Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát čer 07, 2024 2:40 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: potřebuju poradit.
PříspěvekNapsal: sob čer 29, 2013 1:27 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
[quote="Jarda":3mytzz6w]Dělat blbosti není jen výsadou mladých lidí, ale u nich je to bohužel častější a ne vždy to musí dopadnout dobře. Konkrétně to co zmiňujete vidím jako velikou hovadinu, které budete patrně v následných letech hořce litovat a pokud mohu radit, tak ihned podobné experimenty ukončete a

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 6:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Svaly co nikdy nezmizí bych chtěl mít. Žel bohu, tělo je vnímá jako něco nadbytečného a pokud je přestaneš zatěžovat, prostě atrofují. Zmizí.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 7:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28297
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Pán Jarda, dajte si viac proteínov do denného jedálničku.... narastú Vám svaly (trošku).... Ale POZOR, to bude znak toho, že je to veľký problém.... Bude to MUTÁCIA tela....

Co to plácáte za nesmysly, bílkovin je potřeba jíst tolik, kolik jich tělo opravdu potřebuje, vše ostatní škodí a pokud to nedokážete pochopit, tak to není můj problém. Neznám nikoho, komu by po přežírání se bílkovinou narostly svaly jen tak z leknutí a posilování opravdu není pro mě smysluplné počínání..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř srp 28, 2013 3:42 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
škodí kreatin zdraví?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 3:03 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Jantar píše:
škodí kreatin zdraví?

Zalezi jakou mas imunitu. Hodne vyrobcu doporucuje brat zpocatku velke davky a podobne nesmysly, ale po delsim studovani jsem zjistil, ze staci brat cca 1g/20kg moji vahy a rozprostrit to na cely den.

Bohuzel mi kreatin luxusne rozjel candidu a po nejake dobe sem zjistil, ze nejsem sam, kdo mel podobny problem. Takze pouze na vlastni riziko...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 8:50 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
a když to přestaneš užívat ale budeš posilovat i nadále pravidelně vydrží ti svaly i potom nebo zase postupně zmizí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 10:20 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Jantar píše:
a když to přestaneš užívat ale budeš posilovat i nadále pravidelně vydrží ti svaly i potom nebo zase postupně zmizí?

Kreatín ako výživový doplnok je blud........
Používal som ho, narastieš z neho trošku, ale do pár týždňov znova "sfúkneš", lebo už ti nebude mať čo "naviazať" prebytočnú vodu vo svaloch, ktorú ti tam "dopravil" kreatín.
Som v štádiu, že už nepoužívam ani proteín v prášku (načo, mám dosť proteínov-bielkovín v strave, vysokokvalitných), nie to kreatín... O "gaineri" ani nehovoriac....
Najväčšie svinstvo z menovaných je kreatín, potom gainer, a najlepšie na tom je proteín. No tak či tak to nie je ideálne riešenie. Pokiaľ nerobíš 5 krát týždenne ťažko fyzicky, nepotrebuješ proteín v prášku, ak to vieš doriešiť stravou, a cvičíš napr. 3 krát týždenne celé telo (ideálne).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 9:10 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Doporučovala bych hlavně vyřadit (nejen) ze stravy všechno, co svaly rozbíjí, tj. všechny možné toxiny. Pak budou pevné svaly a pevné tělo bez námahy. Růst objemu je samozřejmě o něčem jiném, ale tohle je dobrý začátek a základ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 7:32 am 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
merti píše:
Doporučovala bych hlavně vyřadit (nejen) ze stravy všechno, co svaly rozbíjí, tj. všechny možné toxiny. Pak budou pevné svaly a pevné tělo bez námahy. Růst objemu je samozřejmě o něčem jiném, ale tohle je dobrý začátek a základ.

Jaký toxiny ze stravy že to rozbíjej svaly?
A jak lze vybudovat pevné svalnaté tělo bez námahy jen za pomocí úprav jídelníčku? \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 3:34 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Noel píše:
Jaký toxiny ze stravy že to rozbíjej svaly?
A jak lze vybudovat pevné svalnaté tělo bez námahy jen za pomocí úprav jídelníčku? \":roll:\"

Keby toxíny rozbíjali svaly, tak kulturisti (aj "naturálni") sú v prd*li, a nemajú čo ukazovať na pódiu....
Samozrejme to ale tak nie je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 8:30 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Tak kulturisti a fitnessáci mají často velmi sofistikované diety, takže proto rozhodně ne všichni jsou v pr... (Pod pojmem "kulturista" si nepředstavuju jen všeobecně známé extrémy.)

Zpevnit tělo změnou jídelníčku lze velmi snadno, chlapci. I když za týden to nebude.

A samozřejmě toxiny nejsou jen ze stravy, ale ta jde regulovat tak nějak nejsnadněji.

Kdo si myslí, že je to hloupost, tak ať se zařídí po svém. Já si stojím za tím, co píšu, a jsem spokojená (a pevná) \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 9:19 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
merti píše:
Tak kulturisti a fitnessáci mají často velmi sofistikované diety, takže proto rozhodně ne všichni jsou v pr... (Pod pojmem "kulturista" si nepředstavuju jen všeobecně známé extrémy.)

Zpevnit tělo změnou jídelníčku lze velmi snadno, chlapci. I když za týden to nebude.

A samozřejmě toxiny nejsou jen ze stravy, ale ta jde regulovat tak nějak nejsnadněji.

Kdo si myslí, že je to hloupost, tak ať se zařídí po svém. Já si stojím za tím, co píšu, a jsem spokojená (a pevná) \":)\"

Tak se s náma o tu tvoji metodu poděl \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 10:10 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Už jsem se podělila. Jen to nebylo uznáno přijatelným \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2013 12:22 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="merti":ii9rylay]Už jsem se podělila. Jen to nebylo uznáno přijatelným \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2013 7:15 am 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
[quote="merti":11rwiky1]Už jsem se podělila. Jen to nebylo uznáno přijatelným \</div

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz