Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: ned říj 28, 2018 9:43 pm 
Offline

Registrován: ned říj 28, 2018 9:40 pm
Příspěvky: 1
Hezky vecer vsem...

Vedeli byste mi poradit jak se da efektivně léčit zrak? i alternativní metodou a cestama ?

Mam 2,5 dioptrie na obě oči a nelíbí se mi to jakým stylem to pokracuje mam 25 let.

Oplati se operace? dá se to vyléčít i alternativne ? doplnkama ? bylinama ? neco doplnovat ?

Do dálky nevidím vůbec, na blizko to je pohodě ale např uz na 3-4 metry nevidím do dálky vůbec.

Děkuji za každou radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2018 7:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
aida25 píše:
Hezky vecer vsem...

Vedeli byste mi poradit jak se da efektivně léčit zrak? i alternativní metodou a cestama ?

Mam 2,5 dioptrie na obě oči a nelíbí se mi to jakým stylem to pokracuje mam 25 let.

Oplati se operace? dá se to vyléčít i alternativne ? doplnkama ? bylinama ? neco doplnovat ?

Do dálky nevidím vůbec, na blizko to je pohodě ale např uz na 3-4 metry nevidím do dálky vůbec.

Děkuji za každou radu.

Ono jde o to co máte opravdu za vadu a čím je způsobena. Každý problém vyžaduje jiný přístup a na to píšete příliš málo podstatných informací. Každopádně ve velkém procentu případů se dá zrak výrazně upravit vyčištěním jater které mohou za velké množství očních komplikací.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 8:33 am 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
aida25 píše:
Hezky vecer vsem...

Vedeli byste mi poradit jak se da efektivně léčit zrak? i alternativní metodou a cestama ?

Mam 2,5 dioptrie na obě oči a nelíbí se mi to jakým stylem to pokracuje mam 25 let.

Oplati se operace? dá se to vyléčít i alternativne ? doplnkama ? bylinama ? neco doplnovat ?

Do dálky nevidím vůbec, na blizko to je pohodě ale např uz na 3-4 metry nevidím do dálky vůbec.

Děkuji za každou radu.

Všude se uvádí, že na krátkozrakost pomáhají oční cviky, dostatek vitamínu A a zinku a kávové klystýry na pročištění jater. Mimochodem, je tu někdo, kdo má praktickou zkušenost a vyléčil se z krátkozrakosti, nebo si aspoň snížil dioptrie?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 9:14 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Goldman":5r5vxf0y]Všude se uvádí, že na krátkozrakost pomáhají oční cviky, dostatek vitamínu A a zinku a kávové klystýry na pročištění jater. Mimochodem, je tu někdo, kdo má praktickou zkušenost a vyléčil se z krátkozrakosti, nebo si aspoň snížil dioptrie?[/quote:5r5vxf0y]
Úplného snížení dioptrií jsem zatím nedosáhla,ale při podnikové prohlídce se mi lékař zeptal jestli jsem nebyla na nějaké operaci očí, že lépe vidím.Mám za sebou 16 očist jater.Samozřejmě i očistu tlustého střeva.Vždy druhý den po očistě jater vidím ostře,ale za pár dní se zrak zase vrátí zpátky.Špatná

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 12:06 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
[quote="ZDENINA":mkjy2v99]Úplného snížení dioptrií jsem zatím nedosáhla,ale při podnikové prohlídce se mi lékař zeptal jestli jsem nebyla na nějaké operaci očí, že lépe vidím.Mám za sebou 16 očist jater.Samozřejmě i očistu tlustého střeva.Vždy druhý den po očistě jater vidím ostře,ale za pár dní se zrak zase vrátí zpátky.Špatná

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 12:57 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Goldman píše:
Se psychikou krátkozrakost opravdu souvisí, protože jsem několikrát narazil na to, že vědci zjistili, že ke krátkozrakosti mají větší sklony lidé s úzkostnou povahou či depresemi. Taky se ukazuje, že existuje souvislost mezi krátkozrakostí a padání vlasů. Já mám všechny tři problémy, krátkozrakost 2,75 dioptrie, úzkostlivou psychiku i padání vlasů.

Doporučuji srovnat psychiku meditací a hlavně uvolnit plexus solaris.Tam sídlí druhý mozek a bez jeho uvolnění se nezbavíme napětí.Dobré je naučit se jogínskou masáž naulí krijá.Hlavně pozor na správné provedení.Důkladně naštudovat!!!! Najděte si na webu cvičení na solar plexus dle čínské medicíny.Velmi účinné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 1:16 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
V tom případě Vám něco chybí nebo přebývá, pouze jste byl špatně vyšetřen. Padání vlasů je hormonální důsledek, psychika reaguje na intoxikaci organismu a malnutrice je odrazem zpracování vstupů a dění ve střevech. Mikrobiom ovlivňuje hladinu neurotransmiterů a je skrze nerv vagus funkčně propojen se žlázami s vnitřní sekrecí.

https://www.newscientist.com/article/2095769-gut-bacteria-spotted-eating-brain-chemicals-for-the-first-time/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 1:50 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Alopat píše:
V tom případě Vám něco chybí nebo přebývá, pouze jste byl špatně vyšetřen. Padání vlasů je hormonální důsledek, psychika reaguje na intoxikaci organismu a malnutrice je odrazem zpracování vstupů a dění ve střevech. Mikrobiom ovlivňuje hladinu neurotransmiterů a je skrze nerv vagus funkčně propojen se žlázami s vnitřní sekrecí.

https://www.newscientist.com/article/2095769-gut-bacteria-spotted-eating-brain-chemicals-for-the-first-time/

Máte naprostou pravdu sama to cítím jak se po očistných kůrách psychika zklidňuje.Už Kneip doporučoval léčit psychicky narušené pacienty zábaly,přirozenou stravou a koupelemi.Většina hyperaktivních dětí by místo tlumení léky by byla vyléčená prostou úpravou stravy,příp.zbavením parazitů a nastolením správného .složení střevní mikroflóry.Ale to dá práci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 1:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Goldman píše:
Všude se uvádí, že na krátkozrakost pomáhají oční cviky, dostatek vitamínu A a zinku a kávové klystýry na pročištění jater. Mimochodem, je tu někdo, kdo má praktickou zkušenost a vyléčil se z krátkozrakosti, nebo si aspoň snížil dioptrie?

Pokud nemáte oční vadu z důvodu mechanického poškození-úrazu, jde vždy stav očí pozitivně ovlivnit jak vám správně píše členka ZDENINA, ovšem jde to pomalu a vyžaduje dosti konzistentní úsilí, což bohužel je velkému procentu lidí na obtíž a raději nechají vše jak je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 2:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ZDENINA píše:
Máte naprostou pravdu sama to cítím jak se po očistných kůrách psychika zklidňuje.Už Kneip doporučoval léčit psychicky narušené pacienty zábaly,přirozenou stravou a koupelemi.Většina hyperaktivních dětí by místo tlumení léky by byla vyléčená prostou úpravou stravy,příp.zbavením parazitů a nastolením správného .složení střevní mikroflóry.Ale to dá práci.

Krásně to píšete, "Ale to dá práci" a v tom je vlastně největší zdravotní problém velkého množství lidí v prosté lenosti a nedostatečné vytrvalosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 5:37 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jarda píše:
Pokud nemáte oční vadu z důvodu mechanického poškození-úrazu, jde vždy stav očí pozitivně ovlivnit jak vám správně píše členka ZDENINA, ovšem jde to pomalu a vyžaduje dosti konzistentní úsilí, což bohužel je velkému procentu lidí na obtíž a raději nechají vše jak je.

Máte pravdu a musím přiznat, že oční cviky nevydržím dělat pravidleně a dlouhodobě. Nevím, jestli z lenosti, nebo proto, že jsou mi ty cviky trochu nepříjemné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 6:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Goldman píše:
Máte pravdu a musím přiznat, že oční cviky nevydržím dělat pravidleně a dlouhodobě. Nevím, jestli z lenosti, nebo proto, že jsou mi ty cviky trochu nepříjemné.

Rozhodně nejste sám, jde o převažující stav u velkého procenta lidí a mnozí i třeba mají jasně definované postupy a dokonce jim jejich dodržování po krátké době i pomůže, ale jen se stav trochu zlepší že na to mohou kašlat už na to kašlou. On člověk je od přírody neskutečně líné zvíře a hlavně ta mužská část je na tom podle mě ještě hůře to nakonec vidím i sám na sobě. Moderní doba emancipovaných žen tento stav sice částečně překrývá, ale nemůžete odstranit přirozenost danou tisíciletým vývojem lidstva. Nakonec není tak složité se podívat i do říše zvířat třeba lev skoro nikdy neloví, loví lvice a lev ji potom odežene nažere se lehne si a chrání rodinu. Jeho smysluplný pohyb je hlavně ve rvačkách jinak většinou leží a žere.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 9:05 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="ZDENINA":x55e4iax]Vždy druhý den po očistě jater vidím ostře,ale za pár dní se zrak zase vrátí zpátky.Špatná

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2018 3:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Pane Jardo prosím Vás,
mám několik dotazů. Moje babička trpí šedým a zeleným zákalem, má vysoký oční tlak a oční nerv nefunkční, snad to píši dobře.

1) Psal jste, že Vaše manželka užívala také DMSO, z jakého důvodu a pomohlo jí?
2) Na zelený zákal pomáhá pouze konopí nebo může pomoci také DMSO? To konopí myslíte bez thc? Např. mám doma čaj cannabis bez thc koupený v obchodě, to by mohlo pomoci? Nebo to musí být nějaká speciální odrůda?
3) Mohou být způsobeny tyto problémy nadměrným ukládáním vápníku v těle popř. nedostatkem hořčíku?
4) Uvádí se zde, že při braní jakýchkoliv prášků počítat s tím, že vnitřní aplikace DMSO může zesílit účinky i o 200%. Tím je myšlena i aplikace do očí?
5) Pokud jsou tyto problémy způsobeny nějakými šmejdy, může pomoci DMSO?
6) Teď si nejsem jistá, jestli si babička nekape nějaké kapky z lékárny. Pokud bude chtít užívat DMSO, musí kapky z lékárny přestat užívat?
7) Je mi jasné, že ještě bude nutné doplnit minerály, vyčistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zraku
PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2018 7:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="krasnagadgetka":2290aif3]Pane Jardo prosím Vás,
mám několik dotazů. Moje babička trpí šedým a zeleným zákalem, má vysoký oční tlak a oční nerv nefunkční, snad to píši dobře.

1) Psal jste, že Vaše manželka užívala také DMSO, z jakého důvodu a pomohlo jí?
2) Na zelený zákal pomáhá pouze konopí nebo může pomoci také DMSO? To konopí myslíte bez thc? Např. mám doma čaj cannabis bez thc koupený v obchodě, to by mohlo pomoci? Nebo to musí být nějaká speciální odrůda?
3) Mohou být způsobeny tyto problémy nadměrným ukládáním vápníku v těle popř. nedostatkem hořčíku?
4) Uvádí se zde, že při braní jakýchkoliv prášků počítat s tím, že vnitřní aplikace DMSO může zesílit účinky i o 200%. Tím je myšlena i aplikace do očí?
5) Pokud jsou tyto problémy způsobeny nějakými šmejdy, může pomoci DMSO?
6) Teď si nejsem jistá, jestli si babička nekape nějaké kapky z lékárny. Pokud bude chtít užívat DMSO, musí kapky z lékárny přestat užívat?
7) Je mi jasné, že ještě bude nutné doplnit minerály, vyčistit

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz