Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 11:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 10:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Vivana píše:
Dobrý večer,
děkuji za opdověď. Na vlákno jsem koukala a obecně celkem chápu že nesmím obiloviny a cukry a velmi omezeně i cukry ovocné. Snad myslím jen ráno na lačno mohu ovoce a to více kyselé nedoporučují se sladší plody. Oběd by měl být zelenina předpokládám že syrová a večeře to samé. Píše se že se může máčená pohanka , jáhly a klíčky. Caj lapačo mám a piji, l.řeřišnici mám v kapkách. Manžel my chtěl udělat radost a koupil my knihu dieta bez sacharidů od Věra Englichová a velice mne překvapilo její stravování při onemocnění plísní všude tam jsou recepty s masem , cotagem, řecký jogurt, zakysaná smetana a snad myslím i tvaroh. Jaký máte na to názor? Někde jsem četla že maso se může jen v určených pravidlech tím myslíte ten tatarák? Ptám se s toho důvodu protože můj manažel je masojed a che se pomalu také napravit tak by chtěl vědět tu ulehčující variantu. Ještě jsem se chtěla zeptat jaký odštavnovač by jste doporučil dívali jsme se na championa ale nevím ještě se nám líbil stroj omega ale radši si nechám poradit od vás.... Pane Zajíčku mohl byjste my prosím více upřesnit aspon jeden den jak bych se opravdu podle 100% pravidel měla stravovat? Vlákno pročítám ale nějak jsem asi nechápající tvor. česnek mám jako ráda ale mám co dělat abych to vybrkala sice my to skoro dělá u všeho i paprika žlutá ale to se časem asi vše srovná.
Těším se na další odpověd od vás a přeji vám příjemný večer.

Z ovoce můžete avokádo, papáyu, citrón a grep, to je vše. V první fázi obiloviny žádné, tedy ani ty uvedené, čaje klidně, ty jsou dobré a lichořeřišnice má větší sílu, tak jak ji zde doporučuji, tedy rozmixované semeno. Logika té knihy je dobrá, ona neřeší nic jiného než plísně a kvasinky, čili je to správně i když ne se vším musím souhlasit, třeba velké množství masa vytvoří zase jiné problémy. Na odšťavňovače je zde celé vlákno, čili si ho nastudujte. Na téma strava při kvasinkách je toho zde tolik, včetně tabulky a návodů, že si to budete muset nastudovat, nemohu to každému sólo opisovat. Česnek i jiné fungicidy likvidují kvasinky a krkání je pak tedy normální, chce to najíždět pomalu, aby si tělo stíhalo dělat pořádek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 5:21 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 8:59 am
Příspěvky: 3
Dobrý den pane Jardo,
děkuji za vaší odpověď. Dnes jsem si udělala očistu tlustého střeva Sankhapraksalana na podruhé to bude asi lepší. Vypila jsem tedy jen 3 petky tu předposlední jsem nedala - dokonce jsem provedla u toho i očistu žaludku vracelo se my to pití spátky a já nevěděla jestli dřív vrchem nebo spodem \":shock:\" průběh očisty umne byl rychlí jak u střevní vyrozi ke konci pak už teklo jen zelenohnědá tekutina a pak už jen to světlalo a pak tedy jsem vypila ten heřmánek a to už vypadalo skoro normálně ale asi pro ještě lepší očistu by bylo dobré kdybych vypila i tu předposlední petku se solí ale fakt jsem to nezvládla. Jinak jsem se necítila nějak špatně, rýži jsem uvařila a budu pojídat celý den jen teda nevím kolik rýže mělo být na den zda jen jeden sáček nebo 2-3 kdo jak sní? Chtěla jsem se hlavně zepat zda je normální že my s toho otekl oblyčej to je ze soli? Jako že není ještě vyplavená nebo je to z něčeho jiného? Bohužel se obávám že to bude z něčeho jiného mívala jsem to i předtím a nikdy jsem nepřišla na to proč se my to děje ale je fakt že co jsem přešla na stravování dle vás /nyný podmínky podle candidi/ tak my oblyčej už neotíkal asi je to zrovna dnes shoda okolností ale něco to muselo spustit \":(\"
Mám provést očistu tlustého střeva znovu pro lepší účinek nebo myslíte že to na poprvé jak to proběhlo dostačující? A kdy mohu po Sankhapraksalana udělat očistu jater třeba za týden?
Těším se na vaší odověd a přeji vám hezký víkend.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 9:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Vivana píše:
Dobrý den pane Jardo,
děkuji za vaší odpověď. Dnes jsem si udělala očistu tlustého střeva Sankhapraksalana na podruhé to bude asi lepší. Vypila jsem tedy jen 3 petky tu předposlední jsem nedala - dokonce jsem provedla u toho i očistu žaludku vracelo se my to pití spátky a já nevěděla jestli dřív vrchem nebo spodem \":shock:\" průběh očisty umne byl rychlí jak u střevní vyrozi ke konci pak už teklo jen zelenohnědá tekutina a pak už jen to světlalo a pak tedy jsem vypila ten heřmánek a to už vypadalo skoro normálně ale asi pro ještě lepší očistu by bylo dobré kdybych vypila i tu předposlední petku se solí ale fakt jsem to nezvládla. Jinak jsem se necítila nějak špatně, rýži jsem uvařila a budu pojídat celý den jen teda nevím kolik rýže mělo být na den zda jen jeden sáček nebo 2-3 kdo jak sní? Chtěla jsem se hlavně zepat zda je normální že my s toho otekl oblyčej to je ze soli? Jako že není ještě vyplavená nebo je to z něčeho jiného? Bohužel se obávám že to bude z něčeho jiného mívala jsem to i předtím a nikdy jsem nepřišla na to proč se my to děje ale je fakt že co jsem přešla na stravování dle vás /nyný podmínky podle candidi/ tak my oblyčej už neotíkal asi je to zrovna dnes shoda okolností ale něco to muselo spustit \":(\"
Mám provést očistu tlustého střeva znovu pro lepší účinek nebo myslíte že to na poprvé jak to proběhlo dostačující? A kdy mohu po Sankhapraksalana udělat očistu jater třeba za týden?
Těším se na vaší odověd a přeji vám hezký víkend.

Tak na první pokus dobrý průběh, ty otoky bude zřejmě dělat sodík, čili příště ji vyzkoušejte s epsomskou solí v té sodík není. Klidně proceduru za týden zopakujte a teprve další týden bych dal játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 11:42 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Jardo moc se Vam omlouvam,bohuzel se mi nedari najit jak doporucujete navod na konzumaci lichořeřišnice.Jde o mixovani.Muzete mi to prosim jeste jednou napsat jak na to?Mam suche semena.Moc dekuju a prominte za stratu casu...Tolar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Tolar píše:
Jardo moc se Vam omlouvam,bohuzel se mi nedari najit jak doporucujete navod na konzumaci lichořeřišnice.Jde o mixovani.Muzete mi to prosim jeste jednou napsat jak na to?Mam suche semena.Moc dekuju a prominte za stratu casu...Tolar

Rozmixovat na prášek a třikrát denně kávová lžička prášku do úst a zapít vodou. Nejlepší výsledky jsou při dlouhodobém používání, nad dva měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 11:18 am 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 10:05 am
Příspěvky: 19
Dobrý den pane Zajíček. Zajímal by mne Váš názor na Mumio.Použil by jste k doplnění minerálů?Pokud se to zde již někde probíralo, tak se omlouvám a děkuji za případné vlákno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
lesněnka píše:
Dobrý den pane Zajíček. Zajímal by mne Váš názor na Mumio.Použil by jste k doplnění minerálů?Pokud se to zde již někde probíralo, tak se omlouvám a děkuji za případné vlákno.

Tak svoje vlákno zatím nemá, ale probíralo se to tu na mnoha místech, určitě se dá takto využít a má spoustu výborných vlastností. Jediné co není tak výborné je jeho cena, nicméně s tím nic nevymyslíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: sob říj 27, 2012 3:49 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
lesněnka píše:
Dobrý den pane Zajíček. Zajímal by mne Váš názor na Mumio.Použil by jste k doplnění minerálů?Pokud se to zde již někde probíralo, tak se omlouvám a děkuji za případné vlákno.

Udělám pro něj vlákno tak tam pak jukněte


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2012 2:19 am 
Offline

Registrován: pon říj 29, 2012 11:28 pm
Příspěvky: 1
[quote="stevo69":eymcimg4][quote="Jarda":eymcimg4]To je velice individuální a záleží to na stavu deficitu hořčíku ve tkáních, vzhledem k tomu, že jde obtížně předávkovat, tak jediný spolehlivý postup je zvyšovat dávky postupně až do stavu průjmu a tím si zjistit jako dávku tělo ještě vezme a jakou už ne.[/quote:eymcimg4]
Takže napriklad začať 500mg denne a zvyšovať každý deń o 100mg, mam chlorid horečnatý a rozpúšťam ho vo vode cca 1 liter a popíjam celý deň. S pískaním v uších to ma moja známá a doktory jej povedali že sa stým musí naučiť žiť.[/quote:eymcimg4]
Dobrý den pane Jardo, chtěla jsem se zeptat, jak mám užívat hořčík když kojím, neboť se cítím že jsem často podrážděná a mám sklon k depresím, tu podrážděnost a neschopnost obrnit se proti stresu mají za následek taktéž zanešená

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 11:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
[quote="eviq":1u04ny2n]Dobrý den pane Jardo, chtěla jsem se zeptat, jak mám užívat hořčík když kojím, neboť se cítím že jsem často podrážděná a mám sklon k depresím, tu podrážděnost a neschopnost obrnit se proti stresu mají za následek taktéž zanešená

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: ned lis 25, 2012 4:46 pm 
Offline

Registrován: pon lis 19, 2012 10:14 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

chtěla bych Vás moc požádat o radu. Je mi 22 let, roky se stravuji vegetariánsky, od loňska bezlepkově kvůli celiakii, od letošního roku vegansky. Snažím se žít zdravě, hodně zeleniny, ovoce, cvičit jógu, dýchat, aspoň trochu meditovat. Můj systém má však momentálně dvě díry, se kterými si nevím rady. PRVNÍ - na jaře jsem po 5 letech vysadila HA, lékařka mi doporučila brát 90 tablet v kuse - poslechla jsem a teď, světe div se, nemám menstruaci už půl roku a tatáž lékařka mi oznámila, že jsem momentálně neplodná. DRUHÁ - mám 2 měsíce problémy s klouby, nejprve začalo bolet v jednom kotníku, neobvyklá bolest, jakoby to vevnitř vřelo, pak oba, kolena, ramena, zápěstí, lýtkové kosti... Reakce mého obvodního lékaře: Vezměte si ibalgin... Před třemi týdny jsem zdárně absolvovala šankaprakšňánu. Prosím, co dál? Jaterní očista, odvar z bobkového listu? Co ještě mohu udělat? Případně co nedělat? Na co dát pozor?

Budu Vám moc vděčná za reakci, Hanka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 8:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
[quote="Callaway":3tplru9d]Dobrý den,

chtěla bych Vás moc požádat o radu. Je mi 22 let, roky se stravuji vegetariánsky, od loňska bezlepkově kvůli celiakii, od letošního roku vegansky. Snažím se žít zdravě, hodně zeleniny, ovoce, cvičit jógu, dýchat, aspoň trochu meditovat. Můj systém má však momentálně dvě díry, se kterými si nevím rady. PRVNÍ - na jaře jsem po 5 letech vysadila HA, lékařka mi doporučila brát 90 tablet v kuse - poslechla jsem a teď, světe div se, nemám menstruaci už půl roku a tatáž lékařka mi oznámila, že jsem momentálně neplodná. DRUHÁ - mám 2 měsíce problémy s klouby, nejprve začalo bolet v jednom kotníku, neobvyklá bolest, jakoby to vevnitř vřelo, pak oba, kolena, ramena, zápěstí, lýtkové kosti... Reakce mého obvodního lékaře: Vezměte si ibalgin... Před třemi týdny jsem zdárně absolvovala šankaprakšňánu. Prosím, co dál? Jaterní očista, odvar z bobkového listu? Co ještě mohu udělat? Případně co nedělat? Na co dát pozor?

Budu Vám moc vděčná za reakci, Hanka[/quote:3tplru9d]
No, hormonální chemie je opravdu rejžák na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2016 3:41 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Dobrý den, nikde jsem zde nedohledala, jak postupně očistit orgány. Je správné toto pořadí: žaludek, střevo a plice, čelní dutiny,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2016 2:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Dobrý den, pane Jardo, moc vás prosím, jestli byste mi mohl odpovědět na dva me dotazy, které tu jsou delší dobu bez odpovědi. Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2016 2:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
[quote="krasnagadgetka":2ujix5fa]Dobrý den, nikde jsem zde nedohledala, jak postupně očistit orgány. Je správné toto pořadí: žaludek, střevo a plice, čelní dutiny,

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz