Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 3:45 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ještě bych se chtěla zeptat na colagen gelita, který je třeba dodávat s msm. Budu si ho objednávat, ale nevím jaké množství. Beru msm zhruba 5g denně-kolik je potřebné množství tohoto kolagenu k této dávce.
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 12:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
můžete mi, prosím, poradit nějaké byliny na zvětšení prsou? Teď, jak jsem dost zhubla, je to můj menší problém.Četla jsem, že dobře funguje pueraria mirifica, ale je tam psáno, že není vhodná pro ženy s karcinomem, tak nevím, zda se to týká i mě a měla bych trochu strach při užívání. Je to pro mě nebezpečné? Dále je prý dobrá řeřicha nebo pískavice-pokud ano, tak můžete mi napsat, jek dávkovat?Dále pak pupalkový olej s beta karotenem-ten už užívám 2krát denně lžičku.
Díky

Tak v této problematice moc kovaný nejsem, to co uvádíte bych radil asi také, ale přesné dávkování neovládám, to by chtělo někoho, kdo má postup prakticky vyzkoušený.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 12:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Ještě bych se chtěla zeptat na colagen gelita, který je třeba dodávat s msm. Budu si ho objednávat, ale nevím jaké množství. Beru msm zhruba 5g denně-kolik je potřebné množství tohoto kolagenu k této dávce.
Díky.

Kolagenu se bere cca dvojnásobek, tedy 10 g denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 8:53 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý večer,
v sušičce jsem usušila lněné krekry. Jak nejlépe je uchovat, aby nechytly plíseň, což se mi stalo asi po třech dnech v plastové doze a jak dlouho je můžu skladovat?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2012 9:38 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Jak dlouho se může užívat schizandra a čaj chanca piedra? Také lichořeřišnici užívám už skoro 2 měsíce, jak dlouho ještě pokračovat?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 7:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý večer,
v sušičce jsem usušila lněné krekry. Jak nejlépe je uchovat, aby nechytly plíseň, což se mi stalo asi po třech dnech v plastové doze a jak dlouho je můžu skladovat?
Díky

Len není po jakékoliv úpravě vhodné dlouhodobě skladovat, nicméně pár dní nijak nevadí, pokud jsou dobře usušené.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 3:12 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
1. nechám vyšumět vitamin C se sodou, přidám msm-můžu v tom rovnou rozmíchat i kolagen?
2. již 2 měsíce užívám schizandru, lichořeřišnici a čaj chanca piedra-musí se něco z toho za nějakou dobu vynechat nebo můžu užívat stále?

Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 8:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
1. nechám vyšumět vitamin C se sodou, přidám msm-můžu v tom rovnou rozmíchat i kolagen?
2. již 2 měsíce užívám schizandru, lichořeřišnici a čaj chanca piedra-musí se něco z toho za nějakou dobu vynechat nebo můžu užívat stále?

Díky

1)Nevidím problém, ale chuťově asi dost bídné.
2)Vše se dá užívat dlouhodobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 12:16 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
když udělám večer klystýr s jableč.octem-můžu dát před spaním sanogel?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 9:15 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý večer,
asi to bude hloupý dotaz, ale skoro každý den přidávám do jídla hlívu ústřičnou vařenou v páře. Není v tom problém?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
když udělám večer klystýr s jableč.octem-můžu dát před spaním sanogel?
Díky

Určitě, to ničemu nevadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý večer,
asi to bude hloupý dotaz, ale skoro každý den přidávám do jídla hlívu ústřičnou vařenou v páře. Není v tom problém?
Díky.

Ano, to nijak nevadí, ale dá se jíst i syrová.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 3:22 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
už mám výsledky PET,které mě moc nepotěšily. Na hrudníku stejný nález, ale na játrech ze zvětšil na 42mm.Doktorka to prý už musí nějak řešit. Chemo jsem už předem odmítla a teď čekám s čím příjde "rada moudrých".Tušila jsem, že to na játrech ještě bude(mám za sebou 9.očistu jater a stále plno bordelu), ale štve mě, že se to zvětšilo. Plíce jsem také měla v podezřen-podel akné na tvářích(prý známka zanesení plic).Nevím, kde ještě přitvrdit.
Mám za sebou 3 očisty ledvin(ph mi to ale moc nezvedlo), 9 očist jater, hřebíčkovou kůru(bez pelyňku), Kůry MMS1+MMS2, 6týdnů sanogel. 3krát denně beru 1lžičku ostropestř.kaše(3měsíce),lichořeřišnici(2měsíce), lékořici jsem již vynechala(2měsíce), 10ks schizandry denně.
Přes den pojídám hrst goji, větší hrst ořechů(namáčím přes noc a ráno ještě šupnu do MMS-kvůli plísni),kousek doma dělané čokolády+malý šálek ajurvédské kávy, 2lžičky kokos. oleje, kousek grepu.
Ráno beru 30mg zinku, za půl hod. tabletu dolomitu, za půl hod. 1lžíci jílu(teprve 4dny, na hemeroidy), před snídaní 3gvitC(snížila jsem po 3měsících z 8g)+stejná váha sody(nyní kvůli ph)+2gMSM+4gkolagenu-to vše míchám do zelenin.šťávy s kouskem červ.řepy.Po snídani 100mcg selenu.Po obědě tabletu kurungovity(asi 4dny),tabletu b komplex star, navíc pyridoxin a b12+4tabl pangaminu.Před večeří 2gMSM+kolagen,po večeři 100mcg selenu, později 4tabl pangaminu.
Přes den si dělám koktejl-na 1l osmot.vody 10kap hcl, 20kap jodu, 20kap kys.borité,3g hořčíku(po 3 měsících jsem snížila z 10g)+špetka himalájs.soli.Vypiju přes 4l tekutiny-hlavně čistící čaje, tablety zapíjím osmot.vodou.Vypiju přes 1l zeleninové šťávy-hlavně okurka, bílá ředkev, peking.zelí, listy z květáku, kedlubu nebo kousek brokolice. Do toho přidávám rozmixovaný na páře dělaný chřest.-Rozděleno do 3 dávek(samozřejmě čerstvé).
Dále užívám pupalkový olej na prsa(mám nezhoubný nález), objednala jsem také pískavici, anonu, šišák vousatý, maqui berri a tablety oxy(foukám také do sif6, ale přes den málo, hlavně večer-tak 15min).
Na snídani mám patlanici (2lžíce lněn. semínka, 30ml ln.oleje a 90g tvarohu z domácího kefíru)+drcené kakové boby a skořici.Na večeři také patlanici(ten sám poměr)-míchám do zelenin salátu s mořskou řasou a klíčky(vojtěška)+1lžička ml.ječmene. Na oběd mám většinou hlívu nebo brokolici v páře, pak zalitou vejcem s trochou sýra, česneku a cibulí.Někdy květák avětšinou přidávám také čerstvý špenát nebo domácí kys.zelí.
1. prosím poraďte, kde něco ubrat a kde naopak přidat. Chystám se také na vlasovou anylýzu a oberon, ale až finance dovolí.
2.V pondělí chci udělat šanku, ale čeká mě příští pátek očista jater-není to moc brzy?
3.Chystám se také dělat trojčátko-jak užívat v den očisty jater? Nebo jaterku oddálit?

Jinak jsem sama spokojená s tím, co pro sebe dělám(hlavně po jaterce, kdy vidím tu hnusnou nadílku), ale výsledky PETu mě prostě štvou a nevím, kde dál přitvrdit.
Předem díky za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 3:48 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ještě dodám, že 3krát týdně dělám minerální koupel a jednou v MMS, jednou za týden klystýr s jabl.octem(nyní i vícekrát před očistou jater),denně piju více jak půl litru domácího kefíru-nyní mám týden pauzu.
Zkouším také dělat domácí jogurt-koupila jsem jogurtovač, ale jogurt mám stále řídký. Jakou má mít konzistenci? Možná je to tím, že jsem nerozdrtila tablety kurungovity a ty se špatně rozpouštěly?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 9:33 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ještě by mě zajímalo, zda v den šanky můžu pít aspoň zeleninovou šťávu, když ne jíst syrovou zeleninu. A jakou sůl použít? Obyč. kuchyňskou doma nemám, pouze himalájku a nebo epsomku.
Jinak jsem zapomněla dodat-pro mě velmi důležitou věc-výsledky krve mám dobré.
Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz