Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 2:26 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jednorazovy_Nick píše:
Ahojte.
Využil som služby jedného pána, ktorý sa roky venuje TČM, má 3 ročnú školu TČM, plno rôznych certifikátov.....
Po asi dvojhodinovom rozprávaní, zmeraní tlaku, pulzu, prezretí jazyka, atď, mi predpísal byliny na 14 dní za 47Eur (to je bežná cena...žiaľ, drahé...) s tým, že liečba bude pokračovať pravdepodobne niekoľko mesiacov, možno aj 4-6........ Ale jasne mi povedal, že počas toho obdobia nemám užívať žiadne potravinové doplnky (ani vitamíny, ani minerály), dokonca ani HCL....lebo inak sa odo mňa dištancuje, pretože nebude mať plne pod kontrolou moju suplementáciu.
Mám z toho blbý pocit... Je jeho vyjadrenie sa ohľadom potravinových doplnkov normálne, alebo mi zbytočne zakazuje brať minerály a užívať HCL ? ....
Bojím sa, že keď prestanem brať HCL, tak mi začne zle tráviť jedlo....
.
Vyjadríte sa niekto k tomu ? Ďakujem....

Je v tom trochu logiky.Pokud si tělo zvykne na dlouhodobý příjem něčeho,tak to pak neustále vyžaduje nebo přestane tu látku vytvářet,protože ji dostává zevně.Např. dlouhodobé braní antikoncepce tlumí funkci hormonálních žláž protože v krvi je dostatek hormonů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 2:35 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Tuzemské čajové bylinné směsi namíchané na míru ze 7 léčivých rostlin stojí 140Kč a vydrží 1 až 2 měsíce. Takové peníze, co dal Jednorazovynick za nať, bych investoval pouze do směsi extraktů.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 3:22 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA : Pravda
Alopat : za 47Eur dostanem 14 sackov s odvarom zo spravej zmesy (urcenej presne pre mna)....Citujem... "...Odvary sa pouzivaju na celom svete a je to vynimocne v tom, ze v jednom odvarovom sacku je vytazok priblizne 70- 80 gramov susenych bylin a plus v tom, ze netreba sa s tym doma piplat a varit to...."

To vychadza v priemere na nejakych 1050g bylin...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 7:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Ahojte.
Využil som služby jedného pána, ktorý sa roky venuje TČM, má 3 ročnú školu TČM, plno rôznych certifikátov.....
Po asi dvojhodinovom rozprávaní, zmeraní tlaku, pulzu, prezretí jazyka, atď, mi predpísal byliny na 14 dní za 47Eur (to je bežná cena...žiaľ, drahé...) s tým, že liečba bude pokračovať pravdepodobne niekoľko mesiacov, možno aj 4-6........ Ale jasne mi povedal, že počas toho obdobia nemám užívať žiadne potravinové doplnky (ani vitamíny, ani minerály), dokonca ani HCL....lebo inak sa odo mňa dištancuje, pretože nebude mať plne pod kontrolou moju suplementáciu.
Mám z toho blbý pocit... Je jeho vyjadrenie sa ohľadom potravinových doplnkov normálne, alebo mi zbytočne zakazuje brať minerály a užívať HCL ? ....
Bojím sa, že keď prestanem brať HCL, tak mi začne zle tráviť jedlo....
.
Vyjadríte sa niekto k tomu ? Ďakujem....

Tak pokud je to opravdu odborník nahodí vám to třeba pomocí bylin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 07, 2019 1:48 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Tak...
Od dotycneho pana som sa dozvedel, ze "neviem ako ktora bylina zo zmesy bude reagovat s HCL", a preto teda nemam uzivat HCL....
\":D\"
Dalej povedal, ze z pulzu mi zistil oslabenu slezinu, a ze nevie ci to nemoze byt prave z dovodu dlhodobeho suplementovania HCL...
Ako uz len moze oslabit slezinu suplementacia HCL z dovodu nedostatocnej produkcie HCL zaludkom ??? Nieco mi unika ? ....
Asi si ten pan neuvedomuje, ze som zacal dodavat do zaludka HCL z dovodu ze sa mi ho tvori malo (zo psychickych dovodov)... Dve hodiny som s nim rozpraval, z toho asi pol hodinu sme preberali mozne dusevne priciny mojho zdravotneho stavu...

Zda sa to len mne, alebo ten pan v tomto pripade HOVORI NEZMYSLY ???


Ten silny odvar z bylin v sacku mam uzivat vzdy rano nalacno (cize jeden krat denne), a o 30min na to mozem jest....
Ja to planujem robit takto... Vypijem 5dcl vody, pockam 30 mimut, uzijem vysokokoncentrovany odvar v sacku (necelych 150ml), pockam 40-45 minut, vypijem 6dcl domacrj zakysanky, pockam 90minut, a potom uzijem HCL par sekund pred pevnym jedlom...

Krista pana, ved takym sposobom HCL NIJAAAAAAK nezreaguje s bylinkami....tie vo forme maleho mnozstva silneho odvaru uz DAAVNO budu mimo zaludka... Navyse som sa ho pytal ci ten odvar ma riesit aj moje slabe vylucovanie HCL, a on sa akoby zakoktal... Cize ta bylinna zmes ak poriesi prirodzene doststocnu tvorbu HCL, tak sekundarne...

Vidim to teda tak, ze HCL a MINERALY budem uzivat spolu s tou bylinnou zmesou (NIE V TSN ISTY CAS, ale v ten isty den), kedze v skutocnosti to vyzera tak, ze sa to NEBUDE NIJAK "BIT" medzi sebou.... Mineraly su predsa v strave (tid cinnost bylin nemozu narusit), a HCL je predsa u zdravych ludi (v tomto ohlade zdravy nie som) pritomna v dostatocnom mnozstve v zaludku ...

Zafinam si mysliet, ze ten pan ma nejake slabe znalosti ohladom ludskeho tela....comu sa divim, kedze ma 3 rocnu ČTM skolu a plno certifikatov na hocico a uz je 50-tnik....

Moze sa k tomu niekto vyjadrit ?
Meno pana uvadzat nebudem, ktovie, mozno mu krivdim...ale ...nemyslim si to...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 07, 2019 9:28 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 10:06 pm
Příspěvky: 86
Zistil si si, kde si robil ten kurz a koľko rokov má praxe?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 07, 2019 9:45 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Tamariška píše:
Zistil si si, kde si robil ten kurz a koľko rokov má praxe?

2009-2012 .... Skola Tradicnej Cinskej Mediciny, TCM INSTITUT PRAHA. Takze prax v tom ma nejakych 7 rokov.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2019 5:19 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Jednorazovy_Nick":1eu6tewr]Tak...
[b:1eu6tewr]Od dotycneho pana som sa dozvedel, ze "neviem ako ktora bylina zo zmesy bude reagovat s HCL", a preto teda nemam uzivat HCL.... [/b:1eu6tewr]
\":D\"
[b:1eu6tewr]Dalej povedal, ze z pulzu mi zistil oslabenu slezinu, a ze nevie ci to nemoze byt prave z dovodu dlhodobeho suplementovania HCL...[/b:1eu6tewr]
[u:1eu6tewr]Ako uz len moze oslabit slezinu suplementacia HCL z dovodu nedostatocnej produkcie HCL zaludkom ???[/u:1eu6tewr] Nieco mi unika ? ....
Asi si ten pan neuvedomuje, ze som zacal dodavat do zaludka HCL z dovodu ze sa mi ho tvori malo (zo psychickych dovodov)... Dve hodiny som s nim rozpraval, z toho asi pol hodinu sme preberali mozne dusevne priciny mojho zdravotneho stavu...

[u:1eu6tewr]Zda sa to len mne, alebo ten pan v tomto pripade HOVORI NEZMYSLY ???[/u:1eu6tewr]


Ten silny odvar z bylin v sacku mam uzivat vzdy rano nalacno (cize jeden krat denne), a o 30min na to mozem jest....
Ja to planujem robit takto... Vypijem 5dcl vody, pockam 30 mimut, uzijem vysokokoncentrovany odvar v sacku (necelych 150ml), pockam 40-45 minut, vypijem 6dcl domacrj zakysanky, pockam 90minut, a potom [b:1eu6tewr]uzijem HCL par sekund pred pevnym jedlom...[/b:1eu6tewr]

Krista pana, ved takym sposobom HCL NIJAAAAAAK nezreaguje s bylinkami....tie vo forme maleho mnozstva silneho odvaru uz DAAVNO budu mimo zaludka... Navyse som sa ho pytal ci ten odvar ma riesit aj moje slabe vylucovanie HCL, a on sa akoby zakoktal... Cize ta bylinna zmes ak poriesi prirodzene doststocnu tvorbu HCL, tak sekundarne...

Vidim to teda tak, ze HCL a MINERALY budem uzivat spolu s tou bylinnou zmesou (NIE V TSN ISTY CAS, ale v ten isty den), kedze v skutocnosti to vyzera tak, ze sa to NEBUDE NIJAK "BIT" medzi sebou.... Mineraly su predsa v strave (tid cinnost bylin nemozu narusit), a HCL je predsa u zdravych ludi (v tomto ohlade zdravy nie som) pritomna v dostatocnom mnozstve v zaludku ...

Zafinam si mysliet, ze ten pan ma nejake slabe znalosti ohladom ludskeho tela....comu sa divim, kedze ma 3 rocnu ČTM skolu a plno certifikatov na hocico a uz je 50-tnik....

Moze sa k tomu niekto vyjadrit ?
Meno pana uvadzat nebudem, ktovie, mozno mu krivdim...ale ...nemyslim si to...[/quote:1eu6tewr]
Nenapadlo tě někdy,proč máš málo Hcl?Jejím užíváním pouze maskuješ problém jinde.Už jsem to psala.že věkem se tvorba snižuje a kolem 50 by člověk měl jíst málo živ.bílkovin.Ale ty jsi na přirozený nedostatek Hcl.ještě mladý.Není náhodou problém v játrech.Tou sníženou tvorbou HCl ti tělo něco říká.Samozřejmě,žeHcl s pyridoxinem a kys.listovou podporují imunitu organismu,ale dlouhodobé brání může způsobovat problémy jinde.


Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
wQ==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 2:11 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA : Zla psychika "vypina" produkciu zaludocnych stiav. Hlavne u ludi v znameni RAK. A ja som Rak. ....

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 3:26 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jednorazovy_Nick píše:
ZDENINA : Zla psychika "vypina" produkciu zaludocnych stiav. Hlavne u ludi v znameni RAK. A ja som Rak. ....

Máš naprostou pravdu,od psychiky musíš začít.Tím,že to neustále zdůrazňuješ ,tak vlastně se v tom jen utvrzuješ.Myšlenka má tendence se realizovat.Já nikdy o svých zdravotních problémech nepíšu,protože chci být zdravá a ne se utvrzovat v přesvědčení,že jsem nemocná.Jakmile to dáš na papír tak už si to buduje vlastní realitu.Radši dumej o placatosti Země a sebe si představuj jako OK.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 11:52 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Hovoříte o autosugesci, ale funguje to i obráceně, kdy podvědomí dává formou přání, myšlenek a úvah nenápadně vědět, že se v těle něco děje, aby se člověk připravil na zdravotní změny a nebyla pro něj invalidita tak kách. Bez tohoto varování to leckdo neunese. Je to sice hezké předsevzetí nemluvit o svých zdravotních problémech, ale pokud Vám zrovna nechybí končetina, tak se zvědavé okolí dožaduje vysvětlení toho s čím marodíte. Jinými slovy, to co navrhujete platí do okamžiku, kdy Vás zdravotní problémy nelimitují a dokážete je za cenu nesmírného vypětí překousnout.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 6:44 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Alopat píše:
Hovoříte o autosugesci, ale funguje to i obráceně, kdy podvědomí dává formou přání, myšlenek a úvah nenápadně vědět, že se v těle něco děje, aby se člověk připravil na zdravotní změny a nebyla pro něj invalidita tak kách. Bez tohoto varování to leckdo neunese. Je to sice hezké předsevzetí nemluvit o svých zdravotních problémech, ale pokud Vám zrovna nechybí končetina, tak se zvědavé okolí dožaduje vysvětlení toho s čím marodíte. Jinými slovy, to co navrhujete platí do okamžiku, kdy Vás zdravotní problémy nelimitují a dokážete je za cenu nesmírného vypětí překousnout.

Souhlasím,takovou sílou mysli,kdy člověk se pouhou představou dokáže sám vyléčit,vládne asi málokdo.Ale je třeba ji při léčbě taky zapojit.Už jsem zde psala o zmizení alergie při ponoření se do hlubších rovin vědomí.(při Silvově metodě),ale ta sice menší se objevila po dětech.Teď po čištění jater téměř úplně zmizela.
Mám i osobní zkušenost se zmizením vodní kýly u dítěte, po dvouletém pozorování u doktora,za týden ,a to léčbou na dálku.Byliny to nezvládly,lépe řečeno jsem nenašla ty správné.Vidina operace mně vyburcovala k trochu jinému řešení.
Ale,když bude relativně zdravý člověk se neustále utvrzovat v tom,že je nemocný,tak nemocný bude.Jistě víte,že třeba hluboký duševní otřes může zabít i zcela zdravého a odolného jedince.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Tak...
Od dotycneho pana som sa dozvedel, ze "neviem ako ktora bylina zo zmesy bude reagovat s HCL", a preto teda nemam uzivat HCL....
\":D\"
Dalej povedal, ze z pulzu mi zistil oslabenu slezinu, a ze nevie ci to nemoze byt prave z dovodu dlhodobeho suplementovania HCL...
Ako uz len moze oslabit slezinu suplementacia HCL z dovodu nedostatocnej produkcie HCL zaludkom ??? Nieco mi unika ? ....
Asi si ten pan neuvedomuje, ze som zacal dodavat do zaludka HCL z dovodu ze sa mi ho tvori malo (zo psychickych dovodov)... Dve hodiny som s nim rozpraval, z toho asi pol hodinu sme preberali mozne dusevne priciny mojho zdravotneho stavu...

Zda sa to len mne, alebo ten pan v tomto pripade HOVORI NEZMYSLY ???


Ten silny odvar z bylin v sacku mam uzivat vzdy rano nalacno (cize jeden krat denne), a o 30min na to mozem jest....
Ja to planujem robit takto... Vypijem 5dcl vody, pockam 30 mimut, uzijem vysokokoncentrovany odvar v sacku (necelych 150ml), pockam 40-45 minut, vypijem 6dcl domacrj zakysanky, pockam 90minut, a potom uzijem HCL par sekund pred pevnym jedlom...

Krista pana, ved takym sposobom HCL NIJAAAAAAK nezreaguje s bylinkami....tie vo forme maleho mnozstva silneho odvaru uz DAAVNO budu mimo zaludka... Navyse som sa ho pytal ci ten odvar ma riesit aj moje slabe vylucovanie HCL, a on sa akoby zakoktal... Cize ta bylinna zmes ak poriesi prirodzene doststocnu tvorbu HCL, tak sekundarne...

Vidim to teda tak, ze HCL a MINERALY budem uzivat spolu s tou bylinnou zmesou (NIE V TSN ISTY CAS, ale v ten isty den), kedze v skutocnosti to vyzera tak, ze sa to NEBUDE NIJAK "BIT" medzi sebou.... Mineraly su predsa v strave (tid cinnost bylin nemozu narusit), a HCL je predsa u zdravych ludi (v tomto ohlade zdravy nie som) pritomna v dostatocnom mnozstve v zaludku ...

Zafinam si mysliet, ze ten pan ma nejake slabe znalosti ohladom ludskeho tela....comu sa divim, kedze ma 3 rocnu ČTM skolu a plno certifikatov na hocico a uz je 50-tnik....

Moze sa k tomu niekto vyjadrit ?
Meno pana uvadzat nebudem, ktovie, mozno mu krivdim...ale ...nemyslim si to...

Já bych to nepitval, když jste mu za to zaplatil tak to prostě vyzkoušejte a uvidíte, nemá cenu řešit co, proč a jak až po tom co zaplatím nějakou službu, radu a byliny.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz