Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 8:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
pavell píše:
Je to zajímavé, kde se kupuje tahle citovana kniha Jóga pro zdraví (A.Trokes, D.Grunert/, narazil jsem jen na slovenskou verzi. Díky Pavel

Ačkoli název knihy je trochu moc obecný, jde o VELMI PĚKNĚ udělaný přehled některých postupů AJURVÉDY A JÓGY na konkrétní dóšické typy i na konkrétní nemoce ( AJURVÉDSKÉ A JÓGOVÉ TECHNIKY, včetně dechových !!, jsou vždy popsané s ohledem na varianty a účinky pro jednotlivé dóši Váta, Kapha, Pitta.... \":!:\"

Českou verzi lze sehnat PŘÍMO U VYDAVATELE, dokonce je teď v akci o 150kč levnější... \":-)\" .
(Skutečně, taky jsem to kupodivu neobjevil jinde, ani na heureka...)

http://www.svojtka.cz/shop/kniha/100069 ... ?category=


Naposledy upravil muflon dne čtv kvě 31, 2012 1:56 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 10:40 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Nevím, možná to někomu bude k něčemu (ale odborníka to nenahradí...) \":wink:\" :

Komplet 4 DVD Ájurvédská medicína - Zdraví a dlouhověkost
http://www.prozdravi.cz/ajurvedska-medi ... 4-dvd.html
(Dr. David Frej přeložil DVD z indického originálu.)

obsahuje 12h záznamu, český jazyk bez titulků:
- kořeny, původ a historie ájurvédské medicíny,
- tři životní principy zvané dóši,
- metabolické typy lidí,
- tkáně, agní (trávící oheň),
- toxiny - základ nemocí,
- imunitní systém a látka odžas,
- denní a roční režim v životě.
-----

Komplet 4 DVD Ájurvédská masáž krok za krokem
http://www.prozdravi.cz/ajurvedska-masa ... 4-dvd.html
(komplet 4 DVD - 5 hodin záznamu (český jazyk, bez titulků)

obsahuje:
ukázka masáže celého těla,
teorie masáže,
masáž zad,
masáž zad - bederní a křížová část,
masáž ramen, šíje akrku,
masáž krku a obličeje.
------

STRAVOVÁNÍ podle ájurvédské a čínské medicíny:

Základy harmonické stravy komplet 4 DVD
(Propojení principů východní medicíny, západní a středomořské stravy vytváří harmonický soulad zdravého života.
Dr. David Frej přeložil DVD z indického originálu.)
http://www.prozdravi.cz/zaklady-harmoni ... 4-dvd.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 1:14 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 26, 2012 12:48 pm
Příspěvky: 21
muflon píše:

Já nejsem čistá Váta (ale tak ze 70% jo), ale co se týká mé dlouholeté stresové práce a studia při zaměstnání, tak mě to dost ničí...

Následující čerpám z té knihy Jóga pro zdraví (A.Trokes, D.Grunert) :

...stojí tam, že syndrom vyhoření a dlouhodobá přepracovanost, je znakem těžkého narušení dóši Váta...a že tedy musím zeslabovat Vátu (nedokázal jsem se zklidnit, teď co cvičim tzv. "vnitřní" sporty, tak je to o dost lepší...)

Fakt je, že jsem za tu dobu co aplikuju poznatky Pana Jardy a ty své co tady různě popisuju, už leccos zlepšil, ale zatím nemohu moc změnit své životní okolnosti, spíše postoj k nim a aktivně stresy kompenzovat vhodným pohybem, relaxem a přírodou...

Za tipy na stravu díky, ghí zařazuju teď pár týdnů a fakt mi to dělá dobře..., alkohol asi omezím, i když sklenka vína je občas po rušném dni dobrá navečer pro dobré spaní...(ale od doby co dělám dýchání čchi kung a postoj Wu Ji, tak spím velmi dobře a nic si nenesu za starosti sebou před ulehnutím). Navíc od doby co dělám taiči, čchi kung a jógu, tak mi tam ten alkohol začíná vadit i když je to malé množství...

Suchá kůže až moc, ...typická pro Váta je u mně také neustálá aktivita, snadné nadchnutí se pro něco, lidé typu Váta mají citlivý nerv.systém a snadno reagují na stres..., dále u mne typické pro Vátu chybějící stabilita a klid, nedobré trávení (následek stresů), a nedobrá látková výměna. Dost se zlepšilo po pravidelném užívání zázvoru a díky nejpálivější paprice jolokia ....a hlavně díky JEZENÍ V KLIDU BEZ DĚLÁNÍ JAKÉKOLI DALŠÍ ČINNOSTI PŘI TOM...
Skvělé je pro typ Váta přívod suchého tepla zvnějšku (třeba infrasauna), vlhký chlad nutné kompenzovat vhodným oblečením nebo se mu vyhýbat...
(ostatní potíže u Váty co uvádíš, nemám...)

Jídlo: je pro Váta velmi důležité k tělesné i duševní stabilitě!
- hodně tekutin, a hlavně lehce stravitelná výživná jídla, Váta upřednostňuje sacharidy (jím dost rejže, a to různé druhy, včetně tříbarevné nebo divoké...), dále kyselé a slané, nepřehánět to s kořením (já sem často extrémista...). Mléčné Vátě prospívá (ale občas mám sirnou patlanici, nebo domácí kefír z tibetské houby, kupovaným mléčným věcem se spíše vyhýbám...). Pokud mi něco nejede jako syrové, tak to blanšíruju... (syrové zrovna moc doporučované není, ale podle mne jde spíš o MNOŽSTVÍ, nesníst toho syrového moc, ale nevyhýbat se mu...). Hodně mi dělá dobře ořechové mléko dělané na pomalu točivém šroubu odšťavňovače. Dost jím předem namočené nabobtnalé goji, omezil jsem datle které mám sice rád, páč veškeré suché ovoce není pro Váta vhodné...

S tím dechem: souhlas, že podstatnější než nádech je VÝDECH... ono stačí "jeden vědomý výdech a nádech" za den a dělá to s psychikou divy... \":-)\" , ale lepší je každou hodinu... (nebo se jen zastavit a udělat mikropřestávku jak radí Dr.Nešpor lidem z "vyhořelých" pečovatelských profesí..., nebo Anselm Grun velmi doporučuje mít zažitý RYTMUS DNE..., včetně vědomě naplánovaných malých pauz pro sebe...). A to je ten zakopaný pes...

PS: přeju ti abys dobře dopad u těch důležitých zkoušek \":-)\"
To promázávání kůže vím, ale furt mám pocit že pak bude vše mastné, včetně oblečení, tak nevím... a po hodině to osprchovat asi je vyhazování oleje oknem...(i když možná i ta hodinka by leccos v těle "promazala"...\":-)\" nebo leda snad doma v nějakým starým triku s dlouhým rukávem a teplákama...hrůza \":-(\"

Většina populace je duální prakriti - zde bych upozornil, že všechny doši tři má zastoupeny v konstituci každý, prakriti znamená to jaké převažují od narození a ty je třeba vyrovnávat vzhledem k počasí ročnímu období atd. pokud jsme v relativní harmonii.
V tomhle případě se domnívám že jde o stav vikriti - momentální nerovnováhy - svým chováním se zvýšila určitá energie v těle (tady váta) pokud tento stav přetrvává vede to k nemoci. Nemoc je varování těla, že se nechováme dle přírodních zákonů, tady taková první výstraha.
V tomto stavu by měl člověk zpozornět a snažit se to napravit! Takže tvým momentálním úkolem bude srovnat Vátu což si pochopil dobře, po té se teprve odkryje prakriti tvůj přirozený stav.

Poznatky pana Jardy jsou obdivuhodné ve mnohém se s sním shoduji. Věřím, že jeho systém funguje. Ale nemusí to tak být u každého.

U ghí pozor z jaké pochází smetany(másla) jedná se o velice koncentrovanou potravinu a aby měla "zázračné" účinky, které jsou jí přikládány tak by mělo být vyrobeno z domácího nejlépe stloukaného másla, následně pomalým vařením zbaveno veškerých usazenin. Takže rozhodně nevyrábět z másla ze supermarketu.
Alkohol neobsahuje žádné látky potřebné pro organizmus, které by nešli získat jiným způsobem. Sklenka vína u Váty by se dala s těžkým jídlem například se sýrem - jelikož rozmíchává trávicí oheň, ale nejpozději v 16:00 jinak alkohol silně narušuje spánek. To samé káva a čaje s teinem. Alkohol nepiju, ale když si příležitostně dám skleničku jednou za rok tak se cítím jako kdybych dostal pěstí \":)\" takže to opravdu moc prospěšné nebude.

Tady jen doplním koření hraje v Ayurvédě důležitou roli, každý pokrm by se měl připravovat s určitým kořením, pár základních napíšu:
Mléčné výrobky - pepř, kardamon, bazalka
Obiloviny - kmín, koriandr, fenykl, anýz, pískavice
Luštěniny - kurkuma, saturejka, hing, česnek
A na zeleninová jídla se připravuje "čóns" na ghí/olivovém oleji se osmahne například kurkuma, zázvor, římský kmín, hořčičné semínko, fenykl, pískavice.... až se začne uvolňovat příjemné aroma tak odstavíme a pak promícháme se zeleninou. Na ghí se to připravuje z důvodu aby došlo k uvolnění látek, které se vážou na tuky.
Jíst v klidu, pořádně žvýkat a věnovat tomu plnou pozornost je samozřejmostí.

Rýži vynechat - není to potravina, kterou by jedli naši předci a hlavně se jedná o mrtvou hmotu, lepší naklíčit oves, špaldu, žito, ječmen (já nechávám 24-32hodin)... rozmixovat na kaši a krátce povařit (3minutky) a poté nechat dojít.
Koření celkově tak lžička na jídlo. jaké používat jsem napsal víš. Pro vátu zvláště vhodný hing - čertovo lejno, které odvádí přebytečnou Vátu z organismu.
Sehnat mléčné výrobky je dnes opravdu problém, já kdybych neměl zdroj na nepasterizované kozí, kravské mléko a ovčí sýry tak bych je vynechal. A pokud nějaké tak opravdu v menší míře. Jinak vátě prospívá po jídle pít lassí - domácí jogurt s vodou 1:1 a kořením.
Syrové je pro vátu naprosto nevhodné. Nemá dostatečně silný trávicí oheň, aby neupravenou potravu zpracoval. Tady bych doporučil k snídaní čerstvé ovoce, to je ok a před obědem a večeří šťavit zeleninu. Zbytek bych krátce tepelně upravoval - chce to najít moment kdy je potrava dostatečně měkká, ale ještě neztratila energický náboj = leskne se.
Ořechy a semena máčená jsou ok. Ořechové mléko ještě prospěšnější \":)\"
Goji ani datle nebrat, doporučuji upřednostňovat české a sezóní ovoce. Teď jahody za chvíli rybíz, angrešt, třešně, maliny, boruvky...

Naopak u promazávání, teplá sprchá pomůže k otevření pórů a vstřebání živin z oleje do hloubky. Takže namazat se nechat na pokožce 15-20 min a pak smívat vodou a přitom to vtírat do pokožky. A uvidíš jak budeš mít celý den hebkou pleť.

Víc večer teď jdu na vlak \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 3:34 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="Jógin":18sdh4fa]....
1) U ghí pozor z jaké pochází smetany(másla) jedná se o velice koncentrovanou potravinu a aby měla "zázračné" účinky, které jsou jí přikládány tak by mělo být vyrobeno z domácího nejlépe stloukaného másla... Takže rozhodně nevyrábět z másla ze supermarketu.
...
2) koření hraje v Ayurvédě důležitou roli, každý pokrm by se měl připravovat s určitým kořením, pár základních napíšu:

Mléčné výrobky - pepř, [b:18sdh4fa]kardamon, bazalka[/b:18sdh4fa]

Obiloviny - [b:18sdh4fa]kmín, koriandr, fenykl, anýz, pískavice[/b:18sdh4fa]

Luštěniny - [b:18sdh4fa]kurkuma, saturejka, hing, česnek [/b:18sdh4fa]

...Koření celkově tak lžička na jídlo. jaké používat víš. Pro vátu [b:18sdh4fa]zvláště vhodný je [u:18sdh4fa]"hing"[/u:18sdh4fa] - čertovo lejno, které odvádí přebytečnou Vátu z organismu.[/b:18sdh4fa]

3) A na zeleninová jídla se připravuje [b:18sdh4fa][u:18sdh4fa]"čóns"[/u:18sdh4fa] na ghí/olivovém oleji se osmahne například kurkuma, zázvor, římský kmín, hořčičné semínko, fenykl, pískavice.... až se začne uvolňovat příjemné aroma tak odstavíme a pak promícháme se zeleninou.[/b:18sdh4fa] Na ghí se to připravuje z důvodu aby došlo k uvolnění látek, které se vážou na tuky.
Jíst v klidu, pořádně žvýkat a věnovat tomu plnou pozornost je samozřejmostí.

4) Rýži vynechat - není to potravina, kterou by jedli naši předci a hlavně se jedná o mrtvou hmotu, lepší naklíčit oves, špaldu, žito, ječmen (já nechávám 24-32hodin)... rozmixovat na kaši a krátce povařit (3minutky) a poté nechat dojít.

5) Sehnat mléčné výrobky je dnes opravdu problém, já kdybych neměl zdroj na nepasterizované kozí, kravské mléko a ovčí sýry tak bych je vynechal. A pokud nějaké tak opravdu v menší míře. Jinak vátě prospívá po jídle pít [b:18sdh4fa][u:18sdh4fa]"Lassí[/u:18sdh4fa]" - domácí jogurt s vodou 1:1 a kořením.[/b:18sdh4fa]

6) Syrové je pro vátu naprosto nevhodné. Nemá dostatečně silný trávicí oheň, aby neupravenou potravu zpracoval. Tady bych doporučil [u:18sdh4fa]k snídaní čerstvé ovoce, to je ok a před obědem a večeří šťavit zeleninu.[/u:18sdh4fa] [b:18sdh4fa]Zbytek bych krátce tepelně upravoval - chce to najít moment kdy je potrava dostatečně měkká, ale ještě neztratila energický náboj = leskne se.[/b:18sdh4fa]

7) Ořechy a semena máčená jsou ok. Ořechové mléko ještě prospěšnější \":)\"
Goji ani datle nebrat, doporučuji upřednostňovat české a sezóní ovoce. Teď jahody za chvíli rybíz, angrešt, třešně, maliny, boruvky...

\"8)\" ...teplá sprchá pomůže k otevření pórů a vstřebání živin z oleje do hloubky. Takže namazat se nechat na pokožce 15-20 min a pak smýt vodou a přitom to vtírat do pokožky. A uvidíš jak budeš mít celý den hebkou pleť.
[/quote:18sdh4fa]
Gratuluju Jógine, pokud jsi tu obhajobu udělal (jedno s jakými známkami), a pokud snad náhodou ne...tak máš jistě další pokus... \":wink:\"

K tvým zkušenostem a poskytnutým znalostem:

ad 1) zdroj nepaster.mléka mám, ale stloukat si máslo asi nebudu...(ps: co děláš s tou sebranou pěnou z ghí, vyhazuješ nebo nějak využiješ??), myslím že na to blanšírování a velmi krátké osmahnutí to ghí vyrobené ze supermarketu bude pořád lepší než většina olejů co lidi používají...(olivový olej s trochou ghí by měl být být rozumným řešením...i když kompromisy to jsou krysy...- přesto zlatá střední cesta buddhovo je dobrým "alibi" pro líné nebo zaneprázdněné našince...). Nebudou asi ty "zázračné účinky", ale snad ani neuškodí...

ad 2) Koření uvedená, už nějaký čas používám, jen ne v té kombinaci jak uvádíš, tak to ještě dotáhnu do konce a vysleduju co mi to dělá... \":wink:\" (ps: čertovo lejno kdo jej nezná, tak je nutné hodně opatrně, jen velmi malé množství a nechat zpěnit na oleji, nikdy ne rovnou jídla..., jmenuje se taky asafoetida:

Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
resnum=1&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 8:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Jógin píše:
Většina populace je duální prakriti - zde bych upozornil, že všechny doši tři má zastoupeny v konstituci každý, prakriti znamená to jaké převažují od narození a ty je třeba vyrovnávat vzhledem k počasí ročnímu období atd. pokud jsme v relativní harmonii.
V tomhle případě se domnívám že jde o stav vikriti - momentální nerovnováhy - svým chováním se zvýšila určitá energie v těle (tady váta) pokud tento stav přetrvává vede to k nemoci. Nemoc je varování těla, že se nechováme dle přírodních zákonů, tady taková první výstraha.
V tomto stavu by měl člověk zpozornět a snažit se to napravit! Takže tvým momentálním úkolem bude srovnat Vátu což si pochopil dobře, po té se teprve odkryje prakriti tvůj přirozený stav.

Poznatky pana Jardy jsou obdivuhodné ve mnohém se s sním shoduji. Věřím, že jeho systém funguje. Ale nemusí to tak být u každého.

U ghí pozor z jaké pochází smetany(másla) jedná se o velice koncentrovanou potravinu a aby měla "zázračné" účinky, které jsou jí přikládány tak by mělo být vyrobeno z domácího nejlépe stloukaného másla, následně pomalým vařením zbaveno veškerých usazenin. Takže rozhodně nevyrábět z másla ze supermarketu.
Alkohol neobsahuje žádné látky potřebné pro organizmus, které by nešli získat jiným způsobem. Sklenka vína u Váty by se dala s těžkým jídlem například se sýrem - jelikož rozmíchává trávicí oheň, ale nejpozději v 16:00 jinak alkohol silně narušuje spánek. To samé káva a čaje s teinem. Alkohol nepiju, ale když si příležitostně dám skleničku jednou za rok tak se cítím jako kdybych dostal pěstí \":)\" takže to opravdu moc prospěšné nebude.

Tady jen doplním koření hraje v Ayurvédě důležitou roli, každý pokrm by se měl připravovat s určitým kořením, pár základních napíšu:
Mléčné výrobky - pepř, kardamon, bazalka
Obiloviny - kmín, koriandr, fenykl, anýz, pískavice
Luštěniny - kurkuma, saturejka, hing, česnek
A na zeleninová jídla se připravuje "čóns" na ghí/olivovém oleji se osmahne například kurkuma, zázvor, římský kmín, hořčičné semínko, fenykl, pískavice.... až se začne uvolňovat příjemné aroma tak odstavíme a pak promícháme se zeleninou. Na ghí se to připravuje z důvodu aby došlo k uvolnění látek, které se vážou na tuky.
Jíst v klidu, pořádně žvýkat a věnovat tomu plnou pozornost je samozřejmostí.

Rýži vynechat - není to potravina, kterou by jedli naši předci a hlavně se jedná o mrtvou hmotu, lepší naklíčit oves, špaldu, žito, ječmen (já nechávám 24-32hodin)... rozmixovat na kaši a krátce povařit (3minutky) a poté nechat dojít.
Koření celkově tak lžička na jídlo. jaké používat jsem napsal víš. Pro vátu zvláště vhodný hing - čertovo lejno, které odvádí přebytečnou Vátu z organismu.
Sehnat mléčné výrobky je dnes opravdu problém, já kdybych neměl zdroj na nepasterizované kozí, kravské mléko a ovčí sýry tak bych je vynechal. A pokud nějaké tak opravdu v menší míře. Jinak vátě prospívá po jídle pít lassí - domácí jogurt s vodou 1:1 a kořením.
Syrové je pro vátu naprosto nevhodné. Nemá dostatečně silný trávicí oheň, aby neupravenou potravu zpracoval. Tady bych doporučil k snídaní čerstvé ovoce, to je ok a před obědem a večeří šťavit zeleninu. Zbytek bych krátce tepelně upravoval - chce to najít moment kdy je potrava dostatečně měkká, ale ještě neztratila energický náboj = leskne se.
Ořechy a semena máčená jsou ok. Ořechové mléko ještě prospěšnější \":)\"
Goji ani datle nebrat, doporučuji upřednostňovat české a sezóní ovoce. Teď jahody za chvíli rybíz, angrešt, třešně, maliny, boruvky...

Naopak u promazávání, teplá sprchá pomůže k otevření pórů a vstřebání živin z oleje do hloubky. Takže namazat se nechat na pokožce 15-20 min a pak smívat vodou a přitom to vtírat do pokožky. A uvidíš jak budeš mít celý den hebkou pleť.

Víc večer teď jdu na vlak \":)\"

Je vidět, že v ajurvedické problematice jste hodně daleko a vaše příspěvky jsou určitě velkým přínosem pro členy tohoto fóra, nicméně vidím zde jeden základní problém a to je určení správné dóši, případně jejích podílů, což naprostá většina lidí nezvládá a zde by bylo na místě řešit právě toto do co největších detailů. Je pochopitelné, že naprostá většina lidí v místních podmínkách má přebytek váty, nicméně neplatí to pro každého a pokud problém váty zobecním, nedostanu se zase nikam, to by přímo odporovalo základnímu principu této dokonalé vědy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 11:24 am 
Offline

Registrován: sob kvě 26, 2012 12:48 pm
Příspěvky: 21
[quote="muflon":198xq84q]
Gratuluju Jógine, pokud jsi tu obhajobu udělal (jedno s jakými známkami), a pokud snad náhodou ne...tak máš jistě další pokus... \":wink:\"

K tvým zkušenostem a poskytnutým znalostem:

ad 1) zdroj nepaster.mléka mám, ale stloukat si máslo asi nebudu...(ps: co děláš s tou sebranou pěnou z ghí, vyhazuješ nebo nějak využiješ??), myslím že na to blanšírování a velmi krátké osmahnutí to ghí vyrobené ze supermarketu bude pořád lepší než většina olejů co lidi používají...(olivový olej s trochou ghí by měl být být rozumným řešením...i když kompromisy to jsou krysy...- přesto zlatá střední cesta buddhovo je dobrým "alibi" pro líné nebo zaneprázdněné našince...). Nebudou asi ty "zázračné účinky", ale snad ani neuškodí...

ad 2) Koření uvedená, už nějaký čas používám, jen ne v té kombinaci jak uvádíš, tak to ještě dotáhnu do konce a vysleduju co mi to dělá... \":wink:\" (ps: čertovo lejno kdo jej nezná, tak je nutné hodně opatrně, jen velmi malé množství a nechat zpěnit na oleji, nikdy ne rovnou jídla..., jmenuje se taky asafoetida:

Naposledy upravil Jógin dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
resnum=1&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 11:46 am 
Offline

Registrován: sob kvě 26, 2012 12:48 pm
Příspěvky: 21
Jarda píše:
Je vidět, že v ajurvedické problematice jste hodně daleko a vaše příspěvky jsou určitě velkým přínosem pro členy tohoto fóra, nicméně vidím zde jeden základní problém a to je určení správné dóši, případně jejích podílů, což naprostá většina lidí nezvládá a zde by bylo na místě řešit právě toto do co největších detailů. Je pochopitelné, že naprostá většina lidí v místních podmínkách má přebytek váty, nicméně neplatí to pro každého a pokud problém váty zobecním, nedostanu se zase nikam, to by přímo odporovalo základnímu principu této dokonalé vědy.

Děkuji za příspěvek. Souhlasím, že určení konstituce je velice problematické, nepřispává tomu ani fakt, že v České republice je velice málo odborníků zaměřených na tuto problematiku, a hlavně ji nedokáží správně přizpůsobit našim podmínkám. Opět souhlasím, že pokud se problém zobecní tak je neřešitelný touto velice důmyslnou cestou. Ayurveda předpokládá, že jedinec vezme své zdraví a život do svých rukou, bohužel nejsme k tomuto jako společnost vedeni a většina populace jen čeká na zázračnou pilulku, která za ně vše vyléčí a poté budou moci pokračovat ve svém způsobu života. Já věřím, že změny které teď ve světě probíhají nás donutí zamyslet se nad dosavadním způsobem života a udělat krok zpátky.

Naši předci všechny tyto principy a rytmy přírody, které jsou součástí tohoto učení, znali a řídili se dle nich v každodenním životě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 12:02 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jógin píše:
...v České republice je velice málo odborníků zaměřených na tuto problematiku, a hlavně ji nedokáží správně přizpůsobit našim podmínkám. Opět souhlasím, že pokud se problém zobecní tak je neřešitelný touto velice důmyslnou cestou. Ayurveda předpokládá, že jedinec vezme své zdraví a život do svých rukou, bohužel nejsme k tomuto jako společnost vedeni a většina populace jen čeká na zázračnou pilulku, která za ně vše vyléčí a poté budou moci pokračovat ve svém způsobu života. Já věřím, že změny které teď ve světě probíhají nás donutí zamyslet se nad dosavadním způsobem života a udělat krok zpátky.

Naši předci všechny tyto principy a rytmy přírody, které jsou součástí tohoto učení, znali a řídili se dle nich v každodenním životě.

Zajímalo by mne, jaké kdo má zkušenosti nebo poskytne kontakty na odborníky co ajurvédu opravdu dobře ovládají s přihlédnutím k místním českým (resp.evropským) podmínkám...

Předpokládám, že takový člověk to dělá již řadu let, nejlépe má na to přímo ajurvédskou školu.
Nějaké kontakty jsem našel tady:
http://www.ajurveda.cz/kontakty.htm
(pokud máte os.zkušenost, podělte se \":wink:\" \":)\"

Zajímavá zkušenost Češky z ajurvédských lázních u našich zahr.sousedů :
(také tvrdí, že v Čechách je problematické najít opravdového odborníka... \":mrgreen:\" )
http://www.managerkapodnikatelka.cz/cla ... ept-67-148


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 2:17 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 26, 2012 12:48 pm
Příspěvky: 21
muflon píše:

Zajímalo by mne, jaké kdo má zkušenosti nebo poskytne kontakty na odborníky co ajurvédu opravdu dobře ovládají s přihlédnutím k místním českým (resp.evropským) podmínkám...

Předpokládám, že takový člověk to dělá již řadu let, nejlépe má na to přímo ajurvédskou školu.
Nějaké kontakty jsem našel tady:
http://www.ajurveda.cz/kontakty.htm
(pokud máte os.zkušenost, podělte se \":wink:\" \":)\"

Zajímavá zkušenost Češky z ajurvédských lázních u našich zahr.sousedů :
(také tvrdí, že v Čechách je problematické najít opravdového odborníka... \":mrgreen:\" )
http://www.managerkapodnikatelka.cz/cla ... ept-67-148


Doporučil bych http://www.drmartina.cz/
osobní zkušenost nemám, ale viděl jsem jí v dokumentu o józe, četl její práci a působí velice fundovaně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 2:32 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jógin píše:
Díky, obhájil jsem překvapivě na výbornou.

1) V podmínkách dnešní společnosti je samozřejmě nesmyslné tlouct si vlastní máslo. Ale určitě se najdou lidé, kteří se tomu stále věnují. Zkus pohledat farmáře a zemědělce ve svém okolí, případně se to dá zjistit přes http://www.kez.cz/ http://abcert.cz/ http://www.biokont.cz/ a od nich kupovat máslo klidně po kilech, ghí vydrží v pokojových podmínkách rok. Pěna se dá běžně využít jako máslo. V téhle oblasti bych kompromisy nehledal protože se jedná o opravdu velice koncentrovanou potravinu, zamysli si kolik muselo být použito mléka, aby se vyrobila smetana ze které máslo a z toho teprve ghí… množství škodlivin pak tomu odpovídá.

2) K tomu bych dodal není potřeba dávat všechny na jednou. Výborná je také:
skořice - na ovoce a sladké
muškátový oříšek, šafrán, hřebíček - do sladkých mléčných výrobků
bobkový list, šalvěj - na sýry
kardamon - do kávy a čaje
kajenský pepř,křen - na syrové

Pro vátu dobrý také "adžvain" – celerová semínka

3) koření bys měl dávat ve formě prášku, pokud vlastníš hmoždíř tak drtit.

4) Rýže není rozhodně nejmenší zlo. Chápu, že neobsahuje lepek tak je považována za zdravou potravinu. Pro nás v republice je opravdu nevhodná a hlavně jí nejde vdechnout život. Pokud si naklíčíš kvalitní obilí tak se v něm shromáždí obrovské množství prány(životní energie) ze které pak vyroste rostlinka! A ty tuto energii můžeš poté přijmout. Tady tě odkážu opět na zemědělce ve tvém okolí kde koupí kilo špaldy klidně za 20 korun a v obchodě ji prodávají za 69 korun. Co se týče plísní a další škodlivosti modifikovaných obilovin, tak tomu také lze předejít tím, že kupuješ lokálně a vždy čerstvé.
Pohanka je pro Váty opravdu nevhodná, hlavně ta která se běžně prodává není ani česká a hlavně je nedozrálá. Jáhly jsou pro Váty ok pokud se při vaření přidá lžička tuku (ghí) to samé platí pro ječmen nebo ječné kroupy. Oves je také vhodný je těžký a zahřívá a to váta potřebuje. Pšenici kupovat špaldu, červenou nebo dvouzrnku = obilky staré několik tisíc let.

5) Jogurtovač nemám, vyrábím tak že koupím kvalitní jogurt ve zdravé výživě, ohřeji nepaster. mléko tak na 50 stupňů a pak přidám lžíci (případně víc podle množství mléka) jogurtu z obchodu a pořádně promíchám. Poté přeliji do skleniček a dám pod peřinu kde mám dvě pet láhve s vroucí vodou. Nechám cca 8 hodin prostě dokud není jogurt dostatečně kyselý a tuhý.

6) Pokud se budeš držet sezónního ovoce tak nemůžeš téměř udělat chybu. Příroda dává to co tělo potřebuje.. Syrové hrušky a jablka nejsou moc vhodné, ale dá se to obejít tím, že jablka případně hrušky povaříme s hřebíčkem, na takový kompot a to je pro vátu hotové tonikum. A jak už jsem psal dřív není vhodné sušené ovoce. To lze opět obejít tím, že se namočí přes noc a ráno povaří.

U zeleniny bych byl opatrný se zelím, kapustou, květákem, bramborem. Ředkvičky, kedluben příležitostně. Brokolice pokud je dobře okořeněná tak taky harmonizuje. Rajčata bez slupky a semínek, jinak nebrat. Doporučil bych ti jednu věc vytisknout si seznam potravin (zeleniny) a zkoušet na sobě jak se cítíš a zapisovat si to. Pokud ti to udělá špatně počkat týden zkusit znova, pokud stále tak počkat měsíc a zas zkusit. A tímhle si vytvoříš v hlavě seznam a budeš vybírat zcela automaticky bez přemýšlení.

7) Goji není superpotravina je to jen reklama, pokud bys ho jedl čerstvé v Himalájích kde přirozeně roste tak je blahodárné tak asi jako naše borůvky. Ale to co se prodává v supermarketech tak je pěstováno na plantážích v Číně v mrtvé půdě a dá se to účinkem srovnat s rozinkami – tohle není můj poznatek mám to od známého co se věnuje mnoho let TCM a fytoterapii.

\"8)\" Já používám český slunečnicový olej – jelikož jako student mám hluboko do kapsy. Ale pro tebe bych viděl vhodný určitě ten sezamový. To je lék pro Vátu, jak vnitřně tak zevně. (Každá z dóš má potravinu, která ji harmonizuje.. pro vátu to je sezamový olej, pro pittu ghí, pro kaphu med). Olivový olej lze taky použít, pokud ti to finance dovolí tak bych si připlatil a koupil kvalitní za studena lisovaný. Pokožka je největší orgán těla a vstřebává živiny tak jako kdybys je jedl, takže nedávej na své tělo nic co bys nepozřel.

Masáž je velice individuální, každý preferuje něco jiného, ale doporučuji začít končetinami a poté postupovat směrem k srdci, masírovat po směru růstu ochlupení.


Dík za poznatky a ještě jednou poplácání po rameni - doufám že se nějak odměníš za vykonanou obhajobu, a obhájíš si i v životě co bude potřeba \":)\"

Vemu to od konce:
8 ) takže sezamový olej u Váty používat asi také do potravin...řekl bych že nejlépe panenský, a přidávat do jídla už hotového...?

7) to o goji a mrtvé půdě...- je to zase asi o množství..., nic nepřehánět, dobrá rada jak píšeš k suchým ovocím - nejen namočit, ale i krátce přejít varem, nebo kdo pije čaje, kdysi jsem si to dával i do čajů...

6) co považuješ za dobré koření k brokolici?? Opatrnost u nadýmavých zelenin u Váty je na místě, to jo..., JAK SE KOUKÁŠ u Váty NA RYCHLOKVAŠENOU PICKLES ? ...a kyselé zelí...., S těma bramborama, co považuješ za optimální úpravu u Váty, a jak často brambory (baj voko) - cca 1x týdně? (nepotřebuju pravidla, jen mne zajímá víc názorů z různých stran, a tvůj samozřejmě... \":wink:\" )

5) OK, vypadá to zajímavě, narozdíl od másla to nebude s tím jogurtem a Lassí tak pracné (vzpomínám jak mi v Jugošce kdysi strašně chutnal jejich kefírový nápoj, takový sem pak už nikdy nepil...)

4) ta pohanka v létě se nedoporučuje, a holt si ji přes zimu dám jen vyjímečně....ale za jáhly sem rád, ghí je asi kouzelník na vícero věcí \":wink:\"
Je jisté že starodávné nepřešlechtěné obilniny, mají prostě svou sílu, když i římské vojsko
bylo schopno z nich nejen přežít ale mít hojnost síly...,
Zemědělce v okolí nemáme, jsme průmyslová zóna, pokud máš nějaký odkaz na web zemědělce který prodává tu špaldu, červenou a dvouzrnku, tak to sem prosím písni...(PS: zajímal by mne názor pana Jardy na takovéto "čerstvé" a lokální obiloviny místních zemědělců...je jasné že půda u nás ještě dlouho nebude schopna vyprodukovat to, co v zemích, kde se tak intenzivně neničil půdní fond a kde se střídali plodiny...málokdo nechá jako starověcí izraelité nějaký čas půdu ladem, aby se vzpamatovala a měla moc předávat dost síly tomu co na ní pak bude opět pěstováno \":wink:\"
(možná by bylo lépe brát ze zahraničí, kde se péči o půdu věnovali někteří farmáři po mnoho let lépe než u nás...ještě dlouho potrvá než se naše česká půda vzpamatuje z šoků socialismu...nebo se mýlím???)

3) drtím...

2) šalvěj na léto skvělá...omezuje pocení...!, s muškát.oříškem opatrně...

1) díky za odkaz na farmáře

Zaujalo mne seznam dodavatelů kontrolovaného ekol.zemědělství:
http://www.kez.cz/vyhledavani/bioprodukty
- vlašské ořechy, syrové kravské mléko, česnek, olejnatá semena ap.

...ale nikde jsem tam neviděl ekologicky kontrolovanou špaldu, dvouzrnku či červenou (pšenici)...že by pod 01.11.49 - Ostatní obiloviny ??
(pokud máš přímo nějaký tvůj osvědčený web na zemědělce (nebo přes SZ mi pošli nějaký kontakt), nebo odkaz klidně sem dej, pokud si někdo najde jiného zemědělce má tu možnost, "reklama" se tady tolik neřeší...). Já stejně kupuju převážně přes e-shopy, nebo napíšu farmáři přes mail pokud nemá e-shop, aby mi poslal něco co nabízí (třeba český česnek tady mají nechutně předražený...)...

Ono celé to bláznění okolo "Bio" v české kotlině ještě asi dlouho bude téměř o ničem...bláznivě by se dalo přehánět, že leda kdyby někdo dekotaminoval půdu...a začal pěstovat na polích co léta ležela ladem...???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 3:21 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 26, 2012 12:48 pm
Příspěvky: 21
muflon píše:

Dík za poznatky a ještě jednou poplácání po rameni - doufám že se nějak odměníš za vykonanou obhajobu, a obhájíš si i v životě co bude potřeba \":)\"

Vemu to od konce:
8 ) takže sezamový olej u Váty používat asi také do potravin...řekl bych že nejlépe panenský, a přidávat do jídla už hotového...?

7) to o goji a mrtvé půdě...- je to zase asi o množství..., nic nepřehánět, dobrá rada jak píšeš k suchým ovocím - nejen namočit, ale i krátce přejít varem, nebo kdo pije čaje, kdysi jsem si to dával i do čajů...

6) co považuješ za dobré koření k brokolici?? Opatrnost u nadýmavých zelenin u Váty je na místě, to jo..., JAK SE KOUKÁŠ u Váty NA RYCHLOKVAŠENOU PICKLES ? ...a kyselé zelí...., S těma bramborama, co považuješ za optimální úpravu u Váty, a jak často brambory (baj voko) - cca 1x týdně? (nepotřebuju pravidla, jen mne zajímá víc názorů z různých stran, a tvůj samozřejmě... \":wink:\" )

5) OK, vypadá to zajímavě, narozdíl od másla to nebude s tím jogurtem a Lassí tak pracné (vzpomínám jak mi v Jugošce kdysi strašně chutnal jejich kefírový nápoj, takový sem pak už nikdy nepil...)

4) ta pohanka v létě se nedoporučuje, a holt si ji přes zimu dám jen vyjímečně....ale za jáhly sem rád, ghí je asi kouzelník na vícero věcí \":wink:\"
Je jisté že starodávné nepřešlechtěné obilniny, mají prostě svou sílu, když i římské vojsko
bylo schopno z nich nejen přežít ale mít hojnost síly...,
Zemědělce v okolí nemáme, jsme průmyslová zóna, pokud máš nějaký odkaz na web zemědělce který prodává tu špaldu, červenou a dvouzrnku, tak to sem prosím písni...(PS: zajímal by mne názor pana Jardy na takovéto "čerstvé" a lokální obiloviny místních zemědělců...je jasné že půda u nás ještě dlouho nebude schopna vyprodukovat to, co v zemích, kde se tak intenzivně neničil půdní fond a kde se střídali plodiny...málokdo nechá jako starověcí izraelité nějaký čas půdu ladem, aby se vzpamatovala a měla moc předávat dost síly tomu co na ní pak bude opět pěstováno \":wink:\"
(možná by bylo lépe brát ze zahraničí, kde se péči o půdu věnovali někteří farmáři po mnoho let lépe než u nás...ještě dlouho potrvá než se naše česká půda vzpamatuje z šoků socialismu...nebo se mýlím???)

3) drtím...

2) šalvěj na léto skvělá...omezuje pocení...!, s muškát.oříškem opatrně...

1) díky za odkaz na farmáře

Zaujalo mne seznam dodavatelů kontrolovaného ekol.zemědělství:
http://www.kez.cz/vyhledavani/bioprodukty
- vlašské ořechy, syrové kravské mléko, česnek, olejnatá semena ap.

...ale nikde jsem tam neviděl ekologicky kontrolovanou špaldu, dvouzrnku či červenou (pšenici)...že by pod 01.11.49 - Ostatní obiloviny ??
(pokud máš přímo nějaký tvůj osvědčený web na zemědělce (nebo přes SZ mi pošli nějaký kontakt), nebo odkaz klidně sem dej, pokud si někdo najde jiného zemědělce má tu možnost, "reklama" se tady tolik neřeší...). Já stejně kupuju převážně přes e-shopy, nebo napíšu farmáři přes mail pokud nemá e-shop, aby mi poslal něco co nabízí (třeba český česnek tady mají nechutně předražený...)...

Ono celé to bláznění okolo "Bio" v české kotlině ještě asi dlouho bude téměř o ničem...bláznivě by se dalo přehánět, že leda kdyby někdo dekotaminoval půdu...a začal pěstovat na polích co léta ležela ladem...???


Moje odměna spočívá v tom, ze nelpím na výsledcích svých činů. To je dle mého názoru trvalá cesta ke štěstí.


8 ) Sezamový olej je tepelně stabilní, pokud koupíš panenský tak je ale škoda ho přehřívat takže až na hotové.

7) Já nejsem fanda superpotravin, připadá mi to jako nesmysl. Superpotravina je pak i jablko, pampeliška, kopřiva….a hlavně za zlomek ceny nebo zadarmo.


6) K brokolici určitě zázvor, kurkuma, římský kmín, hořč. semínko a koriandr. Pickles zvyšuje dost pittu takže opatrně abys nepřestřelil teď v létě z jedné rovnováhy do druhé. Ayurvéda nedoporučuje fermentované a kvašené potraviny, ale v našich podnebních podmínkách přes zimu klidně můžeš, jen opatrně s množstvím.
Brambory maximálně 1x týdně pokud jsou nové tak se dá 2x do týdne. Uvařit ve slupce a podávat s ghí. Při vaření ve slupce mají nejnižší GI.

5) Lassí jde dělat i z kefíru, jen kefír trošku víc zvyšuje pittu. Ale taky mohu doporučit. Pro tebe bych do lassí volil koření jako špetka kardamonu, kmínu a sušeného zázvoru.

4) Ghí je opravdu zázračná věc. Vědecky to zatím prokázáno není, ale každý si může vyzkoušet sám, že harmonizuje. Červenou a dvouzrnku pěstují na Moravě tam se bohužel nedostanu, takže pokud kupuji tak od firmy countrylife a bionebio, které to od nich přebalují. Jinak: http://www.statektilia.cz/index.php/plodiny http://biovavrinec.cz/.

K tý půdě ti řeknu z vlastní zkušenosti, že pokud dáš volný prostor matce přírodě tak během dvou let je v půdě zase život, jako byl dřív. Sám si pěstuji zeleninu a ovoce na zahradě a začínal jsem také na zcela mrtvé půdě. Samozřejmě, že tam budou zbytky pesticidů, herbicidů, ale jen ve stopovém množství. Pokud si necháš dovážet plodiny z ciziny tak sice neznečistíš své tělo do takové míry ale znečistíš celou zemi. Takže tak i tak se to proti tobě obrátí.


2) U koření jsem si vzpomněl, že povařit 5minut stroužek česneku v mléku je také tonikum pro vátu.

1)
Ano najdeš to pod 01.11.49 - Ostatní obiloviny

S tím bio nesouhlasím, samozřejmě že se najdou lidé co to dělají pro peníze a neodvádí práci, jak by měli a pak to je o ničem. Ale to „bio“ je klasický způsob obdělávání půdy a péče o zvěř, jen je třeba to odlišit od ostatních potravin. Tak se vymyslelo označení bio.
Půda v Čechách na tom není zas tak špatně, jak si myslíš. Jinde ve světě je to mnohem horší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 5:04 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jógin píše:
Moje odměna spočívá v tom, ze nelpím na výsledcích svých činů. To je dle mého názoru trvalá cesta ke štěstí.

8 ) Sezamový olej je tepelně stabilní, pokud koupíš panenský tak je ale škoda ho přehřívat takže až na hotové.

7) Já nejsem fanda superpotravin, připadá mi to jako nesmysl. Superpotravina je pak i jablko, pampeliška, kopřiva….a hlavně za zlomek ceny nebo zadarmo.

6) K brokolici určitě zázvor, kurkuma, římský kmín, hořč. semínko a koriandr. Pickles zvyšuje dost pittu takže opatrně abys nepřestřelil teď v létě z jedné rovnováhy do druhé. Ayurvéda nedoporučuje fermentované a kvašené potraviny, ale v našich podnebních podmínkách přes zimu klidně můžeš, jen opatrně s množstvím.
Brambory maximálně 1x týdně pokud jsou nové tak se dá 2x do týdne. Uvařit ve slupce a podávat s ghí. Při vaření ve slupce mají nejnižší GI.

5) Lassí jde dělat i z kefíru, jen kefír trošku víc zvyšuje pittu. Ale taky mohu doporučit. Pro tebe bych do lassí volil koření jako špetka kardamonu, kmínu a sušeného zázvoru.

4) Ghí je opravdu zázračná věc. Vědecky to zatím prokázáno není, ale každý si může vyzkoušet sám, že harmonizuje. Červenou a dvouzrnku pěstují na Moravě tam se bohužel nedostanu, takže pokud kupuji tak od firmy countrylife a bionebio, které to od nich přebalují. Jinak: http://www.statektilia.cz/index.php/plodiny http://biovavrinec.cz/.

K tý půdě ti řeknu z vlastní zkušenosti, že pokud dáš volný prostor matce přírodě tak během dvou let je v půdě zase život, jako byl dřív. Sám si pěstuji zeleninu a ovoce na zahradě a začínal jsem také na zcela mrtvé půdě. Samozřejmě, že tam budou zbytky pesticidů, herbicidů, ale jen ve stopovém množství. Pokud si necháš dovážet plodiny z ciziny tak sice neznečistíš své tělo do takové míry ale znečistíš celou zemi. Takže tak i tak se to proti tobě obrátí.

2) U koření jsem si vzpomněl, že povařit 5minut stroužek česneku v mléku je také tonikum pro vátu.

1) Ano najdeš to pod 01.11.49 - Ostatní obiloviny

S tím bio nesouhlasím, samozřejmě že se najdou lidé co to dělají pro peníze a neodvádí práci, jak by měli a pak to je o ničem. Ale to „bio“ je klasický způsob obdělávání půdy a péče o zvěř, jen je třeba to odlišit od ostatních potravin. Tak se vymyslelo označení bio.
Půda v Čechách na tom není zas tak špatně, jak si myslíš. Jinde ve světě je to mnohem horší.


Tak opět si mne potěšil (i když na tom nelpíš, tak už to že sem přispíváš, si myslím obohatí nejen mne... \":wink:\" )

- hlavně ten česnek 5min.povařený v mléce mne zaujal, jako tonikum pro Vátu (kromě toho sezam.oleje)
- ten kefír, když přeženu a vypiju koncentrovaný litr, tak mne nadýmá, ale pokud je to cca půl litru tak OK,
napadlo mne tedy podobně jako to Lassí, zkusit ten kefír co dělám z tibetských zrn, naředit trochu vodou...a to koření co píšeš zkusím,
jen mám trochu obavu aby se mikroflóra v kefíru a pak v těle nějak nezdecimovala po tom koření \":mrgreen:\"
- já často dělám zeleninu buď blanšírovanou nebo krátce na páře, jak jsi psal, musí se lesknout...(třeba ta brokolice z páry má o dost
lepší chuť oproti blanšírované, nebo pokud ji snad někdo "vyvařuje" (což považuju za barbarství...) \":wink:\"
- JAK SE DÍVÁŠ NA LNĚNÝ panenský OLEJ pro Váta ?? (případně jaký jiný zdroj omega-3 mastných kyselin bys viděl jako vhodný?? \":!:\" )

PS: ...ta ajurv.poradce drmartina.cz mne taky zaujala, kdyby snad někdo měl vlastní zkušenost, písněte sem...
koukám, že vydala také knihu včetně o jídle z pohledu ajurvédy, a píše že se dost liší od těch co jsou na českém trhu... :
http://www.drmartina.cz/obchod.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 6:16 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 26, 2012 12:48 pm
Příspěvky: 21
muflon píše:

Tak opět si mne potěšil (i když na tom nelpíš, tak už to že sem přispíváš, si myslím obohatí nejen mne... \":wink:\" )

- hlavně ten česnek 5min.povařený v mléce mne zaujal, jako tonikum pro Vátu (kromě toho sezam.oleje)
- ten kefír, když přeženu a vypiju koncentrovaný litr, tak mne nadýmá, ale pokud je to cca půl litru tak OK,
napadlo mne tedy podobně jako to Lassí, zkusit ten kefír co dělám z tibetských zrn, naředit trochu vodou...a to koření co píšeš zkusím,
jen mám trochu obavu aby se mikroflóra v kefíru a pak v těle nějak nezdecimovala po tom koření \":mrgreen:\"
- já často dělám zeleninu buď blanšírovanou nebo krátce na páře, jak jsi psal, musí se lesknout...(třeba ta brokolice z páry má o dost
lepší chuť oproti blanšírované, nebo pokud ji snad někdo "vyvařuje" (což považuju za barbarství...) \":wink:\"
- JAK SE DÍVÁŠ NA LNĚNÝ panenský OLEJ pro Váta ?? (případně jaký jiný zdroj omega-3 mastných kyselin bys viděl jako vhodný?? \":!:\" )

PS: ...ta ajurv.poradce drmartina.cz mne taky zaujala, kdyby snad někdo měl vlastní zkušenost, písněte sem...
koukám, že vydala také knihu včetně o jídle z pohledu ajurvédy, a píše že se dost liší od těch co jsou na českém trhu... :
http://www.drmartina.cz/obchod.html

Česnek je celkově výborný jako lék pro tělo obsahuje 5 ze 6 chutí, je přírodní antibiotikum a celkově čistí tělo. Dobrý je také pokud ho lehce zpěníš na ghí, syrový je těžce stravitelný. Ale až se dáš do pořádku a budeš chtít pokračovat v duchovní cestě tak bych doporučil od něj opustit stejně tak i od cibule. Stimuluje totiž tužby a zahřívá tělo, což je pro uklidnění mysli nežádoucí.

Ty si maximalista \":)\" litr kefíru to položí i člověka se silným trávením. Mléčné výrobky bys neměl se svým slabším trávením konzumovat ve větším množství, jak 250 ml případně 100g u sýru v jednom jídle. Zkus si po jídle dát 125ml kefíru a 125ml vody s kořením a uvidíš, že ti to prospěje. Nic se nedecimuje koření pomáhá akorát při trávení, například kardamon u mléčných výrobků pomáhá proti zahlenění.

Brokolici zkus taky v menším množství zpočátku a pozoruj co s tebou dělá. Někdo ji zvládá bez problému, někoho nadýmá = zvyšuje vátu.

Lněný olej je v pořádku ale jen malé množství, cca 1 lžička na jídlo. Při nadměrné konzumaci ředí krev což je nežádoucí. Jako alternativu bych viděl český konopný olej zastudena lisovaný.

Chtěl jsem ti říct, aby ses neupínal tak na stravu, je to jen jeden z pilířů zdraví. Správnou dietou napravíš jen škody, které jsi napáchal špatným stravováním. Jak čtu tvé příspěvky, tak cestu hledáš, je mi sympatické, že je podobná té mojí. Ale doporučím ti jednu věc: pokud se rozhodneš, že zkusíš přijmout nějakou filozofii, systém tak ho musíš brát se vším všudy a nehledat jinde. Zde pravidlo od všeho trochu neplatí. Každá cesta kterou zvolíš je ta správná, ale musíš si vybrat a jít...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 6:39 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jógin píše:
Česnek je celkově výborný jako lék pro tělo obsahuje 5 ze 6 chutí, je přírodní antibiotikum a celkově čistí tělo. Dobrý je také pokud ho lehce zpěníš na ghí, syrový je těžce stravitelný. Ale až se dáš do pořádku a budeš chtít pokračovat v duchovní cestě tak bych doporučil od něj opustit stejně tak i od cibule. Stimuluje totiž tužby a zahřívá tělo, což je pro uklidnění mysli nežádoucí.

Ty si maximalista \":)\" litr kefíru to položí i člověka se silným trávením. Mléčné výrobky bys neměl se svým slabším trávením konzumovat ve větším množství, jak 250 ml případně 100g u sýru v jednom jídle. Zkus si po jídle dát 125ml kefíru a 125ml vody s kořením a uvidíš, že ti to prospěje. Nic se nedecimuje koření pomáhá akorát při trávení, například kardamon u mléčných výrobků pomáhá proti zahlenění.

Brokolici zkus taky v menším množství zpočátku a pozoruj co s tebou dělá. Někdo ji zvládá bez problému, někoho nadýmá = zvyšuje vátu.

Lněný olej je v pořádku ale jen malé množství, cca 1 lžička na jídlo. Při nadměrné konzumaci ředí krev což je nežádoucí. Jako alternativu bych viděl český konopný olej zastudena lisovaný.

Chtěl jsem ti říct, aby ses neupínal tak na stravu, je to jen jeden z pilířů zdraví. Správnou dietou napravíš jen škody, které jsi napáchal špatným stravováním. Jak čtu tvé příspěvky, tak cestu hledáš, je mi sympatické, že je podobná té mojí. Ale doporučím ti jednu věc: pokud se rozhodneš, že zkusíš přijmout nějakou filozofii, systém tak ho musíš brát se vším všudy a nehledat jinde. Zde pravidlo od všeho trochu neplatí. Každá cesta kterou zvolíš je ta správná, ale musíš si vybrat a jít...

Proto ten česnek a cibuli v Indii často nahrazují nejspíš tím čertovým lejnem...
Potraviny sattvické mají vskutku přednost:
- sattvické je např.: ghí, čerstvé bylinky, med, ořechy, mandle, ovoce, zeleniny, mléko, rýže, špalda ,
... máš něco na doplnění co ještě je sattvické pro uklidnění mysli ??

PS: když uvaříš jakékoli zrno, tak je taky "mrtvé", tak proč považuješ uvařené zrno za lepší než rýži ?? (že by v rýži nic nebylo, to teda nevim,
když na něm dokážou mniši i praktikanti bojových umění i prostý vesnický lid v Asii dobře prospívat...leda jak říkáš, že to není regionální, to jo,
jedině tak bych souhlasil že přednost má vše místní...

- brokolice je v pohodě...žádné nadýmání

- ten kefír mám jako hlavní jídlo (cca 2x týdně), ale máš pravdu že litr je moc, sám to cítím, ale ještě pořád málo dám na to co mému tělu prospívá...,
to se člověk nenaučí ze dne na den naslouchat svému tělu a brát jeho potřeby v potaz... \":wink:\"

- co se týká stravy na tu se neupínám, právě naopak, jsem možná moc flink...( a proto sem možná si před lety zruinoval zdraví, když jsem jedl pořád musli tyčinky ve vlaku do školy při zaměstnání a neměl pravidelné pořádné jídlo... \":mrgreen:\" ), teď se řídím spíš tím co mi přijde na instinktivní chuť než abych se řídil nějakými pravidly... \":mrgreen:\"
Duchovně by mne zajímalo jak si začal a kde jseš na cestě kterou sis zvolil (pokud máš nějaké knihy které tě nejvíc ovlivnili, nebo zda spoléháš hlavně na "vnitřní moudrost" v každém člověku....pokud něco málo jseš ochoten, tak piš do vlákna "Seberozvoj, spiritualita..."

- jak se díváš na dóšické čaje, a pokud nějaké piješ, poděl se o to jaké (stačí výrobce nebo odkaz)

- CO SNÍDANĚ???
(to je můj velký malér...vůbec dopoledne nemám chuť a jím až okolo 11h, našel jsem od Lysebetha z Yoga revue 1984 tento názor na snídani:

"...Po dobré noci se ráno probouzím čilý a křepký jako trávicí
trubice. To bude okamžik pro snídani, pro pravou snídani a ne pro
nějakou „maličkou“. Dobrému stavu trávicí trubice dopřeji dobré
jídlo. Ano, páni Angličané, máte pravdu: Ať žije breakfast!
Alespoň pokud se týče dobrého základu. Nedáme si jako oni
hamandeggs, ale snídani P O L I N A L .
Z čeho se skládá tato snídaně? Jak si ji připravíme? V misce
rozmixujeme nebo rozšleháme 100-150 g tučného tvarohu,
jednu č.lž. lněného či více jiného polynenasyceného oleje
a šťávu z půlky citronu. Potom přidáme dvě až tři polévkové lžíce
lněného semínka
. Podle ročního období přidáme rozmačkané ovoce nebo velmi
zralý banán a kávovou lžičku včelího pylu /?/. Nepovinně můžeme
přidat mandle, vlašské ořechy, lískové oříšky nebo naklíčená
slunečnicová semena. Potřebujeme-li hodně doplnit energii,
přidáváme po nějakou dobu syrový žloutek
, ale musí být velmi
čerstvý. Vše zamícháme."


Ve snídani Polinal je nejdůležitější spojení
polynenasyceného oleje s tvarohem. Toto spojení totiž vytváří
takzvaný dýchací ferment či enzym, který je velice důležitý k
dýchání našich buněk. Bez dýchacího fermentu nemohou lipidy,
které tvoří součást pohraniční membrány buněk, přijímat kyslík či
pránu. Buňky jsou považovány za mrtvé, jakmile jsou elektricky
nečinné, jakmile se už pránicky nevyměňují. Když buněčná membrána
ztrácí lipidy, buňka umírá, ledaže si nachází způsob, jak se
obejít bez kyslíku a prány, ledaže se proměňuje v rakovinovou
buňku, která dovede žít bez kyslíku.
http://sebekriseni.cz/?page_id=778

PS: Ten banán a ovoce do toho se mi teda nezdá....to už asi lepší kombinace je sirná patlanice dle osvědčeného návodu Dr.Budwig... \":wink:\"


Naposledy upravil muflon dne sob čer 02, 2012 11:37 pm, celkově upraveno 9

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 7:16 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Koukám, že k Dr.Martině Ziskové nebude jednoduché se dostat...:

Vysvětlení současného uzavření ájurvédské poradny
01/04/2012

Proč jsem dočasně zavřela poradnu pro individuální konzultace?

Již více než rok jsem konfrontována s vážnou nemocí
v nejbližší rodině. Situace se vyvíjela nejprve k lepšímu, nyní
bohužel k horšímu, potenciálně nejhoršímu. Domácí péče vyžaduje můj čas a
energii, nicméně to samo o sobě není jediný důvod zavření poradny.

Celý proces je pro mě mimořádně konfrontující a přináší potřebu
soustředit se - kromě lidské a lékařské péče - i sama na sebe. Nejsem
v dané situaci schopna fungovat jako terapeut pro ostatní a zároveň
procházet terapeutických procesem pro sebe. Protože můj život a práce jsou velmi
úzce spojeny, daná životní situace se silně promítá do každého aspektu mého
života. Pokud funguji jako terapeut, musím přerušit, alespoň na určitou dobu,
svůj vlastní proces. To v této silné životní situaci nepovažuji pro sebe za
zdravé, ani žádoucí. Ve skutečnosti toho nejsem schopna.

Objevuje se stále více ájurvédských terapeutů či jiných přístupů,
které nabízejí efektivní pomoc všem, kdo ji hledají. S postupujícímčasem
jsem stále více a více zastáncem toho, že člověk se musí naučit pomáhat si sám.
Proto již několik let hledám vhodné formy kolektivní práce, ježpovažuji za
efektivnější. Také si jsem jistá, že až se k individuální práci vrátím,
bude o to efektivnější, o kolik mě stávající situace obohatí o pochopení, o čem
život je a co je v něm důležité.

Jelikož se nedá přesně určit, jak se bude zdravotní situace vyvíjet, předpokládám, že nejméně do léta bude poradna zcela nebo převážně uzavřena. Práci s novými zájemci plánuji nejdříve na podzim.

http://www.drmartina.cz/ob269asniacutek.html


Naposledy upravil muflon dne pát čer 01, 2012 7:17 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz