Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:50 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 12:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
maxima píše:
Chtela jsem se zeptat, je dovoleno pri te diete pit CARO kafe?
Dekuji...

CARO sa robí z obilia, ale načo platiť za neho veľa. Dobrú službu ti spraví cigorka, našťastie ju ešte neprestali vyrábať a tá sa vyrába z čakanky a máš istotu, že v nej nie je cukor. Alebo si kúp ajurvédsku kávu, je drahá ale výborná a tiež jej základom je čakanka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 6:42 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
V té firmě jde o velice zajímavou skladbu jedinců a to jejich experimentování je bych řekl dost na hraně zákona, nebo si naprosto nedovedu představit, kdo za tím stojí, aby jim něco takového někdo schválil, když zde je trestné i blbé provádění asistovaného výplachu střeva. To, jak jistě uznáte, nemá ani zdaleka ten stupeň rizika jako omamné látky s nejasným a nestandardizovaným účinkem u kterých se dle mého názoru prakticky nedá předpokládat, co to s člověkem udělá. Tím nechci tvrdit, že to nemůže mít výsledky, ale minimálně bych viděl rozumné si o tom něco nastudovat.

Nastudoval jsem si. Je to jako se vším, půlka lidí tvrdí super, druhá půlka vůbec žádný účinek, co se týče léčby závislostí.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 9:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
maxima píše:
Chtela jsem se zeptat, je dovoleno pri te diete pit CARO kafe?
Dekuji...

Taky piju caro. Přijde mi stejné jako všechny jiné obilné náhražky kávy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 9:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Mikard píše:
Napíšu zde i svůj problém,
Otec je alkoholik a velky nervák, všechny stresy a problémy utápí v alkoholu (nejspíše, že po něm nedovede přemejšlet a je mimo), Když je někdo takhle závislý
dá se to nějak aspoň zmírnit? už jednou stim zkoncoval 5 let byl pokoj ale prisla nova prace a je to tu znova... Co byste radili? tipnu si: hodně hořčíku (chlorid hořečnatý), vyčistit střeva, niacin (máme ho ale jeho obsah v jedné tabletě je přiliš malý aby to mělo nějaký účinek to by musel do sebe prát kopy tehle tablet).
Pozitivum je, že co mu dám to vypije nebo sní... např. ořechové mléko, čerstvé lisované džusy atd...
(četl jsem, že na závislost je dobrá i stevie)
Děkuji moc za rady

Můj bývalý partner pil. Nastudovala jsem si o tom co se dalo a všeobecně se tvrdí jedno: dokud se o takového člověka staráte a pomáháte mu, tak mu nikdy nedojde, jak velký problém má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 9:37 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Zdravim vsechny se ,,spatnou naladou",
nedavno jsem zacal cist(jsem asi v pulce) knihu od M S Norbekova (citace z Wikipedie "je učitel alternativní medicíny původem z Uzbekistánu, známý především v zemích bývalého Sovětského svazu. Napsal několik bestsellerů, kde vysvětluje jak se cítit šťastně a žít zdravým životem, přičemž pacienti by měli převzít aktivní úlohu při léčení svých nemocí. Pořádá také semináře v Rusku a dalších zemích, kde prezentuje své znalosti."

konretne (zde mnohokrat odkazovanou) knihu Jak se zbavit brýlí - Zkušenosti hlupáka aneb klíč k prozření (a neni to zdaleka jen o brylich,ale funguje to prakticky na uplne vse)
Na jednu stranu se to může zdát celkem ujeté ,ale na druhou stranu to fakt funguje, na zlepseni zdravotniho stavu jsem zatim skoro nic nevypozoroval(ctu 2dny),ale na psychiku to funguje doslova za minutu a suprove.

kniha je k sehnani i v nascanovane verzi na internetu

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2011 7:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
Zdravim vsechny se ,,spatnou naladou",
nedavno jsem zacal cist(jsem asi v pulce) knihu od M S Norbekova (citace z Wikipedie "je učitel alternativní medicíny původem z Uzbekistánu, známý především v zemích bývalého Sovětského svazu. Napsal několik bestsellerů, kde vysvětluje jak se cítit šťastně a žít zdravým životem, přičemž pacienti by měli převzít aktivní úlohu při léčení svých nemocí. Pořádá také semináře v Rusku a dalších zemích, kde prezentuje své znalosti."

konretne (zde mnohokrat odkazovanou) knihu Jak se zbavit brýlí - Zkušenosti hlupáka aneb klíč k prozření (a neni to zdaleka jen o brylich,ale funguje to prakticky na uplne vse)
Na jednu stranu se to může zdát celkem ujeté ,ale na druhou stranu to fakt funguje, na zlepseni zdravotniho stavu jsem zatim skoro nic nevypozoroval(ctu 2dny),ale na psychiku to funguje doslova za minutu a suprove.

kniha je k sehnani i v nascanovane verzi na internetu

Máte pravdu je to zdánlivě až moc jednoduché, ale o to více funkční.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 10:55 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
... už od dob přírodních národů a později i vzdělaných Řeků jako Pythagoras &spol,
léčí psychiku i nemoce, určité frekvence zvuku (zvuk s co nejširším spektrem...), které se v běžné západní hudbě prakticky moc nevyskytují....
(hapi drum, didgeridoo, tibetské mísy, dešťové hole atd.). Zabývají se tím už i někteří psychoterapeuti a hlavně obor zvaný muzikoterapie.

Více např. přednášky a knihy Vlasty Marka (na jeho blogu volně k dispozici) :


Naposledy upravil
muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 7:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":1oude04j]... už od dob přírodních národů a později i vzdělaných Řeků jako Pythagoras &spol,
léčí psychiku i nemoce, určité frekvence zvuku (zvuk s co nejširším spektrem...), které se v běžné západní hudbě prakticky moc nevyskytují....
(hapi drum, didgeridoo, tibetské mísy, dešťové hole atd.). Zabývají se tím už i někteří psychoterapeuti a hlavně obor zvaný muzikoterapie.

Více např. přednášky a knihy Vlasty Marka (na jeho blogu volně k dispozici) :


Naposledy upravil
Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 6:14 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
[quote="muflon":35h6os61]... už od dob přírodních národů a později i vzdělaných Řeků jako Pythagoras &spol,
léčí psychiku i nemoce, určité frekvence zvuku (zvuk s co nejširším spektrem...), které se v běžné západní hudbě prakticky moc nevyskytují....
(hapi drum, didgeridoo, tibetské mísy, dešťové hole atd.). Zabývají se tím už i někteří psychoterapeuti a hlavně obor zvaný muzikoterapie.

Více např. přednášky a knihy Vlasty Marka (na jeho blogu volně k dispozici) :


Naposledy upravil
inzenyr dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 35

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 6:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
inzenyr píše:
Na jednom odkaze, ktery jste uvadel je nabidka hapi drum za 105 USD, to neni Vami uvadenych 6.000 - 7.000,- Kc.
Vyrobeni neni problem, problem je sehnat levne dostatecny pocet vyrazenych propan-butanovych lahvi a presny navod na vyrobu, aby hapi drum dostatencne prijemne ladil. Pokud bude k dispozici dostatecny pocet lahvi a navod, tak na 3D laseru je otazka vyroby jednoho kusu par minut. \":-)\"
Cenove by to mohlo byt tak 500,- az 800,- Kc bez DPH.
Pokud budou lahve stene vyrobene, tak laser je tak presny, ze by vsechny lahve mely ladit stejne. \":-)\"
Inzenyr

Na odkaze co jsem uváděl, jsem žádný takto levný neviděl. Podrobný návod jsem nenašel.

( http://www.hapitones.com/ ), cenově jsou tam nejlevnější okolo 380 dolarů ....takže sem počítal dobře... x cca 18kč za dolar. Pokud jste někde viděl za 105 USD tak napište kde...

I kdyby člověk koupil malou plnou propanbutanovou lahev, a nechal plyn uniknout, tak to vyjde o dost levněji než z USA. Francouzské láhve prej zní lépe než české, jsou k dostání i u nás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 11:39 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
muflon píše:
Na odkaze co jsem uváděl, jsem žádný takto levný neviděl. Podrobný návod jsem nenašel.

( http://www.hapitones.com/ ), cenově jsou tam nejlevnější okolo 380 dolarů ....takže sem počítal dobře... x cca 18kč za dolar. Pokud jste někde viděl za 105 USD tak napište kde...

I kdyby člověk koupil malou plnou propanbutanovou lahev, a nechal plyn uniknout, tak to vyjde o dost levněji než z USA. Francouzské láhve prej zní lépe než české, jsou k dostání i u nás.

Omlouvam se, mate pravdu Vy, ja jsem spatne cetl prelozeny text. Francouzke lahve jsou z vysokopevnostni oceli, alespon jsem to nasel na internetu. Cim lepsi ocel, tim lepsi zvuk. Na prodej francouzkych lahvi jsem ale zatim nenarazil. Pokud mate nejaky odkaz v CR, tak mi ho poslete na SZ. Alespon se na ne podivam.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 4:53 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
inzenyr píše:
...Francouzke lahve jsou z vysokopevnostni oceli, alespon jsem to nasel na internetu. Cim lepsi ocel, tim lepsi zvuk. ...

Ještě možnost domluvit se na nějakém vrakovišti nebo v nějakém LPG autoservisu, kde montují nové LPG auto-nádrže a vyřazují ty staré (mají pro auto životnost tuším 5 nebo 10 let).

Prej se to dá vyrobit i z těchto nádrží (opět nejprve samozřejmě po předchozím úplném vyprázdnění plynu... \":mrgreen:\" ).

Sice to bude větší, ale to by někomu mohlo i vyhovovat, neboť zvuk by mohl být v některých případech i lepší než z malých propan-butanových lahví...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 7:42 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Léčivá hudba + nádherné relaxační přírodní scenérie, v závěru videa odkaz na 60min. free mp3...:



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 8:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 67
Bydliště: Psáře
Taky myslím, že v hudbě jsou zatím netušené možnosti. Muflonem uváděný Vlasta Marek je skvělý průkopník New age hudby u nás. Byl jsem vloni v kostele U Salvatora na alikvotních zpěvech a byl to velký zážitek. Když si do sluchátek pustím Lamu Tashi nebo Lamu Gyurme tak užasle vnímám tu sílu hlasivek a chci to slyšet na živo http://www.youtube.com/watch?v=0q9rVZpco9I
http://www.youtube.com/watch?v=hTAztymowp4


Ještě jsem si vzpomněl, že Vlasta před časem prodával Tibetské mísy: http://blog.baraka.cz/2010/11/prodam-tibetske-misy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 8:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
PavelZ píše:
Taky myslím, že v hudbě jsou zatím netušené možnosti. Muflonem uváděný Vlasta Marek je skvělý průkopník New age hudby u nás. Byl jsem vloni v kostele U Salvatora na alikvotních zpěvech a byl to velký zážitek. Když si do sluchátek pustím Lamu Tashi nebo Lamu Gyurme tak užasle vnímám tu sílu hlasivek a chci to slyšet na živo http://www.youtube.com/watch?v=0q9rVZpco9I
http://www.youtube.com/watch?v=hTAztymowp4


Ještě jsem si vzpomněl, že Vlasta před časem prodával Tibetské mísy: http://blog.baraka.cz/2010/11/prodam-tibetske-misy/

To je balzám na duši, je vidět, že to tam opravdu umějí a také je vidět, že právě duševní pohoda, dělá z člověka člověka, ne štvanou zvěř, jako je tomu v místních podmínkách.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz