Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 9:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Jarda píše:
Změnit stravu hlavně u tuků a dodávat pouze rozumné množství zdravých tuků, pouze omega 3 mastné kyseliny.

Koľko asi je "rozumné" množstvo tuku? Tie "iba" 3-omega, osobitne v pilulách, alebo ako? Aj ľanový olej obsahuje okrem 3-omega aj ďalšie esenciálne mastné kyseliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Koľko asi je "rozumné" množstvo tuku? Tie "iba" 3-omega, osobitne v pilulách, alebo ako? Aj ľanový olej obsahuje okrem 3-omega aj ďalšie esenciálne mastné kyseliny.

Rozumné množství je tak dvě polévkové lžíce a maximum tak čtyři polévkové lžíce. Zbytek jsem blbě formuloval a myšleno není pouze, ale převážně, protože v ničem nejsou pouze omega 3 mastné kyseliny v tom máte zcela pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: HPV virus a rakovina krcka maternice
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 7:54 pm 
Offline

Registrován: pát srp 06, 2010 7:24 pm
Příspěvky: 4
Ahoj, zenska lekarka mi zistila pritomnost HPV virusu a cytologicke vysledky uz dva krat vysli zle. Posiela ma na konizaciu s pripadnou dalsou liecbou a odporuca vakcinu proti virusu HPV. Ja som sa zatial rozhodla pre alternativnu samoliecbu - uzivam bylinne elixiry, dnes som si robila vaginalny vyplach mocom a vypila som asi 1,5 dcl mocu. Tiez som citala o vyplachoch sodou a zmesi javoroveho syrupu so sodou. Na trhu je tiez vela roznych pripravkov a liekov (vaginalne capiky, roztoky..). Rada by som podstupila co najucinnejsiu liecbu, pretoze ak sa vysledky nezlepsia, v septembri mam podstupit spominanu konizaciu. Mam 30 rokov a uz vyse 5 rokov nejem maso. Jem vela sojovych vyrobkov (sojove "maso", tofu, pomazanky, "parky", "salamu"..) Citala som vsak, ze soja sa vobec neodporuca pri protiplesnovej diete a ma vela negativnych vplyvov na zdravie a vznik rakoviny. Tiez vela potravin zo zoznamu zasadotvornych sa nezlucuje so zoznamom potravin protiplesnovej a protirakovinovej diety. Preto prosim o radu - ako sa najlepsie liecit a stravovat v mojom pripade. Vdaka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 9:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
magic píše:
Ahoj, zenska lekarka mi zistila pritomnost HPV virusu a cytologicke vysledky uz dva krat vysli zle. Posiela ma na konizaciu s pripadnou dalsou liecbou a odporuca vakcinu proti virusu HPV. Ja som sa zatial rozhodla pre alternativnu samoliecbu - uzivam bylinne elixiry, dnes som si robila vaginalny vyplach mocom a vypila som asi 1,5 dcl mocu. Tiez som citala o vyplachoch sodou a zmesi javoroveho syrupu so sodou. Na trhu je tiez vela roznych pripravkov a liekov (vaginalne capiky, roztoky..). Rada by som podstupila co najucinnejsiu liecbu, pretoze ak sa vysledky nezlepsia, v septembri mam podstupit spominanu konizaciu. Mam 30 rokov a uz vyse 5 rokov nejem maso. Jem vela sojovych vyrobkov (sojove "maso", tofu, pomazanky, "parky", "salamu"..) Citala som vsak, ze soja sa vobec neodporuca pri protiplesnovej diete a ma vela negativnych vplyvov na zdravie a vznik rakoviny. Tiez vela potravin zo zoznamu zasadotvornych sa nezlucuje so zoznamom potravin protiplesnovej a protirakovinovej diety. Preto prosim o radu - ako sa najlepsie liecit a stravovat v mojom pripade. Vdaka.

Cokoliv ořezávat nemá valný význam a je potřeba navodit rovnováhu v těle. Tyto stránky vlastně ani nic jiného neřeší, čili číst a snažit se to i pochopit. Vaše rozhodnutí o aplikaci urinoterapie je správné, ale hlavní je v tomto momentě udržet relativně vysoké pH a to na hodnotách 7,5-7,8 pH. Soda je jednou z mnoha možností jak to pH udržet, ale rozhodně přirozenější je to pomocí stravy. Základ je nekvasit a vy patrně kvasíte po špatných kombinacích jídel, což v konečném důsledku vede k překyselení i po naprosto zdravých potravinách. Lékům bych se docela vyhýbal, protože jde o další zdroj kyselin a většinou se tím situace pouze zhoršuje. Maso je možná zdravější jak ta blbá sója, tu by rozumný člověk jíst opravdu neměl a nemocný už vůbec ne. Na kvasinky a plísně neplatí dieta, ale logika stravování, což si můžete nastudovat ve vlákně o kandidě a také si udělejte plivací test na přítomnost kvasinek. Jednoznačně se zabývejte kvasinkou, nedostatkem kyseliny chlorovodíkové, základních minerálních látek, tedy hořčík, vápník, jód, selen a vitamínů hlavně D3,B6,B12 a E. Pokud bude cokoliv nejasné, tak se znovu ozvěte, nebo mě můžete zavolat a případně se můžeme i sejít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 9:54 pm 
Offline

Registrován: pát srp 06, 2010 7:24 pm
Příspěvky: 4
Urcite si ostatne prispevky na tuto temu pozorne precitam. Tiez si myslim, ze s mojou stravou nebude nieco v poriadku - ale kde mam zistit, ako spravne kombinovat jednotlive potraviny? Treba sa riadit zasadami delenej stravy, alebo niecim inym? Vegetarianstva by som sa nechcela vzdat..preto je otazka, ako zabezpecit telu vsetky potrebne latky s vylucenim masa a soje + sa zbavit HPV virusu a kvasiniek. Rada by som svoje pH zvysila co najrychlejsie, pretoze urcite nechcem, aby sa moja diagnoza zhorsila (alebo stagnovala).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: sob srp 07, 2010 7:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
magic píše:
Urcite si ostatne prispevky na tuto temu pozorne precitam. Tiez si myslim, ze s mojou stravou nebude nieco v poriadku - ale kde mam zistit, ako spravne kombinovat jednotlive potraviny? Treba sa riadit zasadami delenej stravy, alebo niecim inym? Vegetarianstva by som sa nechcela vzdat..preto je otazka, ako zabezpecit telu vsetky potrebne latky s vylucenim masa a soje + sa zbavit HPV virusu a kvasiniek. Rada by som svoje pH zvysila co najrychlejsie, pretoze urcite nechcem, aby sa moja diagnoza zhorsila (alebo stagnovala).

To si toho budete muset přečíst mnohem více a nejen přečíst, ale i pochopit, což zatím evidentně neprobíhá. Nesnažte se v této oblasti šetřit na sobě časem, čas je totiž to nejcennější co máme k dispozici a pokud ho někde dáváme málo, tak hlavně sobě. Správné kombinace potravin nezjistíte nikde, to budete muset začít dělat to, co zde všem doporučuji a každý den si zaznamenat skladbu stravy, výsledné pocity po daném jídle a dosažené pH moče a slin. Již zhruba za měsíc, až dva máte jasno, co vám funguje a co ne, jinak se to zjistit nedá, protože každý kvasí po něčem jiném a velkou roli u toho hraje psychika, místo kde žijete, životní styl a převažující strava. Z tohoto vám je doufám jasné, že ztrácet čas hledáním kompletního návodu není nutné, žádný prostě neexistuje, funguje pouze ten, co si postavíte na míru. Vegetariánství je stejně škodlivé jako požírání velkých objemů masa a pokud vůbec existuje nějaký doporučitelný směr, tak je to vitariánství, nebo fruktariánství, ale i zde bych to nepřebíral slepě a stavěl si svůj stravovací směr tělu přesně na míru. Rychlé upravení hodnot pH vám zajistí monodieta na melounech, na což je nyní ideální doba, také to zde často doporučuji a pokud ji pojedete několik dní, tak musíte snadno docílit doporučené hodnoty, které se pak snažte udržet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 10:23 pm 
Offline

Registrován: pát srp 06, 2010 7:24 pm
Příspěvky: 4
Zacala som si robit doporucene testy na pritomnost kvasiniek, HCl a pH mocu. Test na kvasinky bol pozitivny, ale po zvyseni konzumacie suroveho ovocia, zeleniny a stiav sa test znacne zlepsil (momentalne je po dvojdnovej konzumacii syrov a bieleho peciva - aj ked v malom mnozstve zase rovnaky ako na zaciatku testovania). Test na HCl nevysiel velmi pozitivne - mierne grgnutie sa objavilo az po urcitom case, ale testovanie budem este opakovat. PH mocu je rano kysle, potom vsak uz zasadite (medzi 7-8) do cca. piatej hodiny popoludni - niekedy aj dlhsie, potom zase kysle. Aplikaciu uriny som skusala niekolko krat, ale po niekolkych dnoch sa mi na dlani lavej ruky (spodna cast) objavili tmavsie svrny - na internete som nasla, ze to moze svedcit o problemoch s pecenou, stitnou zlazou alebo o infekcii. Moze to nejak suvisiet s aplikaciou uriny? Momentalne citam na fore o ociste pecene - ake poradie a sposob ocisty jednotlivych organov + klystyrov by ste doporucovali na zaciatok pri premnozeni kvasinky, bakterii a gynekologickych problemoch? (moje vysledky z vysetrenia obliciek boli ok az na pravdepodobnost chronickej uroinfekcie s proteinuriou a ine vysetrenie som zatial neabsolvovala). Tiez prosim o radu, ktore doplnky stravy (vitaminy a ine - napr. MMS, betain..) by bolo najvhodnejsie uzivat pri spominanych problemoch. Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
magic píše:
Zacala som si robit doporucene testy na pritomnost kvasiniek, HCl a pH mocu. Test na kvasinky bol pozitivny, ale po zvyseni konzumacie suroveho ovocia, zeleniny a stiav sa test znacne zlepsil (momentalne je po dvojdnovej konzumacii syrov a bieleho peciva - aj ked v malom mnozstve zase rovnaky ako na zaciatku testovania). Test na HCl nevysiel velmi pozitivne - mierne grgnutie sa objavilo az po urcitom case, ale testovanie budem este opakovat. PH mocu je rano kysle, potom vsak uz zasadite (medzi 7-8) do cca. piatej hodiny popoludni - niekedy aj dlhsie, potom zase kysle. Aplikaciu uriny som skusala niekolko krat, ale po niekolkych dnoch sa mi na dlani lavej ruky (spodna cast) objavili tmavsie svrny - na internete som nasla, ze to moze svedcit o problemoch s pecenou, stitnou zlazou alebo o infekcii. Moze to nejak suvisiet s aplikaciou uriny? Momentalne citam na fore o ociste pecene - ake poradie a sposob ocisty jednotlivych organov + klystyrov by ste doporucovali na zaciatok pri premnozeni kvasinky, bakterii a gynekologickych problemoch? (moje vysledky z vysetrenia obliciek boli ok az na pravdepodobnost chronickej uroinfekcie s proteinuriou a ine vysetrenie som zatial neabsolvovala). Tiez prosim o radu, ktore doplnky stravy (vitaminy a ine - napr. MMS, betain..) by bolo najvhodnejsie uzivat pri spominanych problemoch. Dakujem.

Zbavit se kvasinek je běh na dlouhé trati a trvá tak 6 měsíců, čili pár týdnů to určitě neřeší. Kyselinu musíte v tomto případě dodávat, případně používat nějaké doplňky na její tvorbu. Ta játra to mohou být, ale určitě by bylo vhodné si vytestovat stav štítné žlázy a nadledvinek, pomocí měření ranní teploty v ústech, což jsem zde již mnohokrát popisoval. Urinou se nic pokazit nedá, pouze se urychlí vylučování toxinů a z toho klidně mohou být i nějaké fleky po těle. Čistit jednoznačně střeva, pak játra a rozchodit žlázy, nicméně je to dost o stravě, tukách a psychice, to si zde musíte toho dost přečíst, ale vše již bylo řešeno. Prozatím dávejte betain HCl a celou, zde uváděnou, skladbu doporučovaných doplňků. MMS se můžete pokusit užívat, ale bez kyseliny chlorovodíkové v žaludku s tím patrně budete mít dost zbytečných potíží a asi to mnoho nevyřeší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte lis 29, 2011 8:28 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den, potřebuji poradit hlavně s doplňováním minerálů a vitamínů.
Již 2 roky bojuji s rakovinou dosti agresivního typu(sarkom pojivové tkáně).
Mám 33let, vše začalo po druhém porodu, ale nádor byl hodně veliký, takže se
živil v těhotenství.Mám za sebou 2 operace v dutině břišní, 1 chemo a jedny
ozářky. Zhruba před 3/4 rokem jsem byla na PET, kde svítí 2 místa na
hrudníku a jedno malé na játrech. Nyní opět PET a nález je stejný. Tlačí mě
do další chemo, ale nejspíš zatím půjdu na odběr vzorku, zda se jedná o
zhoubnost. Tady vidím aspoň malinkatou šanci, že se nejedná o
rakovinu.Zhruba 4 měsíce nejím maso, vynechala jsem i mléčné výrobky(občas
jen trochu kefíru nebo activii s probio), pečivo(ale až nyní jsem se
dozvěděla, že i celozrnná špaldová mouka vadí-dělala jsem si občas doma
buchtu nebo placky a na snídani jsem dávala celozrnné vločky), ale nyní dám
pryč a nahradím ráno ovocem, dále cukr jsem nahradila medem v kombinaci s
javorovým sirupem a stévii. Ob
as jsem zobla něco sladkého, ale nyní také vynechám. Dělám jen ořechové
musli s medem. Přes den dám kávu(ne turka) se syrovátkou nebo špaldové kafe.
Večer trochu hřeším a dávám sklenku kvalitního červeného suchého vína s
jemně perlivou vodou a pár ořechů.
Mám za sebou kůru MMS1 v kombinaci s MMS2( 3 týdny 10x3kapky aktivované kys
chlorovod. + 4xcelé tobolky), hřebíčkovou kůru, tento týden 3.očista
jater(při 1.nic nevyšlo a při 2. něco málo, tak snad se zadaří lépe).Stále
také řeším akné, MMS nepomohlo, tak nyní přecházím na KS(i 2xdenně postřik)
zatím 2x5ml. Dávám také pangamin bifi- kvůli střevům, ale asi to bude málo?
Ráno začínám lžičkou javor.sir. se sodou, snídaně, pak kafe, před obědem
lžičku dologranu(mám lepší ph odpoledne),na oběd mám většinou vařenou vodu s
bylinkami a kořením+zeleninu dělanou v páře nebo zapečenou brokolici či
čerstvou rybu s bramborem, občas těstoviny se syrovým kys. zelím a trochou
tvrdého sýra, odpoledne doplňuji hcl(do 3/4l tak 20kap.10%), na večeři to
samé co oběd. Tekutin 2-3l denně. Večer zázvorový čaj+lžička kurkumy.Kolem
20h dám váp+hoř+zin ve formě tablet, kolem 22h 3g Céčka s postupným
uvolň.( nyní s lžičkou jav.sir se sodou), kolem 22.30(teprve 2dny) 2 lžičky
chloridu hořečnatéhs trochou vody rozetřu po těle.Objednala jsem také selen
a vit.E, ale nevím kolik můžu brát. Ph měřím pravidelně, ráno kolem 5,7-odpo
přes 7(včera 7,6)-večer zase klesne. Četla jsem, že jedlá soda zatěžuje
imunitu a že chlorid hořečnatý se špatně vylučuje, že je lepší pít epsomskou
sůl?
Mám si raději koupit nějakou odkyselující směs nebo můžu zůstat u sody?
A hlavně chci poradit, kterých minerálů a vitamínů víc či míň. A myslíte, že
i při takových ph hodnotách ta potvora ve mně může ještě být? Jinak dělám
ještě 1xtýdně klystýr a 2xkoupel v MMS.
Předem moc děkuji za jakékoliv doporučení a rady. Zatím neházím flintu do
žita, vím, že to chce hodně času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den, potřebuji poradit hlavně s doplňováním minerálů a vitamínů.
Již 2 roky bojuji s rakovinou dosti agresivního typu(sarkom pojivové tkáně).
Mám 33let, vše začalo po druhém porodu, ale nádor byl hodně veliký, takže se
živil v těhotenství.Mám za sebou 2 operace v dutině břišní, 1 chemo a jedny
ozářky. Zhruba před 3/4 rokem jsem byla na PET, kde svítí 2 místa na
hrudníku a jedno malé na játrech. Nyní opět PET a nález je stejný. Tlačí mě
do další chemo, ale nejspíš zatím půjdu na odběr vzorku, zda se jedná o
zhoubnost. Tady vidím aspoň malinkatou šanci, že se nejedná o
rakovinu.Zhruba 4 měsíce nejím maso, vynechala jsem i mléčné výrobky(občas
jen trochu kefíru nebo activii s probio), pečivo(ale až nyní jsem se
dozvěděla, že i celozrnná špaldová mouka vadí-dělala jsem si občas doma
buchtu nebo placky a na snídani jsem dávala celozrnné vločky), ale nyní dám
pryč a nahradím ráno ovocem, dále cukr jsem nahradila medem v kombinaci s
javorovým sirupem a stévii. Ob
as jsem zobla něco sladkého, ale nyní také vynechám. Dělám jen ořechové
musli s medem. Přes den dám kávu(ne turka) se syrovátkou nebo špaldové kafe.
Večer trochu hřeším a dávám sklenku kvalitního červeného suchého vína s
jemně perlivou vodou a pár ořechů.
Mám za sebou kůru MMS1 v kombinaci s MMS2( 3 týdny 10x3kapky aktivované kys
chlorovod. + 4xcelé tobolky), hřebíčkovou kůru, tento týden 3.očista
jater(při 1.nic nevyšlo a při 2. něco málo, tak snad se zadaří lépe).Stále
také řeším akné, MMS nepomohlo, tak nyní přecházím na KS(i 2xdenně postřik)
zatím 2x5ml. Dávám také pangamin bifi- kvůli střevům, ale asi to bude málo?
Ráno začínám lžičkou javor.sir. se sodou, snídaně, pak kafe, před obědem
lžičku dologranu(mám lepší ph odpoledne),na oběd mám většinou vařenou vodu s
bylinkami a kořením+zeleninu dělanou v páře nebo zapečenou brokolici či
čerstvou rybu s bramborem, občas těstoviny se syrovým kys. zelím a trochou
tvrdého sýra, odpoledne doplňuji hcl(do 3/4l tak 20kap.10%), na večeři to
samé co oběd. Tekutin 2-3l denně. Večer zázvorový čaj+lžička kurkumy.Kolem
20h dám váp+hoř+zin ve formě tablet, kolem 22h 3g Céčka s postupným
uvolň.( nyní s lžičkou jav.sir se sodou), kolem 22.30(teprve 2dny) 2 lžičky
chloridu hořečnatéhs trochou vody rozetřu po těle.Objednala jsem také selen
a vit.E, ale nevím kolik můžu brát. Ph měřím pravidelně, ráno kolem 5,7-odpo
přes 7(včera 7,6)-večer zase klesne. Četla jsem, že jedlá soda zatěžuje
imunitu a že chlorid hořečnatý se špatně vylučuje, že je lepší pít epsomskou
sůl?
Mám si raději koupit nějakou odkyselující směs nebo můžu zůstat u sody?
A hlavně chci poradit, kterých minerálů a vitamínů víc či míň. A myslíte, že
i při takových ph hodnotách ta potvora ve mně může ještě být? Jinak dělám
ještě 1xtýdně klystýr a 2xkoupel v MMS.
Předem moc děkuji za jakékoliv doporučení a rady. Zatím neházím flintu do
žita, vím, že to chce hodně času.

Tak ono to ani není o tom, zda ve vás být může, nebo nemůže, to jsou stále vaše buňky, čili tam je vždy, akorát ty buňky mají normálně nastavený správný režim spalování a probíhá u nich buněčná smrt, což se u rakoviny neděje. Veškerý boj rakovinou tedy nesmí probíhat na úrovni nenávidění některých buněk, ale pochopit, že ty buňky je potřeba pouze umravnit a vše se zase vrací do normálu. Tak, jak to popisujete, konáte dle mého názoru celkem správně, akorát bych asi ještě přitvrdil v tom vyřazení sacharidů ze stravy, minimálně na nějakou dobu, pro snazší srovnání těch zmutovaných buněk, protože cukr je jejich hlavní palivo a bez něho hladoví. Pokud se týká jednotlivých doporučení, to je vždy lepší mě zavolat telefonem, nebo na skype, přičemž kontaktní údaje máte pod mojí fotografií na hlavních stránkách. Odkyselení by se normálně mělo dít pomocí stravy a dostatečného objemu kyseliny chlorovodíkové v žaludku, ale po nějakou dobu jedlá soda nijak nevadí, nebo je vhodné odkyselovače střídat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 6:57 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den, předem děkuji za tyto stránky, kde jsem se dozvěděla mnoho užitečného. Sice toho mám hodně tady přečtené, ale mám více otázek:
1. ph 5,7 ráno - není to málo(mám docílit jeho zvýšení)?
2. Je nějaký systém doplňování minerálů a vitamínů? Např. vitaminC je lepší dát večer nebo ráno?
A když ho budu brát s kombinací odkyselující směsi, bude to fungovat stejně jako se sodou?
A postačí ty 3g denně nebo mám navýšit?
3. Je lepší popíjet epsomskou sůl(přebytky se vyloučí průjmem) nebo můžu pokračovat s
roztíráním chloridu sodného po těle(prý je problém s vylučováním). A stačí 2lžičky nebo mám
navýšit? (Nyní mě totiž zase trápí hemeroidy)
4. Stačí do kuchyň.soli zamíchat sůl draselnou nebo raději sehnat himalájskou?
5. Kolikrát týdně můžu jíst ryby?
6. Do polévky přidávám také mořské řasy, začnu konopné semínko a lněný olej. Není to moc
najednou?
7. Začínám doplňovat také selen s vit.E, můžu třeba 300mcg, i když pojídám denně pár para ořechů a vlašských ořechů nebo mám k obědu zrovna rybu? Nebylo by to moc?
8. Už několik let řeším také akné, které se snad nyní upraví stravou. Ale začala jsem také s KS.
Zatím 10ml denně, jak moc mám přitvrdit? A jelikož se jedná u mě asi o hormonální záležitost,
tak nejspíš přidat kotvičník a je ještě něco jiného?A bude stačit pouze čaj nebo raději tinkturu?

Jinak tedy vynechám úplně cukr a pořídím odkyselující směs.
Prosím, zda nevíte, kde se dá himalájská sůl zakoupit nejlépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 8:53 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
MarcelaJ píše:
Dobrý den, předem děkuji za tyto stránky, kde jsem se dozvěděla mnoho užitečného. Sice toho mám hodně tady přečtené, ale mám více otázek:
1. ph 5,7 ráno - není to málo(mám docílit jeho zvýšení)?
2. Je nějaký systém doplňování minerálů a vitamínů? Např. vitaminC je lepší dát večer nebo ráno?
A když ho budu brát s kombinací odkyselující směsi, bude to fungovat stejně jako se sodou?
A postačí ty 3g denně nebo mám navýšit?
3. Je lepší popíjet epsomskou sůl(přebytky se vyloučí průjmem) nebo můžu pokračovat s
roztíráním chloridu sodného po těle(prý je problém s vylučováním). A stačí 2lžičky nebo mám
navýšit? (Nyní mě totiž zase trápí hemeroidy)
4. Stačí do kuchyň.soli zamíchat sůl draselnou nebo raději sehnat himalájskou?
5. Kolikrát týdně můžu jíst ryby?
6. Do polévky přidávám také mořské řasy, začnu konopné semínko a lněný olej. Není to moc
najednou?
7. Začínám doplňovat také selen s vit.E, můžu třeba 300mcg, i když pojídám denně pár para ořechů a vlašských ořechů nebo mám k obědu zrovna rybu? Nebylo by to moc?
8. Už několik let řeším také akné, které se snad nyní upraví stravou. Ale začala jsem také s KS.
Zatím 10ml denně, jak moc mám přitvrdit? A jelikož se jedná u mě asi o hormonální záležitost,
tak nejspíš přidat kotvičník a je ještě něco jiného?A bude stačit pouze čaj nebo raději tinkturu?

Jinak tedy vynechám úplně cukr a pořídím odkyselující směs.
Prosím, zda nevíte, kde se dá himalájská sůl zakoupit nejlépe.

Dovolím si krátce já:
1.není, může být i méně v závislosti na tom, jak se tělo zbavuje kyselin
2.vcelku obsáhlá otázka, ale ve zkratce většina prvků se bere s jídlem, zinek samostatně, céčko ideálně do čerstvě vylisované šťávy, nikdy nekombinujte železo a vitamín E dohromady
3.co tím chcete řešit, nedostatek hořčíku? Pokud ano tak chutnější je chlorid hořečnatý, má i jednu zajímavou vlastnost, že přebíjí nechutný chlorid zinku
4.Pro lepčí poměr draslíku a sdoíku určitě chlorid draselný, zadejte si do vyhledávání draselná sůl
5.Klidně 2x pokud seženete čisté, což bude problém. Pravděpodobně narazíte buď na nadopovaného pangasiuse nebo mořské otrávené rtutí. člověk v tomto ohledu odvedl "skvělou" práci a teď se mu to vrací. Pokud Vám jde o Omega3, konkrétně EPA a DHA, vemte si cca 6g rybího tuku denně, toho čistěného
6.Klidně přidávejte, ale ne do horké, ať má max 50 stupňů. Lepší je ale z řas udělat salát a semínka a olej na zeleninu nebo do patlanice
7.V tomto případě bych selen nechal na 100mcg a éčko klidně 400 obden, nebo každý den měsíc a měsíc pauzu
8.Akné se Vám spraví jakmile srovnáte prvky v těle, změníte stravu a pročistíte tělo. Důležitý pro pleť bude zinek, vitamín E, síra, omega3. Klidně dávejte i přímo na pleť - vemte nějaký základní krém, třeba indulonu, vymáčkěnte tam jedno éčko, nakapejte pár desítek mg zinku, gram až dva msm a máte mast, za kterou byste dala v lékárně stokoruny. Můžete potírat střídavě s lněným olejem anebo konopnou mastí.
Radikálnější řešení je udělat si MMS do postřikovače a obličej postříkat cca 10 aktivovanými kapkami. Můžete i vnitřně ale to vám nějaký čas akné poleze i ušima.

Hlídejte pečlivě ph

Hodně štěstí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 9:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den, předem děkuji za tyto stránky, kde jsem se dozvěděla mnoho užitečného. Sice toho mám hodně tady přečtené, ale mám více otázek:
1. ph 5,7 ráno - není to málo(mám docílit jeho zvýšení)?
2. Je nějaký systém doplňování minerálů a vitamínů? Např. vitaminC je lepší dát večer nebo ráno?
A když ho budu brát s kombinací odkyselující směsi, bude to fungovat stejně jako se sodou?
A postačí ty 3g denně nebo mám navýšit?
3. Je lepší popíjet epsomskou sůl(přebytky se vyloučí průjmem) nebo můžu pokračovat s
roztíráním chloridu sodného po těle(prý je problém s vylučováním). A stačí 2lžičky nebo mám
navýšit? (Nyní mě totiž zase trápí hemeroidy)
4. Stačí do kuchyň.soli zamíchat sůl draselnou nebo raději sehnat himalájskou?
5. Kolikrát týdně můžu jíst ryby?
6. Do polévky přidávám také mořské řasy, začnu konopné semínko a lněný olej. Není to moc
najednou?
7. Začínám doplňovat také selen s vit.E, můžu třeba 300mcg, i když pojídám denně pár para ořechů a vlašských ořechů nebo mám k obědu zrovna rybu? Nebylo by to moc?
8. Už několik let řeším také akné, které se snad nyní upraví stravou. Ale začala jsem také s KS.
Zatím 10ml denně, jak moc mám přitvrdit? A jelikož se jedná u mě asi o hormonální záležitost,
tak nejspíš přidat kotvičník a je ještě něco jiného?A bude stačit pouze čaj nebo raději tinkturu?

Jinak tedy vynechám úplně cukr a pořídím odkyselující směs.
Prosím, zda nevíte, kde se dá himalájská sůl zakoupit nejlépe.

Tak člen sakul vám to píše správně a navíc většina vašich dotazů je zde několikrát zodpovězena, takže doporučuji používat funkci vyhledávání a zjistíte mnoho dalších důležitých souvislostí na něž se nyní odpovídat nedá. Himalájská sůl se dá koupit v každí slušné prodejně racionální výživy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 3:13 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Díky za vyčerpávající odpověď.
Mám toho tady hodně načteno, ale jelikož jsem řešila a stále řeším různá vyšetření, děti a nejlepší postupy MMS1 a MMS2, nyní koloidní stříbro atd. - je to prostě náročné a k některým pro mě důležitým věcem se dostanu až po několikahodinových sezeních večer u počítače. Takže se předem omlouvám, zda se ptám na něco, co už tady zaznělo. Díky za pochopení.
Jinak na akné jsem zkoušela i MMS postřik při MMS kůře, ale nezabral.Myslím, že u mě je to také hormonální záležitost, jelikož se u mě rakovina projevila v těhotenství a nejspíš po podávání tablet na růst vajíček. Jinak jsem zkusila také amarantový olej, ale jen na potěr obličeje. Dělalo mi to dobře na pleť, ale akné to nevyřešilo. Vitamin E mám objednaný s kombinací se selenem, tak snad to nevadí, příště objednám samostatně.Zinek zatím nemám.
Na chlorid hořečnatý jsem se ptala, protože mi vyhovuje potírat ho večer na tělo, ale četla jsem, že je problém s vylučováním? Je s tím tedy problém nebo můžu pokračovat? S nedostatkem hořčíku jsem mívala problémy a na hemeroidy jsem četla někde tady na stránkách, že by mohl zabrat právě hořčík, ale nevím, zda ty 2lžičky stačí?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 3:23 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Promiňte, ale ještě jsem se zapomněla zeptat na ten zinek.Snad to nebude znít hloupě, ale znám pouze ve formě tablet, ale v kapkách nemůžu najít. Můžete mi to objasnit?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz