Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:06 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2011 10:25 am 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 12:31 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Kladno
maxima píše:
Zdravim vsechny,
jako spousta prispivajicich trpim i ja candidou (tedy tuhle diagnozu jsem si urcila sama, ale myslim, ze je to vic nez jasne). Vim i kde to zacalo a proto bych se rada zeptala na jednu vec. Jak, jak clovek zmeni mysleni a zacne se na svet divat pozitivne? Jak se zbavim tech negativnich myslenek, jak vyhnat z hlavy brouka a z tela candidu? Existuji prirodni antidepresiva (bylinky atd.)? Nezvladam to sama, potrebuju pomoc a verim, ze tady ji najdu, protoze spousta z vas si prosla nebo prochazi podobnym stavem.

Diky Martina

Na tohle se mě ptá hodně lidí, tuhle mi bylo řečeno že jsem magor, že jsem snad jedinej v našem okolí kdo se s ničim nenervuje. Zkusím poradit, ovšem člověk musí být podle mě pro tohle trošku duchovně na úrovni.

Doporučuji začít žít trošku introspekčně. Většina našich myšlenek a emocí jsou reakcí na nějaké podněty. Například, nemít od nikoho žádná očekávání, pokud je máme, sami se kopem do zadku. Uvědomit si všechno do základů, to že vše je pouze energie s určitým nábojem ať už je to emoce, pocit, myšlenka, jídlo, film, osoba, auto. Pokud si začnete trošku všímat náboje těchto energii, začnete filtrovat negativní "věci" pryč. Další, ač pro do lidí složité uvědomění, ale je velmi primitivní je to, že nervovat se, mít neg. myšlenky a emoce nemá smysl, nemá to pro vás žádnou hodnotu, je to bezcené, tak to prostě nedělejte \":)\" Další důležitou věcí je nemít emoce, ale pocity. Jaký je v tom rozdíl? Emoce je neuvědomělá, a ovládá nás, naopak pocit si uvědomujeme, a můžem ho ovládat. Slyšela jste někdy rčení: "Mistrem není ten kdo nemá negativní myšlenky a emoce, ale mistrem je ten, kdo si je uvědomuje a ovládá je" ? V tom je velký kus pravdy. Buďte za tyto neg. aspekty které vám přícházejí do života vděčná, neb je to učební látka, díky které máte možnost se vyvýjet. Stále je důležité si uvědomovat toto : Na co soustředíte svou pozornost, to přitáhnete do svého života. Představte si emoce a myšlenky jako velký magnet jež přitahuje všechno co je mu podobné, chápete? \":)\" Další technicky hodně důležitá věc, hlídejte si dobře co říkáte po slovech Já Jsem! Slova Já Jsem mají velkou, nesmírně velkou účinost. Ať už věříte na spirituální část života nebo ne, doporučuju si hlídat toto. O Já Jsem existuje celé učení. Pokud říkáte slova Já Jsem, a ktomu dodáte např. blbá, nemocná apod. energeticky si to aktivujete. Jako kdyby ste si to šla koupit do krámu. Toto je hodně důležité, pokud by chtěl někdo o Já Jsem více informací, napište mi SZ. Další technická věc je pochopení toho, proč nás akce druhých mají potenciál rozčilovat a vyvolávat v nás neg. reakce. O tom toho najdete mnoho, jako "efekt zrdcadleni". Ve zkratce, pokud vás něco rozčiluje na někom v rodině, či v okolí, něco vám to říká, a s největší pravděpodbností, to co vás rozčiluje vadí podvědomně vám samým na sobě. Další aspekt k učení.

A taková moje mimotechnická pomůcka, na kterou dost lidí reaguje. Říkám, kolikrát za den máš myšlenky typu, nebo říkáš slova nenávidím, nesnáším, štve mě a různé přísměsi a kolikrát za den miluju, mám ráda, libí se mi, sem vděčná, sem spokojená apod? A teď se zamyslete z čeho se zkládá váš den, týden, rok, život? Buďtě k sobě upřímná a tvrdá, a uvidíte jak se to zlepší.

Vím že je toho moc, ale snad vám má slova pomůžou \":)\"

Držím palce, Michal

_________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.

- Robert Fulghum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2011 6:53 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Podzimní deprese, jarní únava, syndrom chronické únavy
http://jtvesely.txt.cz/clanky/79319/pod ... prese-jar/

Jsou skutečně nezbytným doprovodem zimní části roku nebo je to spíše sugesce podporovaná nerespektováním přírodních zákonitostí?

Na neustále opakované přirozené změny je v Přírodě vše spolehlivě připraveno. Všechno živé se jim dokáže bezproblémově přizpůsobovat, nás lidi nevyjímaje. Člověk, jako patrně nejsložitější organizmus, je k tomu vybaven nejdokonaleji a dokáže žít na Zemi prakticky kdekoliv. Silná kostra spojená klouby, svalovou soustavou, dýcháním s oběhem krve, příjmem potravy a vylučováním a mnohým dalším tvoří zdánlivě velmi komplikovanou tělesnou soustavu. Jakoby příroda předem „věděla“, že navíc ještě bude člověk líným a pohodlným, celou tu složitost, která vyžaduje neustálou korekci k vyrovnávání, „vybavila“ něčím, co se nazývá biodynamika lidského těla, která spolehlivě onu potřebnou korekci bude nepřetržitě, po celý čas života daného člověka zajišťovat. Dosahovat bez problémů oné kýžené rovnováhy tělesných systémů přirozenou chůzí za pomoci zemské gravitace. Vše na Zemi ji musí překonávat, člověku pomáhá. Jak? Vše je v neustálém pohybu, tedy v přirozeném pohybu musí být i člověk, v klidu je jen postupné odumírání. A proto dokud se člověk neustále přirozeně pohybuje, nemůže mít větších zdravotních problémů. Pouze ale přirozeným pohybem, tedy pružnou chůzí, může docházet k optimálnímu vyrovnávání všech tělesných pochodů a k něčemu, co už staří římští filozofové nazývali kaloghátií, tedy vyrovnání těla s myslí.

Srovnaný tělesný aparát od chodidel až do lebečních kostí umožňuje synchronizaci mozkových hemisfér a tím i optimální funkci centrálního nervového systému. Následně se to projeví v dobré tělesné kondici, bezproblémovém pohybu s orientací v prostoru a ve vyrovnané mysli. To nespočívá v tom, že se člověk musí nutně neustále usmívat jako kretén aby přesvědčil své okolí, že je zdravým a tudíž schopným. Je to spíše o vnitřním klidu a jistotě. Sebejistotě, že vše je tak jak má být a vše má svůj řád, nic víc a nic méně ale dává to jistotu.

Jistota je například v tom, že k dobrému zdraví potřebuje lidské tělo dostatečnou zásobu kyslíkem tedy plný dech, optimální zásobu tělesné vody, protože naše tělo je složeno z buněk neustále se obměňujících a to bez kyslíku a vody nemohou. Až poté je to např. jídlo, bez jídla se vydržet dá déle než bez dechu a vody. Vida, nezbytná přírodní zákonitost - ale dodržují ji všichni? Zdravotní systémy se hroutí a zdravotní stav populace při tom neustále klesá. Rodí se méně skutečně zdravých dětí, které budou schopny jednou bez problémů plodit další zdravé generace. Začínají být neschopny konzumovat potravu, například moučná jídla, staletími našimi předky hojně konzumovanou, padesát procent dětí má poruchy páteře. …pěkně depresívní…ještě že aspoň lékaři zajistili, že všechny musí sedět v nových ergonometrických lavicích ve školách, aby se jim při tom všem pěkně sedělo. Jenže, veškeré změny se dějí v pohybu…Asi takhle, kyslíku v ovzduší je cca 23%, ale to je venku, v ložnici po ránu spíše k 16%. Dysfunkce v pohybovém aparátu vlivem nedostatečného přirozeného pohybu vrcholící asymetrií mozkových hemisfér s nedostatkem kyslíku v tkáních, a je to jak to je.

Deprese, jarní únava, o stupeň výše pak únavový syndrom, následně chronický (?), syndrom pocitu vyhoření, jak komu libo. To ale jenom naše těla se brání proti nedostatku té přirozené jednoduchosti, bez které se nemohou obejít. Při pouhém nahlédnutí do kterékoliv psychiatrické léčebny to „udeří“ do očí, všichni pacienti, bez ohledu na to zda jsou to psychotici či neurotici, všichni mají těžké dysfunkce chůze. Nikomu to nevadí, nikdo se po příčině nepídí. V běžné české populaci má 95% lidí nějakou dysfunkci chůze…, špatně dýchají, málo pohybu, slabý imunitní systém, ten také jinak než opět přirozeným pohybem na vzduchu nejde posílit, všichni v práci a nebo ve škole celé dny v uzavřených místnostech jenom sedí a jí…a tloustnou, deprese přibývají, při tom i podzimní nečas v pohybu má svoje kouzlo, patří to přece k Přírodě jako všechno ostatní, tak co?

A je to tak jednoduché, respektovat řád, nic víc a nic míň a podvolit se tomu, v tom není smutek nebo beznaděj, řád - to je jistota a ta posiluje. Tak jako to, že sluníčko se k nám nakonec vždycky vrátí….

PS: komentář pod článkem:
Jarmila
Není dobře se v různých smutcích šťourat. Je dobře vzít pingl na záda, popřípadě psa nebo jiného kamaráda, a vyrazit po svých do přírody. Dá se za každého počasí, snad jenom tornádo nebo povodně mě mohou odradit. Zajímalo by mě, zdali takovou léčbu někdy někomu poradil psychiatr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 8:54 pm 
Offline

Registrován: ned črc 24, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 25
Trocha metalové muziky taky není na škodu. \":D\" http://www.renenekuda.cz/zvuky-prirody- ... ci-zdarma/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2011 4:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
V Centru komplexní péče "Roseta" (Praha 2 - Nusle) a také v Centru komplexní péče v Dobřichovicích (Praha-západ), jsem objevil že poskytují např.

Bioenergetická cvičení :
http://www.roseta.cz/bioenergetika.php

Co je to bioenergetika:
Bioenergetika je metoda práce s člověkem, kterou vytvořil americký lékař a psychoterapeut Alexander Lowen. Pomocí bioenergetických cvičení je možné uvolnit chronické svalové napětí, což směřuje k obnovení pozornosti k našemu vnitřnímu prožívání, umožňuje hlubší osobní porozumění, pomáhá obnovit vlastní životní energii, nabýt znovu přirozenou spontaneitu, pohyblivost a emoční prožívání. Bioenergetika pomáhá vidět člověka v realitě jeho těla a učí, jak pomocí práce s tělem pozitivně ovlivnit a změnit kvalitu lidského života.

Efekty bioenergetických cvičení:
- odstraňují bloky v těle a umožňují tak volný tok životní energie
- vedou k vědomému prožívání přítomného okamžiku
- harmonizují spolu tělo, mysl a emoce
- napojují na osobní vnitřní zdroj a zvyšují tak hladinu energie jedince
- pracují se „zasutými“ emocemi a dávají prostor k jejich vyjádření
- prohlubují kontakt se sebou samým i s druhými lidmi
- zvyšují svobodu spontánního projevu a snižují nadbytečnou vědomou kontrolu
- učí laskavému přístupu k sobě samému

Pro koho jsou cvičení vhodná?

Pro každého zájemce o vlastní sebepoznání, zlepšení psychofyzické kondice, relaxaci a odbourání každodenního stresu a svalového napětí, navázání dialogu s tělem a se zdroji, které poskytuje. Každý cvičící si volí intenzitu podle svých potřeb a tělesné kondice.
Cvičení není vhodné provádět v akutní fázi jakéhokoli onemocnění. V případě jakýchkoli obav o své tělo či psychiku, doporučujeme konzultaci o vhodnosti cvičení s lékařem nebo psychoterapeutem.
V situaci závažných psychických problémů, např. častých úzkostných stavů, depresivity nebo opakujících se závažných problémů v mezilidských vztazích doporučujeme vyhledat psychoterapeutickou pomoc. Samotná cvičení k vaší léčbě nestačí!

Bioenergetická cvičení vycházejí z předpokladu, že tělesná a duševní stránka člověka spolu úzce souvisí. Pokud se někdo cítí často nervózní, úzkostný, trpí stresem, prožívá dlouhodobou emocionální zátěž, své emoce si nepřipouští, potlačuje je atd., reaguje na tyto prožitky samozřejmě také tělesně. Různé části těla bývají následkem toho značně zatěžovány a často dochází k vytvoření chronického svalového bloku, rozvoji nepříjemných tělesných stesků, psychosomatického onemocnění, dlouhodobé únavy, nechutenství, psychických problémů. Cvičení pomáhají taková napětí uvolňovat, uvědomovat si je v souvislostech jejich vzniku a podporují obnovení přirozené vitality a síly. Součástí cvičení je podpora přirozeného dýchání, jež souvisí s celkovou vitalitou člověka a jeho svalovými tenzemi. Častým důsledkem stresu a napětí je povrchní, tlumené dýchání spojené se ztrátou vitality a životních projevů.
-------

PS: Pro zajímavost : MUDr.Hnízdil funguje třeba v Centru komplexní péče Dobřichovice, což je partnerské centrum - spolupracující zařízení se zdr.zařízením "Roseta" v Praze Nuslích.

Jak v Rosetě tak v Dobřichovicích mají možnost víkendových pobytů s různými přídavnými prvky (nejen fyzioterapie a masáže, ale i mnoho dalšího pro péči o tělo i psýché (psychosomatika).
http://www.ckp-dobrichovice.cz/lekari/psychosomatika/

Pro mimopražské může být blíže jiné město, kde mají také spolupracující zařízení s podobnou nabídkou služeb. Seznam center:
http://www.ckp-dobrichovice.cz/praktick ... -zarizeni/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 8:11 am 
Offline

Registrován: úte srp 27, 2013 8:00 am
Příspěvky: 5
Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Jardovi, který mi umožnil vložit do fora odkaz na mé webovky ohledně depresí a každodenních otravných stavů \":)\". Popisuji zde své vyléčení z depresí a jak zvládnout každodenní životní trable. Rád bych tímto přispěl lidem, kteří se tím trápí, jako jsem se trápil já. Sám každý, ví, jak jsou tyto stavy duševně bolestivé a že někdy je to opravdu těžké a zoufalé \":)\" Ale vždy je druhá cesta, jenom jí nevidíme \":)\" http://deprese5.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2013 8:00 pm 
Offline

Registrován: pát led 04, 2013 10:48 am
Příspěvky: 5
V ramci muzikoterapie moze povzbudit aj tato anglicko-americko-zidovska muzikalova piesen : (oslovuje ma melodia, slova beriem ako doplnok)

http://www.youtube.com/watch?v=cUPVo_v49fg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 10:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
nedokonale vedomie píše:
V ramci muzikoterapie moze povzbudit aj tato anglicko-americko-zidovska muzikalova piesen : (oslovuje ma melodia, slova beriem ako doplnok)

http://www.youtube.com/watch?v=cUPVo_v49fg

Zajímavé i když to není zrovna můj šálek kávy, ale má něco do sebe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 11:58 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
nedokonale vedomie píše:
V ramci muzikoterapie moze povzbudit aj tato anglicko-americko-zidovska muzikalova piesen : (oslovuje ma melodia, slova beriem ako doplnok)

http://www.youtube.com/watch?v=cUPVo_v49fg

Melodie je typicky muzikálová, resp. popová ve smyslu éry velkých swingových orchestrů. Řekněme předválečná. Je to moc pěkná píseň, text jest ovšem sračka, tam se není čeho chytit, je čistě účelový, ostatně je to píseň, nikoliv báseň či filosofická úvaha.
Co na tom vidíte a slyšíte terapeutického, mi jest záhadou.
Proč raději nenapíšete něco svého, proč si na něco nezahrajete a nezazpíváte něco svého, co vám jde od srdce?
To je terapie!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2015 7:55 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Elkim píše:
Na tohle se mě ptá hodně lidí, tuhle mi bylo řečeno že jsem magor, že jsem snad jedinej v našem okolí kdo se s ničim nenervuje. Zkusím poradit, ovšem člověk musí být podle mě pro tohle trošku duchovně na úrovni.

Doporučuji začít žít trošku introspekčně. Většina našich myšlenek a emocí jsou reakcí na nějaké podněty. Například, nemít od nikoho žádná očekávání, pokud je máme, sami se kopem do zadku. Uvědomit si všechno do základů, to že vše je pouze energie s určitým nábojem ať už je to emoce, pocit, myšlenka, jídlo, film, osoba, auto. Pokud si začnete trošku všímat náboje těchto energii, začnete filtrovat negativní "věci" pryč. Další, ač pro do lidí složité uvědomění, ale je velmi primitivní je to, že nervovat se, mít neg. myšlenky a emoce nemá smysl, nemá to pro vás žádnou hodnotu, je to bezcené, tak to prostě nedělejte \":)\" Další důležitou věcí je nemít emoce, ale pocity. Jaký je v tom rozdíl? Emoce je neuvědomělá, a ovládá nás, naopak pocit si uvědomujeme, a můžem ho ovládat. Slyšela jste někdy rčení: "Mistrem není ten kdo nemá negativní myšlenky a emoce, ale mistrem je ten, kdo si je uvědomuje a ovládá je" ? V tom je velký kus pravdy. Buďte za tyto neg. aspekty které vám přícházejí do života vděčná, neb je to učební látka, díky které máte možnost se vyvýjet. Stále je důležité si uvědomovat toto : Na co soustředíte svou pozornost, to přitáhnete do svého života. Představte si emoce a myšlenky jako velký magnet jež přitahuje všechno co je mu podobné, chápete? \":)\" Další technicky hodně důležitá věc, hlídejte si dobře co říkáte po slovech Já Jsem! Slova Já Jsem mají velkou, nesmírně velkou účinost. Ať už věříte na spirituální část života nebo ne, doporučuju si hlídat toto. O Já Jsem existuje celé učení. Pokud říkáte slova Já Jsem, a ktomu dodáte např. blbá, nemocná apod. energeticky si to aktivujete. Jako kdyby ste si to šla koupit do krámu. Toto je hodně důležité, pokud by chtěl někdo o Já Jsem více informací, napište mi SZ. Další technická věc je pochopení toho, proč nás akce druhých mají potenciál rozčilovat a vyvolávat v nás neg. reakce. O tom toho najdete mnoho, jako "efekt zrdcadleni". Ve zkratce, pokud vás něco rozčiluje na někom v rodině, či v okolí, něco vám to říká, a s největší pravděpodbností, to co vás rozčiluje vadí podvědomně vám samým na sobě. Další aspekt k učení.

A taková moje mimotechnická pomůcka, na kterou dost lidí reaguje. Říkám, kolikrát za den máš myšlenky typu, nebo říkáš slova nenávidím, nesnáším, štve mě a různé přísměsi a kolikrát za den miluju, mám ráda, libí se mi, sem vděčná, sem spokojená apod? A teď se zamyslete z čeho se zkládá váš den, týden, rok, život? Buďtě k sobě upřímná a tvrdá, a uvidíte jak se to zlepší.

Vím že je toho moc, ale snad vám má slova pomůžou \":)\"

Držím palce, Michal

Michale tohle je velmi dobre napsany...Vubec gratuluju vám ke zjištění vlastniho poznání a umění zvaném mít se pod kontrolou..Aby clovek změnil sám sebe ku svému prospěchu potřebuje jednat tak jak jste to popsal...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2015 10:03 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Tolar to řekl mírně dlouze (ale my tady máme prostoru a času dosti).
Souhlasím s ním.
Jde o to, že jsme každý tvůrcem světa, prostoru, kde žijeme.
Proto se přimlouvám, střezte se negativních myšlenek a postojů a projevů
To, že škodíte sami sobě, víte ... o tom je toto forum, o negativních a nemocných lidech.
Ale mějte ohled na druhé (když už jste k sobě tak nelítostní).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2015 3:25 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Kvantová léčba a koučink je cesta ke zdraví a radosti, vychází z kvantových zákonů, které platí v naší realitě.
http://www.kvantovalecba.uvadi.cz/
https://www.youtube.com/watch?v=3_hrOaKPGGY
https://www.youtube.com/watch?v=m2IUffagqNw
https://www.youtube.com/watch?v=dZEB1rcPfBY ...Já jsem zažila ZÁZRAK! - léčitelka a bylinkářka Dr. Eva Moučková, 29. 4. 2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2015 6:23 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jaroslav DUŠEK: Vaše domy jsou výrazem vašeho STRACHU (20. 1. 2015)
https://www.youtube.com/watch?v=ngZK7RPeFZw


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2015 4:26 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
miram píše:
Kvantová léčba a koučink je cesta ke zdraví a radosti, vychází z kvantových zákonů, které platí v naší realitě. http://www.kvantovalecba.uvadi.cz/

K tomuto jen tolik, že kvantová mechanika neuvažuje (a nikdy neuvažovala) žádným způsobem o tom, co se v článku plném odkazů na ni, tlachá. Bylo by to vědecky nesprávné, nelogické. Odkazy tohoto druhu nejsou fér, protože projektují něco z jiné oblasti do něčehož jiného, bez znalosti a uvědomění si věci, též bez souhlasu autorů (byť jsou někteří mrtvi, kvantová mechanika je více než sto let stará).
Odkazy na gravitaci jsou také špatné, neboť není znám kvantový charakter gravitace (myšleno jest tím to, že neexistuje vnitřně konsistentní model tohoto druhu). Kvantový charakter všehomíra je dobře znám a jest v dnešní době trivialitou. Odvolávati se na něj je plytké a v důsledku demagogické. "kvantová léčba" neexistuje, protože nemá s kvantovou podstatou světa nic společného a nijak ji záměrně, cíleně, vědomě, neužívá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lidska psychika...?
PříspěvekNapsal: sob čer 13, 2015 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Jaroslav DUŠEK: Vaše domy jsou výrazem vašeho STRACHU (20. 1. 2015)
https://www.youtube.com/watch?v=ngZK7RPeFZw

Má velice zajímavé myšlenky, nicméně mnohdy obtížně aplikovatelné u širší veřejnosti, prostě na to společnost není zatím připravena.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz