Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 8:50 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2022 9:20 am 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Zdravím Jardo i ostatní,

Mám nějaký chronický zánět močových cest asi 3 měsíce. Minulý týden jsem byl na výtěru a zjistili mi: E coli ++, Strepto agalactiae ++, Staphylococus sp+
Příznaky jsou lehké pálení po močení a pobolívání spodním zad, taková tupá bolest. Mám potvrzený i ze slin nižší kortizol, tak to může souviset.
Zatím na to beru asi týden toto: Lichořeřišnice 3x denně lžička, Kurkumin s piperinem, Ledvinovou tinkturu na ledviny od gřešíka, 6-10g vitaminu C, Coriolus, Tinktura rudá řeka, různá probiotika dle výsledků z mybioma, čaj z tymiánu, šalvěje a lapacha, uvažuju si dát ještě isoprinosine na zvýšení imunity, a hodně piju, když vypiju třeba 4 litry za den, tak to skoro nepálí, ale jakmile nepiju třeba na noc, tak to ráno zase pálí.

Napadá vás, co by mi mohlo pomoct? Nerad bych, aby mi to sedlo na ledviny. Doktorka mi napsala antibiotika. Ty se mi, ale moc brát nechce.

Díky za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2022 7:32 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Michall89 píše:
Zdravím Jardo i ostatní,

Mám nějaký chronický zánět močových cest asi 3 měsíce. Minulý týden jsem byl na výtěru a zjistili mi: E coli ++, Strepto agalactiae ++, Staphylococus sp+
Příznaky jsou lehké pálení po močení a pobolívání spodním zad, taková tupá bolest. Mám potvrzený i ze slin nižší kortizol, tak to může souviset.
Zatím na to beru asi týden toto: Lichořeřišnice 3x denně lžička, Kurkumin s piperinem, Ledvinovou tinkturu na ledviny od gřešíka, 6-10g vitaminu C, Coriolus, Tinktura rudá řeka, různá probiotika dle výsledků z mybioma, čaj z tymiánu, šalvěje a lapacha, uvažuju si dát ještě isoprinosine na zvýšení imunity, a hodně piju, když vypiju třeba 4 litry za den, tak to skoro nepálí, ale jakmile nepiju třeba na noc, tak to ráno zase pálí.

Napadá vás, co by mi mohlo pomoct? Nerad bych, aby mi to sedlo na ledviny. Doktorka mi napsala antibiotika. Ty se mi, ale moc brát nechce.

Díky za odpovědi.

Tak děláte toho docela dost, to by mělo na šmejdy stačit, tedy možná bude problém v provokování sliznic něčím co vás zahleňuje, vyzkoušejte se soustředit na odhlenění organizmu, tím se zpravidla dost uleví celému tělu. Jinak imunitu TH1 lze poměrně citelně a docela rychle zvednout i pomocí kozince blanitého.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 18, 2022 5:29 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Díky za info. Odhlenit čím? Křen?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2022 11:44 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Michall89 píše:
Díky za info. Odhlenit čím? Křen?

I ten by šlo vyzkoušet, ale ve větších dávkách může močové cesty dráždit tedy opatrně, ale třeba tymián, nebo majoránka také slušně ředí a vypuzuje hleny. Z těch koření lze vyzkoušet čaj kdy polévkovou lžíci spaříte v hrnku vařící vodou po 15-20 minutách přecedíte a ucucáváte v průběhu dne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz