Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 4:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2016 2:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Dobrý den, pane Jardo, moc vás prosím, jestli byste mi mohl odpovědět na dva me dotazy, které tu jsou delší dobu bez odpovědi. Moc děkuji.

Já odpovídám dle časových možností a jedu stále odshora dolů a nepřeskakuji, tedy kdy na to vyjde čas, tak vyjde, nikoho neupřednostňuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: úte pro 25, 2018 10:25 pm 
Offline

Registrován: úte pro 25, 2018 9:54 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,
před dvěma roky jsem objevila Vaše stránky, když jsme s manželem téměř tři roky pokoušeli o dítě. Od té doby jsem z velké části na syrové stravě, zbytek tvoří patlanina, kefír z tibetské houby a občas dušená zelenina. Bylo mi výborně, zhubla jsem 20kg, srovnala ph, prováděla očisty střeva. Pak mi zemřel manžel, to udělalo s psychikou své a ve velkém se začaly projevovat zdravotní problémy. Provedla jsem řadu testů a vyšlo mi, že mám v těle candidu, trpím velkým nedostatkem hcl v žaludku, analýza vlasů ukázala nedostatek mnoha prvků, především draslíku, železa, selenu, překyselení kyselinou močovou a sníženou činnost štítné žlázy. Z toho co jsem četla na stránkách o štítné žláze, jsem si nechala udělat test na Salvii (zkušenou paní) zjištěno:
v močovém měchýři: treponema pallidum, mycoplasma, streptococcus pneumoniae a papilomavirus
na srdci: bordatela pertussis, streptococcus pneumoniae, chylamydia pneumoniae
oko: toxoplasma
gyn. orgány: papilomavirus
plus nějaké houby a plísně, blíže nespecifikované.
Tomu věřím, vysvětlovalo by to záněty močového mchýře, na které trpím a srdeční arytmii, na kterou beru léky.
Nyní si nejsem jista jak postupovat, už je toho docela dost. Začnu s užíváním hcl, odykselením sodou, doplňováním chybějících vitamínů, probiotik a až po nějaké době se pustím do boje s parazity? Má smysl nyní likvidovat hpv virus, když jsem překyselená? Taky tápu se stravou, nejraději bych byla pouze na zelenině, ale tu už nestrávím a jen kvasí. Bonusem by byl úbytek na váze, stále nejsem v normě, nyní 190cm/90kg.
Děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2018 9:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Esterka píše:
Dobrý den,
před dvěma roky jsem objevila Vaše stránky, když jsme s manželem téměř tři roky pokoušeli o dítě. Od té doby jsem z velké části na syrové stravě, zbytek tvoří patlanina, kefír z tibetské houby a občas dušená zelenina. Bylo mi výborně, zhubla jsem 20kg, srovnala ph, prováděla očisty střeva. Pak mi zemřel manžel, to udělalo s psychikou své a ve velkém se začaly projevovat zdravotní problémy. Provedla jsem řadu testů a vyšlo mi, že mám v těle candidu, trpím velkým nedostatkem hcl v žaludku, analýza vlasů ukázala nedostatek mnoha prvků, především draslíku, železa, selenu, překyselení kyselinou močovou a sníženou činnost štítné žlázy. Z toho co jsem četla na stránkách o štítné žláze, jsem si nechala udělat test na Salvii (zkušenou paní) zjištěno:
v močovém měchýři: treponema pallidum, mycoplasma, streptococcus pneumoniae a papilomavirus
na srdci: bordatela pertussis, streptococcus pneumoniae, chylamydia pneumoniae
oko: toxoplasma
gyn. orgány: papilomavirus
plus nějaké houby a plísně, blíže nespecifikované.
Tomu věřím, vysvětlovalo by to záněty močového mchýře, na které trpím a srdeční arytmii, na kterou beru léky.
Nyní si nejsem jista jak postupovat, už je toho docela dost. Začnu s užíváním hcl, odykselením sodou, doplňováním chybějících vitamínů, probiotik a až po nějaké době se pustím do boje s parazity? Má smysl nyní likvidovat hpv virus, když jsem překyselená? Taky tápu se stravou, nejraději bych byla pouze na zelenině, ale tu už nestrávím a jen kvasí. Bonusem by byl úbytek na váze, stále nejsem v normě, nyní 190cm/90kg.
Děkuji za rady.

Pokud je stav vyvolaný přestálým stresem a tělo stále stresem staženo je skoro nemožné stav pouze stravou srovnat. První co je potřeba srovnat je ten stres a o tom jsem toho zde již psal opravdu dost, tedy pouze připomenu, pohyb ideálně cca 5-10000 kroků denně, hodně spát a hodně jíst. Pomoci může schizandra čínská, L-theanin, konopí a některé hormony hlavně progesteron a pregnenolon. HCl pochopitelně rovnat na základě krkacího testu, dále zvednout produkci žluče ideálně slaninou, nebo fungují i škvarky a sádlo, nebo máslo. Probiotika bych dodal formou kysaných produktů a vhodné je dodat i prebiotika, nebo vyzkoušet Floraphage-probiotický multiplikátor. Velice vhodné je minimálně zpočátku dodávat ve velkém enzymy, buď stravou papaya, anans, nebo digestivní, případně pankreatické enzymy z lékárny. Na viry můžete prubnout humáty a lysin oboje mám na e-schopu a je vhodné se stále držet v prohřátém stavu, tedy koupele, červená sauna, zábaly, obklady a pohyb. To je tak v kostce zhruba vše pochopitelně s tím že dodáte i případně chybějící vitamíny a minerály pomocí doplňků. Pokud si nebudete něčím jistá klidně zavolejte a probereme jak na to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2018 5:25 pm 
Offline

Registrován: úte pro 25, 2018 9:54 pm
Příspěvky: 3
Jardo, děkuji za nasměrování, sama už jsem to nezvládala. Bude to 1,5 roku co je manžel pryč, z nejhoršího jsem venku. Vyloženě ve stresu už nejsem. Doma mám jen lysin, zbytek si objednám a nastuduji. Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2019 11:51 pm 
Offline

Registrován: úte pro 25, 2018 9:54 pm
Příspěvky: 3
Byla jsem na přeměmření přístrojem Salvia. Skoro vše mám čisté, ale odolává HPV v močáku i gyn. orgánech.
Můj stav se ale výrazně zlepšil užíváním HCL a protikvasinkovou dietou. Břicho mám stejně velké ráno i večer! Funguji jako normální člověk, což se kvůli obrovskýmu nadýmání říct před užíváním nedalo.
Kromě změny stravy piji hořčíkovou bombu, o které jste publikoval, na té vyloženě ujíždím! Připravuji různá ořechová mléka, šťávu z mrkve, okurky a červené řepy. Užívám trávící enzymy, více pohybu. Beru kyselinu listovou, lysin, humatyl, spirulinu, vit. C cca 6gramů, křemelinu, chorid draselný, vit. E, lugol, selen a zinek.
Toto užívám dva měsíce, pociťuji více energie, menší potřebu spánku, cítím se velmi dobře. Ale bohužel mi to ovlivnilo i menstruaci. Už právě druhý měsíc před samotným krvácením týden špiním. Celkově mívám krátké cykly kolem 23-25 dnů a špinění dříve trvalo max 3 dny. Zkusím ještě pročistit střevo, to mi pomáhalo na menstruační bolesti, tak uvidím jestli to pomůže i v tomto případě. Nenapadá Vás čím by to jinak mohlo být?
A na ten HPV vir zkusím dodávat laktobacily a koloidní stříbro, pít i vyplachovat, když to mám v močáku i pochvě, je to tak?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba nových základů
PříspěvekNapsal: úte úno 26, 2019 9:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Esterka píše:
Byla jsem na přeměmření přístrojem Salvia. Skoro vše mám čisté, ale odolává HPV v močáku i gyn. orgánech.
Můj stav se ale výrazně zlepšil užíváním HCL a protikvasinkovou dietou. Břicho mám stejně velké ráno i večer! Funguji jako normální člověk, což se kvůli obrovskýmu nadýmání říct před užíváním nedalo.
Kromě změny stravy piji hořčíkovou bombu, o které jste publikoval, na té vyloženě ujíždím! Připravuji různá ořechová mléka, šťávu z mrkve, okurky a červené řepy. Užívám trávící enzymy, více pohybu. Beru kyselinu listovou, lysin, humatyl, spirulinu, vit. C cca 6gramů, křemelinu, chorid draselný, vit. E, lugol, selen a zinek.
Toto užívám dva měsíce, pociťuji více energie, menší potřebu spánku, cítím se velmi dobře. Ale bohužel mi to ovlivnilo i menstruaci. Už právě druhý měsíc před samotným krvácením týden špiním. Celkově mívám krátké cykly kolem 23-25 dnů a špinění dříve trvalo max 3 dny. Zkusím ještě pročistit střevo, to mi pomáhalo na menstruační bolesti, tak uvidím jestli to pomůže i v tomto případě. Nenapadá Vás čím by to jinak mohlo být?
A na ten HPV vir zkusím dodávat laktobacily a koloidní stříbro, pít i vyplachovat, když to mám v močáku i pochvě, je to tak?
Děkuji.

Na blokaci virů je dobré brát cca 3 g lyzinu denně a 1-2 g humátů denně. Ten stav mohou viry pochopitelně vyvolávat, ale zrovna tak ho může vyvolávat vysoké železo to jsem zde již také psal, tedy můžete vyzkoušet laktoferin který moduluje slizniční imunitu a blokuje železo na sliznicích a pokud to nepomůže tak asi jde opravdu o to snížit železo a tam se bez testů nehneme. To mě případně zavolejte a vysvětlím co, kde a jak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz