Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 7:09 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 9:06 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petře, jestli píšeš ty svoje sračky do topicu o candidě nebo o posilování, není to taková hrůza, ale prosím, abys zvážil, jestli máš nějaké
osobní zkušenosti s rakovinou /ne že bys s tím ostatním nějaké zkušenosti měl, jak vyplývá z tvých příspěvků/ a pokud ne, tak drž hubu!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 1:36 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petře, jestli píšeš ty svoje sračky do topicu o candidě nebo o posilování, není to taková hrůza, ale prosím, abys zvážil, jestli máš nějaké
osobní zkušenosti s rakovinou /ne že bys s tím ostatním nějaké zkušenosti měl, jak vyplývá z tvých příspěvků/ a pokud ne, tak drž hubu!

Proc?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 2:05 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Já o léčbě rakoviny nevím zhola nic a netroufal bych si nikomu radit, protože bych mohl uškodit. To bych si nevzal nikdy na svědomí.
Ty máš tak hroší kůži, že to děláš?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 7:26 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Já o léčbě rakoviny nevím zhola nic a netroufal bych si nikomu radit, protože bych mohl uškodit. To bych si nevzal nikdy na svědomí.
Ty máš tak hroší kůži, že to děláš?

Najednou si hrajes na svedomiteho cloveka? Kdyz se rekne rakovina uz mas v gatich. To si chlap? Myslis ze odbornici co rakovinu studujou toho vedi vice? Zda se mi ze porad nechapes co je paradigma?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 8:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Honza28 píše:
Dobrý den pane Zajíčku, obracím se na Vás s prosbou o radu. Matce (52let) diagnostikovali rakovinu slinivky s metastazí na játrech. Začli jsme podávat Sanogel, B12, ale vera 100% gel, ostropestřecovou kaši od dědka kořenáře, meruňková jádra a plástvový perga pyl a stravu podle F. Coye. Problém je v nechuti k jídlu. Potřebovali bychom toho do ní dostat víc.
Nemáte prosím nějaký tip jak malinko zvýšit chuť k jídlu? Popřípadě něco z vyjmenovaného vysadit nebo něčím ještě doplnit?
Díky moc za odpověď

Tak ono jíst pokud nemaká slinivka je dost velký problém, teoreticky by mělo fungovat vše hořké a kyselé, třeba vyzkoušet. Největší službu vám patrně udělá pravidelné gruntování střeva, extrémní přísun enzymů, osobně bych se zaměřil na papáyovou kašičku. Dále dodat omega 3 kyseliny, vhodné je srovnat kyselost a můžete vyzkoušet bentonit jak vnitřně jako zdroj křemíku a iontový čistič, tak jako obklady, stáhne toho z těch jater opravdu hodně. Pokud budou nějaké dotazy, klidně mě zavolejte a nějak problém pořešíme, je to mnohem rychlejší než dopisování.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 15, 2017 1:09 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
magic píše:
Ahoj, zenska lekarka mi zistila pritomnost HPV virusu a cytologicke vysledky uz dva krat vysli zle. Posiela ma na konizaciu s pripadnou dalsou liecbou a odporuca vakcinu proti virusu HPV. Ja som sa zatial rozhodla pre alternativnu samoliecbu - uzivam bylinne elixiry, dnes som si robila vaginalny vyplach mocom a vypila som asi 1,5 dcl mocu. Tiez som citala o vyplachoch sodou a zmesi javoroveho syrupu so sodou. Na trhu je tiez vela roznych pripravkov a liekov (vaginalne capiky, roztoky..). Rada by som podstupila co najucinnejsiu liecbu, pretoze ak sa vysledky nezlepsia, v septembri mam podstupit spominanu konizaciu. Mam 30 rokov a uz vyse 5 rokov nejem maso. Jem vela sojovych vyrobkov (sojove "maso", tofu, pomazanky, "parky", "salamu"..) Citala som vsak, ze soja sa vobec neodporuca pri protiplesnovej diete a ma vela negativnych vplyvov na zdravie a vznik rakoviny. Tiez vela potravin zo zoznamu zasadotvornych sa nezlucuje so zoznamom potravin protiplesnovej a protirakovinovej diety. Preto prosim o radu - ako sa najlepsie liecit a stravovat v mojom pripade. Vdaka.

Cokoliv ořezávat nemá valný význam a je potřeba navodit rovnováhu v těle. Tyto stránky vlastně ani nic jiného neřeší, čili číst a snažit se to i pochopit. Vaše rozhodnutí o aplikaci urinoterapie je správné, ale hlavní je v tomto momentě udržet relativně vysoké pH a to na hodnotách 7,5-7,8 pH. Soda je jednou z mnoha možností jak to pH udržet, ale rozhodně přirozenější je to pomocí stravy. Základ je nekvasit a vy patrně kvasíte po špatných kombinacích jídel, což v konečném důsledku vede k překyselení i po naprosto zdravých potravinách. Lékům bych se docela vyhýbal, protože jde o další zdroj kyselin a většinou se tím situace pouze zhoršuje. Maso je možná zdravější jak ta blbá sója, tu by rozumný člověk jíst opravdu neměl a nemocný už vůbec ne. Na kvasinky a plísně neplatí dieta, ale logika stravování, což si můžete nastudovat ve vlákně o kandidě a také si udělejte plivací test na přítomnost kvasinek. Jednoznačně se zabývejte kvasinkou, nedostatkem kyseliny chlorovodíkové, základních minerálních látek, tedy hořčík, vápník, jód, selen a vitamínů hlavně D3,B6,B12 a E. Pokud bude cokoliv nejasné, tak se znovu ozvěte, nebo mě můžete zavolat a případně se můžeme i sejít.

Dobrý den,
byla jsem nakažena Papilomavirem, znamená to, že ho má i můj přítel? Znamená to, že nakažená už budu tímto virem celý život? Nebo když začnu s vitamíny a očistami, tak se ho dokážu zbavit? Nebo v období např. stresu se mi zase mohou vrátit potíže s děložním čípkem? Pokud se ho dá zbavit úplně, můžeme si ho předávat s přítelem navzájem pořád dokola?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: sob kvě 20, 2017 4:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
[quote:63929kn9]Honza28[/quote:63929kn9]
Pane Honzo,
proč zvedat matce chuť k jídlu \":idea:\"
Nechuť k jídlu je přesně to co tělo chce jako obraný prostředek proti tomu co ,,rakovinu,, vytvořilo!!
Takže nejděte na sílu proti tomu! Bude matka zvracet, jen do toho, bordel jde ven!
Bude matka mít průjem, jen do toho jde to ven!

Petr2 Vám dává důkaz toho co je nejlepší lék, jen to není to seno, ani odvar z dubové kůry, jelikož to co léčilo byl půst či hladovka, jak chcete \"8)\" téma už si zde najdete.

dále si na youtube najděte Dr. Tullio Simonciniho a ten je přesvědčen že za tím je kvasinka Candida a jak na ní zde opět vše najdete.

Vysoké dávky vit. C se sodou o tom už asi budete vědět, je to taková kombinace C+Simoncini!

Nejpodstatnější k úspěchu je vyhnout se bílým plášťům a nedovolit do sebe nacpat ještě větší jed než je sama ,,rakovina,,!

můžete shlédnout i to první co jsem přidal

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Naposledy upravil Nickname dne čtv led 01, 1970 7:45 pm, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 08, 2017 10:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Dobrý den,
byla jsem nakažena Papilomavirem, znamená to, že ho má i můj přítel? Znamená to, že nakažená už budu tímto virem celý život? Nebo když začnu s vitamíny a očistami, tak se ho dokážu zbavit? Nebo v období např. stresu se mi zase mohou vrátit potíže s děložním čípkem? Pokud se ho dá zbavit úplně, můžeme si ho předávat s přítelem navzájem pořád dokola?
Děkuji

Tak aktivní ho mít nemusí, může ho pouze přenášet a pokud budete v naprosté pohodě je minimální pravděpodobnost že by vám mohl nějak škodit. Zbavit se ho dá nicméně není to ani nutné, ale stresy ho zase probudí. Předávat si ho stále dokola můžete i jinak třeba když se napijete od někoho kdo ho má, tedy to bych asi neřešil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz