Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 12:15 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den,

pane Zajíčku, kdesi zde na fóru jste se zmínil o tom, že píšete o tématech těchto stránek knížku. Chtěl jsem se zeptat jak toto úsilí pokračuje. Předpokládám, že asi hodně pomalu, pokud vůbec, vzhledem k tomu, jak pravidelně věnujete svůj čas tomuto fóru a případně svojí firmě. Přesto bych si dovolil Vás k tomu povzbudit (máte-li k jejímu sepsání ještě chuť). Toto fórum je velmi rozsáhlé a i s funkcí vyhledávání není jeho úplnost zcela zaručena. Pokud by Vaše názory a zkušenosti byly k dispozici knižně, určitě by mnoho lidí uvítalo ucelenost informací, které jsou kdykoli po ruce. Navíc by odpadla většina stále znovu se opakujících dotazů zde na fóru a zůstaly by jen ty opravdu speciální. Co Vy na to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 5:03 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Taktiež som to tu niekde čítal, že Pán Zajíček pripravuje knihu. Myslím si, že to ide pomaly lebo je podľa mňa veľmi vyťažený. Môj názor je, že tá kniha by bola naozaj super vec a všetky vaše dlhoročné skúsenosti napísané v jednej knihe. Kúpiť by si ju mohol každý a ja sám by som si ju kúpil medzi prvými \":)\". Myslím si, že mnoho členov fora a iných ľudí, ktorí tu ešte ani neboli by to ocenili. Takže ak na tom pracujete hoci pomaly ale držím palce \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Leon píše:
Dobrý den,

pane Zajíčku, kdesi zde na fóru jste se zmínil o tom, že píšete o tématech těchto stránek knížku. Chtěl jsem se zeptat jak toto úsilí pokračuje. Předpokládám, že asi hodně pomalu, pokud vůbec, vzhledem k tomu, jak pravidelně věnujete svůj čas tomuto fóru a případně svojí firmě. Přesto bych si dovolil Vás k tomu povzbudit (máte-li k jejímu sepsání ještě chuť). Toto fórum je velmi rozsáhlé a i s funkcí vyhledávání není jeho úplnost zcela zaručena. Pokud by Vaše názory a zkušenosti byly k dispozici knižně, určitě by mnoho lidí uvítalo ucelenost informací, které jsou kdykoli po ruce. Navíc by odpadla většina stále znovu se opakujících dotazů zde na fóru a zůstaly by jen ty opravdu speciální. Co Vy na to?

Tak něco napsané mám, ale nyní dál nepíšu, protože jsem opravdu vytížený enormě, nicméně se k tomu určitě vrátím a doufám, že se to povede. Určitě je pravda, že vydání ucelených informací by pak patrně ušetřilo dost času s odpovídáním, dalo by se na knihu odkazovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: úte čer 28, 2011 1:01 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Takže zbývá jen popřát dostatek tvůrčího nadšení, času a doufat, že se zadaří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: úte čer 28, 2011 10:47 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Osobne sa viac teším na tie kurzy. Tam sa človek dozvie ďaleko viacej ako sa dá do knihy napísať. Predsa všetko ide dopredu, tak isto aj vedomosti, aj keď niektoré podstatné princípy zachovania zdravia ostávajú. Osobný kontakt sa nahradiť nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2011 8:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Osobne sa viac teším na tie kurzy. Tam sa človek dozvie ďaleko viacej ako sa dá do knihy napísať. Predsa všetko ide dopredu, tak isto aj vedomosti, aj keď niektoré podstatné princípy zachovania zdravia ostávajú. Osobný kontakt sa nahradiť nedá.

Tak i na tom pracuji, ale je toho moc a špatně některé věci stíhám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 7:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Být Jardou tak se vykašlu na knihu protože lidé jsou lenivý číst, natož u toho přemýšlet. Zkusil bych natočit DVD kolekci. Každé DVD vždy zaměřené na určitou oblast - ideálně reflektující schéma toho co je na stránkách a ve fóru (příčiny/základy nemocí, očisty atd.).
Někteří lidé si to alespoň pustí místo stupidní telenovely Šerednázáda a poslechnou si co se tam praví. Možná že mávnou rukou a spokojeně zakrojí jitrnice, ale určitě ne všichni a řadě z nich to bude minimálně vrtat palicí \":-)\" Myslím, že by to bylo i prodejnější a méně časově náročné než kniha...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 10:13 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Podla mna je kniha super,obrazky a fotky vždy čitatelovi pomožu a kto si prečíta túto knihu, kúpi si aj DVD a zase naopak, dostane sa ku DVD (kopirovanie a požičiavanie) kúpi si knihu. Ja sa na nu teším, lebo si tu z fora stale niečo kopírujem a akosi to nabera chaos \":lol:\" aj ked to delím na jednotlive časti. Pane Jardo vidím to veru na viac dielne dielo. Dakujem za toto forum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 1:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Přesně tak:) - já si také myslím, že knížka je knížka a až bude, určitě si ji pořídím! Zato DVD je něco co např. já osobně vůbec nesleduji (aby ne když si nepustím ani televizi jak je rok dlouhý \":shock:\" ). Zato knížku si člověk může vzít kamkoliv a otevřít si jí kdykoliv:). A kdo je líný číst takové věci, ten stejně asi nemá pořádný zájem se sebou doopravdy něco dělat....Já bych lenochy nepodporovala \":lol:\" !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha pana Zajíčka
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 2:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 25, 2011 2:08 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Ostrava
prokera píše:
Přesně tak:) - já si také myslím, že knížka je knížka a až bude, určitě si ji pořídím! Zato DVD je něco co např. já osobně vůbec nesleduji (aby ne když si nepustím ani televizi jak je rok dlouhý \":shock:\" ). Zato knížku si člověk může vzít kamkoliv a otevřít si jí kdykoliv:). A kdo je líný číst takové věci, ten stejně asi nemá pořádný zájem se sebou doopravdy něco dělat....Já bych lenochy nepodporovala \":lol:\" !

Ano, také preferuji knihu! Můžu si jí vzít s sebou kam chci, ven, do dopravního prostředku a nejsem závislá na technice. Můžu si do ní dávat záložky, zvýrazňovat, listovat tam a zpátky. DVD jako doplněk proč ne, např. s videonávody, jak cokoliv namíchat, připravit...
Už se těším, až vyjde \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz