Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 6:53 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
NOWOCAYN, evidentně výživě vůbec nerozumíš a pravděpodobně ani nemáš candidu, protože jinak nechápu, proč jako 80 kilový střízlík jíš půl kila tuků denně!!! Jíst tohle množství denně je sebevražda. Taky posiluju, vážím o 10 kilo víc než Ty a stačí mi bohatě 180 gramů tuku na den. V klidu udržím svých 90 kilo při 180 gramech tuku, tak proč se tak přežíráš??? Tvoje šílená strava není z dlouhodobého hlediska slučitelná se životem, tak tady ze sebe nedělej chytráka. Jsi úplně mimo mísu. \":D\" \":D\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 11:10 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Ates píše:
NOWOCAYN, evidentně výživě vůbec nerozumíš a pravděpodobně ani nemáš candidu, protože jinak nechápu, proč jako 80 kilový střízlík jíš půl kila tuků denně!!! Jíst tohle množství denně je sebevražda. Taky posiluju, vážím o 10 kilo víc než Ty a stačí mi bohatě 180 gramů tuku na den. V klidu udržím svých 90 kilo při 180 gramech tuku, tak proč se tak přežíráš??? Tvoje šílená strava není z dlouhodobého hlediska slučitelná se životem, tak tady ze sebe nedělej chytráka. Jsi úplně mimo mísu. \":D\" \":D\" \":D\"

Ates : Väčší HOAX už ani nemôžeš napísať... \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Nikdy mi nie je ťažko na žalúdok, jedine grgám z cibule, tak ju už jesť nebudem...
450g tuku konzumujem, zlatý môj, už takmer 15 MESIACOV, a nikdy som nevyzeral lepšie ako teraz (nemyslím teraz postavu, ale výraz, zdravý vzhľad).
Pošli foto svojej postavy... JA TI TOTIŽ NEVERÍM.... \":D\" \":D\" \":D\"
Ak máš maximálne 90g sacharidov denne, a k tomu LEN 180g tuku a 90-135g bielkovín (bielkoviny majú nízku energetickú hodnotu...najnižšiu...), tak.... NEMÁŠ ŠANCU BYŤ SVALNATÝ TAK, ABY SI MAL 90KG....Maximálne tak máš namiesto svalov ŠUNKY.... ... Alebo máš hrubé kosti, široké boky, a si štíhly, ale bez toho, aby si bol svalnatý.... aj tak to môže byť... \":D\"

No len, napíš mi svoju stravu.... SOM VEEEEEEEEEEEEEEĽMI ZVEDAVÝ.
Obilniny a strukoviny neješ (jedine proteíny v prášku z nich vytvorené)... Mäso, vajíčka, atď.. neješ.
Čo ješ ? Ovocie, zeleninu, oriešky a proteíny v prášku ? A z toho máš akože 90kg a svalnatú postavu ? Koľko meriaš ? ... No len odpovedz, a priznaj, že si na spomínanej strave dva týždne či mesiac (ak je to tak, počkaj si rok... a bude z teba polovica), alebo na nej vôbec nie si, ALEBO na nej si, ale si chudý či tučný (zlý metabolizmus), no nie svalnatý... \":wink:\"

Pre možných oponentov, ktorí si myslia, že Ates mohol dosiahnuť to čo dosiahol, so spomínanou stravou :
AK MI NIEKTO Z ČITATEĽOV CHCE OPONOVAŤ, TAK NECH SI SKÚSI ATESOM POPISOVANÚ STRAVU, A NECH NA NEJ NADOBUDNE SVALNATÚ 90KG POSTAVU. Je to NE-MOŽ-NÉ. Lebo hoci tuky majú energetickú hodnotu viac než dvojnásobne vyššiu než sacharidy (1g sacharidov = 4kcal ..... 1g tukov = 9kcal), tak... z nich sa nepriberá...čoho dôkazom som na tomto fóre napríklad JA. 15 mesiacov denne 450g tuku, a nepribral som v podstate žiaden tuk. A kondícia sa nijak neznížila.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 12:04 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Koukám, že NOWOCAYN nezná víc věcí než jsme doufali \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
http://hoax.cz/hoax/co-je-to-hoax

(Nemoh sem si pomoct. Jeho (nejen) velmi expresivní a nepřehlednej způsob vyjadřování mě nepřestává FAAAAAAAAAAAASCINOVAT \</div

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 12:18 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
[quote="Xeelee":3byetzur]Koukám, že NOWOCAYN nezná víc věcí než jsme doufali \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
http://hoax.cz/hoax/co-je-to-hoax

(Nemoh sem si pomoct. Jeho (nejen) velmi expresivní a nepřehlednej způsob vyjadřování mě nepřestává FAAAAAAAAAAAASCINOVAT \</div

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 9:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
Xeelee, to jsi mě velmi špatně pochopil. Hlavní myšlenka, kterou jsem chtěl vyjádřit je, že jím místo luštěnin nebo obilovin proteinové doplňky na bázi hrachu (výrobce Olympian Labs) nebo rýže (výrobce Sunwarrior), čímž do sebe dostanu dostatek bílkovin ale sacharidy skoro žádné. Díky proteinovýcm doplňků jsem schopen zachovat nízkosachoridový charakter stravy tak ,jak je tomu na stravě živočišné. Mám stejné poměry základních živin jako na živočišné stravě: na kilo hmotnosti 1-1,5 gr bílkovin, 2 gr tuku a maximálně 1 gr. sacharidů. Tento profil mi vyhovoval už na živočišné stravě, ale na rostlinné mám ještě výhodu v tom, že tělo lépe drží alkalický stav. Jak jsem už poznamenal dříve, nebudu držet tuto dietu stále a časem opět postupně začnu zařazovat živočišné produkty, ale už jen do nezbytně nutné míry (dostatek B12, zinku a železa).

Takto to zní docela dobře a ty doplňky jsou nějak rozumně k mání v místních podmínkách, nebo si je berete ze zahraničí. Také je dobré si uvědomit, že rostlinné zdroje většinou nezpůsobují tak výrazné zahlenění jako zdroje živočišné o karmě ani nemluvě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 4:38 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Jarda píše:
Takto to zní docela dobře a ty doplňky jsou nějak rozumně k mání v místních podmínkách, nebo si je berete ze zahraničí. Také je dobré si uvědomit, že rostlinné zdroje většinou nezpůsobují tak výrazné zahlenění jako zdroje živočišné o karmě ani nemluvě.

Pane Jardo, tyhle rostlinné protienové doplňky jsou k dostání na českých e-shopech, rýžový na http://www.vitalvibe.eu a hrachový na http://www.naturpower.cz. Tak jsem včera ukončil svůl měsíc trvající pokus s veganskou stravou a postupně zase malinko zařazuji živočišné potraviny, ale jen maximálně do 30 % z celkového množství. Rekapitulace je taková, že jsem se cítil výborně, po celou dobu jsem nepoznal únavu a candida se vůbec neprojevila. Jediná nevýhoda je pomalé hubnutí (v mém případě nežádoucí věc). Za měsíc jsem zhubnul 2 kila. Ale stejně se striktní veganská dieta nedoporučuje na delší dobu kvůli vitamínu B12 a železu. Každopádně taková zdravotní kůra je naprosto úžasná. Uvažuju, že dvakrát do roka dám měsíc veganského stravování.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 7:10 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Ates píše:
Pane Jardo, tyhle rostlinné protienové doplňky jsou k dostání na českých e-shopech, rýžový na http://www.vitalvibe.eu a hrachový na http://www.naturpower.cz. Tak jsem včera ukončil svůl měsíc trvající pokus s veganskou stravou a postupně zase malinko zařazuji živočišné potraviny, ale jen maximálně do 30 % z celkového množství. Rekapitulace je taková, že jsem se cítil výborně, po celou dobu jsem nepoznal únavu a candida se vůbec neprojevila. Jediná nevýhoda je pomalé hubnutí (v mém případě nežádoucí věc). Za měsíc jsem zhubnul 2 kila. Ale stejně se striktní veganská dieta nedoporučuje na delší dobu kvůli vitamínu B12 a železu. Každopádně taková zdravotní kůra je naprosto úžasná. Uvažuju, že dvakrát do roka dám měsíc veganského stravování.

Atesi, kdyby ti slo jen o tu B12 a zelezo, tak za prve ta B12 neni tak dulezita jak z toho delaji prodejci doplnku a za druhe muzes brat nejaky kvasnice nebo ty doplnky a nepotrebujes kvuli tomu az 30% procent zivocisnych potravin. Jinak b12 je potreba velmi male mnozstvi a navic cloveku se zdravym traveni to delaji nejake bakterie.
prijde mi skoda, kdyz se tak vyborne citis, to zas zabalit.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 2:46 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
pv33 píše:
Atesi, kdyby ti slo jen o tu B12 a zelezo, tak za prve ta B12 neni tak dulezita jak z toho delaji prodejci doplnku a za druhe muzes brat nejaky kvasnice nebo ty doplnky a nepotrebujes kvuli tomu az 30% procent zivocisnych potravin. Jinak b12 je potreba velmi male mnozstvi a navic cloveku se zdravym traveni to delaji nejake bakterie.
prijde mi skoda, kdyz se tak vyborne citis, to zas zabalit.

Jak už jsem psal, na veganské stravě se cítím výborně, ale pomalinku hubnu. Ty dvě kila, co jsem za měsíc zhubnul, to není problém, ale kdybych se tak stravoval třeba 10 měsíců, tak by ze mě zbyla jen kostra, protože bych přišel o 20 kilo. Člověk je všežravec, a proto je pro něj prospěšná jen dočasná veganská dieta, ale držet ji celoživotně, to by mohl být problém. Každopádně to nyní se živočišnými potravinami nepříháním a snažím se je držet opravdu maximálně do 30 procent.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 3:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Ates píše:
Jak už jsem psal, na veganské stravě se cítím výborně, ale pomalinku hubnu. Ty dvě kila, co jsem za měsíc zhubnul, to není problém, ale kdybych se tak stravoval třeba 10 měsíců, tak by ze mě zbyla jen kostra, protože bych přišel o 20 kilo. Člověk je všežravec, a proto je pro něj prospěšná jen dočasná veganská dieta, ale držet ji celoživotně, to by mohl být problém. Každopádně to nyní se živočišnými potravinami nepříháním a snažím se je držet opravdu maximálně do 30 procent.

Předpoklad, že budeš pořád hubnout stejnou rychlostí je chybnej. Třeba se jen blížíš k tomu, co tělo považuje za optimální váhu a tam se hubnutí zastaví. Nevím, jak seš na tom s výškou / váhou, tak těžko říct. Pokud ale nejseš podle BMI podvyživenej, tak bych s unáhlenými závěry počkal. To je jako kdybych po pár dnech dlouhýho půstu napsal, že každej den shodím kilo váhy, což neodpovídá realitě. Prvních 4 nebo 5 dnů sem hubnul cca touhle rychlostí, ale za 15 dnů sem zhubnul 9 kilo. Tělo začalo mnohem efektivnějc využívat energii a to samý v o dost menším měřítku může nastat a podle mne dřív nebo pozdějc nastane i v případě vitariánskýho stravování. Trávicí soustava je neskutečnej žrout energie a menší přísun potravy optimalizuje její fungování. Čím víc jídla musí zpracovat, tím víc energie z jídla spotřebuje.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
Pane Jardo, tyhle rostlinné protienové doplňky jsou k dostání na českých e-shopech, rýžový na http://www.vitalvibe.eu a hrachový na http://www.naturpower.cz. Tak jsem včera ukončil svůl měsíc trvající pokus s veganskou stravou a postupně zase malinko zařazuji živočišné potraviny, ale jen maximálně do 30 % z celkového množství. Rekapitulace je taková, že jsem se cítil výborně, po celou dobu jsem nepoznal únavu a candida se vůbec neprojevila. Jediná nevýhoda je pomalé hubnutí (v mém případě nežádoucí věc). Za měsíc jsem zhubnul 2 kila. Ale stejně se striktní veganská dieta nedoporučuje na delší dobu kvůli vitamínu B12 a železu. Každopádně taková zdravotní kůra je naprosto úžasná. Uvažuju, že dvakrát do roka dám měsíc veganského stravování.

Zajímavé vychytávky i když cena není zrovna lidová, jde o relativně dobrý nápad a toho hubnutí bych se nebál, to by se patrně zastavilo na optimální váze.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 3:18 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
O doby, co jsem ukončil veganskou dietu se cítm stále výborně, a to už pár týdnů už jím i malé procento živočišných potravin (maximálně 30 procent). Imunita a trávení se veganskou stravou výborně nastartovalo, tak doufám, že to vydží. V posledních dnech jsem i trošku zariskoval a zkusil na sníst nějaké to jablko a candida se vůbec neozvala! Kdybych si dal jablko dříve (před vegasnkou dietou), dostal bych silný průjem a padl bych s únavou na celý den do postele. Tohle pokládám za úplně fantastické zlepšení! Dnes už vím, že kdyby se candida zase někdy v budoucnu začala zase ozývat, nasadím opět přísnou veganskou dietu a to ji zpacifikuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
O doby, co jsem ukončil veganskou dietu se cítm stále výborně, a to už pár týdnů už jím i malé procento živočišných potravin (maximálně 30 procent). Imunita a trávení se veganskou stravou výborně nastartovalo, tak doufám, že to vydží. V posledních dnech jsem i trošku zariskoval a zkusil na sníst nějaké to jablko a candida se vůbec neozvala! Kdybych si dal jablko dříve (před vegasnkou dietou), dostal bych silný průjem a padl bych s únavou na celý den do postele. Tohle pokládám za úplně fantastické zlepšení! Dnes už vím, že kdyby se candida zase někdy v budoucnu začala zase ozývat, nasadím opět přísnou veganskou dietu a to ji zpacifikuje.

To je otázka, jde o velice přizpůsobivý organizmus a nemusí na něj vždy zabrat to samé o tom se zde již zmiňovalo dost lidí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 3:50 pm 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2010 12:11 pm
Příspěvky: 25
Ates, mohol by si napisat priklad jedalnicka? V case ked si na veganskej protikvasinkovej strave? Teda ten ten hrachovy a ryzovy protein si uz spominal, no a ako si ho pripravujes a co dalsie jes pocas dna?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2012 10:38 am 
Offline

Registrován: pon kvě 28, 2012 4:16 pm
Příspěvky: 2
Ates píše:
Pane Jardo, tyhle rostlinné protienové doplňky jsou k dostání na českých e-shopech, rýžový na http://www.vitalvibe.eu a hrachový na http://www.naturpower.cz. Tak jsem včera ukončil svůl měsíc trvající pokus s veganskou stravou a postupně zase malinko zařazuji živočišné potraviny, ale jen maximálně do 30 % z celkového množství. Rekapitulace je taková, že jsem se cítil výborně, po celou dobu jsem nepoznal únavu a candida se vůbec neprojevila. Jediná nevýhoda je pomalé hubnutí (v mém případě nežádoucí věc). Za měsíc jsem zhubnul 2 kila. Ale stejně se striktní veganská dieta nedoporučuje na delší dobu kvůli vitamínu B12 a železu. Každopádně taková zdravotní kůra je naprosto úžasná. Uvažuju, že dvakrát do roka dám měsíc veganského stravování.

Dobrý den, našel jsem výborný hráškový protein také zde: http://www.sunwarrior.cz/blend/ - mají několik příchutí. Já mám vyzkoušenou čokoládovou a je opravdu výbroný...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2012 12:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Jan Skála píše:
Dobrý den, našel jsem výborný hráškový protein také zde: http://www.sunwarrior.cz/blend/ - mají několik příchutí. Já mám vyzkoušenou čokoládovou a je opravdu výbroný...

Rýžový protein od té samé firmy je kvalitnější, co se složení aminokyselin týká. Nejvhodnější je pak oba výrobky kombinovat.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz