Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2012 10:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Ahoj, jsem na tomto foru nový.. Před rokem a půl jsem debatoval na borelioza.cz, kde jsem své problémy dával za vinu boréliím.
Po dlouhé době jsem se dostal k PL, ktraá mi udělala všechny testy a zjistili jsme, že mám protilátky na borelie, chlamidye tr. a i pneumo, prodělal jsem žloutenku o které jsem nevěděl a mám velmi zvýšený bilirubin. V rychlosti, 3měs ATB, změna stravy a celkem to pomohlo. Ale asi po 8 měs. znovu slzení, vrátila se drobná chron. rýma, kterou jsem měl několik let, klouby pořád bolí, kožní problémy plísňové. Pár problémů ubylo, ale vrátili se i afty. Ráno jsem dělal test slinami na kvasinky 2x a oba dost pozitivní. Týden se připravuji na šanku a 3 dny měním stravu a pociťuji detox. přznaky. Zítra udělám šanku a pak bych chtěl přejít na protikvasinkovou dietu, chtěl bych vyhubit parazity. Četl jsem toho celkem hodně jen bych potřeboval nasměrovat kdy jak a co \":-)\"
Jinak je někdo v olomouckém kraji a okolí, kdo by diagnostikoval candidu a parazity?
Potom nějaké recepty jsou někde? Mohu jíst třeba sojové maso, vejce, nějaké maso?, ryby, ovocné šťávy?, nějaká doporučení jsem našel.
Má někdo podobný příběh, který by mu zlepšil zdr. stav?
Bude mi za pár dní 30 let, váha asi 64kg, postava hodně sportovní s nějakými tuky apod. problém nemám \":-)\"

Díky Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2012 5:35 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
[quote="ka_p":16t2fwfv]Ahoj, jsem na tomto foru nový.. Před rokem a půl jsem debatoval na borelioza.cz, kde jsem své problémy dával za vinu boréliím.
Po dlouhé době jsem se dostal k PL, ktraá mi udělala všechny testy a zjistili jsme, že mám protilátky na borelie, chlamidye tr. a i pneumo, prodělal jsem žloutenku o které jsem nevěděl a mám velmi zvýšený bilirubin. V rychlosti, 3měs ATB, změna stravy a celkem to pomohlo. Ale asi po 8 měs. znovu slzení, vrátila se drobná chron. rýma, kterou jsem měl několik let, klouby pořád bolí, kožní problémy plísňové. Pár problémů ubylo, ale vrátili se i afty. Ráno jsem dělal test slinami na kvasinky 2x a oba dost pozitivní. Týden se připravuji na šanku a 3 dny měním stravu a pociťuji detox. přznaky. Zítra udělám šanku a pak bych chtěl přejít na protikvasinkovou dietu, chtěl bych vyhubit parazity. Četl jsem toho celkem hodně jen bych potřeboval nasměrovat kdy jak a co \":-)\"
Jinak je někdo v olomouckém kraji a okolí, kdo by diagnostikoval candidu a parazity?
Potom nějaké recepty jsou někde? Mohu jíst třeba sojové maso, vejce, nějaké maso?, ryby, ovocné šťávy?, nějaká doporučení jsem našel.
Má někdo podobný příběh, který by mu zlepšil zdr. stav?
Bude mi za pár dní 30 let, váha asi 64kg, postava hodně sportovní s nějakými tuky apod. problém nemám \":-)\"

Díky Karel[/quote:16t2fwfv]
Zkuste začít číst vlákno Candida a chlamydioza

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Naposledy upravil zizi dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: sob říj 06, 2012 1:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Díky, v tabulce, kterou zpracovával a doplňoval společně s ostatními je mi asi všechno jasné. Budu začínat tedy očistou a chci se zeptat, jak dlouho mohu jíst jídla a pokrmy v 0 -1 a kdy můžu nastoupit na 2. Nebo můžu jíst 0 -1 - 2 ??Nevím co bych jedl jako přílohu.. \":-)\"

A co navrhujete na odčervení?
Zatím nemám moc počteno o MMS, mám to zkusit??

Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: ned říj 07, 2012 3:27 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
ka_p píše:
Díky, v tabulce, kterou zpracovával a doplňoval společně s ostatními je mi asi všechno jasné. Budu začínat tedy očistou a chci se zeptat, jak dlouho mohu jíst jídla a pokrmy v 0 -1 a kdy můžu nastoupit na 2. Nebo můžu jíst 0 -1 - 2 ??Nevím co bych jedl jako přílohu.. \":-)\"

A co navrhujete na odčervení?
Zatím nemám moc počteno o MMS, mám to zkusit??

Díky

Než se do toho pustíte nastudujte více informací, vyhnete se zbytečným chybám a problémům. Samotný přechod na 0-1 by měl být pozvolný a doplněný o přípravu těla na zátěžové období pomocí očist, detoxu, suplementace minerálů a vitamíný, dopůnění molybdenu apod. Pokud se přejde moc prudce a bez přípravy, můžete si způsobit vážné komplikace. Kvasinka produkuje několik nepříjemných toxinů a neuro toxinů, které kromě zátěže jater a dalších orgánů mohou způsobit vážné psychické problémy.

První fáze diety trvá do vymizení aktuních symptomů a nastolení zlepšeného stavu. Zpravidla hodně týdnů či pár měsíců, je to ale individuální. Poté je možné postupně začleňovat dalčí potraviny, a postupně zkoušet jestli některé nedělají problémy. Začal bych určitě kefírem z houby a pak přidával další

Odčervení zatím neřešte. Protikvasinkové opatření dávají zabrat i parazitům a pokud byste začala likvidopvat v příliš velkém kvasinku a parazity tak se můžete taky velmi rychle dostat do péče našeho zdravotnického systému a je jisté, že nemocniční kuchyně nezná nic jako nízkosacharidovou dietu.
Poté co odezní první fáze tak začnete s fungicidy jakou jsou grepové kapky, ve větším hřebíček nebo ořešák a to jsou poměrně silné antiparazitní prostředky, ty by měly prozatím stači.

nechtějte moc věcí v příliš krátkém čase


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: ned říj 07, 2012 1:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Díky moc za tipy, je pravda, že všeho moc škodí. Dnes budu jíst zase spíše kombinovaně s tím, že kvasinky teda mám částečně podporovat?? \":-)\" Třeba ovocem je to možné? Postupně teda budu jíst zdravé snídaně a večeře a a obědy běžně jako dříve.
Fungicidní čaje piju už teď, to je špatně?

Tedy Můj plán: \":-)\" ??
1. příští měsíc až dva tedy jíst kombinovaně s ovocnými i zel. šťávami
2. Po cca dvou měsících přecházet na potraviny v 0-1-2
3. po první fázi grepové kapky, kefír

Ještě prosím o zodpovězení dotazů:

lapacho a jiné fung. čaje nebo detoxikační čaje pít již teď?
pečivo? pokud ano jaké?
sýry, kvalitní šunka, nějaké maso, mám rád i ryby?
Minerální vody např. magnesia nebo raději městskou třeba nějak přefiltrovanou (Brita je blbost?)
Jak často a jaké šťávy a z jakého ovoce a zeleniny?
Užívat laktobacily? Nebo střídat s mléčným kefírem (kupuju nízkotučný) Rád bych si ho vyráběl, nevíte, kde sehnat vhodnou houbu?
Jasmínová rýže vařená v rýžovaru, brambory, noky, cerální tětoviny, kuskus, jáhly apod. co mohu?

Snad nebudu zdržovat, ale budu moc rád za nějaké rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: ned říj 07, 2012 3:37 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="ka_p":s7pdv9s2]Díky moc za tipy, je pravda, že všeho moc škodí. Dnes budu jíst zase spíše kombinovaně s tím, že kvasinky teda mám částečně podporovat?? \":-)\" Třeba ovocem je to možné? Postupně teda budu jíst zdravé snídaně a večeře a a obědy běžně jako dříve.
Fungicidní čaje piju už teď, to je špatně?

Tedy Můj plán: \":-)\" ??
1. příští měsíc až dva tedy jíst kombinovaně s ovocnými i zel. šťávami
2. Po cca dvou měsících přecházet na potraviny v 0-1-2
3. po první fázi grepové kapky, kefír

Ještě prosím o zodpovězení dotazů:

lapacho a jiné fung. čaje nebo detoxikační čaje pít již teď?
pečivo? pokud ano jaké?
sýry, kvalitní šunka, nějaké maso, mám rád i ryby?
Minerální vody např. magnesia nebo raději městskou třeba nějak přefiltrovanou (Brita je blbost?)
Jak často a jaké šťávy a z jakého ovoce a zeleniny?
Užívat laktobacily? Nebo střídat s mléčným kefírem (kupuju nízkotučný) Rád bych si ho vyráběl, nevíte, kde sehnat vhodnou houbu?
Jasmínová rýže vařená v rýžovaru, brambory, noky, cerální tětoviny, kuskus, jáhly apod. co mohu?

Snad nebudu zdržovat, ale budu moc rád za nějaké rady[/quote:s7pdv9s2]
Ne podporovat, ale vybíjet pomalu a postupně. Ovocné šťávy však vynechejte hned, ovoce také, případně jen trochu borůvek, malin, kyselých jablek.

Nevím jak jste na tom daleko s pročištěním organismu ale doporučuji pár týdnů projet běžné očisty (klystýry, sauny, pohyb, očisty jater, čistící čaje, ostropestřecová kaše apod) a postupně zpřísňovat dietu zatím bez silných fungicidů. Jakmile připravíte tělo, začnětě brát molbybden a najeďte na nejpřísnější fázi a teprve po odeznění nejhorších příznaků, tedy pravděpodobně po pár týdnech nebo měsících začněte s domácím kefírem, probiotiky v tabletách, kokosovým olejem a silnějšími fungicidními látkami. Je to však hodně individuální a nedá se stanovit přesné časové období pro každou fázi.

Shrnutí
1. detox a příprava na dietu -potraviny 0-3 a postupně zpřísnovat, přidávat antioxidanty, čistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: ned říj 07, 2012 3:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
[quote="sakul":10h4ud93]Ne podporovat, ale vybíjet pomalu a postupně. Ovocné šťávy však vynechejte hned, ovoce také, případně jen trochu borůvek, malin, kyselých jablek.

Nevím jak jste na tom daleko s pročištěním organismu ale doporučuji pár týdnů projet běžné očisty (klystýry, sauny, pohyb, očisty jater, čistící čaje, ostropestřecová kaše apod) a postupně zpřísňovat dietu zatím bez silných fungicidů. Jakmile připravíte tělo, začnětě brát molbybden a najeďte na nejpřísnější fázi a teprve po odeznění nejhorších příznaků, tedy pravděpodobně po pár týdnech nebo měsících začněte s domácím kefírem, probiotiky v tabletách, kokosovým olejem a silnějšími fungicidními látkami. Je to však hodně individuální a nedá se stanovit přesné časové období pro každou fázi.

Shrnutí
1. detox a příprava na dietu -potraviny 0-3 a postupně zpřísnovat, přidávat antioxidanty, čistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 9:53 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nedá mi se nevyjádřit se k bludu, který tady čtu už asi podvacáté. Žádná dieta na světě nedokáže kvasinku vyhladovět - a tím zabít. Dieta dokáže pouze jediné,
učinit kvasinku metabolicky neaktivní, neprodukující svinstva jako kyselina vinná. Ale na její záhubu to nestačí, na to jsou potřeba antimykotika.
Nasazení diety znamená, že nebudete mít v těle kyselinu vinnou vyprodukovanou ze sacharidů. Ale kvasince to nikterak neublíží, ta je v těle dál a jen si tak přežívá.

Takže ano, dieta určitě ale antimykotika k ní už od samotného počátku. Jinak jenom ztrácíte čas...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 10:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Vševěd píše:
Nedá mi se nevyjádřit se k bludu, který tady čtu už asi podvacáté. Žádná dieta na světě nedokáže kvasinku vyhladovět - a tím zabít. Dieta dokáže pouze jediné,
učinit kvasinku metabolicky neaktivní, neprodukující svinstva jako kyselina vinná. Ale na její záhubu to nestačí, na to jsou potřeba antimykotika.
Nasazení diety znamená, že nebudete mít v těle kyselinu vinnou vyprodukovanou ze sacharidů. Ale kvasince to nikterak neublíží, ta je v těle dál a jen si tak přežívá.

Takže ano, dieta určitě ale antimykotika k ní už od samotného počátku. Jinak jenom ztrácíte čas...

A jaká antimikotika myslíte, že jsou vhodná?? Dohledal jsem celkem účinný Nystatin v tabletách, ale je jen na recept a nebo objednat ze zahraničí. Já totiž loni užíval 3 měsíce dva druhy ATB, k tomu sice pil kefíry a jedl laktobacily, ale asi se ty mrchy ještě více namnožili. Myslím, že v kombinaci se zdravou stravou, šťávami, pohybem, saunou apod. bych jen mohl trochu vybít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 12:35 am 
Offline

Registrován: čtv úno 10, 2011 12:02 am
Příspěvky: 13
Dobry den,
hned ze zacatku bych se chtel zeptat, jestli je mozno ke kazdemu jidlu (tj. tak 5 jidel denne) DLOUHODOBE, treba nekolik let, jist fungicidni rostliny? Tim mam na mysli treba zazvor, oregano, lichorerisnici. Delam to takto uz asi 2 tydny a zacinam mit pocit, ze se v tele neco deje. Jakoby odchazela unava, mirni se nektere dlouhodobejsi problemy. Porad je to jeste velmi slabe, ale jsem rad aspon za to. Mam trochu obavu z toho, jestli si ale telo na prisun techto latek nezvykne a nebude pak oslabene, kdyz je treba vysadim? Nebo to takto u techto latek nefunguje? Rad bych se taky hlavne zeptal ke konkretnim rostlinam, kolik gramu je mozno uzivat k jidlu denne dlouhodobe, aby to melo nejaky silnejsi ucinek a zaroven aby to nebylo nejak nebezpecne u kazdodenniho pouzivani:

1) zazvor (pouzivam mlety od Vitany, je pro me nejlepe dostupny) - http://www.vitana.cz/produkty/koreni/ko ... mlety.html
2) lichorerisnice (plod mlety od Dr. Popov) - http://www.eshop.tavlisa.cz/store/goods ... popov.html
3) oregano (drhnute od Kotanyi) - http://cz.kotanyi.com/produkty/prehled- ... y/bylinky/

Ja to vsechno uzivam tim zpusobem, ze po normalnim jidle vemu treba kavovou lzicku oregana, spolknu a zapiju trochou vody. Jen ten zazvor obvykle celou lzicku nedavam, je to celkem sila. Treba u toho oregana to staci delat takto, nebo je nutno jej jeste zvykat? Ci udelat radeji caj? Takto mi to zatim prislo nejpohodlnejsi a nejrychlejsi, navic mi to chutove nijak nevadi.

Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 10:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Tak asi měsíc a půl jsem dodržoval/dodržuji protikvasinkovou dietu. Měl jsem mezi tím oslavu mých 30-tin tak jsem to nevydržel a dal si trochu cukroví. K tomu všemu beru nystatin a příjde mi, že nefunguje asi jak by měl. Poslední 3 týdny nejím žádné těstoviny, rýži, brambory, pečivo, cukry, minimum ovoce (max. grepy a zelené jablko, kiwi). Spíše jím zeleninu(saláty všeho druhu, brokolici, květák, občas mrkev, ředkve, kedlubny), maso, vejce, teď i sýr bez laktozy, Kustovnici a plno ořechů, po ránu lžičku kokosového oleje, do všech jídel hodně česneku, zázvoru, oregána. Po obědě nebo odpoledne kapsle oreg a česnekového oleje, ostropestřec a kyselinu kaprylovou.
Hodně cvičím, začal jsem občas běhat, jezdit svižně na kole, silová jóga 1x týdně, kliky apod. doma obden.
Cítím se celkově dobře, jen má přítelkyně, která měla slinový test horší než já a změn moc neudělala má slinový test na 95% a můj byl včera docela dobrý vlákna se nespustila, ale dnes ráno pár vláken padlo ke dnu.
Včera a dnes ráno jsem dělal výplach žaludku, dostal jsem ze sebe asi tak 0,7-0,8l na závěr je to hodně hořké a nahnědlé.
Do toho pravidelné saunování, pořídil jsem finskou saunu domů.
Po včerejším prvním výplachu žaludku mi bylo chvíli lépe a odpoledne jsem se cítil, jako by na mě šla chřipka, večer už to bylo dobré. Bolela mě po dlouhé době i hlava.
Chtěl bych si udělat krkací test, tak dnes koupím sodu. Na gastru mi zjistili eroze žaludku cca 6měs zpátky a asi před 9měs jsem dostal zase ATB na helicobacter. Před dvěma lety chlamky a borelka zvýšené hodnoty a dva druhy ATB na 3 měsíce, což mě sice v tu dobu pomohlo ale asi odrovnalo.

Prosím o nějaké vaše poznatky.. \":-)\" Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 10:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Zapomněl jsem na hlavní problém a to nízká váha... Ja mi poradíte zvýšit váhu?? Svaly mám vyrýsované a břicho jak dřív když jsem posiloval "vrcholově" \":-)\" jen vážím asi 60,3 a měřím 180 cm což je už na hranici podváhy. Dříve jsem měl běžnou váhu asi 65-66. Přijde mi jako bych odstranil všechny tuky a nemám v těle snad ani procento... Jím poměrně hodně a často. Sním asi více než ostatní a stejně to ráno jde stolicí pryč.
A co mě nejvíce drží je nadýmání a sem tam krkání. Po včerejším výplachu jsem celý den krkal jako dříve, když jsem měl vážné zažívací problémy. Nadýmání se zhoršuje. Jím hodně kysaného zelí...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 6:52 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
K té kustovnici, moje kvasinka ji má moc ráda...

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 6:59 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Protikvasinková dieta, pokud je volena dobře, tak vede k přirozenému nastolení správné váhy.

Jestliže hubnete přliš mnoho, jak se to dělo mě, můžete mít nevhodně poskládaný příjem a výdej - banálně řečeno víc vydáte než přijmete. Zaměřte se na dobré tuky (především kokosvý), avokáda, ořechy a semena, domácí vejce v množství které zvládnete a případně bio maso či bezlaktozové tučné sýry. Dodržujte tři hlavní jídla denně s případnou jednou svačinou navíc.

Druhou možností která je při zaplísněném organismu častá je narušené trávení a vstřebávání živin. Problém může být v žaludke v nedostatečné rozložení kyselinou solnou ale také v tlustém střevě - střevo kde dominuje plíseň a mikrflora je zdecimována a kde je narušené střevní stěna nevstřebává potřebné živiny. Často se také objevuje narušené trávení tuků.

Většinou je to začarovaný kruh - člověk netráví jídlo a nedostává se mu látek, které jsou potřeba právě na zajištění dobrého trávení. Tohle je potřeba rychle rozseknout, následky mohou být velmi nepříjemné, protože člověk přestože jí způsobem který by jiného přivedl k obezitě tak v podstatě hladoví a chřadne. No a v takovém stavu si libují plísně a dieta i fingicidy mají jen omezený účinek.

Nutno dodat že trávení se dá slušně zlikvidovat stresem, duševní nepohodou apod. To je ale jasné dnes už asi snad všem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida, dieta, očista
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 10:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
sakul píše:
Protikvasinková dieta, pokud je volena dobře, tak vede k přirozenému nastolení správné váhy.

Jestliže hubnete přliš mnoho, jak se to dělo mě, můžete mít nevhodně poskládaný příjem a výdej - banálně řečeno víc vydáte než přijmete. Zaměřte se na dobré tuky (především kokosvý), avokáda, ořechy a semena, domácí vejce v množství které zvládnete a případně bio maso či bezlaktozové tučné sýry. Dodržujte tři hlavní jídla denně s případnou jednou svačinou navíc.

Druhou možností která je při zaplísněném organismu častá je narušené trávení a vstřebávání živin. Problém může být v žaludke v nedostatečné rozložení kyselinou solnou ale také v tlustém střevě - střevo kde dominuje plíseň a mikrflora je zdecimována a kde je narušené střevní stěna nevstřebává potřebné živiny. Často se také objevuje narušené trávení tuků.

Většinou je to začarovaný kruh - člověk netráví jídlo a nedostává se mu látek, které jsou potřeba právě na zajištění dobrého trávení. Tohle je potřeba rychle rozseknout, následky mohou být velmi nepříjemné, protože člověk přestože jí způsobem který by jiného přivedl k obezitě tak v podstatě hladoví a chřadne. No a v takovém stavu si libují plísně a dieta i fingicidy mají jen omezený účinek.

Nutno dodat že trávení se dá slušně zlikvidovat stresem, duševní nepohodou apod. To je ale jasné dnes už asi snad všem.

No a jak toto zjistit a rozseknout? Muze mi v tom pomoci krkaci test abych zjistil jak jsem na tom s HCl ? Dnes jsem koupil sodu a zitra rano proverim. Jinak denne jim 1 az 2 vejce i celkem maso, ikdzyz bych nemel. Ted jsem zacal spise s krutim. Potom soju a tofu. Spis se mi udelalo hur posledni dva dny co delam vyplachy zaludku. A jak zjistit jak jsem na tom s tlustym strevem
Jinak stolice stredne pevna a svetlejsi. Kdyz jsem zacal s dietou pred skoro 2 mesici tak stolice bzla pevnejsi hrudkovita, tak jak ma asi byt.
Jinak mi chutnaji kefiry, muzu delat
kvalitniho mleka z tibetske houby, neuskodi mi?
Diky moc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz