Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 211 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 10:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Všiml jsem si při nahrávání nové verze, že od vydání první tabulky si některou z jejich verzí stáhlo skoro 3000 lidí. Je to další důkaz toho, o jak závažný problém se jedná a kolika lidí se týká.

Vzhledem k tomuto zájmu a ohlasu lidí začnu v blízké době pracovat na další pomůcce, která snad pomůže dalším lidem s řešením tohoto problému.

Chci vás dále požádat, pokud najdete v tabulce nějakou chybu, budete chtít něco doplnit nebo nebudete s něčím souhlasit, dejte vědět. Je to živý nástroj, který se může stále proměňovat a aktualizovat.

Tak kvasinka není jen závažný problém, ale vlastně skoro jediný problém, protože dle mého názoru její působení v těle stojí za naprostou většinou zdravotních problémů většiny lidí a vše ostatní je tedy pouze důsledek i když kvasinka také není příčina, je to vlastně již také důsledek rozhození iontické rovnováhy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 9:01 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jarda píše:
Tak kvasinka není jen závažný problém, ale vlastně skoro jediný problém, protože dle mého názoru její působení v těle stojí za naprostou většinou zdravotních problémů většiny lidí a vše ostatní je tedy pouze důsledek i když kvasinka také není příčina, je to vlastně již také důsledek rozhození iontické rovnováhy.

Je to evidentně mezičlánek - důsledek něčeho, který má další důsledky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 5:15 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 16, 2012 6:43 pm
Příspěvky: 10
Orechové listy ževraj pomáhajú vyháňať parazity, čistí zahlienený žalúdok a črevá.
Máte s tým skúsenosti! Ja som v júlu nazbieral a vysušil, chcem to vyskúšať.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 6:32 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Silně antiparazitální je výtažek ze slupek ořešáku, o tom co píšete jsem neslyšel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 9:05 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 16, 2012 6:43 pm
Příspěvky: 10
sakul píše:
Silně antiparazitální je výtažek ze slupek ořešáku, o tom co píšete jsem neslyšel.

Niečo som našiel na nete ale je ztoho mizetrne málo.
http://slnieckova.sk/p/orech-vlassky/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 9:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Matifu píše:
Orechové listy ževraj pomáhajú vyháňať parazity, čistí zahlienený žalúdok a črevá.
Máte s tým skúsenosti! Ja som v júlu nazbieral a vysušil, chcem to vyskúšať.

No nevím, nikdy jsem o tom neslyšel, možná tak na ty koupele, jinak se mě to moc nezdá, ve větších dávkách by to nemuselo být moc zdravé počínání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 11:49 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Matifu píše:
Orechové listy ževraj pomáhajú vyháňať parazity, čistí zahlienený žalúdok a črevá.
Máte s tým skúsenosti! Ja som v júlu nazbieral a vysušil, chcem to vyskúšať.

http://thescipub.com/html/10.3844/ajbbsp.2011.29.31
extrakt z kůry ořešáku vykazuje antibakteriální schopnosti a je doporučován jako přídatná látka ústní/zubní hygieny
Na slovácku je ořešák /celý strom/ známý jako účinný repelent.. ale paraziti-o tom nejsou zmínky, na ty se užívá ranní slivovice.. ale to jsme již offtopic..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 18, 2013 1:39 pm 
Offline

Registrován: sob pro 14, 2013 11:25 am
Příspěvky: 5
Máte někdo osobní zkušenost s banánovou mono dietou? Hodně jezdím na kole a obávám se že mi sacharidy budou chybět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 12:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Veet píše:
Máte někdo osobní zkušenost s banánovou mono dietou? Hodně jezdím na kole a obávám se že mi sacharidy budou chybět.

Jedině vyzkoušet, teoreticky to fungovat může i když u člověka se silně přemnoženou kvasinkou z toho asi bude spíše velký problém. Fungovat se dá i na tuku i když asi také ne každý, nicméně vím o lidech kteří sacharidy prakticky nepřijímají a funguje jim to skvěle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 26, 2013 10:48 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Vůbec me nenapada co mam teda vlastne jist, hlavne snídat, když bych se drzel potravin ve skupine 1 a 2 a zaroven nechci konzumovat mlecne výrobky a maso a vejce jen hodne omezene tak 1/2x tydne... Hlavne ted v zime, kdy to je se zeleninou spatny a z ovoce koukam muzu jen avokado a citron... Puvodne jsem chtěl zacit denne odstavnovat mrkev, repu a celer, ale vidim, ze to taky není vůbec vhodne, ikdyz je takova stava vyzivove urcite hodne prospesna.. Opravdu je problém v prisne protikvasinkove diete i ta repa a celer? To uz me teda nenapada co ja budu odstavnovat krome zeli, kapusty a okurku? \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 27, 2013 1:13 am 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
Ÿura píše:
Vůbec me nenapada co mam teda vlastne jist, hlavne snídat, když bych se drzel potravin ve skupine 1 a 2 a zaroven nechci konzumovat mlecne výrobky a maso a vejce jen hodne omezene tak 1/2x tydne... Hlavne ted v zime, kdy to je se zeleninou spatny a z ovoce koukam muzu jen avokado a citron... Puvodne jsem chtěl zacit denne odstavnovat mrkev, repu a celer, ale vidim, ze to taky není vůbec vhodne, ikdyz je takova stava vyzivove urcite hodne prospesna.. Opravdu je problém v prisne protikvasinkove diete i ta repa a celer? To uz me teda nenapada co ja budu odstavnovat krome zeli, kapusty a okurku? \":D\"

Pokud nechcete konzumovat maso,vajíčka a fermetované mléčné výrobky,tak tu dietu ani nezkoušejte,štávu si lze udělat z listové zeleniny,okurku,celeru a zázvoru.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 27, 2013 1:55 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
TomasV píše:
Pokud nechcete konzumovat maso,vajíčka a fermetované mléčné výrobky,tak tu dietu ani nezkoušejte,štávu si lze udělat z listové zeleniny,okurku,celeru a zázvoru.

No hlavne maso bych opravdu rad omezil, protože za poslední roky jsem to s zivocisnyma bilkovinama opravdu prehanel a myslim, ze to je jedna z pricin mého ne zrovna dobrého zdravotniho stavu. Vajicko na zazivani není az tak narocne, ty muzu zaradit(ovšem ne 5vajec denne jako jsem to delal doposud...). Jen nemam moc jasno u tech mléčných vyrobku. Mam vyzkousene, ze napr. tvaroh mi dela opravdu silne hnisajici akne a obecne kravske mlekho a produkty z nej si myslim nejsou vhodne a pise to zde skoro každý.. A bohužel na kozi a podobne produkty nevydělávám dost penez..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 27, 2013 5:04 pm 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
Ÿura píše:
No hlavne maso bych opravdu rad omezil, protože za poslední roky jsem to s zivocisnyma bilkovinama opravdu prehanel a myslim, ze to je jedna z pricin mého ne zrovna dobrého zdravotniho stavu. Vajicko na zazivani není az tak narocne, ty muzu zaradit(ovšem ne 5vajec denne jako jsem to delal doposud...). Jen nemam moc jasno u tech mléčných vyrobku. Mam vyzkousene, ze napr. tvaroh mi dela opravdu silne hnisajici akne a obecne kravske mlekho a produkty z nej si myslim nejsou vhodne a pise to zde skoro každý.. A bohužel na kozi a podobne produkty nevydělávám dost penez..

Domácí jogurt a kefír 24h fermetovaný by mněl být OK.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 27, 2013 5:19 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Jasny kazdej si bude delat domaci kefir nebo jogurt. Jak uz jsem psal nemam tu moznost mit za levno kozi nebo ovci a podobna mleka a v obchode je to cenove uplne mimo. Takze co mam delat? \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 27, 2013 10:57 pm 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
Ÿura píše:
Jasny kazdej si bude delat domaci kefir nebo jogurt. Jak uz jsem psal nemam tu moznost mit za levno kozi nebo ovci a podobna mleka a v obchode je to cenove uplne mimo. Takze co mam delat? \":roll:\"

Jogurtovač na aukru cca 150Kč.
1l mléka z automatu 15Kč.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 211 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz