Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned pro 09, 2018 9:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 175 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2018 12:53 pm 
Administrátor
Administrátor

Wotta píše:
Dobře ale co teď dál?
Amalganovych plomb mám asi 8 a to už jsou některé více jak 10 let staré...
Můj zdrav stav se neustále horší i když jím zdravě atd.
Zhoršuje se mi zrak ze dne na den .Ledviny oslabují též...
Je to díky angiopatii oční -onemocnění cév-nedokrvuji se orgány. Je to systemove onemocneni a vzniká díky toxikaci organismu proto si myslím že mě ty plomby neustále toxikují a tím pádem je to boj s větrnými mlýny .Na výsledky z krve teprve čekám ještě cca mesic...jsou dovolené.Projel jsem 2 měsíční detoxikacni kůru na střeva a játra .Stravuji se zdravě zelenina .ovoce oříšky. Žádné pečivo ani už maso. Myslím že problém bude právě v těch amalganech a pokud nebudou venku nemůžu boj nikdy vyhrát.

To je otázka, detoxikace je o plném fungování střeva a jater, tedy je to jednoduché, dokud nebudete produkovat alespoň jednou a ideálně třikrát denně pěknou kaštanově hnědou šišku která prakticky nesmrdí, nelepí se k záchodu a potopí ve vodě máte rezervy jinde a do těch zubů bych nešťoural. Stav očí spíše souvisí se stavem jater a pokud je stolice světlá, nebo kopíruje barvu stravy řešil bych játra.

PříspěvekNapsal: stř črc 18, 2018 11:23 am 

Dobrý den,
kdyby se tu našel nějaký odborník na ortodoncii..je mi 31 let a mám bukální nonokluzi (nedosedají do sebe zuby,ale jdou mimo)na pravých stoličkách.Myslíte že je potřeba to řešit aby mi do budoucna nevypadly zuby nebo se nějak neposunuly,když nemají proti sobě do čeho kousat?Žádný z mých zubařů to nikdy neřešil a když se zeptám někde na ortodoncii,tak je asi jasné co mi odpoví..Navíc mám skus hluboký..
Mám ještě další problém a to je dvojka nahoře.Narostla mi úzká,v pubertě mi to dostavovali 4krát kompozitem,ale vždy to prasklo,následně zbrousili na fazetu,ale ta taky nevydržela opakovaně...Od té doby jsem si na to sáhnout nenechal,je ale fakt že ten zub je strašně tenký a před rokem jsem si na něm udělal ještě nepěkný schůdek a vypadá fakt strašně.Předchozí zubařka mi chtěla zub umrtvit, zavést čep do kořene,dát korunku.To jsem odmítl.Současný zubař by viděl jedině implantát že prý v mém případě mi nic jiného nevydrží. Z toho přirozeně velkou radost nemám. Ale ještě jsem s ním nekonzultoval ty rovnátka a možná kdybych si nechal spravit ten hluboký skus,třeba by fazeta držela..Na korunku je ten zub tenký..
Tedy prosím jaký máte kdo názor na
1.)nutnost rovnátek při bukální nonokluzi
2.)implantáty
3.)umrtvení zubu

PříspěvekNapsal: stř črc 18, 2018 12:05 pm 
Administrátor
Administrátor

Martin26 píše:
Dobrý den,
kdyby se tu našel nějaký odborník na ortodoncii..je mi 31 let a mám bukální nonokluzi (nedosedají do sebe zuby,ale jdou mimo)na pravých stoličkách.Myslíte že je potřeba to řešit aby mi do budoucna nevypadly zuby nebo se nějak neposunuly,když nemají proti sobě do čeho kousat?Žádný z mých zubařů to nikdy neřešil a když se zeptám někde na ortodoncii,tak je asi jasné co mi odpoví..Navíc mám skus hluboký..
Mám ještě další problém a to je dvojka nahoře.Narostla mi úzká,v pubertě mi to dostavovali 4krát kompozitem,ale vždy to prasklo,následně zbrousili na fazetu,ale ta taky nevydržela opakovaně...Od té doby jsem si na to sáhnout nenechal,je ale fakt že ten zub je strašně tenký a před rokem jsem si na něm udělal ještě nepěkný schůdek a vypadá fakt strašně.Předchozí zubařka mi chtěla zub umrtvit, zavést čep do kořene,dát korunku.To jsem odmítl.Současný zubař by viděl jedině implantát že prý v mém případě mi nic jiného nevydrží. Z toho přirozeně velkou radost nemám. Ale ještě jsem s ním nekonzultoval ty rovnátka a možná kdybych si nechal spravit ten hluboký skus,třeba by fazeta držela..Na korunku je ten zub tenký..
Tedy prosím jaký máte kdo názor na
1.)nutnost rovnátek při bukální nonokluzi
2.)implantáty
3.)umrtvení zubu

Odborník na tuto problematiku určitě nejsem, ale z mého pohledu pokud to bude jen trochu technicky možné vidím jako jedinou možnost ten první bod, ostatní dva jsou celkem nesmysl a vždy s tím bude problém.

PříspěvekNapsal: stř črc 18, 2018 2:58 pm 

Díky pane Jardo za rychlou odpověď. Myslel jsem si to samé..Stejně se ale obávám že ten zub někdy praskne,dřív nebo později,třeba to ani nevydrží tah rovnátek..A bude třeba řešit. Zajímalo by mě v čem vlastně ta mrtvá tkáň v těle vadí? Pak je ještě možnost udělat můstek,ale zase brousit 2 zdravé zuby okolo..Já jsem si právě říkal,že čim později to budu řešit tím lépe,protože jakákoliv protetika bude zdroj problémů..
Ještě bych připojil dotaz na amalgámové plomby,mám jich 7,nejstarší už 17 let. Mám téměř jistě kandidozu,což je asi při takovém množství rtuti neřešitelné, ale vrtat kvůli tomu do zubů.To je těžké rozhodování.

PříspěvekNapsal: stř črc 18, 2018 3:56 pm 
Administrátor
Administrátor

Martin26 píše:
Díky pane Jardo za rychlou odpověď. Myslel jsem si to samé..Stejně se ale obávám že ten zub někdy praskne,dřív nebo později,třeba to ani nevydrží tah rovnátek..A bude třeba řešit. Zajímalo by mě v čem vlastně ta mrtvá tkáň v těle vadí? Pak je ještě možnost udělat můstek,ale zase brousit 2 zdravé zuby okolo..Já jsem si právě říkal,že čim později to budu řešit tím lépe,protože jakákoliv protetika bude zdroj problémů..
Ještě bych připojil dotaz na amalgámové plomby,mám jich 7,nejstarší už 17 let. Mám téměř jistě kandidozu,což je asi při takovém množství rtuti neřešitelné, ale vrtat kvůli tomu do zubů.To je těžké rozhodování.

Mrtvá tkáň je vždy zdrojem infektu a dráždění tedy tomu je lepší se vyhýbat. Osobně bych to nechal být dokud to půjde a nešťoural do toho. Pokud jde o rtuť je jistě zdrojem mnoha problémů, nicméně asi mnohem větší problém bude pokud si necháte vše odvrtat a dostanete při tom dávku rtuti jak pro slona rovnou do těla. Prostě až některá plomba povolí tak ji nahradíte a do té doby nechat být. Kandidu dost omezí dokonalé trávení tedy se zaměřte tímto směrem, můžete třeba po každém jídle dávat HCl, žvýkat kousek syrového zázvoru a pít konopný čaj, což nabudí produkci trávicích šťáv a mohlo by vám to dost pomoci.

PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2018 8:10 am 

Dobrý den, pane Zajíček, prosím o Váš názor. 18-ti letou dceru zlobí osmička. Je prořezaná, zdravá, ale vybočená mimo řadu. Každé cca 2 měsíce pár dnů bolí, (i celá čelist), pak se zas zklidní. Mudr. řekla ven. Děkuji.

PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2018 9:53 am 
Administrátor
Administrátor

Lenka B píše:
Dobrý den, pane Zajíček, prosím o Váš názor. 18-ti letou dceru zlobí osmička. Je prořezaná, zdravá, ale vybočená mimo řadu. Každé cca 2 měsíce pár dnů bolí, (i celá čelist), pak se zas zklidní. Mudr. řekla ven. Děkuji.

To záleží hlavně na faktoru který vůbec nemohu posoudit a to je zda má v ústech na tento prakticky zbytečný zub dost místa. Pokud tam místo není bude s tím problém stále a silně pochybuji že se jí v tomto věku ještě čelist může zvětšit a potřebné místo vytvořit. Genetika místní populace je právě v této oblasti tedy šíře čelistí dosti mizerná a hlavně ženy s úzkým-moderním, ale naprosto vadným tvarem obličeje s tím mívají problém.

PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2018 1:53 am 

Máte prosím Vás někdo zkušenosti se zničenou zubní sklovinou? Doplňuji hořčík atd., ale nevím, zdali se zubní sklovina může ještě vylepšit, nebo už je to poničení nevratné.
Děkuji.

PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2018 8:31 am 
Administrátor
Administrátor

krasnagadgetka píše:
Máte prosím Vás někdo zkušenosti se zničenou zubní sklovinou? Doplňuji hořčík atd., ale nevím, zdali se zubní sklovina může ještě vylepšit, nebo už je to poničení nevratné.
Děkuji.

Tam je více faktorů, některé vitamíny konkrétně jen tak namátkou K2 MK-7, retinol z minerálů vápník, hořčík, křemík a molybden a asi pořešit i plaky které mohou dělat viry tedy třeba lysin, humáty a jistě by šlo vyjmenovat mnoho dalších složek. Obecně zuby ničí kyselé prostředí, špatná mikroflóra v ústech a deficience látek nutných pro jejich stavbu.

PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2018 11:32 am 

Proti plaku se mi osvědčila ústní voda ORAL-B Pro-expert s eugenolem, ale asi by fungovalo i pár kapek terpentýnu do vody nebo na kartáček. Poté co českou ústní vodu Stomu Paradentol znadnárodnili, ošulili o hojivý řepík a přidali nervový jed fluorid, jsem přešel nejprve na Listerine a poté klinicky prokázanou 24- hodinovou ochranu ORAL-B Professional protection, kde má výrobce ještě rezervu v tom, že by mohl tentokrát k našemu prospěchu ze složení bez milosti vyhodit estrogenní parabeny a podezřelé umělé sladidlo nahradit zuby chránícím alkoholovým cukrem.

Mercury
https://www.youtube.com/watch?v=fOubJalwTN4
Mercury fillings aka Amalgum fillings aka Silver fillings
https://www.youtube.com/watch?v=jrtVmeQkOTw

http://www.protiproud.cz
http://www.svobodny-vysilac.cz
Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 175 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]