Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 12:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 327 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 10:00 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Poslední dobou se mi stává, že mám vysoké ph po celou denní dobu. Ráno kolem 6,5-6,8, odpoledne 7,5-7,8, večer ale pořád kolem 6,5-6,8. Ty ranní a večerní by měli být asi nižší ne? To dělám ve stravě něco špatně? Odpoledne zvyšuji ph jídlem tak, že jím k obědu meloun nebo okurky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 11:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Poslední dobou se mi stává, že mám vysoké ph po celou denní dobu. Ráno kolem 6,5-6,8, odpoledne 7,5-7,8, večer ale pořád kolem 6,5-6,8. Ty ranní a večerní by měli být asi nižší ne? To dělám ve stravě něco špatně? Odpoledne zvyšuji ph jídlem tak, že jím k obědu meloun nebo okurky

Mohlo by to být trochu nižší, ale i takto není důvod k panice a celkem ty hodnoty vyhovují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: sob srp 21, 2010 5:18 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Nedávno jsem řešila, že při jídelníčku: čokoláda meloun čokoláda meloun čokoláda meloun (zhruba) mám 2 dny v kuse pH 8 nonstop. I trochu běžný stresík s dětima. Teď zase řeším, že jím ukázkově, a mám pH pořád jenom kyselé nonstop. A taky jím meloun, mimo ten ukázkový jídelníček.. Duševně jsem v pohodičce, sportuji, užívám sluníčka, nic neřeším, a nějak mě to překyseluje \":)\" .
???
Jediné, co mě napadá, je, že tělo se čistí a rozpouští ty kyseliny a tak nějakou dobu (jakou?) budu nonstop překyselená. Mám to tak nechat být, nebo to mám ovlivnit sodou nebo jinými zásahy? Ale říkám, jím meloun, a stejně nic. Jedině že by to byl meloun s pozměněnými vlastnostmi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 12:06 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 16, 2010 11:44 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Banska Bystrica
Aky mate nazor na tieto produkty: http://www.regenerujte.cz/pages/produkty.php
U nas to predavaju v jednom bio obchode a dali mi do ruky aj brozurku... Podla mna je to dost drahe a ucinok pri kupeli by sa mal dat nahradit aj lacnejsou alternativou pri dosiahnuti rovnakeho pH a mozno aj vyssieho. Aj ked vacsinou to komunikuju ako kozmeticko-pletovu proceduru na stranke maju zaujimave pdfko o odkysleni a acidobazickej rovnovahe. Poznate pracu toho pana Jentschuru?

_________________
www.staudinger.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Nedávno jsem řešila, že při jídelníčku: čokoláda meloun čokoláda meloun čokoláda meloun (zhruba) mám 2 dny v kuse pH 8 nonstop. I trochu běžný stresík s dětima. Teď zase řeším, že jím ukázkově, a mám pH pořád jenom kyselé nonstop. A taky jím meloun, mimo ten ukázkový jídelníček.. Duševně jsem v pohodičce, sportuji, užívám sluníčka, nic neřeším, a nějak mě to překyseluje \":)\" .
???
Jediné, co mě napadá, je, že tělo se čistí a rozpouští ty kyseliny a tak nějakou dobu (jakou?) budu nonstop překyselená. Mám to tak nechat být, nebo to mám ovlivnit sodou nebo jinými zásahy? Ale říkám, jím meloun, a stejně nic. Jedině že by to byl meloun s pozměněnými vlastnostmi.

Je klidně možné, že tělo bylo naprosto bloklé a potom se nevylučuje vůbec žádná kyselina a pH moči je vyloženě kriticky vysoké, bez zjevných důvodů. Jde o velice nebezpečný stav a paradoxně je potřeba i v tomto momentě dodat velké množství zásaditých látek nutných k neutralizaci kyselin. Když se tělo čistí, tak vylučuje do střev kvanta kyselých sajrajtů a může docházet k sekundární intoxikaci, čili údržba střev je nezbytně nutná. Mimo očistu střev je velice důležité pravidelně odkyselovat a dostat se na život podporující hodnoty pH. Pokud to nedokáže meloun, je nutné dávat odkyselovače, třeba sodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 8:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Igor píše:
Aky mate nazor na tieto produkty: http://www.regenerujte.cz/pages/produkty.php
U nas to predavaju v jednom bio obchode a dali mi do ruky aj brozurku... Podla mna je to dost drahe a ucinok pri kupeli by sa mal dat nahradit aj lacnejsou alternativou pri dosiahnuti rovnakeho pH a mozno aj vyssieho. Aj ked vacsinou to komunikuju ako kozmeticko-pletovu proceduru na stranke maju zaujimave pdfko o odkysleni a acidobazickej rovnovahe. Poznate pracu toho pana Jentschuru?

Práci toho člověka neznám, ale produkty jsou opravdu drahé a dá se to vždy docílit nějak jinak a určitě mnohem levněji, to máte naprostou pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 8:28 am 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dologran: na odkyselení jste mi doporučil sodu, ale nemám radši jít do Dologranu? A kterou verzi vybrat?
1. Základní NATURAL,
2. dále DOLOGRAN VITAMIN (B1, B6, E, beta-karoten) doplňuje vitamíny nezbytné pro optimální využití hlavních minerálů včetně antioxidačního působení vitamínu E a beta-karotenu.
3. DOLOGRAN S JODEM
4. DOLOGRAN ANTIOXI FORTE D3 obsahuje vitamín D3 a antioxidanty.

Je to v podstatě vápník a hořčík. Mohu se zeptat, jakým způsobem je Dologran získán?
A mám to užít jen jednou, dvakrát, až pH trochu poposkočí a pak vysadit?
Tím pádem asi bude stačit jen to balení 100g. Mívájí to v lékárnách?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dologran: na odkyselení jste mi doporučil sodu, ale nemám radši jít do Dologranu? A kterou verzi vybrat?
1. Základní NATURAL,
2. dále DOLOGRAN VITAMIN (B1, B6, E, beta-karoten) doplňuje vitamíny nezbytné pro optimální využití hlavních minerálů včetně antioxidačního působení vitamínu E a beta-karotenu.
3. DOLOGRAN S JODEM
4. DOLOGRAN ANTIOXI FORTE D3 obsahuje vitamín D3 a antioxidanty.

Je to v podstatě vápník a hořčík. Mohu se zeptat, jakým způsobem je Dologran získán?
A mám to užít jen jednou, dvakrát, až pH trochu poposkočí a pak vysadit?
Tím pádem asi bude stačit jen to balení 100g. Mívájí to v lékárnách?

Klidně ho můžete používat a jakoukoliv variantu, jde o dolomit a odkyseluje vysokým obsahem zásaditých minerálů. Osobně se ovšem domnívám, že jde o relativně málo účinnou a solidně předraženou formu, určitě je na trhu mnoho jiných možností, jak si srovnat pH a nevyhazovat zbytečně peníze. Jinak se samozřejmě musí aplikovat takové množství, aby se dosáhlo adekvátních hodnot pH a na to doporučené dávkování na obalu tohoto výrobku opravdu nestačí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 9:09 am 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Tak třeba právě ta soda za 4,- \":)\" . Máte prosím ještě nějaký jiný název něčeho užitečného a kde se to prodává?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 9:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Tak třeba právě ta soda za 4,- \":)\" . Máte prosím ještě nějaký jiný název něčeho užitečného a kde se to prodává?

Určitě ano, Alkala-N, nebo Tepperweinova smes v lékárnách, Odkyselovací směs v drogerii DM a mnoho dalších, stačí se pouze zeptat, nebo hledat na netu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: pon říj 04, 2010 2:24 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:11 pm
Příspěvky: 8
Osobně mám velmi dobré zkušenosti s kombinací jedlé sody a javorového sirupu (JASOD) kde jeho připravava není nikterak složitá.

Když se obojí smísí /SIRUP + SODA/ a zahřeje, směs sirupu a sody se spojí. Javorový sirup JASOD je
pak stahován rakovinovými buňkami a viry v nich schovaných (které spotřebují 15 krát více glukózy, než normální
buňky). Jedlá soda vnesená do buněk glukózou je ovšem vysoce alkalická, a to způsobí „nakrmení“ virů a buněk
samotných, rychlou změnu v pH buněk a následný úhyn jak buněk samotných, tak virů v nich přítomných!
Je velmi důležité nepoužívat jedlou sodu, do které byl přidán hliník. Mnohé firmy jej přidávají, i když to
není uvedeno na obalu. Kupujte jen chemicky čistou jedlou sodu anebo produkt, na němž je výslovně uvedeno,
že neobsahuje hliník a další chemikálie. Soda bikarbona dopravená do rakovinové tkáně glukózou, je bezpečný,
mimořádně levný a nezadržitelně efektivní prostředek. Tato chemikálie působí na rakovinové buňky jako kyanid,
protože vyvolá alkalickou šokovou vlnu umožňující, aby se do buněk dostalo mnohem více kyslíku, než mohou
snést.
Rakovinové buňky potřebují kyselé prostředí a nemohou přežít za přítomnosti vyšší hladiny kyslíku. Už
dřívější studie prokázaly, že manipulace pH nádoru pomocí bikarbonátu zvyšuje účinek některých chemoterapií.
„Hydrogenuhličitan sodný může být při terapii podáván orálně, ve formě aerosolu, intravenózně nebo přímo k
nádoru katétrem,“ říká italský onkolog dr. Tullio Simoncini. „Orálně, intravenózně nebo prostřednictvím aerosolu
podávaná bikarbona dokáže změnit pH buněk“.
Javorový sirup zjevně umožňuje a zvyšuje průnik sody do všech částí těla, dokonce i tam kam
se ostatní prostředky dostanou jen obtížně nebo vůbec. Patří k nim centrální nervový systém (CNS) chráněný
mozko-krevní bariérou, klouby, zapouzdřené nádory a pravděpodobně i oči.
K zvýšení prostupnosti buněčných membrán a zlepšené absorpci drog nádorovými buňkami se používá
Inzuline Protect Therapy. Javorový sirup dokáže totéž, ale navíc dostane sodu i za mozko-krevní a jakoukoli další biologickou
bariéru v těle, protože cukr (glukózu) potřebují bez rozdílu všechny tělesné buňky.
Léčba kombinací 100% javorového sirupu a jedlé sody byla poprvé zmíněna na: www.cancertutor.com

Pro využití jedlé sody existuje mnoho způsobů. Je to lék stejně univerzální, jako jód a chlorid hořečnatý.
Zvýšení pH zkrátka napomáhá schopnosti imunitního systému hubit viry a bakterie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: pon říj 04, 2010 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sroll5 píše:
Osobně mám velmi dobré zkušenosti s kombinací jedlé sody a javorového sirupu (JASOD) kde jeho připravava není nikterak složitá.

Když se obojí smísí /SIRUP + SODA/ a zahřeje, směs sirupu a sody se spojí. Javorový sirup JASOD je
pak stahován rakovinovými buňkami a viry v nich schovaných (které spotřebují 15 krát více glukózy, než normální
buňky). Jedlá soda vnesená do buněk glukózou je ovšem vysoce alkalická, a to způsobí „nakrmení“ virů a buněk
samotných, rychlou změnu v pH buněk a následný úhyn jak buněk samotných, tak virů v nich přítomných!
Je velmi důležité nepoužívat jedlou sodu, do které byl přidán hliník. Mnohé firmy jej přidávají, i když to
není uvedeno na obalu. Kupujte jen chemicky čistou jedlou sodu anebo produkt, na němž je výslovně uvedeno,
že neobsahuje hliník a další chemikálie. Soda bikarbona dopravená do rakovinové tkáně glukózou, je bezpečný,
mimořádně levný a nezadržitelně efektivní prostředek. Tato chemikálie působí na rakovinové buňky jako kyanid,
protože vyvolá alkalickou šokovou vlnu umožňující, aby se do buněk dostalo mnohem více kyslíku, než mohou
snést.
Rakovinové buňky potřebují kyselé prostředí a nemohou přežít za přítomnosti vyšší hladiny kyslíku. Už
dřívější studie prokázaly, že manipulace pH nádoru pomocí bikarbonátu zvyšuje účinek některých chemoterapií.
„Hydrogenuhličitan sodný může být při terapii podáván orálně, ve formě aerosolu, intravenózně nebo přímo k
nádoru katétrem,“ říká italský onkolog dr. Tullio Simoncini. „Orálně, intravenózně nebo prostřednictvím aerosolu
podávaná bikarbona dokáže změnit pH buněk“.
Javorový sirup zjevně umožňuje a zvyšuje průnik sody do všech částí těla, dokonce i tam kam
se ostatní prostředky dostanou jen obtížně nebo vůbec. Patří k nim centrální nervový systém (CNS) chráněný
mozko-krevní bariérou, klouby, zapouzdřené nádory a pravděpodobně i oči.
K zvýšení prostupnosti buněčných membrán a zlepšené absorpci drog nádorovými buňkami se používá
Inzuline Protect Therapy. Javorový sirup dokáže totéž, ale navíc dostane sodu i za mozko-krevní a jakoukoli další biologickou
bariéru v těle, protože cukr (glukózu) potřebují bez rozdílu všechny tělesné buňky.
Léčba kombinací 100% javorového sirupu a jedlé sody byla poprvé zmíněna na: www.cancertutor.com

Pro využití jedlé sody existuje mnoho způsobů. Je to lék stejně univerzální, jako jód a chlorid hořečnatý.
Zvýšení pH zkrátka napomáhá schopnosti imunitního systému hubit viry a bakterie.

Tento postup je opravdu velice funkční a dá se také používat ve variantě jedlá soda, melasa s betaglukanem a citrónová šťáva, od každého kávovou lžičku a rozmíchat ve sklenici vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 12:11 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="Sroll5":1ipqdzrx]...
Je velmi důležité nepoužívat jedlou sodu, do které byl přidán hliník. Mnohé firmy jej přidávají, i když to
není uvedeno na obalu. Kupujte jen chemicky čistou jedlou sodu anebo produkt, na němž je výslovně uvedeno,
že neobsahuje hliník a další chemikálie....
[/quote:1ipqdzrx]
Máte nějaký tip na opravdu čistou sodu?
Odkud čerpáte info že by mnohé firmy nechávaly v sodě hliník?? Nepotkal sem ještě sodu která by se vymezovala tím že jejich výrobek neobsahuje hliník....?

Aha, tady něco takového zaznělo..(léčitel z USA Jim Kelmunem ohledně propagace javor.sirupu...) :


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
f9c865c75e201ccd93452d3d72a7b841


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava pH moče
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 6:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":39l2ryqd]Máte nějaký tip na opravdu čistou sodu?
Odkud čerpáte info že by mnohé firmy nechávaly v sodě hliník?? Nepotkal sem ještě sodu která by se vymezovala tím že jejich výrobek neobsahuje hliník....?

Aha, tady něco takového zaznělo..(léčitel z USA Jim Kelmunem ohledně propagace javor.sirupu...) :


Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
95147a5920b653fd52ee57376eb395f7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 09, 2010 12:10 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jaký by asi měl být odstup melasy se sodou a citr.šťávou před a po jídlech?

Beta-extrakt (Melasa s Beta glukanem)- jestliže by se používala se sodou a citr.šťávou, tak se toho betaglukanu asi moc nevstřebá kvůli sodě....
Není lepší obyč melasa, případně brát nějaký jiný preparaát s výtažkem betaglukanu spolu s jídlem?(nebo čerstvou hlívu...)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 327 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz