Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:06 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 1:51 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 15, 2011 11:03 am
Příspěvky: 20
V tom návode na to orechové mlieko sa pise ze hustotu aj suroviny mozno meniť hustotu ale uz len uz tou tekutinou co tam budem pri mixovaní prilievat dobre som to pochopil? A suroviny za ine za ale bolo myslené ale tie snad až pri ďalšiej várke pri mixovaní ale uz sa ziadne semená nepridávajú však?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
iandu píše:
V tom návode na to orechové mlieko sa pise ze hustotu aj suroviny mozno meniť hustotu ale uz len uz tou tekutinou co tam budem pri mixovaní prilievat dobre som to pochopil? A suroviny za ine za ale bolo myslené ale tie snad až pri ďalšiej várke pri mixovaní ale uz sa ziadne semená nepridávajú však?

Ten dotaz nechápu, ale výsledný produkt se dá ředit libovolně, dle potřeby vodou a pokud jde o suroviny, tak se můžete použít libovolný druh ořechů, nebo semen, dle chuti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 12:01 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Po dlhsej dobe aktualizacia - anti-parazitalne kury.
Jarda, mohli by ste skontrolovat sekciu anti-parazitalne kury, popripade ju doplnit, ak tam nieco zmysluplne chyba?

Dala by sa tato tema oznacit ako dolezita? (aby sa zobrazovala na zaciatku a nestracala sa v diskusii).

Update - dalsia aktualizacia - doplneny detoxifikacny kupel v soli.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 1:14 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
k trojcatku, doplnila by som pribliznu hmotnost klincekov v jednej OO tobolke - cca 0,7g
pisalo sa o tom v diskusii, niekto to vazil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 10:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Po dlhsej dobe aktualizacia - anti-parazitalne kury.
Jarda, mohli by ste skontrolovat sekciu anti-parazitalne kury, popripade ju doplnit, ak tam nieco zmysluplne chyba?

Dala by sa tato tema oznacit ako dolezita? (aby sa zobrazovala na zaciatku a nestracala sa v diskusii).

Update - dalsia aktualizacia - doplneny detoxifikacny kupel v soli.

Označil jsem toto vlákno jak důležité, ale ohledně té poslední úpravy mě zavolejte někdy večer na skype a nějak to upřesníme.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2012 6:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Kde zohnat nejaku kvalitnu Palinu pravu... mavaju to v lekarni? Co je sucastou spravneho balenia, casti celej rastliny, ci iba listy, kvet...?
K priprave: treba ju tiez rozmixovat?

Update - rozsirena cast chemickych postupov anti-parazitalnych kur.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 5:38 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ok, zistil som, ze ju treba rozmixovat.

Palinu pravu som kupil v lekarni. Nieje to az taky problem zohnat, mavaju to tam. Je to lacne, palina na celu kuru by sa mala zmestit do 2 eur.

Otazka: Da sa namixovat dopredu na celu kuru?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ok, zistil som, ze ju treba rozmixovat.

Palinu pravu som kupil v lekarni. Nieje to az taky problem zohnat, mavaju to tam. Je to lacne, palina na celu kuru by sa mala zmestit do 2 eur.

Otazka: Da sa namixovat dopredu na celu kuru?

Ano, můžete si ji rozmixovat na dost dlouho dopředu, nicméně musí být skladována v dobře uzavřeném obalu, nejlépe zavařovací sklenice, nebo malá PET lahev.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 4:00 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Kolko vody treba na zapitie paliny. Je to jedno, ci pol deci, alebo pol litra?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 10:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Kolko vody treba na zapitie paliny. Je to jedno, ci pol deci, alebo pol litra?

Zrovna dnes jsem pelyněk zapíjel a na půl polévkové lžíce jsem dal tak 0,5 dcl a pak na polévkovou lžíci hřebíčku také 0,5 dcl, což je horší a pálí v puse excelentně. Musel jsem si na zajedení dát ještě lžíci kokosového tuku, ale pokud dáte více vody, nic se neděje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 5:15 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
reminerilizačný kúpeľ je mi jasný \":D\" (him., epsm., a jedlá sóda), ale asi mám problém - akú soľ (1 kg) dať pri odkysľovacom kúpeli, p. Jarda - v tomto vlákne píšete síce o odkysľovacom kúpeli, aj že tam treba dať 1 kg. soli - ale nepíšete, že akej - už som z toho fakt jeleň \":D\" , prepáčte, že sa takto pýtam, ale pri tých spústa informácií, ktoré tu stále čítam, mám v tom asi nejasno. Ďakujem za trpezlivú odpoveď. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 12:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
reminerilizačný kúpeľ je mi jasný \":D\" (him., epsm., a jedlá sóda), ale asi mám problém - akú soľ (1 kg) dať pri odkysľovacom kúpeli, p. Jarda - v tomto vlákne píšete síce o odkysľovacom kúpeli, aj že tam treba dať 1 kg. soli - ale nepíšete, že akej - už som z toho fakt jeleň \":D\" , prepáčte, že sa takto pýtam, ale pri tých spústa informácií, ktoré tu stále čítam, mám v tom asi nejasno. Ďakujem za trpezlivú odpoveď. Silvia

Tam musíte vždy dát sodu, jinak je to sice účinný remineralizační postup, ale odkyselení se asi nedočkáte. Sůl se dává taková, jaké deficity minerálů momentálně řešíte, čili pro každého je vhodná jiná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 12:01 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
ovekyska píše:
k trojcatku, doplnila by som pribliznu hmotnost klincekov v jednej OO tobolke - cca 0,7g
pisalo sa o tom v diskusii, niekto to vazil.

Doplnena hmotnost u klinceka.
Hmotnost davky pre tobolku velkosti 0 odvodena len odhadom podla tabuliek objemu - na 0,5 gramu - prosim overit a potvrdit tuto informaciu kedze z klincekami sa len tak nezahrava \":-)\".

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 10:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Doplnena hmotnost u klinceka.
Hmotnost davky pre tobolku velkosti 0 odvodena len odhadom podla tabuliek objemu - na 0,5 gramu - prosim overit a potvrdit tuto informaciu kedze z klincekami sa len tak nezahrava \":-)\".

Copak ta váha je asi celkem správně, ale jinak mě to přijde dost zmatečné a já to slovensky neopravím, čili mě zavolejte někdy večer na skype a nějak ten návod celkově poladíme.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 11:01 am 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 5:20 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Bratislava
Xion, mohol by si medzi návody pridať aj kúru nadobličiek/nadledvinek?
"Denne 100 mg B1, 2 x 500 mg B5 a 2 - 2,5 g rozomletého koreňa sladkého drievka (lékořice) požuvať a zjesť. Všetko sa užíva po jedle. Sladké drievko užívať maximálne 8 týždňov, potom si spraviť prestávku 4-8 týždňov. Pri dlhodobom užávaní B1 a B5 je vhodné brať B-komplex, aby nedošlo k deficitu ostatných béčok. Ďalšie informácie sú vo vlákne

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz