Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 16, 2024 7:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 8:47 pm 
Offline

Registrován: stř úno 23, 2011 8:16 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den pane Zajíček.Chtěla jsem se zeptat jeslti by jste mi nějak nepomohl. Je mi 39 let a mám komorovou ektopii ( aritmie srdce)..Jakým způsobem bych mohla moji diagnozu vyléčit popřípadě zmírnit ? Děkuji Vám za odopověd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Haňula píše:
Dobrý den pane Zajíček.Chtěla jsem se zeptat jeslti by jste mi nějak nepomohl. Je mi 39 let a mám komorovou ektopii ( aritmie srdce)..Jakým způsobem bych mohla moji diagnozu vyléčit popřípadě zmírnit ? Děkuji Vám za odopověd.

Na to je váš dotaz příliš stručný, musel bych toho o vás vědět daleko více, ale jen tak pro začátek. Jako vhodné vidím srovnat hladinu hořčíku, což dost často stojí za tímto problémem a ostatních důležitých látek obecně, další zdroj tohoto problému často tvoří parazité a je tedy určitě vhodné se jich zbavit, přičemž postup léčba trojčátkem je zde popsán. Naprosto stěžejní je ovšem mít v pořádku hladinu homocysteinu a to se dá jak odborně zjistit, nebo si brát bez diagnózy léčebné dávky vitamínů skupiny B a klidně se vám může problém srovnat, také jsem to zde popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 2:58 pm 
Offline

Registrován: stř úno 23, 2011 8:16 pm
Příspěvky: 2
pane Zajíček dekuji vám za odpověď.říkáte že by jste toho potřeboval vědět o mě více.zkusím to tedy.má diagnoza je -komorová ektopie z výtok.traktu z pravé komory i levé komory.mám zvětšené srdce na 5.9.a mám pomalejší chod srdce v noci až kolem 36/min.doktoři mě ztraší voperováním kardiostimulátora což se mě v"ubec v mém věku nelíbí.a proto hledám pomoc nekde jinde např. u Vás jestli by bylo ve vašich silách mě nejakým zbusobem pomoc.moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Haňula píše:
pane Zajíček dekuji vám za odpověď.říkáte že by jste toho potřeboval vědět o mě více.zkusím to tedy.má diagnoza je -komorová ektopie z výtok.traktu z pravé komory i levé komory.mám zvětšené srdce na 5.9.a mám pomalejší chod srdce v noci až kolem 36/min.doktoři mě ztraší voperováním kardiostimulátora což se mě v"ubec v mém věku nelíbí.a proto hledám pomoc nekde jinde např. u Vás jestli by bylo ve vašich silách mě nejakým zbusobem pomoc.moc děkuji.

Lékařská diagnóza není pro mě dostatečný zdroj informací, ta je v naprosté většině případů zavádějící a není tedy vhodné k ní přihlížet. Již v předchozí odpovědi jsem vám psal, kde já vidím zdroj potíží a to s tou diagnózou nemá pranic společného. Na vašem místě bych si nejprve nastudoval ten homocystein a pak parazity. Aplikoval bych oboje ideálně i najednou, protože v tom není problém a teprve v případě neúspěchu řešte něco dalšího. Pokud se vám to nepovede dohledat, nebo pochopit, tak mě kontaktujte telefonem a nějak to vysvětlím, nebo se domluvíme na schůzce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: pon led 19, 2015 6:40 pm 
Offline

Registrován: pon led 19, 2015 5:40 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajíčku, na doporučení jsem dostala odkaz na Vaše stránky. Ráda bych Vás požádala o radu pro mého tatíkna. Před Vánoci byl hospitalizován v nemocnici, lékaři mu diagnostikovali silnou srdeční aritmii. Měl i vodu kolem srdce, vysoký krevní tlak a artrózu.Předepsali mu hromadu léků, po kterých se mu tlak naopak hodně snížil, má 110 na 80. Je mu 68 let, silný kuřák (teď omezil na 4 cigarety denně), má dodržovat dietu, kde není obsažen vitamín K, kvůli lékům na zředění krve. Moc prosím o radu, co by mu mohlo pomoci.
Děkuji za Váš čas, přeji hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 11:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Vencis píše:
Dobrý den pane Zajíčku, na doporučení jsem dostala odkaz na Vaše stránky. Ráda bych Vás požádala o radu pro mého tatíkna. Před Vánoci byl hospitalizován v nemocnici, lékaři mu diagnostikovali silnou srdeční aritmii. Měl i vodu kolem srdce, vysoký krevní tlak a artrózu.Předepsali mu hromadu léků, po kterých se mu tlak naopak hodně snížil, má 110 na 80. Je mu 68 let, silný kuřák (teď omezil na 4 cigarety denně), má dodržovat dietu, kde není obsažen vitamín K, kvůli lékům na zředění krve. Moc prosím o radu, co by mu mohlo pomoci.
Děkuji za Váš čas, přeji hezký den.

To je celé blbost, léčit vysoký tlak ředěním krve je naprosto nelogické opatření. Podívejte se na celý problém stejně jako na běžná tlaková zařízení pro přepravu kapalin. Mám nějakou trubku a tou při daném průměru protlačím za určitého tlaku nějaké množství kapaliny o konkrétní hustotě. Mohu tedy pracovat s hustotou kapaliny s tlakem, nebo s průměrem trubky. Kupodivu všechno je možné i v cévách a vysoký tlak vzniká tak, že většinou vlivem nedostatku hořčíku nastává spazmus-křeč cév a ty zúží svůj průměr, tedy logicky pumpa musí zvýšit výkon, aby protlačila stejné množství krve. Lékaři ředí krev, aby lépe prošla zúženou trubkou, ale to je jako drbat se pravou rukou za levým uchem. Rozumný člověk dodá hořčík, tím zmizí ten spazmus a klesne tlak. Vše reaguje prakticky okamžitě, tedy pokud je člověk na práškách je třeba stav bedlivě sledovat a postupně medikaci vysazovat. Již jsem to zde psal, ale zopakuji. Hořčík můžete brát pomocí transdermální terapie, třeba koupele, nebo mazání a cévy se rozšíří velice rychle. Mám dokonce zajímavou zkušenost, že jsem poradil klientovi, aby si krevní tlak, za který by se nemusela stydět ani žirafa 200/100, snížil koupelí po dobu 15-30 minut ve vodě se solí z mrtvého moře v plné koncentraci 35%. Za 4 hodiny mě volal a rozčileně mě vysvětloval, že jsem ho asi chtěl zabít. Radu si totiž trochu upravil a vydržel v tom ležet tři hodiny, ven lezl s tlakem 90/60 a motal se jak nudle v bandasce. Tak jsem mu zdělil, že debil nejsem já, ale on, když mu radím máčet se 15-30 minut a on v tom leží jak tupec tři hodiny, že jedná stejně jak když by mu doktor dal prášky na tlak a řekl dejte si maximálně dva a on by jich pro jistotu sežral celou krabičku. Nakonec spokojeně uznal, že problém není na mojí straně a když se trochu s nízkým tlakem srovnal, tak mě děkoval jak výbornou věc na rozšíření cév jsem mu poradil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: pát dub 10, 2015 2:21 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 1
Měl i vodu kolem srdce, vysoký krevní tlak a artrózu.Předepsali mu hromadu léků, po kterých se mu tlak naopak hodně snížil, má 110 na 80. Je mu 68 let, silný kuřák (teď omezil na 4 cigarety denně), má dodržovat dietu, kde není obsažen vitamín K, kvůli lékům na zředění krve. Moc prosím o radu, co by mu mohlo pomoci. Děkuji za Váš čas, přeji hezký den.???

_________________
Usman


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: stř dub 15, 2015 12:25 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 26, 2015 11:52 am
Příspěvky: 10
Buďte mu nablízku, určitě Vás potřebuje :¨)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srdeční aritmie
PříspěvekNapsal: ned kvě 10, 2015 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
lovecrazy píše:
Měl i vodu kolem srdce, vysoký krevní tlak a artrózu.Předepsali mu hromadu léků, po kterých se mu tlak naopak hodně snížil, má 110 na 80. Je mu 68 let, silný kuřák (teď omezil na 4 cigarety denně), má dodržovat dietu, kde není obsažen vitamín K, kvůli lékům na zředění krve. Moc prosím o radu, co by mu mohlo pomoci. Děkuji za Váš čas, přeji hezký den.???

Ředit krev pomocí léků je půl cesty do rakve, jednoznačně musíte změnit stravu tak, aby šlo uvedené léky vysadit a tlak se držel stabilní pouze stravou. Mnohdy u starších lidí stačí více pít, tím tlak dost klesá a léky snížit, nebo vyřadit v závislosti na momentálním stavu. Jinak krev ředí spousta potravin, nejsilněji kurkumin a omega 3 mastné kyseliny a z běžných léčiv acylpirin.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz