Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Díky za vyčerpávající odpověď.
Mám toho tady hodně načteno, ale jelikož jsem řešila a stále řeším různá vyšetření, děti a nejlepší postupy MMS1 a MMS2, nyní koloidní stříbro atd. - je to prostě náročné a k některým pro mě důležitým věcem se dostanu až po několikahodinových sezeních večer u počítače. Takže se předem omlouvám, zda se ptám na něco, co už tady zaznělo. Díky za pochopení.
Jinak na akné jsem zkoušela i MMS postřik při MMS kůře, ale nezabral.Myslím, že u mě je to také hormonální záležitost, jelikož se u mě rakovina projevila v těhotenství a nejspíš po podávání tablet na růst vajíček. Jinak jsem zkusila také amarantový olej, ale jen na potěr obličeje. Dělalo mi to dobře na pleť, ale akné to nevyřešilo. Vitamin E mám objednaný s kombinací se selenem, tak snad to nevadí, příště objednám samostatně.Zinek zatím nemám.
Na chlorid hořečnatý jsem se ptala, protože mi vyhovuje potírat ho večer na tělo, ale četla jsem, že je problém s vylučováním? Je s tím tedy problém nebo můžu pokračovat? S nedostatkem hořčíku jsem mívala problémy a na hemeroidy jsem četla někde tady na stránkách, že by mohl zabrat právě hořčík, ale nevím, zda ty 2lžičky stačí?
Díky

Tak rozhodně se musíte zaměřit na všechno, co omezuje a likviduje plísně. Ten problém je ze špatné krve a pokud nespravíte krev, neřešte pokožku, to pouze ten bordel ženete zpět do těla. Hořčík se touto cestou předávkovat nedá a navíc jakákoliv laboratoř vám ho vytestuje za pár korun a kdykoliv. Obávám se, že při dlouhodobém deficitu ta dávka bude malá, to chce dodávat tolik, aby těsně nenastal průjem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Promiňte, ale ještě jsem se zapomněla zeptat na ten zinek.Snad to nebude znít hloupě, ale znám pouze ve formě tablet, ale v kapkách nemůžu najít. Můžete mi to objasnit?
Díky

Farmacie ho má pouze v tabletách, ale dá se namíchat roztok z chloridu zinečnatého, což je výrazně levnější a funguje to také dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 2:12 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den, asi to dude zase hloupá otázka, ale vynechat veškeré sacharidy. Tím myslíte asi i ty těstoviny? Můžu nahradit celozrnnou rýží nebo je to to samé?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 3:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
MarcelaJ píše:
Prosím, zda nevíte, kde se dá himalájská sůl zakoupit nejlépe

občas ve zdravěnce, ale bohužel ne v každé, proto kupuji jednou dvakrát ročně ve velkém z tohoto e-shopu Korosu, jsem zcela spokojen tedy mohu tento zdroj doporučit

No a jinak k Vašim otázkám, Marcelo, Vy nutně potřebujete pročíst dvě knížky, které Vám velmi pomohou:
Johannes F. Coy, Maren Franzová - Výživou proti rakovině
Kurt Tepperwein - Pryč s kyselostí

Obě hned stáhnete z webu ulozto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: sob pro 03, 2011 9:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den, asi to dude zase hloupá otázka, ale vynechat veškeré sacharidy. Tím myslíte asi i ty těstoviny? Můžu nahradit celozrnnou rýží nebo je to to samé?
Díky

To si děláte skoro srandu, trochu si to nastudujte, uvádíte dva základní zdroje sacharidů, vynechat musíte všechny sacharidy, čili třeba i ovoce, větší dávky mrkve a červené řepy, prostě kde co.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 7:53 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den, tak jsem něco nastudovala a snad jsem zase o něco chytřejší.
Takže vynechám těstoviny, rýži a jen občes dám kousek bramboru do polévky, dále vynechat hlavně banán, pomeranče a mandarinky. Kousek jablka dávám do patlanice, tak snad to nevadí? U česneku a cibule si nejsem jistá. Můžu kousek přidávat?
3. očistu jater už mám za sebou, vyšlo toho celkem dost, sice malé kaménky, ale úspěch to byl. Za 14 dní bych chtěla udělat další očistu a zároveň pročistit i ledviny metodou pití šípkového čaje+sorbit. Znáte to a máte s tím nějaké zkušenosti? Chtěla jsem napřed zkusit očistu pomocí melounu, ale není sezona. Dal by se nahradit něčím jiným? Někde jsem četla, že okurkama, ale v jakém množství?
Moje mamina dělá pomalou očistu jater. To znamená zhruba 3 měsíce dodržet postup- mezi 21h a 22h nejíst a nepít, dát 2lžíce oliv.oleje a pak 2lžíce citr.šťávy. Myslíte, že to také funguje?
Dále jsem si udělala denní rozpis doplňování vitaminů a minerálů.
Ráno na lačno ZINEK 30mg(chelát), zhruba za 30min. snídaně + 4ks pangamin bifi, pak MSM 3g, vitaminC 2g + odkyselující směs. Dopoledne popíjet bylinné čaje na čištění krve. Před obědem lžičku dologranu, k jídku lžíci rybího oleje, vitaminE 400mg+selen 200mg(obden). Odpoledne doplňovat hcl. Večer k jídlu laktobacily, pangamin bifi 4ks. Pak vitamin C 3g + odkyselující směs. Před spaním 10g chloridu hoř.( potřu na tělo). Říkala jsem si -je to výborný peeling, tak jsem vtírala i na dekolt a udělala se mi super vyrážka, ale jinde po těle ne, takže aspoň vím, že tam už příště ne.
Můžete mi poradit, zda je tam vyloženě nějaká nevhodná kombinace a kam případně zařadit KS nebo udržovací dávku MMS, aby se jeho účinky nesnížily? Případně také hřebíček, jelikož mě čeká opakování hřebíčkové kůry.
A mohla bych si u vás objednat vitaminC v prášku a chlorid draselný?
Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 9:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den, tak jsem něco nastudovala a snad jsem zase o něco chytřejší.
Takže vynechám těstoviny, rýži a jen občes dám kousek bramboru do polévky, dále vynechat hlavně banán, pomeranče a mandarinky. Kousek jablka dávám do patlanice, tak snad to nevadí? U česneku a cibule si nejsem jistá. Můžu kousek přidávat?
3. očistu jater už mám za sebou, vyšlo toho celkem dost, sice malé kaménky, ale úspěch to byl. Za 14 dní bych chtěla udělat další očistu a zároveň pročistit i ledviny metodou pití šípkového čaje+sorbit. Znáte to a máte s tím nějaké zkušenosti? Chtěla jsem napřed zkusit očistu pomocí melounu, ale není sezona. Dal by se nahradit něčím jiným? Někde jsem četla, že okurkama, ale v jakém množství?
Moje mamina dělá pomalou očistu jater. To znamená zhruba 3 měsíce dodržet postup- mezi 21h a 22h nejíst a nepít, dát 2lžíce oliv.oleje a pak 2lžíce citr.šťávy. Myslíte, že to také funguje?
Dále jsem si udělala denní rozpis doplňování vitaminů a minerálů.
Ráno na lačno ZINEK 30mg(chelát), zhruba za 30min. snídaně + 4ks pangamin bifi, pak MSM 3g, vitaminC 2g + odkyselující směs. Dopoledne popíjet bylinné čaje na čištění krve. Před obědem lžičku dologranu, k jídku lžíci rybího oleje, vitaminE 400mg+selen 200mg(obden). Odpoledne doplňovat hcl. Večer k jídlu laktobacily, pangamin bifi 4ks. Pak vitamin C 3g + odkyselující směs. Před spaním 10g chloridu hoř.( potřu na tělo). Říkala jsem si -je to výborný peeling, tak jsem vtírala i na dekolt a udělala se mi super vyrážka, ale jinde po těle ne, takže aspoň vím, že tam už příště ne.
Můžete mi poradit, zda je tam vyloženě nějaká nevhodná kombinace a kam případně zařadit KS nebo udržovací dávku MMS, aby se jeho účinky nesnížily? Případně také hřebíček, jelikož mě čeká opakování hřebíčkové kůry.
A mohla bych si u vás objednat vitaminC v prášku a chlorid draselný?
Moc děkuji.

Sacharidy bych zcela vyloučil a česnek většinou nevadí, ten čaj neznám a okurek můžete používat naprosto neomezené množství. To pomalé čištění jater asi funguje, ale spíše bych k tomu dal ostropestřcovou kašičku, čaj chanca piedra a schizandru čínskou. Pokud se týká těch doplňků to asi vyhovuje i když tam nevidím béčka a ten Pangamin to nedá. Koloidní stříbro bych do toho již nemotal pokud tam máte MMS to by se vyloženě tlouklo. Hřebíček nijak nevadí, ten se snese se vším. Objednávku dejte do emailu, nebo soukromé zprávy a manželka vám obratem zboží pošle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 7:57 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
určitě tedy vynechám i brambory, cibuli a jablko. Vitamin B objednám, ale nejsem si jista, zda stačí nějaký B komplex nebo mám koupit každé B zvlášť a užívat jednu tabletu denně a následně navýšit například B12 a B6?
Dnes mi přišlo MSM, ale nemůžu se nikde dočíst, zda to popíjet nebo přidat do jídla. Našla jsem zde postup na kombinaci s práškovýmC a sodou-to začnu až objednám C, zatím mám jen v tabletách. Ale pokud se soda nemá brát nějak dlouhodobě, tak nejspíš dělat nějaké pauzy a míchat to jinak?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 9:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
určitě tedy vynechám i brambory, cibuli a jablko. Vitamin B objednám, ale nejsem si jista, zda stačí nějaký B komplex nebo mám koupit každé B zvlášť a užívat jednu tabletu denně a následně navýšit například B12 a B6?
Dnes mi přišlo MSM, ale nemůžu se nikde dočíst, zda to popíjet nebo přidat do jídla. Našla jsem zde postup na kombinaci s práškovýmC a sodou-to začnu až objednám C, zatím mám jen v tabletách. Ale pokud se soda nemá brát nějak dlouhodobě, tak nejspíš dělat nějaké pauzy a míchat to jinak?
Děkuji

U těch béček je dobré dodávat nějaký kvalitní B komplex a ještě k tomu léčebné dávky konkrétních vitamínů, které jsou evidentně deficitní. MSM, tedy síra, se dá brát i více jak 6 g denně a pouze rozpustit do vody a vypít. Céčko se sodou již není soda a chová se to pak jinak, čili toho se bát nemusíte a práškové céčko i farmaceutická soda je v nabídce na konci fóra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2011 10:03 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
za týden se chystám na očistu ledvin pomocí okurku. Mám si tedy odšťavnit okurky-bude stačit třeba 1,5 šťávy(se slupkou)? A k tomu přikusovat(i se slupkou?), tak jak je to u melounu?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: sob pro 10, 2011 7:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
za týden se chystám na očistu ledvin pomocí okurku. Mám si tedy odšťavnit okurky-bude stačit třeba 1,5 šťávy(se slupkou)? A k tomu přikusovat(i se slupkou?), tak jak je to u melounu?
Děkuji

Odšťavnit i se slupkou, to nevadí, ale jedl bych je raději bez slupek, ty jsou ve větším množství dost zatěžující na trávení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte pro 13, 2011 6:08 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
tak 3 dny mě trápí krvácení po stolici(chodím tak 2xdenně, zácpa to není), dlouho jsem měla klid. Zdá se mi, že to začalo od té doby, co ráno piju hořčík(1lžičku do vody) a večer potírám(2lžičky).Může to tím být? Nebo mě napadl hřebíček, který teď beru.
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř pro 14, 2011 2:06 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
tak 3 dny mě trápí krvácení po stolici(chodím tak 2xdenně, zácpa to není), dlouho jsem měla klid. Zdá se mi, že to začalo od té doby, co ráno piju hořčík(1lžičku do vody) a večer potírám(2lžičky).Může to tím být? Nebo mě napadl hřebíček, který teď beru.
Díky.

Milá Marcelo,
chápu, že když člověk bojuje s rakovinou agresivního typu, má v hlavě zmatek a neví co by do sebe nacpal, jen aby si pomohl. Pokud opravdu máte strach o svůj život, pak Vám radím jediné: nekoukejte na to, co je napsáno shora a neberte vůbec nic!!! Držte absolutní hladovku bez šťáv, čajů... zkrátka krom naprosto čisté vody nic nepřijímejte. Zkušení půstaři dokonce říkají, že i vodu jen destilovanou. Stáhněte se někam do ústraní, ať Vás příliš neovlivňuje okolí a meditujte o smyslu života, o tom, co je v něm podstatné a co ne. Snažte se co nejvíce odpoutat od materiálního světa, hoďte za hlavu co je nepodstatné, snažte se být v pohodě, dělejte jen to, co Vás baví. Vyhledejte si témata o půstu, bude Vás to vést, posilovat a odpoutávat od myšlenek na jídlo. Za každou cenu to musíte vydržet nejméně 3 týdny, nejlépe však šest!!! Dá se to, hlavně se chraňte jakéhokoli uždibování či ochutnávání. Během tohoto půstu se v těle dějí neuvěřitelné změny a zbaví se i hodně silných karciogenů (např. cykl. uhlovodíků typu benzpyrén,...) Půst Vás uzdraví, jídlo usmrtí, to vždy mějte na paměti.
Přeji Vám pevnou vůli, zdraví získáte. Věřte mi prosím, vím o čem hovořím!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř pro 14, 2011 9:26 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
mám sice zmatek v hlavě a proto jsem se také začala zajímat o čtení těchto stránek a také jsem sem napsala. O metodě půstu jsem samozřejmě také četla, ale osobně si myslím, že při mé váze 56kg by to byl hazard se životem. Ale můžu se mýlit. Nyní jsem pouze na zelenině a i tak jdu s váhou dolů (ale pořád doufám, že to nebude tak razantní úbytek) a hlavně důvěřuji radám pana Jardy, jinak bych tady na těch stránkách vůbec nebyla. Díky němu jsem se odhodlala udělat i kůru MMS, protože velice oceňuji, že než někomu začne radit, tak to sám vyzkouší. Takže to byla moje inspirace.
Nyní také bojuji s udržováním ph přes den( vynechala jsem ranní dávku sody na udržení ph), začala jsem užívat ALKALA N, ale nedaří se mi dostat na hodnotu přes 7. Dnes jsem opět sáhla po sodě, ale snad zítřejší očistou ledvin to ph srovnám a dokážu si ho pak udržet.Chtěla bych ale vědět, zda se ovlivňují - přípravek alkala n a zároveň doplňování hcl(tak jak je to u sody a hcl).
A můžete se, prosím, pane Jardo vyjádřit k mé otázce, zda krvácení po stolici může být zapříčiněno pitím hořčíku nebo užíváním hřebíčku? A také k metodě půstu(pouze na vodě)?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř pro 14, 2011 10:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
mám sice zmatek v hlavě a proto jsem se také začala zajímat o čtení těchto stránek a také jsem sem napsala. O metodě půstu jsem samozřejmě také četla, ale osobně si myslím, že při mé váze 56kg by to byl hazard se životem. Ale můžu se mýlit. Nyní jsem pouze na zelenině a i tak jdu s váhou dolů (ale pořád doufám, že to nebude tak razantní úbytek) a hlavně důvěřuji radám pana Jardy, jinak bych tady na těch stránkách vůbec nebyla. Díky němu jsem se odhodlala udělat i kůru MMS, protože velice oceňuji, že než někomu začne radit, tak to sám vyzkouší. Takže to byla moje inspirace.
Nyní také bojuji s udržováním ph přes den( vynechala jsem ranní dávku sody na udržení ph), začala jsem užívat ALKALA N, ale nedaří se mi dostat na hodnotu přes 7. Dnes jsem opět sáhla po sodě, ale snad zítřejší očistou ledvin to ph srovnám a dokážu si ho pak udržet.Chtěla bych ale vědět, zda se ovlivňují - přípravek alkala n a zároveň doplňování hcl(tak jak je to u sody a hcl).
A můžete se, prosím, pane Jardo vyjádřit k mé otázce, zda krvácení po stolici může být zapříčiněno pitím hořčíku nebo užíváním hřebíčku? A také k metodě půstu(pouze na vodě)?
Děkuji

Obecně se odkyselovače s HCl netlučou, pokud budete odkyselovat ráno a HCl si dáte až po jídle. Hořčík by krvácení vyvolávat neměl, to vždy dělají kyseliny a kandida, která z nich žije. U hřebíčku je to teoreticky možné, pokud by tam bylo větší mnnožství parazitů, které hřebíček zlikviduje a stěna střeva pak může krvácet. Pokud jde o půsty, to má člen pecador plnou pravdu, ovšem bez předchozích zkušeností s půsty to vidím jako problém, to by vás musel vést někdo zkušený, jinak je to dost riskantní, ale rozhodně účinné, kandidu to většinou zlikviduje a rakovina je vlastně kandida.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz