Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:54 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte led 28, 2020 11:12 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Čerpané zo stránky WWW.NORMALBREATHING.ORG


Zatiaľ čo väčšina internetových zdrojov vrátane oficiálnych lekárskych webových stránok odporúča spánok na chrbte ako najlepšiu polohu na spánok, lekárske dôkazy (26 publikovaných klinických štúdií) odhalili, že spánok na chrbte bol najhoršou pozíciou pri nasledujúcich stavoch:
- Astma (Ballard a kol., 1991)
- Astma a alergie u pískotov u detí (Ponsonby et al, 2004)
- Astma (nočná) (D'Alonzo & Ciccolella, 1996)
- Bolesť chrbta v tehotenstve (Fast & Hertz, 1992) *
- Bruxizmus a prehĺtanie (Miyawaki et al, 2003)
- Bruxizmus, zaťaté epizódy a gastroezofageálny reflux (Miyawaki et al, 2004)
- Pacienti s chronickou respiračnou nedostatočnosťou (Ambrogio et al, 2009)
- Kašeľ (nočné) a záchvaty proti kašľu (Bonnet et al, 1995)
- GERD (gastroezofageálna refluxná choroba) (Khoury a kol., 1999; Wang a kol., 1999)
- Geriatrické lôžka (Hjalmarsen & Hykkerud, 2008) *
- Pacienti so srdcovým zlyhaním s apnoe z centrálneho spánku / Cheyne-Stokes (nepravidelné) dýchanie (Joho a kol., 2010; Szollosi a kol., 2006 *)
- Nepravidelné alebo pravidelné dýchanie (Hudgel et al, 1993)
- Tehotenstvo (Trakada a kol., 2003) *
- Apnoe spánku (Ingman a kol., 2004; Yoshida, 2000; Matsuzawa a kol., 1995; Miura e tal, 1992; Kavey a kol., 1985)
- Ochrnutie spánku a desivé halucinácie (Kompanje, 2008; Cheyne, 2002)
- Chrápanie, hypopnea a apnoe (Jan et al, 1994)
- Mŕtvica s apnoe na spánok (Brown a kol., 1998)
- Zdvih (starší pacienti) (Schubert & Horaud, 1994)
- Tuberkulóza (pľúcna) liečená torakoplastikou (Brander a kol., 1993) *

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2021 11:28 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Nepatrí to sem, ale nechcem zakladať novú tému (založil som ich už koľko, 100?...)...

Mám obdobia, keď mám na pravej časti čela akoby "pupence" (malé, ale dajú sa vytlačiť, vyjde z nich niečo husté bielej farby, v maličkom množstve). Už celé roky. Niekedy je to "aktívnejšie", niekedy je to úplne nebadané. Samozrejme najviac to vidno po umytí tváre a čela, pretože sa to podráždi. Ľavú časť čela mám úplne čistú, rovnako zbytok tváre. Hľadal som rôzne obrázky s vnútornými orgánmi v súvislosti s tvárou, natrafil som na tento obsiahly článok ......... https://www.badatel.net/kompletna-mapa- ... ele-chore/ ........ ALE ANI Z TOHO OBSIAHLEHO ČLÁNKU SI TO NEVIEM DIAGNOSTIKOVAŤ.... Tie "malé ploché pupence" mám na celom pravom "kúte", smerom k obočiu sa ich množstvo "preriedi". V strede čela a v ľavej časti čela nemám nič...
K*RVA, mám za sebou množstvo shankapraksalán (posledné dva roky si ale robím len raz za tri mesiace), konzumujem pravidelne domácu kvasenú kapustu, bryndzu (žiadne tráviace ťažkosti, stolicu mám bez zápachu), čiže probiotík a prebiotík mám dosť. Nemám zapáchajúce vetry (a čuch mám veľmi dobrý, robievam si Néti). Robievam si roky derivačný kúpeľ, už 14 mesiacov sa denne uzemňujem mnoho hodín (minimálne 20 hodín denne), cítim sa fyzicky super, ale nijak to nepohlo s tými "pupencami". Ani denná 17 hodinová lačňovka roky praktizovaná s tým nič nespravila (ale ako píšem, nie je to badateľné každý deň, a nepodráždené to má viac-menej farbu pokožky, čiže bez upozornenia na to to nikomu do očí nebije), ani mnoho íné zdravé procedúry.......

Vyzerá to nejak takto, ako tu na obrázku (pridal som tam "pupence", ktoré samozrejme nemám čierne, len som chcel, aby ich bolo vidieť). Najprv som si myslel či to nemá spojitosť s olivovým olejom ktorým si natieram tvár, ale nemôže mať, pretože len táto časť čela je "pupencová".

Příloha:
tvár.jpg
tvár.jpg [ 30.82 KiB | Zobrazeno 10993 krát ]

Keď mi napíšete, že je to "problém s hrubým črevom", tak mi vysvetlite niekto ako je to možné, nakoľko nemám nikdy bolesti čriev, nemám zapáchajúcu stolicu ani zapáchajúce vetry (ak, tak raz za mesiac mám), konzumujem dostatok probiotík (asi ako jeden človek z 300???), stolicu mám pravidelnú (väčšinou dva krát denne), občas si spravím celej očistu tráviacej sústavy, jedlo konzumujem vždy BEZ STRESU, dôkladne žujem, neriedim tráviace šťavy vodou, používam HCL, vitamín D3, K2.......... A ako som už písal, nemávam bolesti čriev, ani bolesti žalúdka, ani "knedlík v krku", ani pálenie záhy.... To všetko už dlhé dlhé mesiace nemávam (bolesti čriev som nemával nikdy, teda možno pár krát v roku keď som mal hnačku alebo niečo, v minulosti).

(EDIT : nechcem ďalej "offtopicovať" tento topic, takže na otázky tázaujúcich odpoviem im do súkromnej pošty)

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne čtv kvě 27, 2021 10:06 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2021 10:05 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
[quote="Xrazovy_nick":333yiiek]Nepatrí to sem, ale nechcem zakladať novú tému (založil som ich už koľko, 100?...)...[/quote:333yiiek]
Sory kámo, napíšu ti jak to vidím já a vem si z toho co chceš. Ano, založil jsi tady topiců hafo a spousta z nich jsou slohy o "ničem" aspoň tedy z mého pohledu a je fajn že si aspoň uvědomuješ že by bylo lepší to trochu strukturovat a celkově si v tom udělat trochu systém a klobouk dolů panu Jardovi, že je až takto tolerantní a dokonce ti na spoustu z nich i odpovídá, jelikož kdyby tady bylo dalších 10 borců jako ty, tak by tohle fórum asi šlo rychle do kytek. Za prvé díky už takto velmi křehké celkové přehlednosti a za druhé a to hlavně by pak pan Jarda asi nedělal nic jiného než že by četl tyhle různé slohy a nebo by je raději nečetl a na celé fórum se vykašlal, jelikož by pak ani nic jiného nestíhal a stíhat nemohl.

Dále já kdybych tady nebyl přes 10 let (samozřejmě původně pod jiným účtem) a přišel sem teď jako nováček, tak by mě s prominutím fakt sralo, se tím vším co si sem (samozřejmě zdaleka néjen ty) přispěl prodírat a měl bych v tom fakt guláš, ale díky těm 10 rokům tady a nějakým celkovým znalostem vím co ignorovat a co ne, ale to ti co přijdou nově vědět určitě nemohou. Asi si to nemyslel špatně, tím jsem si tak nějak jist, je spíš otázka jestli si u toho vůbec myslel a nejednal klasicky v nějakém mánickém rauši. Takže teď když už ti tedy konečně došlo, že zakládat furt nové topicy není ideální a psát off-topicy taky ne a díky za to, tak se teď ještě prosím snaž aby aspoň tvé příspěvky do daných topiců pasovali, jelikož pokud píšeš to co píšeš do energetických technik a ironicky k tomu ještě napíšeš, že víš, že to tam nepasuje, tak to vidím jen jako nový další druh spamu. Snad sám víš že jsou tady mnohem příbuznější topicy, jelikož fórum tady znáš dobře nebo ne? To tě nenapadlo to hodit aspoň třeba např. do vlákna Vlasy a pleť odkaz zde:

Naposledy upravil Yushihara dne čtv led 01, 1970 2:05 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2021 10:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
\":idea:\"

Neg. prejav vyššieho testosterónu (ale za T buď rád, lebo spoločnosť pussyfikuje mužov na eunuchov), genetika, strava. Preto som sa pýtal nedávno, koľko PUFA konzumuješ. Písal si vtedy o bielkovinách, aké tuky máš v stravovaní okrem másla??

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2021 11:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Yushihara píše:
tak to tady nechci rozesírat spamem a off topicem.

Tak sa toho držte aj na praktickej úrovni, pán kolega.
Yushihara píše:
Jeden by mohl říct, že to co jsem teď napsal sem taky nepatří

Presne tak, odpovedal ste si ironicky sám. Fascinujúce, že sa vymedzujete voči Nickovi a urobil ste presne to isté (do bodky), čo on. To sa veľmi často stáva, čomu rozumiem, keďže "je ťažšie veliť celému mestu ako samému sebe".

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2021 4:48 am 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
neti píše:
Tak sa toho držte aj na praktickej úrovni, pán kolega.
Presne tak, odpovedal ste si ironicky sám. Fascinujúce, že sa vymedzujete voči Nickovi a urobil ste presne to isté (do bodky), čo on. To sa veľmi často stáva, čomu rozumiem, keďže "je ťažšie veliť celému mestu ako samému sebe".

Díky za reakci. No urobil a neurobil, jelikož jak jsem psal a zatím si stojím, to co jsem popisoval v mém příspěvku by se dalo říct i souvisí s energetickou technikou, tj. snažit se spořit nebo efektivně využít energii Nickovo i všech ostatních, kterých se to pak následně týká...

Mohl bych teď asi i napsat, že je velkou ironií, že mě upozorňujete na můj off-topic, který není tak úplně off-topicem( z mého pohledu aspoň) vaším off-topicem a kruh se tak krásně uzavírá \":D\" tak se prosím pojďme domluvit a to klidně tichou nepsanou dohodou, že už to nebudeme rozpatlávat a že máme každý svojí pravdu a ušetřme nějakou tu energii nám i ostatním...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2021 5:08 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Yushihara píše:
mě upozorňujete na můj off-topic, který není tak úplně off-topicem( z mého pohledu aspoň) vaším off-topicem

Klasika: môj koment považujete za offtopic a váš vlastný koment (ako inak) nie je tak úplne offtopic = ohýbate realitu podľa vlastnej fantázie a potreby (zlodej kričí chyťte zlodeja; vidíte triesku v oku druhého, ale brvno vo vlastnom oku nevidíte ap). To isté by som mohol urobiť aj ja. Reagoval som len preto, že 10 ročné pôsobenie v alternatívnej medicíne, je IMHO dostatočný čas, aby človek dokázal pochopiť základné mechanizmy fungovania ega (toho vlastného, nie ega druhých!) - keď už teda diskutujeme v téme energie, čakry a myseľ. Good luck...

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2021 7:25 am 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
neti píše:
Klasika: môj koment považujete za offtopic a váš vlastný koment (ako inak) nie je tak úplne offtopic = ohýbate realitu podľa vlastnej fantázie a potreby (zlodej kričí chyťte zlodeja; vidíte triesku v oku druhého, ale brvno vo vlastnom oku nevidíte ap). To isté by som mohol urobiť aj ja. Reagoval som len preto, že 10 ročné pôsobenie v alternatívnej medicíne, je IMHO dostatočný čas, aby človek dokázal pochopiť základné mechanizmy fungovania ega (toho vlastného, nie ega druhých!) - keď už teda diskutujeme v téme energie, čakry a myseľ. Good luck...

"Realitu" se snaží ohýbat každý dokud se na ní snaží reagovat (tedy ji ohýbat) aneb např: "kde je potřeba tam je ego" a to by jste tedy asi také mohl vědět, když se mě snažíte "poučovat" (omlouvám se nenacházím lepšího výrazu asi by se dalo lépe použít slovo usměrnit, ale to mi z vašeho příspěvku zní méně než to slovo - poučovat, ale možná je to prostě jen šum větru)...Z mého pohledu sem tedy to co teď řešíme opravdu tak nějak patří/nepatří, což už jsem zmínil asi po 3tí - omlouvám se raději to znovu zmiňuje jelikož se pohybujeme v jakési paradoxní patové situaci, celkem i zajímavé \":-)\" ...Co sem podle mě nepatří a proto jsem na to reagoval je napsat "vím že to sem nepatří ale stejně to sem napíši" to už je trochu jiný příběh, tam je hned od začátku dané že to sem nepatří (ale třeba to NICK myslel jinak - téměř jistě, než jak jsem to pochopil já či pochopí jiní a má k tomu ještě jiné energeticky zajímavé odůvodnění \":D\") a já sem raději hned v tom původním příspěvku kde jsem napsal "jeden by mohl říct že to sem nepatří" raději hned dovysvětlil (možná né dostatečně?) proč píši co píši, abych předešel (nebo možná nadešel? \":-)\" ) tomu co teď řešíme, jelikož myslím že základ všech energetických technik je právě pochopení funkce ega a jeho definice. Tam totiž vzniká také zajímavý paradox našemu tématu podobný, že ego se dá definovat zase jen egem \":-D\" nebo ne?!... \":-)\" Otázka a to myslím i z energetického hlediska pro nás všechny je, jak přistupovat k tomu, že cokoliv co napíši, cokoliv udělám je a není jeho součástí, jelikož jak jsem např. psal, kde je potřeba(chtění) tam je ego. No a jak přistoupit k tomuto? Odstanit či chtít odstranit potřebu? Jenže ve chvíli kdy začnu chtít odstraňovat potřebu, tak už jsem zase v tom samém kolotoči a pokud nebudu chtít, tak jen chci nechtění atd atd... \":-)\" Svět je plný paradoxů, jeden by mohl říct, že je přesně o tom \":-D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2021 9:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Yushihara píše:
"Realitu" se snaží ohýbat každý dokud se na ní snaží reagovat (tedy ji ohýbat)

Hovorte prosím za seba. Realitu podľa svojej potreby a fantázie ohýbajú manipulátori, sebe-strední a ego-centrickí ľudia. Samozrejme každý občas manipuluje (rodič, ktorý zaklame, že Ježiško nepríde, ak si dieťa neumyje zúbky = pozitívna manipulácia, pretože rodič chce, aby dieťa nemalo pokazené zuby). Samozrejme istým spôsobom každý filtrujeme svet vlastnou optikou, ovplyvňujú nás introjekcie, ideológie, ktoré sme počas života pozbierali. Jedná sa o kontinuum, na konci ktorého sú psychopati, patologickí klamári a ľudia s grandióznym patologickým narcizmom. Prvou indíciou je, že nie ste schopný (odmietate) vnímať, že s poučovaním ste v tomto vlákne začal vy, poučovaním Nicka, čo by mal a čo by nemal.

Ad ego: nie som fanúšik východnej filozófie, ktorá je mi cudzia. Ba dokonca si Aziati robia posmešky s Európanov, že vyznávajú skôr pseudobudhizmus. Ego, tak ako ho definuje psychológia je potrebná súčasť psychiky človeka. Bez ega by sa každý človek psychicky rozpadol a skončil by v Bohniciach. Problém je akurát v rozpínavosti ega a jeho NEprimeranosti u ľudí s patologickým narcizmom.

---------------------------------
NEvnímajte to prosím ako kritiku, ani ako súboj názorov, potrebu vás dostať (gotcha) - len som chcel poukázať na paradox, v ktorom ste sa sám ocitol. A samozrejme sa teraz točíme v kruhu (patová situácia), s tým súhlasím...

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2021 10:16 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Aby som bol k téme, tak........................ som presvedčený, že "základný stav" začína u človeka až vtedy, keď je zbavený neinteligentného strachu (strach, ktorého ignorovanie bezprostredne neohrozuje život). Vzhľadom na to, že nie sme zbavený neinteligentného strachu, tak žijeme "v pekle na Zemi". Niekto v menšom, niekto vo väčšom.
Robím dychové cvičenia už niekoľko rokov, pomohlo mi to k pochopeniu rôznych vecí, ale nezbavilo ma to strachu. Zbavenie sa strachu ako takého (čiže nie len strachu z jednej veci, keď človek má strach z vecí 100) je možné buď len tréningom (robiť to čoho sa bojíme, dokolečka...až strach zmizne...a pokračovať a pokračovať...), alebo pri stretnutí s nejakou osvietenou osobou, ktorá nás tak silno inšpiruje (a to kľudne len jej prítomnosťou a pohľadom, potľapkaním po pleci, atď), že sa strachu zbavíme niekoľkonásobne rýchlejšie než bez takéhoto stretnutia.
Za všetko zlé môže strach.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2021 10:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Nepatrí to sem, ale nechcem zakladať novú tému (založil som ich už koľko, 100?...)...

Mám obdobia, keď mám na pravej časti čela akoby "pupence" (malé, ale dajú sa vytlačiť, vyjde z nich niečo husté bielej farby, v maličkom množstve). Už celé roky. Niekedy je to "aktívnejšie", niekedy je to úplne nebadané. Samozrejme najviac to vidno po umytí tváre a čela, pretože sa to podráždi. Ľavú časť čela mám úplne čistú, rovnako zbytok tváre. Hľadal som rôzne obrázky s vnútornými orgánmi v súvislosti s tvárou, natrafil som na tento obsiahly článok ......... https://www.badatel.net/kompletna-mapa- ... ele-chore/ ........ ALE ANI Z TOHO OBSIAHLEHO ČLÁNKU SI TO NEVIEM DIAGNOSTIKOVAŤ.... Tie "malé ploché pupence" mám na celom pravom "kúte", smerom k obočiu sa ich množstvo "preriedi". V strede čela a v ľavej časti čela nemám nič...
K*RVA, mám za sebou množstvo shankapraksalán (posledné dva roky si ale robím len raz za tri mesiace), konzumujem pravidelne domácu kvasenú kapustu, bryndzu (žiadne tráviace ťažkosti, stolicu mám bez zápachu), čiže probiotík a prebiotík mám dosť. Nemám zapáchajúce vetry (a čuch mám veľmi dobrý, robievam si Néti). Robievam si roky derivačný kúpeľ, už 14 mesiacov sa denne uzemňujem mnoho hodín (minimálne 20 hodín denne), cítim sa fyzicky super, ale nijak to nepohlo s tými "pupencami". Ani denná 17 hodinová lačňovka roky praktizovaná s tým nič nespravila (ale ako píšem, nie je to badateľné každý deň, a nepodráždené to má viac-menej farbu pokožky, čiže bez upozornenia na to to nikomu do očí nebije), ani mnoho íné zdravé procedúry.......

Vyzerá to nejak takto, ako tu na obrázku (pridal som tam "pupence", ktoré samozrejme nemám čierne, len som chcel, aby ich bolo vidieť). Najprv som si myslel či to nemá spojitosť s olivovým olejom ktorým si natieram tvár, ale nemôže mať, pretože len táto časť čela je "pupencová".

Příloha:
tvár.jpg

Keď mi napíšete, že je to "problém s hrubým črevom", tak mi vysvetlite niekto ako je to možné, nakoľko nemám nikdy bolesti čriev, nemám zapáchajúcu stolicu ani zapáchajúce vetry (ak, tak raz za mesiac mám), konzumujem dostatok probiotík (asi ako jeden človek z 300???), stolicu mám pravidelnú (väčšinou dva krát denne), občas si spravím celej očistu tráviacej sústavy, jedlo konzumujem vždy BEZ STRESU, dôkladne žujem, neriedim tráviace šťavy vodou, používam HCL, vitamín D3, K2.......... A ako som už písal, nemávam bolesti čriev, ani bolesti žalúdka, ani "knedlík v krku", ani pálenie záhy.... To všetko už dlhé dlhé mesiace nemávam (bolesti čriev som nemával nikdy, teda možno pár krát v roku keď som mal hnačku alebo niečo, v minulosti).

(EDIT : nechcem ďalej "offtopicovať" tento topic, takže na otázky tázaujúcich odpoviem im do súkromnej pošty)

Za daných okolností je asi opravdu problém na povrchu pokožky a pravděpodobně nemusí mít vnitřní příčinu tedy bych se podíval na malého šmejda který se jmenuje demodex https://www.uspesna-lecba.cz/akne-a-ruzovka/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2021 11:12 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ďakujem pekne za odpoveď, pán Jarda. \":)\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2021 1:12 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Bohužel i ten kožní parazit má vnitřní příčinu, imunitu ovlivňující pohlavní hormony i složení střevní mikroflóry. Není bez zajímavosti, že slizniční protilátky vznikající ve střevech se "vypotí" kůží. Holt Nick je ještě v pubertě anebo mu již stárnutím tukovatí brzlík.

Th1/Th2 a imunita
https://ifmv.cz/th1-th2-a-imunita/

Zajímavé by bylo u Nicka prověřit hladinu DHEA a jev zvaný The Pregnenolone to Cortisol steal, zejména když má problém s regulací krevního tlaku skrze Aldosteron, přesněji řečeno systémem renin-angiotenzin-aldosteron či poměrem Cortisol:DHEA, ať vidíme, co nevyváženost sympatiku a parasympatiku a breberky ovládající žlázy s vnitřní sekrecí dokážou.

https://www.wikiskripta.eu/w/Aldosteron
Vyčerpané nadledviny?
https://www.vitalityhealthsolutions.co.nz/exhausted-adrenal-glands.html
Parasympatický a sympatický nervový systém: Jak tyto systémy ovlivňují pochody v našem těle?
https://www.efia.cz/2018/08/17/parasympaticky-a-sympaticky-nervovy-system-jak-tyto-systemy-ovlivnuji-pochody-v-nasem-tele/

V úvahu připadá také ověření pulzování štítné žlázy měřením bazální teploty a acidobazického pístu měřením pH slin a moči, napovědět může i vyzařování energie viditelné skrze termokameru či pořízenou fotografii aury. Dalšími alternativou používanými testy jsou rychlost vstřebávání jódové tinktury na vnitřní straně zápěstí, krkací test na obsah HCl v žaludku a vlasový rozbor ve spolupráci s nutriční kalkulačkou.

https://www.receptyprimanapadu.cz/zdravi/lecitel-jaroslav-zajicek-jod-na-anginy-i-rakovinu/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2021 1:26 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Na Nickovo pupínky.

Rosacea some underlying causes….
https://sensitiveskincareco.com/rosacea-some-underlying-causes/
Niacinamide 10% + Zinc 1%
https://www.sephora.cz/p/niacinamide-10-zinc-1---formule-anti-imperfections-P3921091.html

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2021 1:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Jarda píše:
Za daných okolností je asi opravdu problém na povrchu pokožky a pravděpodobně nemusí mít vnitřní příčinu tedy bych se podíval na malého šmejda který se jmenuje demodex https://www.uspesna-lecba.cz/akne-a-ruzovka/

Na Nickovo pupínky.

Rosacea some underlying causes….
https://sensitiveskincareco.com/rosacea-some-underlying-causes/
Niacinamide 10% + Zinc 1%
https://www.sephora.cz/p/niacinamide-10-zinc-1---formule-anti-imperfections-P3921091.html
Framykoin mast
https://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?kod=0001066
Alpa Francovka
https://www.alpa.cz/cs/e-shop/masazni-pripravky-a-francovky

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz