a žiju v strachu, jestly přežiju. Prosim poradte mi jak si mohu pomoci. Velmy obtižně se mi žije. Před dvěma roky jsem vyzkoušela pěti tydenni hledovku (očistná kůra) a posledni tydny jsem vysadila leky. Citila jsem se zdravě. Začala jsem jist a vše se vratilo zpět. Teď studuji vaše temata. Vyzkoušela jsem sankhapraksalana. Byla jsem dva dny vyčerpana ale bez vysledku. Stav se mi postupně zhoršuje.

DĚKUJI ZA ODPOVĚDI.

...veškeré informace si tady musíte vyhledat a nastudovat to za vás nikdo neudělá

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dychaci problemy (těžka astma)
PříspěvekNapsal: ned bře 02, 2014 7:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
stani-bg píše:
Prosim o pomoc.
Jsem těžka astmatička synusit, laringit, strata čichu a hlasu, stalý zanět, spousta hlenu z nosu a plic. Dusim se v nich, záchvaty, leky mi nepomahaji. Použivam je 26 let - hormony na rozšiřeni plic. Musim brat tabletky kortizony. Z toho se mi přidavaji každy rok dalši nove nemoce - artroza atd... Posledni dva roky mi jde o život. Nemužu chodit a žiju v strachu, jestly přežiju. Prosim poradte mi jak si mohu pomoci. Velmy obtižně se mi žije. Před dvěma roky jsem vyzkoušela pěti tydenni hledovku (očistná kůra) a posledni tydny jsem vysadila leky. Citila jsem se zdravě. Začala jsem jist a vše se vratilo zpět. Teď studuji vaše temata. Vyzkoušela jsem sankhapraksalana. Byla jsem dva dny vyčerpana ale bez vysledku. Stav se mi postupně zhoršuje.

DĚKUJI ZA ODPOVĚDI.

Astma je prostě pouze z bordelu v těle a pokud odstraníte bordel, zmizí astma, jak jste si již vyzkoušela po té hladovce. Částečně by patrně šlo řešit srovnáním kortizolu, což by jste zjistila z kortizolové křivky, nicméně pokud tělo nebude vyčištěné, nejsem si jistý zda ho tak dokážete odstranit úplně. Základ je v úpravě střevní mikroflóry a to se nedá řešit pouze vypláchnutím střeva, musíte dodat ve velkém laktíky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2016 2:33 pm 
Offline

Registrován: pon črc 04, 2016 2:32 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, můj syn je astmatik, chtěla jsem se zeptat, jaký máte názor na tento typ inhalátoru - http://www.distrimedpomucky.cz/inhalato ... -403m.html ? Děkuji moc za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2016 7:37 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Je potřebí i zmínit to, že se stane, že ve stejné domácnosti, roky a roky žije několik lidí, dejmě tomu rodiče a tři nebo čtyři děti (zmiňuji ty počty proto, že myslím na zcela konkrétní domácnosti, které dobře znám, z v podstatě každodenní "kotroly" \":D\" ), přesto je astmatik jen jeden, případně dva (v tomto pořadí). Ti lidé žijí v jednom domě (bytě), zažívají ty samé věci, jedí tu samou stravu, dýchají stejný vzduch, přesto nejsou astmatiky všichni, zároveň nejsou úplně všichni zdraví. Když se podíváme na temperamenty těch lidí, případně na jejich vztahy k jiným lidem (mimo rodinu), či dokonce na zcela individuální prožívání toho samého, co zdánlivě prožívají všichni stejně (zjevně neprožívají), dostaneme se k tezi, že záleží i na konkrétním človíčkovi, jeho "vnitřním" uspořádání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: ned črc 10, 2016 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Martina789 píše:
Dobrý den, můj syn je astmatik, chtěla jsem se zeptat, jaký máte názor na tento typ inhalátoru - http://www.distrimedpomucky.cz/inhalato ... -403m.html ? Děkuji moc za odpověď.

Nedovedu posoudit, nikdy jsem uvedený výrobek neviděl, tedy bych si cucal názor z prstu, což je k ničemu. Nepíšete ani jak ho hodláte používat, ale pokud třeba i cestujete, tak existují takové přístroje na baterky i do sítě a mají zpravidla ultrazvukový vyvíječ mlžiny z léčiva a fungují velice spolehlivě. Osobně mám vyzkoušený tento http://www.mujpramen.cz/produkty-ultraz ... detail_913 a na to jak je malý funguje opravdu dobře. Jediná zkušenost nebyla ideální a to je napaječ na 220V, ten v originále firma vůbec nebyla ochotna dodat a doporučený náhradní sice funguje, ale člověk nesmí se šňůrou raději ani pohnout, jinak se to odpojí. Na jedny baterky běžel více jak hodinu, což si myslím je docela slušné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2016 3:02 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
mne pomáha pitie čajov s antihist. účinkom, kombinácia rooibos+žihľava, ak pijem pravidelne organizmus nereaguje na alergény a nespustí sa to. Ale často to zabúdam piť a keď už príde raz za čas záchvat tak je pre mňa doslova zázrak lobelia inflata, keď začína záchvat, dám si čaj z 1/4 lyžičky a do 20min je úplne po záchvate a dýcham ako zdravý človek, inak by som sa trápila do rána, lebo lieky nepoužívam. A keď som bola na budw. protokole, nemala som ten polrok žiadne astmáče.

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2016 1:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Moonika píše:
mne pomáha pitie čajov s antihist. účinkom, kombinácia rooibos+žihľava, ak pijem pravidelne organizmus nereaguje na alergény a nespustí sa to. Ale často to zabúdam piť a keď už príde raz za čas záchvat tak je pre mňa doslova zázrak lobelia inflata, keď začína záchvat, dám si čaj z 1/4 lyžičky a do 20min je úplne po záchvate a dýcham ako zdravý človek, inak by som sa trápila do rána, lebo lieky nepoužívam. A keď som bola na budw. protokole, nemala som ten polrok žiadne astmáče.

Zajímavá zkušenost, velice dobrá k zamyšlení proč si lidé životy spíše komplikují standardní "léčbou".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2016 3:32 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
také jsem měl astma i alergie, věčně zahlenění a v některých případech jsem musel sáhnout i po spreji na roztažení plic (Ventolin) aby se dalo dýchat.
Co pomohlo \":arrow:\" nalezení těchto stránek a následně dodržování a zkoušení zdejších rad. Konkrétně to bylo přestat pít mléko a to byla dosti zásadní změna! Dále to byl půst, hladovka, jak kdo chce a to vyřešilo další věci jako alergie a to i na zvířata \":!:\" Po deseti dnech půstu jsem si mohl v klidu se svým kocourem utřít hubu \":mrgreen:\" a svědění očí, nosu, patra v ústech a ani žádné kýchání atp. nenastalo \":!:\"
Ještě v době po půstu, přesně řečeno o vánočních svátcích, kdy jsem půst oslavoval přežíráním všeho druhu dostal 2 dny po sobě astmatický možno říci záchvat (začal vždy o 18h), kdy jsem už myslel, že šáhnu po Ventolinu, který jsem bohužel neměl doma, půjčil jsem ho, ale nezmatkoval jsem a vzpomněl si na získané informace o vitaminu C a i když jsem již v ten den měl v sobě 10g, tak jsem začal přidávat, nejdříve 5g, pak 10g, vždy s odstupem 2 hodiny, no a začátek ústupu nepřítele nastal v součtu po 40g vit. C (samozřejmě askorbát sodný). Také žádný průjem nenastal.
Co ten záchvat vyvolalo nevím, ale od té doby už žádné astma \":!:\"
Přeji Všem stejný úspěch \"8)\" \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: ned říj 02, 2016 11:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Nickname píše:
také jsem měl astma i alergie, věčně zahlenění a v některých případech jsem musel sáhnout i po spreji na roztažení plic (Ventolin) aby se dalo dýchat.
Co pomohlo \":arrow:\" nalezení těchto stránek a následně dodržování a zkoušení zdejších rad. Konkrétně to bylo přestat pít mléko a to byla dosti zásadní změna! Dále to byl půst, hladovka, jak kdo chce a to vyřešilo další věci jako alergie a to i na zvířata \":!:\" Po deseti dnech půstu jsem si mohl v klidu se svým kocourem utřít hubu \":mrgreen:\" a svědění očí, nosu, patra v ústech a ani žádné kýchání atp. nenastalo \":!:\"
Ještě v době po půstu, přesně řečeno o vánočních svátcích, kdy jsem půst oslavoval přežíráním všeho druhu dostal 2 dny po sobě astmatický možno říci záchvat (začal vždy o 18h), kdy jsem už myslel, že šáhnu po Ventolinu, který jsem bohužel neměl doma, půjčil jsem ho, ale nezmatkoval jsem a vzpomněl si na získané informace o vitaminu C a i když jsem již v ten den měl v sobě 10g, tak jsem začal přidávat, nejdříve 5g, pak 10g, vždy s odstupem 2 hodiny, no a začátek ústupu nepřítele nastal v součtu po 40g vit. C (samozřejmě askorbát sodný). Také žádný průjem nenastal.
Co ten záchvat vyvolalo nevím, ale od té doby už žádné astma \":!:\"
Přeji Všem stejný úspěch \"8)\" \":wink:\"

Inspirativní zkušenost, to slyším poprvé, ale proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pát kvě 26, 2017 9:23 pm 
Offline

Registrován: ned dub 16, 2017 6:31 pm
Příspěvky: 16
Predmet štúdie: Astma.

Metoda: Vegetatívny rezonančný test IMEDIS.

Miesto: Moskva – Rusko.

Zdroj: http://imedis.ru/pages/84

Testovaná skupina: 112 pacientov s diagnózou astma vo veku od 3 do 65 rokov.

Text: Existujú dve základne formy astmy. Infekčno-alergická a neinfekčno-alergická (atopická). V rozvoji prvej formy astmy hra významnú úlohu infekcia. Druha forma je v podstate určená genetickými predispozíciami.

Rozlisit prvu a druhu formu v ambulantnych podmienkach je velmi obtiazne. V dosledku toho mnohi lekari jednosmrne povazuju astmu ako hyperaktivitu priedusiek. Podavaju pacientom velke mnozstvo protizapalovych liekov, antihistaminika a niekedy aj hormonalne cinidla, ktore poskytuju dalsie maskovanie pravej priciny syndromu „kasel a dusenie“.

Vzhladom k tomu, ze infekcne alergeny (bakterie, virusy, huby), su rozhodujuce v rozvoje prvej formy astmy, dlhodobe a caste pouzivanie inhalatorov, ktore obsahuju hormonalne latky, prispievaju k potlaceniu lokalnej imunity v prieduskach. Narusa sa funkcia pecene. Vznikaju cesty na zavedenie novych infekcii. Clovek sa moze dostat do zacarovaneho kruhu.

Vysledok studie 112 pacientov:

1. Klinicka diagnoza prieduskovej astmy podla IMEDISU.
Skupina A: astma potvrdena u 92 osob (82%)
Skupina B: diagnoza astmy nie je potvrdena. Vytestovane choroby ako bronchitida, bronchiolitida, bronchiektazia. 20 osob (18%)

2. Struktura etiologie astmy u 92 pacientov
a. Infekcna etiologia 67 osob (73%)
b. Vakcinacna etiologia 18 osob (19,5%)
c. Nasiel sa iny dovod 4 osoby (4,3%)
d. Nebol najdeny ziadny dovod 3 osoby (3,2%)

Styria pacienti, u ktorych sa neobjavili ziadne infekcne alebo vakcinacne komplikacie, maju jasnu dedicnu historiu astmy, najdene endokrinne poruchy (traja diabetes mellitus a jeden adenom hypofyzy).

3. Infekcna struktura
a. Streptococcus viridans 42 osôb (63%)
b. Pertussis (čierny kašeľ) 28 osôb (42%)
c. Pneumokoky 27 osob (40%)
d. Gripp 18 osob (27%)
e. Pyocyaneus 17 osob (25%)
f. Staphylococcus aureus 15 osob (22%)
g. Streptococcus haemoliticus 14 osob (21%)
h. Proteus 10 osob (15%)
i. Herpes zoster 8 osob (12%)
j. Micoplasma 5 (7,5%)
k. Ornitoza (6%)
l. Ameby 3 osoby (4,5%)

Je potrebne poznamenat, ze vacsina pacientov bolo testovanych na dva, tri alebo viac infekcnych zatazi. Jeden patogen u 7 osob (10,5%). Dva patogeny u 18 osob (26,8%). Tri alebo viac patogenov u 42 osob (62,7%).

4. Struktura etiologie astmy sposobena ockovanim.
a. Cierny kasel 11 osob (61,2%)
b. Tuberkulin 6 osob (33,3%)
c. Nebola najdena pricina 1 osoba (5,5%)

5. Ine dovody sprevadzane ochorenim astmy.
a. Bakterialne toxiny zatazujuce creva – lamblia, uplavica, escherichia, salmoneloza 98%
b. Mykoticke toxiny – rozne druhy candidy, peniciliny, mucor mutsedo 74%
c. Virusove toxiny – enterovirus, rotavirus 34%
d. Parazity – enterobioza(mrle), askaridy 29%
e. Alergeny v domacnosti, potraviny a priemyselne 81%
f. Soli tazkych kovov olova, ortuti, manganu, hlinika atd 42%
g. Zatazenie radionuklidov stroncium, radium, uran, cezium atd 41%

Je potrebne poznamenat, ze takmer kazdy clovek s diagnozou astmy mal zaznamenane dve, tri alebo viac sekundarnych zatazi.

Zistenie:
1. Vysoka presnost diagnostiky
2. Cca 18% pripadov diagnoza „astma“ nebolo metodou IMEDISU potvrdene. V tejto skupine ludi bola potvrdena choroba ako bronchitida, bronchiliotidu, bronchiektazia.
3. Infekcna – najcastejsa pricina Streptocuccus viridans, cierny kasel, pneumokoky.
4. Vakcinacna – cierny kasel 2/3 a tuberkulin 1/3.
5. Bolo zistene, ze cierny kasel casto nie je jedinou pricinou vakcinacneho komplikacii s naslednym rozvojom astmy. Nespravne stanovena diagnoza, nizky ucinok liecby, priradene silne hormonalne cinidla, tvoria nasledne bludny kruh.
6. Vo vyvoji bronchialnej astmy sa zucastnuje casto viac ako jeden mikroorganizmus a mikrobialne zdruzenie. Tento zaver je velmi dolezite vziat do uvahy na urcenie vhodnej terapie.
7. Je potvrdene, ze k vyvoju tohto ochorenia prispieva bakterialna crevna zataz, plesnova, virusova alebo parazitalrna zataz, ktora sa vo vacsine diagnoz potvrdila. Rovnako velky vyznam maju aj rozne alergeny, soli tazkych kovo, radionuklidy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: sob črc 08, 2017 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
t.m.p.w.m. píše:
Predmet štúdie: Astma.

Metoda: Vegetatívny rezonančný test IMEDIS.

Miesto: Moskva – Rusko.

Zdroj: http://imedis.ru/pages/84

Testovaná skupina: 112 pacientov s diagnózou astma vo veku od 3 do 65 rokov.

Text: Existujú dve základne formy astmy. Infekčno-alergická a neinfekčno-alergická (atopická). V rozvoji prvej formy astmy hra významnú úlohu infekcia. Druha forma je v podstate určená genetickými predispozíciami.

Rozlisit prvu a druhu formu v ambulantnych podmienkach je velmi obtiazne. V dosledku toho mnohi lekari jednosmrne povazuju astmu ako hyperaktivitu priedusiek. Podavaju pacientom velke mnozstvo protizapalovych liekov, antihistaminika a niekedy aj hormonalne cinidla, ktore poskytuju dalsie maskovanie pravej priciny syndromu „kasel a dusenie“.

Vzhladom k tomu, ze infekcne alergeny (bakterie, virusy, huby), su rozhodujuce v rozvoje prvej formy astmy, dlhodobe a caste pouzivanie inhalatorov, ktore obsahuju hormonalne latky, prispievaju k potlaceniu lokalnej imunity v prieduskach. Narusa sa funkcia pecene. Vznikaju cesty na zavedenie novych infekcii. Clovek sa moze dostat do zacarovaneho kruhu.

Vysledok studie 112 pacientov:

1. Klinicka diagnoza prieduskovej astmy podla IMEDISU.
Skupina A: astma potvrdena u 92 osob (82%)
Skupina B: diagnoza astmy nie je potvrdena. Vytestovane choroby ako bronchitida, bronchiolitida, bronchiektazia. 20 osob (18%)

2. Struktura etiologie astmy u 92 pacientov
a. Infekcna etiologia 67 osob (73%)
b. Vakcinacna etiologia 18 osob (19,5%)
c. Nasiel sa iny dovod 4 osoby (4,3%)
d. Nebol najdeny ziadny dovod 3 osoby (3,2%)

Styria pacienti, u ktorych sa neobjavili ziadne infekcne alebo vakcinacne komplikacie, maju jasnu dedicnu historiu astmy, najdene endokrinne poruchy (traja diabetes mellitus a jeden adenom hypofyzy).

3. Infekcna struktura
a. Streptococcus viridans 42 osôb (63%)
b. Pertussis (čierny kašeľ) 28 osôb (42%)
c. Pneumokoky 27 osob (40%)
d. Gripp 18 osob (27%)
e. Pyocyaneus 17 osob (25%)
f. Staphylococcus aureus 15 osob (22%)
g. Streptococcus haemoliticus 14 osob (21%)
h. Proteus 10 osob (15%)
i. Herpes zoster 8 osob (12%)
j. Micoplasma 5 (7,5%)
k. Ornitoza (6%)
l. Ameby 3 osoby (4,5%)

Je potrebne poznamenat, ze vacsina pacientov bolo testovanych na dva, tri alebo viac infekcnych zatazi. Jeden patogen u 7 osob (10,5%). Dva patogeny u 18 osob (26,8%). Tri alebo viac patogenov u 42 osob (62,7%).

4. Struktura etiologie astmy sposobena ockovanim.
a. Cierny kasel 11 osob (61,2%)
b. Tuberkulin 6 osob (33,3%)
c. Nebola najdena pricina 1 osoba (5,5%)

5. Ine dovody sprevadzane ochorenim astmy.
a. Bakterialne toxiny zatazujuce creva – lamblia, uplavica, escherichia, salmoneloza 98%
b. Mykoticke toxiny – rozne druhy candidy, peniciliny, mucor mutsedo 74%
c. Virusove toxiny – enterovirus, rotavirus 34%
d. Parazity – enterobioza(mrle), askaridy 29%
e. Alergeny v domacnosti, potraviny a priemyselne 81%
f. Soli tazkych kovov olova, ortuti, manganu, hlinika atd 42%
g. Zatazenie radionuklidov stroncium, radium, uran, cezium atd 41%

Je potrebne poznamenat, ze takmer kazdy clovek s diagnozou astmy mal zaznamenane dve, tri alebo viac sekundarnych zatazi.

Zistenie:
1. Vysoka presnost diagnostiky
2. Cca 18% pripadov diagnoza „astma“ nebolo metodou IMEDISU potvrdene. V tejto skupine ludi bola potvrdena choroba ako bronchitida, bronchiliotidu, bronchiektazia.
3. Infekcna – najcastejsa pricina Streptocuccus viridans, cierny kasel, pneumokoky.
4. Vakcinacna – cierny kasel 2/3 a tuberkulin 1/3.
5. Bolo zistene, ze cierny kasel casto nie je jedinou pricinou vakcinacneho komplikacii s naslednym rozvojom astmy. Nespravne stanovena diagnoza, nizky ucinok liecby, priradene silne hormonalne cinidla, tvoria nasledne bludny kruh.
6. Vo vyvoji bronchialnej astmy sa zucastnuje casto viac ako jeden mikroorganizmus a mikrobialne zdruzenie. Tento zaver je velmi dolezite vziat do uvahy na urcenie vhodnej terapie.
7. Je potvrdene, ze k vyvoju tohto ochorenia prispieva bakterialna crevna zataz, plesnova, virusova alebo parazitalrna zataz, ktora sa vo vacsine diagnoz potvrdila. Rovnako velky vyznam maju aj rozne alergeny, soli tazkych kovo, radionuklidy.

Tak jistě, za naprostou většinou nemocí lze dohledat malé šmejdy. Medicína touto cestou bohužel odmítá jít, tedy je potřeba čekat až se názor změní a bude se laboratorně zkoumat bakteriální skladba postiženého a na ni se bude nasazovat léčba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: čtv srp 24, 2017 1:44 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 10:31 am
Příspěvky: 6
Zdravím všechny členy. Snažím se již nějakou dobu zorientovat v příspěvcích a informacích, které by mi pomohly vyřešit zdravotní komplikace mé ženy. V současné době bojuje současně s astmatem, alergiemi na pyly a špatnou funkcí štítné žlázy. Rád bych jí pomohl, ale jaksi nevím kde začít. Na jaře jsem nakoupil vitamín C v prášku, MSM a kolagen a začali jsme si dělat drinky v celkovém denním objemu vitamín C cca 3g, MSM cca 6g a kolagen 10-12g dle návodu, který jsem našel zde na stránkách (Nápoje jsme dělali 2x denně). Manželce se ulevilo a alergie na pyly se velmi zmírnila. Po cca 2 měsíčním pití ovšem dostala docela silný astmatický záchvat a museli jsme volat rychlou, neboť ani Ventolin nezabíral. Přišlo to z ničeho nic a já nyní hledám příčinu. Včera se záchvat opakoval, akorát již nebyl tak silný. (udýchala to). Večer si dala nějakou zeleninu a kousek sýra a cca 2dcl vína. Přemýšlím, zda nějaká kombinace potravin tyto záchvaty nemůže způsobovat. Případně kombinace potravin s vínem dohromady. Četl jsem zde, že je potíže třeba řešit radikálně, hladovka atd. Mám ovšem dojem, že by to chtělo nastavit nějaký systém a ne jen zkoušet jeden pokus za druhým a čekat co pomůže. Manželka již najela na klystýry, které ji dělají dobře. A teď co k tomu přidat dál? Nebo máme nejdříve udělat nějaké testy čeho má v těle nedostatek? Poradíte někdo? Díky Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: ned srp 27, 2017 9:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
SirMarthy píše:
Zdravím všechny členy. Snažím se již nějakou dobu zorientovat v příspěvcích a informacích, které by mi pomohly vyřešit zdravotní komplikace mé ženy. V současné době bojuje současně s astmatem, alergiemi na pyly a špatnou funkcí štítné žlázy. Rád bych jí pomohl, ale jaksi nevím kde začít. Na jaře jsem nakoupil vitamín C v prášku, MSM a kolagen a začali jsme si dělat drinky v celkovém denním objemu vitamín C cca 3g, MSM cca 6g a kolagen 10-12g dle návodu, který jsem našel zde na stránkách (Nápoje jsme dělali 2x denně). Manželce se ulevilo a alergie na pyly se velmi zmírnila. Po cca 2 měsíčním pití ovšem dostala docela silný astmatický záchvat a museli jsme volat rychlou, neboť ani Ventolin nezabíral. Přišlo to z ničeho nic a já nyní hledám příčinu. Včera se záchvat opakoval, akorát již nebyl tak silný. (udýchala to). Večer si dala nějakou zeleninu a kousek sýra a cca 2dcl vína. Přemýšlím, zda nějaká kombinace potravin tyto záchvaty nemůže způsobovat. Případně kombinace potravin s vínem dohromady. Četl jsem zde, že je potíže třeba řešit radikálně, hladovka atd. Mám ovšem dojem, že by to chtělo nastavit nějaký systém a ne jen zkoušet jeden pokus za druhým a čekat co pomůže. Manželka již najela na klystýry, které ji dělají dobře. A teď co k tomu přidat dál? Nebo máme nejdříve udělat nějaké testy čeho má v těle nedostatek? Poradíte někdo? Díky Martin

Určitě je vhodné se podívat na stav hormonů, hodně astmatiků má špatné nadledvinky a při nárazu stresu jim naskočí problém protože to nadledvinky nedávají. Špatný stav hormonů potvrzuje i ta štítná žláza, ta je většinou o nedostatku progesteronu. V některých případech astmatu je potřeba dávat nějaké minimální dávky kortizolu, většinou problém řeší suplementace cca 5 mg hydrokortizonu, nebo vyzkoušet adrenal cortex, nicméně lepší je znát výsledky testů ze slin a víte celkem přesně jak si stojí. Pochopitelně to chce naprostý klid tedy stres zcela eliminovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz